» »

Android tv box

Android tv box

««
129 / 148
»»

japke ::

prosil bi za namig, kateri Box vzet, kjer zagotovo dela TVIN/NEO in pa kakšne preproste igrice.
fino je, če bi lahko upravljal TVIN s priloženim daljincem

polde66 ::

Beelink gt king, gt king pro.
Zakaj: na teh škatlah dela vse. Tudi zahtevnejše igrice. Imaš vse priklope in izhode in to kar ti hočeš imet. Ima wifi daljinec. Res pa je da niso poceni. Imaš ga na bolhi za 80 eur.
polde

Gogo ::

Ima kdo izkušnje z A95X F3 Slim 4GB/64GB : https://www.geekbuying.com/item/A95X-F3... ?
kaj boljšega za podobno ali nižjo ceno? thx
Gigabyte Aorus B550 Elite|Ryzen 3 3100|GeForce GT 1030|
TG Delta RGB 16GB CL 16|ADATA XPG SX8200 PRO 512GB NVMe SSD M.2|
Chieftec Photon Series 650W RGB ATX| Antec PerformanceOne P7 Silent Black|

fruc900 ::

Gogo je izjavil:

Ima kdo izkušnje z A95X F3 Slim 4GB/64GB : https://www.geekbuying.com/item/A95X-F3... ?
kaj boljšega za podobno ali nižjo ceno? thx


iz prve roke, box dela kot mora, res pa je da se malo bolj greje...kar pa je edino kar me moti pri njem

ta box ti je veliko boljša izbira: https://www.geekbuying.com/item/A95X-F2...

imam tako A95X F2 kot A95X F3 slim, stestiral vse možno, A95X F2 je BOLJŠI !

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fruc900 ()

bbobst ::

fruc900 je izjavil:

Gogo je izjavil:

Ima kdo izkušnje z A95X F3 Slim 4GB/64GB : https://www.geekbuying.com/item/A95X-F3... ?
kaj boljšega za podobno ali nižjo ceno? thx


iz prve roke, box dela kot mora, res pa je da se malo bolj greje...kar pa je edino kar me moti pri njem

ta box ti je veliko boljša izbira: https://www.geekbuying.com/item/A95X-F2...

imam tako A95X F2 kot A95X F3 slim, stestiral vse možno, A95X F2 je BOLJŠI !

Kako pri tebi dela wifi?
Ali zgublja poveavo?
Jaz furam tudi Coreelec in vedno , ko grem iz Coreeleca v Android Wifi pada dol.

mat xxl ::

Polde si kaj testiral igrice in katere na King gt

polde66 ::

Igric ne špilam na boxih. Se še nisem lotil. Verjetno so pa ala asfalt in podobne čisto ok.
polde

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: polde66 ()

enroberte ::

Ogrevam se za nakup Mecool KM9 Pro 2/16 GB. Zanima me ali na tem boxu delajo appi EON, TVIN ter YouTube Vanced. Kje je ta box trenutno najbolj ugoden v EU skladišču?

Že vnaprej hvala za vse odgovore.

polde66 ::

Trenutno je tolk drag kot ostali boxi z boljšimi specifikacijami. Pa še kaka zadeva na njem ne deluje in ima slab wifi. Vzemi tole pa ti ne bo žal. Cena je pa ista: https://www.geekbuying.com/item/A95X-F2...
Pa hitro ga vzemi, ker je še redek dober box z x2 procesorjem za pametn denar.

Še za primerjvo: https://www.gearbest.com/tv-box/pp_0098...
polde

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: polde66 ()

Ales ::

EON meni dela, pa tudi Kodi, itd.. TVIN in Youtube Vanced pa nisem poskušal.

Pazi, pri tem boxu je nujna žična povezava. Wi-fi je tako v k..u, da na 20 cm ne dela dovolj dobro za osnovni streaming.

