» »

Bob (nova ponudba Simobila)

Bob (nova ponudba Simobila)

««
59 / 110
»»

amacar ::

Ful povezano z bobom...

Matevz96 ::

javier je izjavil:

Na drugem forumu sem prebral, da z 2.12 zopet prihaja bob. Mogoce kdo ve kaj vec o tem?
Govori se o 3000/3000/3000.


Naročniki na brutalni bob smo pred časom dobili SMS, da bomo imeli od 2.12.2015 do 2.12.2016 trojne enote (torej 3000/3000/3000) za enako ceno.

cortez ::

evo, "carski" bob

shadeX ::

Čak mal? To je še cenej ku brutalni bob :))

To bo moje :))

Čeprav mamo zej tisti brutalni 3000 vsega. Za 1.9EUR se najbrž ne splača menjat :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

Domobrancek ::

shadeX je izjavil:

Čak mal? To je še cenej ku brutalni bob :))

To bo moje :))

Čeprav mamo zej tisti brutalni 3000 vsega. Za 1.9EUR se najbrž ne splača menjat :D


Nimamo ŠE 3000 usega. To pride 2.12 :) je pa tud tale ponudba lepa..bob se vrača :D

Stari maček ::

Sem že car! Pokličeš in rešeno. Prestopil iz brutalnega.

predi ::

Lol, no. Včeraj zvečer sem računal povprečno porabo, da vidim če mi izimobil hasne, zdaj pa to. @cortez je zadevo opazil ob treh zjutraj. Kudos to you.

amacar ::

predi je izjavil:

Lol, no. Včeraj zvečer sem računal povprečno porabo, da vidim če mi izimobil hasne, zdaj pa to. @cortez je zadevo opazil ob treh zjutraj. Kudos to you.

Na alter forumu je bilo to, da prihaja carski bob omenjeno že 28.10 :D

predi ::

Prek moj.bob-a se ne da spremenit na ta paket... :(

amacar ::

iz druge strani:
Menda bo tekom dneva urejeno, da se bo dalo preko moj.bob.si ...

Stari maček ::

.

predi je izjavil:

Prek moj.bob-a se ne da spremenit na ta paket... :(

Pokličeš 068680680. Pa geslo imej pripravljeno!

Zgodovina sprememb…

predi ::

Stari maček je izjavil:

Pokličeš 068680680. Pa geslo imej pripravljeno!


Saj to je problem. Pozabil sem ga zapisat v svoj password manager in nisem ziher, če vem pravega. Baje dela že prehod preko SMS na 0680. Najbrž s tekstom "carski bob"?

Pithlit ::

Šment, jaz pa na moj.bob ne morem. Ne spusti številke čez.
Life is as complicated as we make it...

amacar ::

Dela preko sms. Pošlji "carskibob" na 0680.

beta1 ::

Par dni nazaj sem dobil SMS od bob-a, da na brutalnem dobim 3000min/sms/mb za 1 leto od decembra. Porabim pa povprečno 200min/50sms/150mb. Kakšen mesec pa tudi 700-800min. Tak da bo ta carski bob boljša ponudba, čeprav imam polovico manj min/sms/mb, je pa cenejši.

Sparmobil in Izimobil me pa ne prepričata. Vse lepo in prav, samo jaz se ne mislim ukvarjat in skrbet s predplačniškim paketom. Kupovat, polnit, aktivirat. Pol pa še te ugodnosti lahko skenslajo, pa si v riti.

12 let nazaj, ko sem hodil v SŠ, sem vsak dan klel predplačniške pakete in kartice (naročnine so bile predrage, stara dva nista pustla). Ja, takrat ni bilo nič zakupljeno.... cajti cajti.

Ja, do konec življenja se mi je predplačniško zasralo. Hočem položnico, plačam položnico in je mir.

Kje imam cajt za predplačniško. eh... naj majo...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: beta1 ()

predi ::

amacar je izjavil:

Dela preko sms. Pošlji "carskibob" na 0680.

Done. Tistih 3000/3000/3000 itak ne bom nikdar rabil. 1500/1500/1500 je tudi preveč, tako da morda grem vseeno na izimobil kasneje. Ne vem še.

beta1 ::

Definitivno tudi jaz sebi in družinskim članom aktiviram carskega še danes. 1500 imam preko dovolj. Že sedaj 1000 sem imel zase unlimited :D

Stari maček ::

beta1 je izjavil:

Definitivno tudi jaz sebi in družinskim članom aktiviram carskega še danes. 1500 imam preko dovolj. Že sedaj 1000 sem imel zase unlimited :D

Večina pomoje razmišlja enako. Spet bo močan osip pri konkurenci!

thramos ::

Heh, zgleda bo potrebno počakat par mesecev, da se tele cenovne vojne končajo. Malo tečno je vsak mesec prenašati številko od enega operaterja k drugemu. ;)

Državni operater se tačas še vedno obnaša kot monopolist in dviguje cene. :D

beta1 ::

Telekom bo zdaj podražil za 1 ali 2 eur, odvisno od paketa.

