» »

Android tv box

Android tv box

««
132 / 148
»»

bedarija ::

Torej naročil Tanix 9s na Gearbestu 16 februarja z oznako da pošlejo v roku 7-14 dni. 11 marca jih kontaktiram kje je moj izdelek in mi rečejo da bo odposlan 2 aprila. Včeraj (10 april) jih spet kontaktiram kje je moj izdelek in mi rečejo da so izdelek umaknili iz prodaja, ter da ga lahko zamenjam in seveda doplačam če bo razliak v ceni. Izdelek se je prodajal še več kot mesec dni po mojem naročilu, zdaj ga pa kar naenkrat ni več v prodaji. Pa to so vedeli in me niso obvestili dokler jaz njih nisem kontaktiral. Red odlična izkušnja.

Torej kateri box ima podobne psecifikacije in podobno ceno (gledala se bo samo EON mobila aplikacija).

Argica ::

lol ti jaz mojega prodam :)

mat xxl ::

Jaz sem nehal z Gearbestom poslovati, sami cirkusi, sploh pa v teh časih. Edini še ok so Geekbuying.....

clip ::

bedarija je izjavil:

Torej naročil Tanix 9s na Gearbestu 16 februarja z oznako da pošlejo v roku 7-14 dni. 11 marca jih kontaktiram kje je moj izdelek in mi rečejo da bo odposlan 2 aprila. Včeraj (10 april) jih spet kontaktiram kje je moj izdelek in mi rečejo da so izdelek umaknili iz prodaja, ter da ga lahko zamenjam in seveda doplačam če bo razliak v ceni. Izdelek se je prodajal še več kot mesec dni po mojem naročilu, zdaj ga pa kar naenkrat ni več v prodaji. Pa to so vedeli in me niso obvestili dokler jaz njih nisem kontaktiral. Red odlična izkušnja.

Torej kateri box ima podobne specifikacije in podobno ceno (gledala se bo samo EON mobila aplikacija).


S temi jajcami boste imeli samo probleme in jezo. Nekaj dodajte in nabavite https://www.mimovrste.com/predvajalniki...

Zadeva preverjeno deluje in je certificirana tudi za HBO, Netflix...ipd

lp
Pozdrav od Clipa

Vanadium ::

Zame edini problem miboxa je to, ker nima dedicated 1gbit mreže če odštejemo ignoratskost xiaomia in počasno odpravljanje bugov.... Ja vem obstajajo usb dongli sam to mi spet neki stran visi, a je bilo toliko težko dat un je*eni vtikač zraven še...

LunKi ::

Se lahko na te android boxe naloži torrente cliente in jih uporabi kot media serverje?
Tale deluje ql:
https://www.geekbuying.com/item/A95X-F3...

Razlog je ker moram zamenjati stari FHD Kodi HTPC, ker ne folga več 4k.

PS: Kaj je fora tega Plexa in njihovega streaminga?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LunKi ()

Badwolff ::

Seveda.
Beelinki delujejo.
Mi Box s noče snemati na zunanji disk, vsaj Zeta ne.

-valvoline- ::

https://www.banggood.com/H96-MAX-RK3318...
Tale baje podpira vse kljub temu da kao RK cipi ne veljajo, google drm tudi netflix fhd itn. Not bad za 35usd. Ga kdo ima oz sprobal ze?

Zgodovina sprememb…

j4nm4n ::

A dela zvok preko mi box s na bluetooth slušalkah? Jaz imam ene cenejše in-ear: Meizu EP52 Lite in ne dela. A komu dela na na kakih in ear ali pa on ear?

Frenky ::

Dela ja. Jaz mam neke iks od jbl.

Moivre ::

Ima kdo kakšno priporočilo za nadomestni daljinec, ki bi bil bolj uporaben od priloženega za Mi Box S. Ali obstaja kakšen s katerim bi menjal programe s številčnico?

Tomassi ::

Če ravno nimaš LG televizorja, potem lahko probaš z daljincem od TV.

damirj79 ::

Sicer pa kupi Neo daljinec s številčnico na Telekomu, spariš in ti bo delovala tudi številčnica.

beni ::

Android Box X96 Max

Vklop
boot
00:00
18:03

No signal.

Preizkušeno tudi z drugim kablom na drugi napravi - No signal.

Preden ga zabrišem v kontejner - obstaja rešitev ?

LP
Pojma nimam ...

Ales ::

Mogoče obstaja, ampak boš moral biti malo manj skop z informacijami.