@polde66, morda mu je važen Android TV out of the box.

polde66 ::

Pol naj ga pa kar preplača če mu je to tako pomembno. Ti boxi so se pordajali za 34 eur kar je bilo ok, tole za 47 in poštnina pa naj si zataknejo nekam. Imaš tudi druge Mecool boxe z android TV, Noben od njih nima OTA posodobitve, Imaš KM3, pravi KM9 pro in KM9 pro honor v beli obleki, https://www.geekbuying.com/category/And...
polde

enroberte ::

Hvala obema za odgovore. Ja v primeru A95X-F2 verjetno rabim še airmouse ane?

polde66 ::

V obeh primerih je fajn met airmause. Če boš na android tv naložil navaden eon jo boš tudi potreboval. Lahko koristiš miš od leptopa ali pa aplikacijo cetusplay.
polde

Ales ::

A ne, 47 EUR + poštnina bi bilo tudi meni kar malo preveč za ta box. Nisem gledal cen zadnje čase.

fruc900 ::

No na mojem A95X F2 ter na A95X F3 SLIM na obeh deluje wifi tako kot mora...in z njim ni nobenih težav, je pa boljša izbira A95X F2 seveda je treba bit pozoren da ima X2 procesor in ne X3, vsak pa naj se sam odloči kaj bo vzel...oz. kupil

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fruc900 ()

Jebac18 ::

Pozdravljeni, kateri Android box, da predvaja Netflix v 4k tekoče oziroma HBO predlagate? Cena 50-70 EUR se dobi kaj ?

Ales ::

fruc900 je izjavil:

No na mojem A95X F2 ter na A95X F3 SLIM na obeh deluje wifi tako kot mora...in z njim ni nobenih težav, je pa boljša izbira A95X F2 seveda je treba bit pozoren da ima X2 procesor in ne X3, vsak pa naj se sam odloči kaj bo vzel...oz. kupil

Na Mecool KM9 Pro je splošno znana težava z Wi-fi, ne na A95X. Po tem je spraševal, mogoče nisem dovolj jasno napisal...

Frenky ::

Jebac18 je izjavil:

Pozdravljeni, kateri Android box, da predvaja Netflix v 4k tekoče oziroma HBO predlagate? Cena 50-70 EUR se dobi kaj ?

Rabiš nekaj kar je google certificiral za Netlix 4k.
Torej v tem cenovnem rangu npr. Mibox S
Lahko da so pa še kakšne pollegalne rešitve na drugih boxih.

Jebac18 ::

Ja samo a niso težave neki z miboxi ?

PARTyZAN ::

V tem cenovnem rangu je samo MiBox S. In ne, ni "težav". Težave so samo z necertificiranimi noname kitajskimi boxi.

polde66 ::

In znalec, kakšne težave so torej z necertificiranimi kitajskimi boxi? Pouči me malo ker nimam pojma.
polde

radmannsdorf ::

Jebac18 je izjavil:

Ja samo a niso težave neki z miboxi ?

Vzami, jaz mam 2, pa še enega bom vzel. :)
Imam tudi en 55" monitor z Android TV sistemom, "enakim" kot ga ima Mi box S, ampak nima za burek proti Mi Box S-u". Xiaomi res dela kot urca, medtem ko Android TV deluje počasneje, čeprav je isto 9.0 in praktično 1 mesec star monitor.

Zgodovina sprememb…

PARTyZAN ::

polde66 je izjavil:

In znalec, kakšne težave so torej z necertificiranimi kitajskimi boxi? Pouči me malo ker nimam pojma.


To že vemo. Da te razsvetlim, recimo ... em 4k Netflix? Samo tisto, za kar je človek v osnovi spraševal?

polde66 ::

Aha. Sicer nimam pojma ampak vsak box ima svoje ime, recimo A95X F2, F3, X96, H99 ma ogromno. Ampak nikjer mi pa še ni uspel v košarico dat tega, kjer piše noname.
polde

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: polde66 ()

polde66 ::

polde

fruc900 ::

Eni imajo pač radi priznane znamke, in za "znamko" plačajo več, kljub temu da znamka velikokrat dosti manj ponudi...
čist en preprost primer, originalni ležaj za avto pride cca 70 evrov, ko pa kupiš isti ležaj istega podjetja, le da ni gor logotipa od avtomobilskega podjetja (pa kljub temu, da je ležaj prva vgradnja v to vozilo) pa pride cca 20 evrov...ampak še vedno velika večina rajši vzame ležaj ki ima gor logotip avtomobilskega podjetja...sam pa se odločim za cenejšo varianto :)

raketa22 ::

že dolgo se odločam za nek box, pa nevem ali naj bo apple ali android vaše mnenje
https://ftpwebdesign.com/kako-izkoristiti-koronavirus-za-vas-posel/

PARTyZAN ::

fruc: to ni avto. Če že moraš primerjat je nekako tako, da je tvoj cheap ass ležaj primeren za vožnjo po avtocesti samo s hitrostjo 40km/h, pa pogosto ga moraš sam servisirat kot 101ko.