Stari maček ::

beta1 je izjavil:

Telekom bo zdaj podražil za 1 ali 2 eur, odvisno od paketa.

Še ena taka akcija, pa lahko podraži za 100€, pa ne bo efekta.

miko22 ::

Mene to tudi preseneča. Vsi spuščajo cene, Telekom pa draži.
Počasi bo več uproabnikov v telekomovem omrežju, ki imajo drugega virtualnega operaterja, telekom pa bo služil na dajanju v najem svoje omrežje. Samo ne vem če se to jim splača.

predi ::

shadeX je izjavil:

Čeprav mamo zej tisti brutalni 3000 vsega. Za 1.9EUR se najbrž ne splača menjat :D

To je tipična marketinška fora, ki se igra s tvojimi možgani. Na Brain Games so to pojasnili s porcijami kokic v kinu. Imaš na voljo velike in male kokice po 3€ in po 7€. Večina ljudi se odloči, da so tiste za 7€ ripoff, zato kupijo male. Potem pa daš zraven srednje kokice za 6,50€. Kaj se zgodi? Večina začne kupovat velike kokice...
Brain Games: Decoy Effect

IMO, je 3000/3000/3000 decoy v tem primeru.

beta1 ::

Decoy gor ali dol. Važno da me pride ceneje za to kar jaz rabim. 2EUR na mesec ni veliko, na koncu leta lahko za ta denar kaj drugega kupim. Sam sem na istem :D

MatH ::

Sem ravnokar preko moj.bob.si zamenjal brutalni -> carski.
Edina stvar, ki na vseh računalnikih in telefonih dela tako kot mora, je macola.

Pithlit ::

predi je izjavil:

shadeX je izjavil:

Čeprav mamo zej tisti brutalni 3000 vsega. Za 1.9EUR se najbrž ne splača menjat :D

To je tipična marketinška fora, ki se igra s tvojimi možgani. Na Brain Games so to pojasnili s porcijami kokic v kinu. Imaš na voljo velike in male kokice po 3€ in po 7€. Večina ljudi se odloči, da so tiste za 7€ ripoff, zato kupijo male. Potem pa daš zraven srednje kokice za 6,50€. Kaj se zgodi? Večina začne kupovat velike kokice...
Brain Games: Decoy Effect

IMO, je 3000/3000/3000 decoy v tem primeru.

Ahem... v tem primeru so bile male kokice (1000/1000/1000) za 12€. Pol nam je kino ponudil velike kokice (3000/3000/3000) za isto ceno (torej 12€). In sedaj nam ponuja srednje kokice (1500/1500/1500) za 10€. Mislim da tvoja analogija ne drži glih. Kdor je imel prej dovolj male kokice... bo sedaj vzel srednje. Razen če imajo male kokice namen pocenit... pol bo pa folk, ki so mu do sedaj zadostovale, kar nanje navalil.
Life is as complicated as we make it...

javier ::

Tole bo moje :)

Me pa zanima je bob svoja firma katera uporablja simobilov signal, ali je to hčerinska firma od simobil?
Prav tako me zanima ali prihajajo položnice na bob ali na simobil. Včasih vem da so na simobil.

predi ::

Pithlit je izjavil:

Mislim da tvoja analogija ne drži glih.

Ni bilo mišljeno kot analogija, pač pa kot razlaga Decoy efekta. Se strinjam, da našega primera ne moreš preslikat na tega s kokicami.

Pithlit ::

javier je izjavil:

Tole bo moje :)

Me pa zanima je bob svoja firma katera uporablja simobilov signal, ali je to hčerinska firma od simobil?
Prav tako me zanima ali prihajajo položnice na bob ali na simobil. Včasih vem da so na simobil.

Bob je simobilov nizkocenovnik. Položnice grejo na simobil.
Life is as complicated as we make it...

javier ::

Pithlit je izjavil:

javier je izjavil:

Tole bo moje :)

Me pa zanima je bob svoja firma katera uporablja simobilov signal, ali je to hčerinska firma od simobil?
Prav tako me zanima ali prihajajo položnice na bob ali na simobil. Včasih vem da so na simobil.

Bob je simobilov nizkocenovnik. Položnice grejo na simobil.

Hvala :)

shadeX ::

A ni bob avstrijska firma? Čeprav res plačamo simobilu, dvomim da ima simobil v avstriji kaj veze?

Pithlit ::

Simobil v Avstriji nima veze... ima pa Avstrija v Simobilu.
Life is as complicated as we make it...

MrStein ::

beta1 je izjavil:

Par dni nazaj sem dobil SMS od bob-a, da na brutalnem dobim 3000min/sms/mb za 1 leto od decembra. Porabim pa povprečno 200min/50sms/150mb. Kakšen mesec pa tudi 700-800min. Tak da bo ta carski bob boljša ponudba, čeprav imam polovico manj min/sms/mb, je pa cenejši.

Sparmobil in Izimobil me pa ne prepričata. Vse lepo in prav, samo jaz se ne mislim ukvarjat in skrbet s predplačniškim paketom. Kupovat, polnit, aktivirat. Pol pa še te ugodnosti lahko skenslajo, pa si v riti.