"No signal" ti javi kje točno? Na TV ekranu?

Da si poskusil z drugim kablom, ok razumem, ampak kakšnim, HDMI?

Pa na drugi napravi..? Na kakšni drugi napravi si poskušal kaj...? Na drugem TV-ju?

polde66 ::

Ali gre za 2 gb ali 4gb ram box? ali lcd na displayju kaj pokaže ali je mrtev, Ali si zamenjal tudi napajalni kabel? V odprtini za AV imaš reset gumb. Vstavi vanj HDMI kabel, potem z kakim zobotrebcem ali zadevo ki gre v luknjo pridi do gumba, ko boš čutil, da je pritisnjen vklopi še napajalni kabel. Drži tako 10 sekund ali 15 in opusti gumb, moglo bi te vržt v reset nastavitve:
evo po navodilih naprej
polde

Glugy ::

Kateri Android Box se splača če hočš sam EON aplikacijo met? ( ne rab imet Wi-fija ). Sorodnik ima zdej še eno televizijo ; prvo ima prek eon boxa; drugo bi imel pa prek aplikacije. Sam ima tista televizija sam HBBTV pa naj ne bi šlo potem android aplikacij imet; EON pa nima aplikacije pri HBBTV.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Glugy ()

polde66 ::

@Glugy. @Argica ti proda svojega TX9s za 25 eur. Eon dela gor pa še švoh box ni le wifi ne dela dobro in bluetootha nima.
polde

beni ::

...
na TV preklopim na HDMI vhod
na zaslonu se pojavi "Preveri kabel za signal"
vklopim box
na zaslonu se pojavi "Ni signala"
na zaslonu boxa se pojavi "boot"
na zaslonu boxa se pojavi ura 00:00
na zaslonu boxa se pojavi točna ura
na zaslonu je še vedno "Ni signala"

Reset sem poskusil, a nima na zaslonu vidnega učinka, na zaslonu boxa ura teče od 00:00 naprej in se ne nastavi samodejno. Predvidevam, da je reset uspel, nima pa učinka na video izhod.
Poskusil sem z drugim napajalnikom, drugim HDMI kablom, na isti in drugi tv.

Verzija je 2GB
Pojma nimam ...

polde66 ::

Samodejno se ne bo ura nastavila dokler ne boš izbral regije, imaš še varianto z av kablom https://www.bol.com/nl/p/av-kabel-jack-... tako nekako, stran je izbrana samo zaradi slike.
kater tv imaš, si vklučil še v kak drug hdmi vhod? meni na kaki stari tv tudi ne prime vsak vhod.
polde

beni ::

Zadeva je delovala BP do včeraj.

Poskusil sem kable
jack 3,5 na 3 cinch,
jack 3,5 na scart,
hdmi na hdmi,
na tv LG, Phillips in Samsung, pa še na LG in Samsung monitorja.

... signala ni ...

Sem mislil, da je kakšna znana enostavna finta.
Nimam ne časa, ne živcev za to, - ga zabrišem v kontejner in naročim novega.

Itak je za na vikend, tam pa je trenutno dovolj dela, da ga ne bom pogrešal.

LP

LP
Pojma nimam ...

Glugy ::

polde66 je izjavil:

@Glugy. @Argica ti proda svojega TX9s za 25 eur. Eon dela gor pa še švoh box ni le wifi ne dela dobro in bluetootha nima.

Drgač zlo dobr pa bi že skor kupu sam zdej se je sorodnik spomnu da hoče imet bluetooth. Kakšne dobre opcije ? Zdej sem gledal kaj ste kej priporočal. Npr tega: https://www.geekbuying.com/item/A95X-F2... sam je razprodan. Sem pa opazu tud istga ampak na drugi strani https://www.tomtop.com/p-v6164eu.html sam ne vem če pošiljajo v Slovenijo pa še iz kitajskega skladišča torej bi bli stroški lahk velik večji z ceno skp od same napisane cene.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Glugy ()

polde66 ::

Sem dajal bližnjice in kode za box na geeku. kdor ga ni vzel ga pač ni, jaz sem 2 pa mi ni žal in seveda je razprodan. Pa dražji bodo, in čakalna doba bo dražja. Tisti drugi www.tomtop piše da preko priority pride še 14.03 eur za pošiljanje. Trgovine ne poznam tako da ne vem ali gredo zadeve na tak način čez al ne.
polde

LunKi ::

