» »

ATX 20 pinski v 24 pinski konektor

ATX 20 pinski v 24 pinski konektor

d4vid ::

Pozdravljeni!

Imam PC, ki je uporabljal do sedaj vgrajeno grafiko, sedaj pa sem dobil PCI-E kartico. In ne dela. Imam pa napajalnik, ki ima ATX konektor le 20 pinski, menda pa mora za PCI-E met 24 pinski. Kako bi prišel najceneje skozi? Kabel se mi zdi rahlo drag (15€), se da dobit samo konektor? Zvezal že bom. Kakšna druga ideja?

69charger ::

Jaz na tvojem mestu niti nebi poskušal tako slabega napajalnika priklapljat v računalnik. Lahko ga odpihne ali pa še kakšno komponento zraven. Za cca. 40€ dobiš že kakšnega LC Powerja ki bo zmožen gonit vse to.
Mogoče še kakšno imaš konfiguracijo(plata,grafa,itd.)?
How many guys from a tech forum does it take to change a lightbulb?

Brias ::

ma kaki adapter ... kupi drug napajalnik .... sam pokadilo se bo ...

Enermax Liberty 400W, 12 cm ventilator, modularen @ 25 EUR
http://www.bolha.com/napajalniki/enerma...

d4vid ::

Konfiguracija je slabša, plata je neka Acerjeva (mislim da za model verizon 7800), temelji na neki Gigabyte. procesor je Intel Pentium 4 3GHz s HyperThreading, 775 podnožje. Zraven je 1 giga rama, kmalu bom še dodal nekaj. Tole mam za čist osnoven HTPC, tako da ne rabm več. Grafična je pa Asus Lets Game 8600GT ali pa 8800GT, nisem prepričan (sem v šoli), s 256MB rama, pasivno hlajena. Napajalnik je 400W, mislim da bi moglo delat bp.

Lep pozdrav

amigo_no1 ::

Intel Pentium 4 3GHz ni ravno idealna izbira za htpc , se greje cpu bolj kot stari amd bartoni.

d4vid ::

Vem, ampak za nekaj pa je. Drugače pa podpira samo te procesorje, novega firmware-a pa ni. Nazaj k vprašanju, kako rešit to težavo?

hojnikb ::

Lahko bi ti delal tud brez tistega 4 pinskega prikjučka;

men recimo dela c2d 6400 pa 9400gt brez problema na 350w napajalniku brez tega extra prikjučka.
#brezpodpisa

amigo_no1 ::

Zamenjaš grafično ?
Ati hd3450 pasivna (pci-e) nima dodatnega napajanja.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kakšno računalniško konfiguracijo imate? (nasplošno vaš hardware) (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
937611 (6059) ialexxb
»

računalnik gre v predelavo (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
786927 (4802) aodius
»

Kater napajalnik mi svetujete?

Oddelek: Kaj kupiti
292683 (2166) veteran
»

Nakup novega racunalnika

Oddelek: Kaj kupiti
432657 (2041) Zheegec
»

nabava računalnika

Oddelek: Kaj kupiti
52548 (2463) EL-Cuchu

Več podobnih tem