» »

Prihajajoci filmi od leta 2012-16

Prihajajoci filmi od leta 2012-16

MAFIA ::

nekaj najbolj znanih filmskih naslovov in nadaljevanj ki prihajao naslednja leta.
AMPAK TREBA BO SE MALO POCAKATI

2012 prihajajoci filmi -

Underworld 4 , Avengers , Battleship , Men in Black 3 , Batman 3 dark knight rises ,Total Recall(leta 1990 Arnold Swarceneger) , The expendables ,Saw 9 , Hallowen 3 , 47 Ronin , 300: Battle of Artemisia , Bad boys 3 , Bad santa 2 ,Blackbird , Blade 4 ,Die hard 5, Flash Gordon , Halo , Hancock 2 , Hannibal , Hellboy 3 , Indiana Jones5 , Iron man3 , Judge Dredd (v 90 ga je igral Stallone), Karate kid 2 , Legion 2 , Prince of persia 2 , RED 2 , Resident evil damnation , Riddick 3 , Robin Hood 2 , Rocky 7 , Rush hour 4 ,Salt 2 ,Superman man of steel ,The fighter 2 , Top gun 2 , x files 3 , zombieland in Zolander 2.

2013 napovedani filmi

Singularity , Turbo , Smurf 2 ,20000 Leagues Under The Sea , Aquaman , Austin Powers 4 , Bridesmaids 2 ,Carrie(stara grozlivka) ,Clash of the Titans 2 , Cleopatra , Cube 3D , Deadpool (serija x-men) , Devil May Cry, Doctor Strange , Fast and Furious 6 , Final Destination 6 , Flash ,Forever War ,Hangover 3 , Hobbit 2 , Hyperion , Incredibles 2 , Insidious 2 , Jurassic Park 4 , Justice League , Kung Fu Panda 3 , Machete 2 , Mad Max 5 , Pirates of the Caribbean 5 , Popeye , Predators 2 , Resident Evil 5 , Robocop , Scream 5 , Splinter Cell , The Expendables 3 , Tron 3 , Venom (spiderman) , Wall Street 3 , War machine (
Iron man) , Wonder Woman in Wonder Woman

2014 napovedani filmi

How to train your dragon 2 , Avatar 2 , Amaizing Spiderman 2 , Assassin's Creed , Batman 4 ,Black Panther , Bridget Jones 3 , Daredevil , Final Destination 7 , Gambit (x-men serija) , Gears of War , Highlander
, Madagascar 4 , Mafia Wars , Pirates of the Caribbean 6 , SHIELD , Star Trek 3 , Thor 2 , Transformers 4 in X-Men First Class 2

2015 napovedani filmi

Avatar 3 , Black Widow , Call of Duty , Captain America 2 , Independence Day 2 , Independence Day 3 , Kung Fu Panda 4 , Narnia 5 in Unbreakable 2

2016 napovedani filmi

He Man , How To Train Your Dragon 3 , Starman , Transformers 5

Drugace imate se veliko vec filmov ki bodo isli , v teh letih jst sem izbral meni najbolj zanimive.
To pa lahko vidite na straneh - Napišete movies 2012 , movies 2013 in tako naprej tam vam pise vse.

Kater film pa vi najbolj pricakujete??

Jst osebno bi najrajsi videl Matrix 4 pa ga nikoli nebo nazalost.

LP
  • spremenil: MAFIA ()

zee ::

Zanimivo je, da je delez filmov, ki niso (psevdo)nadaljevanja sile nizek.

Matrix 4 je povsem nepotreben. Po mojem mnenju sta bila nepotrebna ze drugi in tretji del. Izvirni Matrix je bila namrec zaradi zgodbe in filozofije povsem zakljucena celota. Sploh v kombinaciji z animiranim filmom The Animatrix.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

cebelar123 ::

Nekako v tem vrstnem redu so za moje pojme filmi vredni čakanja na ogled.

1.Hyperion - zaradi knjige
2.Star Trek 3 - naj se vsaj nekaj dogaja v na področju Star Treka
3.Karate kid 2 - Zato ker me je enka prijetno presenetla upam da bo dvojka tudi
4.How to train your dragon 2 - prvi del zelo všečen
5.Fast and Furious 6 - uvrščam samo zato ker je bil peti del spet zelo dober v tej seriji in upam da zdaj nebo sledil spet en katastrofalen del

P.M.
Filme sem preletel samo tako na brzino.

T-h-o-r ::

same holivudske blokbusterje si naštel :P
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

MAFIA ::

Ja nastel sem samo znane naslove, lahko bi nastel samo neznane bi blo bolse???

Nikec3 ::

Od nadaljevanj se veselim samo The Dark Knight Rises in Star Trek 2. Vse ostalo je nategovanje in vlečenje denarja. Veselim se tudi filma Django Unchained - nov Tarantinov film, z izjemno igralsko zasedbo.

http://www.imdb.com/title/tt1853728/

BALAST ::

Vse ostalo je nategovanje in vlečenje denarja.
Ni vlečenje denarja. Čez leto/dve bodo filmi na nacionalki zastonj in če ujameš katerega si že na boljšem, kot pa če danes zapraviš 6€ za vstopnico v kino.
"You may fool all the people some of the time;
you can even fool some of the people all the time;
but you can't fool all of the people all the time."

Sims ::

Komaj čakam na:

Underworld 4
Hellboy 3
The expendables 2
Men in Black 3
Riddick 3
Blade 4
Batman 3 dark knight rises
Total Recall(leta 1990 Arnold Swarceneger)
Flash Gordon
Hancock 2
Resident evil damnation

Piggykiller ::

Kaj pri bogi bodo naredli pri Underworld4?o.O

BALAST ::

Verjetno kaka "Xmen" mutacija vampirjev in volkodlakov.
"You may fool all the people some of the time;
you can even fool some of the people all the time;
but you can't fool all of the people all the time."