12 let nazaj, ko sem hodil v SŠ, sem vsak dan klel predplačniške pakete in kartice (naročnine so bile predrage, stara dva nista pustla). Ja, takrat ni bilo nič zakupljeno.... cajti cajti.

Ja, do konec življenja se mi je predplačniško zasralo. Hočem položnico, plačam položnico in je mir.

Kje imam cajt za predplačniško. eh... naj majo...

Če se ne motim, lahko na iziMobil imaš trajnik, da vsak mesec polni avtomatsko. Za informacijo...
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

radmannsdorf ::

car urejen. preko moj.bob.si

javier ::

Lahko kdo pove kako bob prikazuje ime signala? Kot bob ali simobil?

Matevz96 ::

javier je izjavil:

Lahko kdo pove kako bob prikazuje ime signala? Kot bob ali simobil?


Kot bob.

Imam še jaz eno vprašanje: Ali so pri spremebi paketa kakšni stroški (tako kot pri telekomu...) prestavil bi se namreč iz brutalnega boba.

javier ::

Matevz96 hvala za odgovor :)

amacar ::

Matevz96 je izjavil:

Imam še jaz eno vprašanje: Ali so pri spremebi paketa kakšni stroški (tako kot pri telekomu...) prestavil bi se namreč iz brutalnega boba.

Ni stroškov

fikus_ ::

Neuradno: 1x mesec menjava med bob naročniškimi paketi zastonj, vsaka naslednja zamenjava 5€.
Ne na pa 100% držati za besedo.

cesnja ::

Ko smo ze pri poloznicah: danes sem opazil, da bob (koncno) omogoca direktno bremenitev (SEPA transfer). Izgleda, da se da to nastaviti na spletni strani.

Medo ::

Je menjava paketov npr. brutalni bob na carski bob brezplačen? Hvala

Pithlit ::

@Medo: postavljaš rekord med lenivci? 3 poste nad tvojim no...
Life is as complicated as we make it...

Medo ::

Nisem opazil. Menjava je brezplačna. Spremembe pa v obračunskem obdobju ni možno spremeniti. Potem pa lahko. lp

Sami ::

fikus_ je izjavil:

Neuradno: 1x mesec menjava med bob naročniškimi paketi zastonj, vsaka naslednja zamenjava 5€.
Ne na pa 100% držati za besedo.


Bob naročniki lahko 1X v obračunskem obdobju opravijo menjavo paketa, plačljive menjave paketa pri Bob-u ni.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

Stari maček ::

fikus_ je izjavil:

Neuradno: 1x mesec menjava med bob naročniškimi paketi zastonj, vsaka naslednja zamenjava 5€.
Ne na pa 100% držati za besedo.

Menjal sem včeraj, pa na spletni strani piše: sprememba paketa do 25.11.2015 ni dovoljena.

Sami ::

Stari maček je izjavil:

fikus_ je izjavil:

Neuradno: 1x mesec menjava med bob naročniškimi paketi zastonj, vsaka naslednja zamenjava 5€.
Ne na pa 100% držati za besedo.

Menjal sem včeraj, pa na spletni strani piše: sprememba paketa do 25.11.2015 ni dovoljena.


Si v obdobju od 25.10.2015 že opravil kakšno menjavo paketa?
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

Stari maček ::

Sami je izjavil:

Stari maček je izjavil:

fikus_ je izjavil:

Neuradno: 1x mesec menjava med bob naročniškimi paketi zastonj, vsaka naslednja zamenjava 5€.
Ne na pa 100% držati za besedo.

Menjal sem včeraj, pa na spletni strani piše: sprememba paketa do 25.11.2015 ni dovoljena.


Si v obdobju od 25.10.2015 že opravil kakšno menjavo paketa?

Ne. Samo en prehod iz brutalnega na carskega.

Sami ::

Stari maček je izjavil:

Sami je izjavil:

Stari maček je izjavil:

fikus_ je izjavil:

Neuradno: 1x mesec menjava med bob naročniškimi paketi zastonj, vsaka naslednja zamenjava 5€.
Ne na pa 100% držati za besedo.

Menjal sem včeraj, pa na spletni strani piše: sprememba paketa do 25.11.2015 ni dovoljena.


Si v obdobju od 25.10.2015 že opravil kakšno menjavo paketa?

Ne. Samo en prehod iz brutalnega na carskega.


Torej si v tem obdobju že opravil menjavo paketa, ponovno boš lahko menjal paket v novem obračunskem obdobju, kot sem napisal zgoraj.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

fikus_ ::

Drži, kot je napisal Sami:

"Bob naročniki lahko 1X v obračunskem obdobju opravijo menjavo paketa,. . ."

Greghorian ::

Verjetno je že bilo odgovorjeno. Kako je pa s podatkovno opcijo 1GB? Recimo da nebi porabil količine vključene v paket (1.5GB), jo v tem primeru tudi plačam?
««
59 / 110
»»