Z MiBoxom ne kupuješ raw specifikacij na papirju, ampak uradno podporo Netflixu in Amazon Prime Video. Heck, še osnovna stvar kot je YouTube vedno dela. Dobiš OTA posodobitve, ki se namestijo brez googlanja in hekanja, samo en gumb v meniju stisneš. Imaš delujočega Google assistanta, zato da ti ni potrebno na okornem daljincu klofat naslova filma/serije. Poleg vsega tega pa še vedno predvaja večino reči, ki jih imaš na svojem NASu/Plexu.

Če kupuješ iz kitajskih trgovin MiBox pride med 50-60USD. To nanese 45-55€ če paziš, da prihaja iz EU skladišča. A bi kljub vsemu temu še vedno vzel neko brezimensko kišto za podoben denar (ali celo več, lol), pri kateri lahko o FW updatih samo sanjaš, po možnosti z navadnim androidom ki je okoren AF na TVju, in šraufal, ko ti bo nek streaming app crknil? Če se ti da, izvoli.

Strojna oprema je majhen delež enačbe. Programska oprema in podpora sta vredna več, ko pride do uporabniške izkušnje.

polde66 ::

Folk ima Tanix tx3 ali mini ali max že kar nekaj časa, 2 leti in več. To je poceni box ki je koštal če si ga znal kupit tudi pod 20 eur. Dela še daneš, vsi stream apk delujejo na njem, vse ostale aplikacije delujejo na njem, Netflx pa deluje z 480p. to je ista kvaliteta ki jo ti sedaj gledaš na svojem certificiranem boxu ker je netflix priprl kvaliteto streaminga. Bo pa delal HBO go v svoji najboljši kvaliteti. HBO go ima precej dobrih serij in filmov, stane pol manj od netflixa in vse kar si želiš gledat ima slo podanpise. Kul kaj čš lepšega. Aplikacije za stream ala morph, Typhoon, freflix delujejo povsod, ampak čisto povsod, kodi z buildom deluje povsod, ok vprašanje je katere kodeke podpira, ampak današnji boxi podpirajo več zvočnih kodekov kot starejši prav tako je z podporo 4k video vsebinam. današnji boxi potolčejo mi box v podpori tem vsebinam, v benchmarku v brzini rama.... Moje mnenje če res potrebuješ box za netflix (čeprav smo to že 100 odelali, da ti tvoja 4 k tv to podpira že z osnove med svojimi aplikacijami, ok potem si kupi mi box. Če ti ni prioriteta netflix in nimaš 4 k tv, potem je enačba taka da ne dobiš 4k videa ven pa kolikor licenc od googla imaš. Če imaš 4k tv in mi box bo verjetno tvoj tv to sam zmogel če pa si že resno želiš mi box pa ga kupi. Žal so cene ta trenutek in se bojim da v naprej tudi neugodne.
Stream aplikacije delujejo povsod.
Imam brezimenski Beelink z procesorjem 922X, ki ima redne posodobitve preko ota, podpira vse kar mu daš predvaja vse kar mu daš ima licenco L1 nima pa za netflix. Še vedno se da gledati kaj v HD kvaliteti. Ampak moja prioroteta je HBO go in netflix mi je predrag za to kar ponuja oz kar ne ponuja. Dobiš ga tudi za 95 eur in eu skladišča če se malo znajdeš in če počakaš ugodni trenutek. Tudi coreelec podpira in če ni iz eu skladišča dobiš krtico že sd zraven. In ima daljinec z wifi miško, 3x usb vhod, 1gb lan, podpira vse variante zvoka in videa, se ne greje, boljši in hitrejši ram, boljša strojna oprema...
A veš kolk butasto mi je primerajt ta dva boxa med sabo za 20 eur razlike?

V bistvu mi je prioriteta samo Kodi in T2 za tv in mogoče tvin vsake toliko časa. Aha pa youtube. Vse to bo delovalo povsod v najboljši možni kvaliteti.