Ravno dobil Beelink gt-king. Takoj dal gor Core Elec. Deluje 4k remux super smooth in passthrough Dolby Atmos ko špica. Mislm taka stvarca res sprav moj HTPC (ki ne laufa več 4k) in shame. Še torrent client sprobam gor in stabilnost, drugače pa kapo dol.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LunKi ()

e-marko ::

Zakaj pa CoreElec? Kaj je narobe z navadnim Kodijem 18.6? Zaradi passthrough zvoka? Ker to dual boot verzijo imam na S912 (Beelink GT1), ravno zaradi težav z zvokom in nepodporo...
Na tako močni mašini pa bi skoraj moralo delati vse brez bližnjic?

Lp
...somebody, somewhere...

polde66 ::

Saj deluje, je pa treba v nastavitvah kodija obkljukat in navest štev. zvočnikov. Pa v nastaviutvah naprave obkljukaš vse možnosti zvoka.
polde

Shakey ::

Zdravo,

mojga A95X S905X 2/16 bom preselil k mami, da si bo lahko ogledala vse dele Poiroita in BBC dokumentarce. Zanj sem dal 30€ in mi je z Coreelec služil super skoraj 4 leta.

Tako da rabim nadomestni box za naslednja 4 leta :-) Za igre in razne naročnine se ne bo uporabljal, tako da odpadeta Mi Box in Shield.

Najbolj se mi dopade Beelink GT1 MINI-2, ker izgleda kvalitetna škatla in ima dober daljinec in air remote. 75€ sicer ni malo, ampak bi šlo. Sicer vidim da je razprodan in pa manjši minus je še dodatni USB receiver za remote, tako da ti ostane samo en USB v bistvu.

Potem pa še A95X F3 S905x3 4/32 dobavljiv za 50€ iz EU. Dobim hitro in za moje potrebe dovolj.

Zadnja alternativa pa še X96 Max Plus 4/32 s podobnimi lastnostmi. Tale je sicer iz CH za 36€ in me lahko še carina useka, bi raje poiskal kje iz EU.

Vidim da so se na splošno boxi podražili, ampak tko pač je, vzamem v zakup.

Kakšna mnenja ali namigi kje se zadeve da dobiti po sprejemljivi ceni?

Hvala.

Valvoline ::

https://www.aliexpress.com/item/4000259...
Kolk je omejitev za nakup brez dajatev? Ta je najcenejsi tanix tx3 2/16 z s905x3 procesorjem 24e. Jeba k najcenejsi model nima dualband wifi ter je brez BT. 4/32gb ima dual wifi ter bt4.2 za 35e.

Zgodovina sprememb…

polde66 ::

Če koga zanima, imam višek novega Tanix tx5 pro 4/32 (isti kot tx3 le da ima ta x2 procesor in se manj greje seveda).
polde

Sparkius ::

Mene zanima, Polde. Za koliko bi ga dal?

BorutK-73 ::

valvoline - do 22€, lahko pa bo šlo skozi brez pregleda carine.

LunKi ::

e-marko je izjavil:

Zakaj pa CoreElec? Kaj je narobe z navadnim Kodijem 18.6? Zaradi passthrough zvoka? Ker to dual boot verzijo imam na S912 (Beelink GT1), ravno zaradi težav z zvokom in nepodporo...
Na tako močni mašini pa bi skoraj moralo delati vse brez bližnjic?

Lp


Samo coreelec boot podpira truehd in dts hd passthrough na 7.1 sistem. V beelinkov android os-u kodi omogoca do dolby digital 5.1 passthrough.

Moivre ::

damirj79 je izjavil:

Sicer pa kupi Neo daljinec s številčnico na Telekomu, spariš in ti bo delovala tudi številčnica.


Hvala. Sem kupil.

_IKE_ ::

Začetniško vprašanje.....ali kateri od teh android boxov omogoča: download 4K torrentov na notranji disk in potem nemoteno predvajanje le teh na 4K TV?

Če da kateri ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: _IKE_ ()

Badwolff ::

vsak, ki ima dovoljpomnilnika
Torej tko na uč... Shield?

LunKi ::

Preizkušeno beelink gt-king popolnoma smooth 4k, tudi scrollanje po filmu 65gb.

Badwolff ::

65 GB na notranjem pomnilniku? Nima samo 64 GB Roma?

_IKE_ ::

A omogoča kateri od teh boxov še vgradnjo dodatnega diska?