Piggykiller ::

Zdaj sem gledal trailer, človeštvo lovi vampirje in Lycane xD

MAFIA ::

zee je izjavil:

Zanimivo je, da je delez filmov, ki niso (psevdo)nadaljevanja sile nizek.

Matrix 4 je povsem nepotreben. Po mojem mnenju sta bila nepotrebna ze drugi in tretji del. Izvirni Matrix je bila namrec zaradi zgodbe in filozofije povsem zakljucena celota. Sploh v kombinaciji z animiranim filmom The Animatrix.


Danes sem pogledal animirani film animatrix , sploh nisemvedel da obstaja. In je zelo dober sploh to ker razlozi kako so nastali stroji in to zelo podrobno. Tistemu ,ki mu je usec matrica bi si moral obvezno pogledati se to animacijo.
hvala in lp

Starodavni ::

Sama nadaljevanja in še enkrat andaljevanja in remajki xD

Kup nadaljevanj je, ki jih pričakujem, samo po svoje je to žalostno, da nima noben svežih idej za kakšen nov film/serijo, vsi samo reciklirajo in nadaljujejo na prejšnjih filmih/serijah.

Je to mar naša prihodnost? X-men 100, saw 1000?

Po takih trendih, vsekakor.

SuperKobeD ::

Na tem seznamu so samo najbolj pričakovani filmi, zato je razumljivo tako število nadeljevanj. Zagotovo bo tudi veliko dobrih filmov za katere sploh še ne vemo.
[With the lights out]

gumby ::

Številka za skoraj vsakim naslovom kaže na obupno pomanjkanje idej...
my brain hurts

Nikec3 ::

Idej res ni, je pa še to, da imajo remaki in rebooti zagarantiran zaslužek. Na koncu smo krivi gledalci, ker hodimo gledat vsa ta nadaljevanja.

Izi ::

OMG ;(( Final Destination 6 in Final Destination 7 mislijo posneti pa je bil že Final Destination 5 popolna polomija, ker na to temo ni kaj več narediti. Katastrofa.

Mad Max 5 :O Kako 5 če pa so posneli smo 3?
1. Mad Max (1979)
2. Mad Max 2 (1981)
3. Mad Max Beyond Thunderdome (1985)
Kje je 4. del? To so filmi ob katerih sem preživel mladost in vem, da so bili samo trije.

Star Trek 3 :)) Kakšna 3, če pa je bil zadnji film iz legendarne serije Star Trek (2009), kjer so začeli nov timeline. Najprej rabimo 2. del, šele potem naj se lotijo tretjega :D

X-Men: First Class 2 :D Komaj čakam. Dvomom, da bo tak naslov. X-Men: First Class je bil 5. del iz serije. Za 6. del bodo pa ja našli nek primeren naslov in ne kar na 5. del prilepili dvojko.

Underworld 4 zna biti zanimiv,
novi Total Recall bo tudi obvezen ogled čeprav bo Švarcija težko kdo nadomestil,
Die Hard 5 bo brez dvoma spet odlična akcija,
Top Gun 2 skoraj ne more biti slab film, če le ne bodo izpustili divjih avionskih bojev in se preveč posvetili ljubezenski zgodbi,
Avatar 2 in 3, hmmmm, sem mislil, da je zgodba zaključena le kam jo mislijo razvijati naprej. Ali se ljudje pripravljajo na nov napad na isti planet?
Ostalo pa niti ni bog ve kaj. Vsekakor pa bomo našli čas za ogled ;)

dr.Akula ::

Kako naj bi pa Call of duty film izgledal? V stilu Saving private Ryan, samo da bo Michael Bay režiser? :D
ni podatka

krispe ::

A ni bilo rečeno, da je Žaga VII zaden del?
MSI Z97 MPower/i7 4790K + H110/GTX 970/8GB 1866Mhz/SSD 830/760T/LG 34"

Saladin ::

Pa saj niso normalni - sami prequeli, sequeli in reinvencije.

Čakam zgolj dvoje:
Don Coscarellijevo priredbo fantastične knjige "John dies at the end"
in
Guillermo del Toro-jeva priredba Lovecraftejevega legendarnega "At the mountains of madness".

Vesel bom seveda tudi kake druge bodisi povsem originalne ali pa prvič v filmu opisane zgodbe.
Dobro je kar nosi največ svobodne koristi/najmanj bolečine čim več sentientom
na najhitrejši, najvarnejši in najbolj moralen način za najdaljše obdobje.
"Utilitarianizem po Saladinovo"

WarpedGone ::

Zbogom in hvala za vse ribe

Zgodovina sprememb…

opeter ::

Jaz čakam na nove filme, v katerih bo nastopil Scott Adkins. :)

Pa še en film čakam: The Avengers.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

msjr ::

dr.Akula je izjavil:

Kako naj bi pa Call of duty film izgledal? V stilu Saving private Ryan, samo da bo Michael Bay režiser? :D


Upam da ne bo zgledal tako kot ga jest špilam, enkrat na sto let, pa še takrat me takoj ubijejo ;)

Sicer pa še vedno bolje to, kot pa da v kino pride Wii Fit - The movie :))


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Star Trek 4 (2019) (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
6818693 (380) oo7
»

Filmi, ki bi jih lahko gledali 100x (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Sedem umetnosti
17735204 (20099) GrimReaper
»

X-Men: Apocalypse

Oddelek: Sedem umetnosti
305080 (3755) abyssus
»

Najboljši film ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
586834 (6171) Nemelk

Več podobnih tem