Mi box je drag, in cenejši ne bo. Tale varianta iz mimovrste je za mi box ugodna ker imaš slo garancijo. Cena je pa tam tam kot pri ostalih kitajcih. Na gearbestu ga dobiš s kuponom za 54 eur vendar pošiljajo brez eu priority kar pomeni dodaten strošek še cca 20 eur. Na geeku je z stroškom pošiljanja tolk kot pri na kak euro manj vendar ga raje vzamem na mimovrste že zaradi kupne varnosti.

Je pa dejstvo da je vsak svojega denarja gospodar in naj vzame kar če. Kolikor spremljam cene boxov so zadnje čase kar narasle. V tem forumu je tudi med ostalim kar precej smernic in izkušenj kateri boxi so ok. Čas si je treba vzet, prebrat, pregledat youtube teste...
polde

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: polde66 ()

radmannsdorf ::

Če bo kdo kupoval Mi box S, ga ima na Honorbuy za 50€ + 10€ poštnina, če pa hočete slo garancijo, je na Mishop.si za 69€ z brezplačno poštnino.

fruc900 ::

Cene boxo-v so narasle zaradi situacije v svetu, vse več ljudi je doma in se je podaja boxo-v povečala s tem pa tudi cene...

Itak pa tako kot je polde66 rekel, vsak je sam gospodar svojega denarja in naj kupi kar hoče...tle pa pač samo mal debatiramo, mogoče pa komu prav pride kakšna izkušnja kakšnega uporabnika, da se bo potem lažje odločil za nakup...

- še eno pojasnilo uporabniku PARTyZAN, ki je primerjal box z Zastavo 101, no sam sem imel v lasti tako Yugota, kot Zastavo 101, pa v svoji karieri vozil veliko vozil znamke: Opel, Mercedes, BMW, Renault, Citroen, VW in Peugeota... teh boxov na katerih vse deluje in ne potrebujejo servisa jih pač ne moreš primerjat z Zastavo...

Kar nekaj časa nazaj sem kupil tudi mobilnik kako no name (Doogee), za njega sem dal malo pod 100EUR, če bi tak telefon kupil pri nas z isto konfiguracijo le da bi gor pisala neka slavna znamka, bi dal med 300 in 500 evri...pa z njim nisem imel nobenih težav, vse na njem je delovalo isto kot na neki slavni znamki, ter mi je telefon služil nekaj let....

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fruc900 ()

polde66 ::

Aha pa še to. No name A95X F2 z procesorjem x2 je na geegu 46 eur (4/64, bluetooth, dvojni wifi, na njem dela vse razen netflix v 4k) Absoluten P/P box . Ta noname box je imel že 3 OTA posodobitve. Tako kot za vse boxe je zaželjeno imet dodatni wifi daljinec. Tanix TX3 ali Tanix TX5 pro staneta okoli 40 eur na geeku. Nimata OTA posodobitev a za to ceno deluje vse. TX5 pro uporablja x2 procesor in se manj greje. Na vseh teh boxih deluje vse, Tanix TX9s je za svojih 22 eur noro ugoden nakup, nima vsega a za to ceno pozabiš. Ima pa 1gb lan, amlogic 912 procesor.. Kar se tiče Tanixov niso presežki znanosti vendar v tem času kolikor sam vem zanje in kolikor sem jih imel priložnosti sprobat nisem imel slabih izkušenj. Samo en je prišel z okvarjenim procesorjem in sem takoj dobil vračilo denarja. Drugi je prišel z daljincem kjer je tipka za navzdol štekala, dobil vračilo denarja v celoti.
polde

polde66 ::

Odličen app za stream filmov in serij, v katerem si lahko nastaviš željene podnapise. Sam raje izberem MX player pro namesto privzetega ampak to je bolj osebna zadeva.


Tudi v Balkan green buildu je precej filmov in serij. S tem bi se že dalo preživet kak teden ali dva.
polde

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: polde66 ()

Tomassi ::

polde66 je izjavil:

In znalec, kakšne težave so torej z necertificiranimi kitajskimi boxi? Pouči me malo ker nimam pojma.