LunKi ::

Badwolff je izjavil:

65 GB na notranjem pomnilniku? Nima samo 64 GB Roma?


Zunanji disk valda. Kaj pa naj z notranjim romom, ce je to za par filmov.

Badwolff ::

LunKi je izjavil:

Badwolff je izjavil:

65 GB na notranjem pomnilniku? Nima samo 64 GB Roma?


Zunanji disk valda. Kaj pa naj z notranjim romom, ce je to za par filmov.



to je spraševal

japke ::

danes sem dobil Mi Box S
totalno razočaranje.

- OTA update ni mogoč. Mogoče je le danes server pri njih down. Najde sicer posodobitev 645MB ampak potem javi, da je napaka v povezavi (net dela). Na netu nikjer ne najdem Fajla za USB Update.
- imam Apple Magicmouse, katero sem pairov z MiBoxS. Piše connected, ampak ne dela (ista miška dela na več drugih napravah - Telefon, Fire Tv ipd..)
- Aplikacije, katere sideloadaš (npr TVIN) sploh ni nikjer na Home strani. Da vidiš Sideloadane apk moraš namestit nek extra apk, da ti jih sploh kaže. beda.
- Google Home ne najde Mi Box S. Ne morem povezat naprave v google Home (Google Nest)

sem resetiral, ponastavil ipd.. vse isto sranje

skratka, moj dosedanji 3 leta star FireTV je svetlobna leta pred tem oh in sploh Mi Box S.

OK.d ::

To mora biti nekaj narobe z boxom, da ti že pri updejtu ne gre skozi.
LPOK.d

Scorpy84 ::

Pri men update gre lepo skozi. apk ki niso narejene za android tv, ti ne bo pokazal, shield ima isto foro če se ne motim.

A je kdo opazil, da pri mibox v temnih prizorih pokazuje sence prešnjega prizora, včasih fix učasih premikajoče? Na računalniku tega ni. Naprej sem mislil, da je moj tv po 13 začel kazat znake odpovedi, ampak sem na koncu ugotovil, da je le krivec sam box, nima veze kateri predvajalnik na njemu uporabljam.

fruc900 ::

Kot kaže večje težave z Mi Box S kot z alternativo, kjer običajno vse deluje gladko le malo se je treba znajti, pa še znamke ni treba preplačat...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fruc900 ()

Tomassi ::

"Le malo se je treba znajti"

OK.d ::

Če hočeš da ti zazna predvajalnik v Google Home apk. je treba malo več kot le "znajti se";)
LPOK.d

Frenky ::

To bo nekaj narobe ali s samo napravo, ali pa dejansko s serverji v tem trenutku. Ker vse kar si nastel meni dela. OK, edino misko imam Logitechovo.
Tudi nobenih senc ni videti. Nekaj bo z nastavitvami TV ali Boxa narobe nastavljeno. V vseh predvajalnikih te sence kaze?

Frenky ::

Sem ravnokar updejtal. Tocno ta 654 MB update in je slo vse skozi kot mora.

damirj79 ::

japke je izjavil:

danes sem dobil Mi Box S
totalno razočaranje.

- OTA update ni mogoč. Mogoče je le danes server pri njih down. Najde sicer posodobitev 645MB ampak potem javi, da je napaka v povezavi (net dela). Na netu nikjer ne najdem Fajla za USB Update.
- imam Apple Magicmouse, katero sem pairov z MiBoxS. Piše connected, ampak ne dela (ista miška dela na več drugih napravah - Telefon, Fire Tv ipd..)
- Aplikacije, katere sideloadaš (npr TVIN) sploh ni nikjer na Home strani. Da vidiš Sideloadane apk moraš namestit nek extra apk, da ti jih sploh kaže. beda.
- Google Home ne najde Mi Box S. Ne morem povezat naprave v google Home (Google Nest)

sem resetiral, ponastavil ipd.. vse isto sranje

skratka, moj dosedanji 3 leta star FireTV je svetlobna leta pred tem oh in sploh Mi Box S.


1. Ročni update, prvi link v google search:
https://www.androidsage.com/2020/04/13/...

2. /

3. It's not a bug, it's a feature. Naloži si pa drugi launcher, če želiš videt sideloadane Appe.

4. Deluje, pravkar poskušano, ampak ne rabim

Frenky ::

Mogoce si OK pozabil pritisnit tam ko najde update? Oziroma pac "enter" gumb na daljincu?
««
132 / 148
»»