Nezanesljivost delovanja, če misli gledat z drm zaščiten content. Pa saj je bilo že 192470124 povedano, ne se delat budale.

polde66 ::

Tomassi ti si večkrat dokazal da sam nimaš pojma. Nezanesljivost delovanja je pa samo v tvoji glavi pa nikjer drugje. Če nimaš pojma bodi raje tiho. Kakšna nezanesljivost delovanja pri gledanju drm contenta. 192470124 tolkrat je bilo že lahko povedano pa še vedno nisi dojel aneda. As nore bobe jedu al ti samoizolacija škoduje.
polde

DarwiN ::

polde, koliko ima ta Typhoon zadeva SLO/YU podnapisov? Bore malo, vse po spisku, ali nekje vmes?
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

polde66 ::

Toliko kot jih ima opensubtitle.org, ker je vezano na njihov strežnikž
polde

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: polde66 ()

DarwiN ::

Thanks.. Bom testiral, da vidim, če bi bilo primerno za familijo.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

polde66 ::

Lej to je en boljših free stream programov brez reklam. V levem kotu imaš opcijo do nastavitev in tudi menjaš med tv serijami in filmi. V najslabšem primeru boš gledal film v isti kvaliteti kot če gledaš netflix pa tvoj box nima licence. S tem da je tukaj res velika izbira vsega z možnostjo dodajanja podnapisov. Če ti en film ne deluje se enostavno vrneš 2 koraka nazaj izbereš drug stream iz že prikazanih ali pa 1 korak nazaj pa zamenjaš podnapis. Prednost MX pro playerja je da da ima sam možnost izbire podnapisa in tudi zamika podnapisa če bi ga slučajno potreboval.
Seveda je v nastavitvah treba izbrat katere podnapise ti bo program iskal, kje je to boš pa malce scroolal v nastavitvah navzdol do izbire podnapisov.
polde

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: polde66 ()

polde66 ::

Tudi chinema HD je en boljših programov za stream z več boljše kvalitete materiala a ima reklame, obstaja sicer verzija 2.16 kao brez reklam.
https://cinemahdapkapp.com/download/
polde

Frenky ::

O čem se vi kregate?
Spraševalje za box na katerem dela Netflix v 4k.
Na necertificiranih boxih niti ful hd ne dela. Razen če kdo kaj dela z neuradnimi zadevami.

Na Mibox preverjeno dela HBO GO v hd, Netflix v 4k. To je max kar oddajajo.
Je pa trenutno v EU res youtube in Netflix moral znižat kvaliteto zaradi virusne krize, da ne obremenjujejo omrežja. Ko to mine bo spet. Pa prihaja Disney+. To tudi drugje ne bo delalo kot na certificiranih napravah. Razen če vam je sd dost.

Badwolff ::

Kdor bi uporabljal mi box za torrent, naj pazi, ker men noče snemati na external disk.

polde66 ::

polde

Vanadium ::

@Frenky Pač tko je, da določeni uporabniki na veliko reklamirajo boxe, ki jih tudi prodajajo preko svojih štacun legalno ali pa pač tudi na črno, preko bolhe, imajo razne affiliate link s strani aliexpressa, banggood, ipd... (pa ne me narobe razumet nočem in nemislim kazat s prstom na nobenega zato nebom nič definiral ne kdo ne kaj, ker mi res dol visi kako kdo služi denar in kaki način...). Mi box je popolnoma certificiran in ima lepo Widevine in Netflix ESN, zato ti bojo vse uradne aplikacije delovale tko kot morajo.

Dejstvo je in tu se moramo vsi strinjati, da brez official supportom za Widevine nebo delovalo večina legalnih stream aplikacij v polnih rezulucijah. Brez tega pač si obsojen na pač karkoli maš kupljeno in edini neuradni support imaš ponavadi na freaktab forumu ipd...

@polde66: Tiste naprave, ki podpirajo Widevine so certificirane in bojo predvajala v polnih rezulucijah. Če pogledaš na https://www.widevine.com/ in se sprehodiš pa strani malo nižje boš videl da Disney med njimi.

Predlagam pa da vsak pred nakupom katerega koli boxa dobro razmisli kaj želi sploh od njega. Na podlagi tega se pač odločiš kaj kupiš. Jaz npr. vsakemu priporočam ogled te tabele pred nakupom:

https://docs.google.com/spreadsheets/d/...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vanadium ()

Vanadium ::

Prosim moderatorja da izbriše post.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vanadium ()

enroberte ::

polde66 je izjavil:

... Na vseh teh boxih deluje vse, Tanix TX9s je za svojih 22 eur noro ugoden nakup, nima vsega a za to ceno pozabiš. Ima pa 1gb lan, amlogic 912 procesor...

A to je cena s poštnino? Kje pa je na voljo za ta denar? Na Geeku je 26€+9€ poštnine.

fruc900 ::

Vanadium je izjavil:

@Frenky Pač tko je, da določeni uporabniki na veliko reklamirajo boxe, ki jih tudi prodajajo preko svojih štacun legalno ali pa pač tudi na črno, preko bolhe, imajo razne affiliate link s strani aliexpressa, banggood, ipd... (pa ne me narobe razumet nočem in nemislim kazat s prstom na nobenega zato nebom nič definiral ne kdo ne kaj, ker mi res dol visi kako kdo služi denar in kaki način...). Mi box je popolnoma certificiran in ima lepo Widevine in Netflix ESN, zato ti bojo vse uradne aplikacije delovale tko kot morajo.

Dejstvo je in tu se moramo vsi strinjati, da brez official supportom za Widevine nebo delovalo večina legalnih stream aplikacij v polnih rezulucijah. Brez tega pač si obsojen na pač karkoli maš kupljeno in edini neuradni support imaš ponavadi na freaktab forumu ipd...

@polde66: Tiste naprave, ki podpirajo Widevine so certificirane in bojo predvajala v polnih rezulucijah. Če pogledaš na https://www.widevine.com/ in se sprehodiš pa strani malo nižje boš videl da Disney med njimi.

Predlagam pa da vsak pred nakupom katerega koli boxa dobro razmisli kaj želi sploh od njega. Na podlagi tega se pač odločiš kaj kupiš. Jaz npr. vsakemu priporočam ogled te tabele pred nakupom:

https://docs.google.com/spreadsheets/d/...


Super tabela, ampak tu so nekateri box-i ki jih nekateri imenujejo no name zelo visoko na lestvici...

Vanadium ::

@fruc900: ni moja tabelica nekdo iz T-2 foruma jo je prilepil tko, da je kaka pač je ampak mi je všečna, ker maš lično predstavljene bistvene lastnosti. Svetujem tudi ogled tele teme: https://forum.kodi.tv/showthread.php?ti...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vanadium ()

polde66 ::

Na če hočeš lestvico:
https://tvboxstop.com/tv-box-rank-chart...
pa še za leto 2019: https://tvboxstop.com/tv-box-stop-2019-...
Lestvice so narejene po kriterijih. Odvisno katera prioriteta ti je pomembna. Če pogledaš Mi box na @vanadium lestvici je obarvana v oranžno, se pravi če bi dal lestvico po performans prioriteti je isti Mi box na 42 poziciji. Evo: https://docs.google.com/spreadsheets/d/...

Meni osebno je čisto vseeno kaj ima kdo, malce me pa moti ko je govora o Mi boxu, Shildu in ostalih noname boxih. Te vaše noname škatle imajo odlične performanse in za svoj denar odlično odigrajo to za kar so kupljeni. Tolk da se razumemo. @Vanadium narobe si razlagaš moje reklamiranje ostalih boxov ki niso mi ali shil na forumu. Za večino so ti boxi čisto ok. Jaz tud ne vozim mercedeza in ne BMW pa isto daleč pridem.
@enoberte https://www.gearbest.com/tv-box/pp_0093... tukaj je zadeva, ampak je zaradi svoje popularnosti precej razprodana. Pa še ena caka je. Reklamirajo napajanje na 5V in 2A ampak ni, je 12V in 2A.
polde

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: polde66 ()

polde66 ::

polde66 je izjavil:

Na če hočeš lestvico:
https://tvboxstop.com/tv-box-rank-chart...
pa še za leto 2019: https://tvboxstop.com/tv-box-stop-2019-...
Lestvice so narejene po kriterijih. Odvisno katera prioriteta ti je pomembna. Če pogledaš Mi box na @vanadium lestvici je obarvana v oranžno, se pravi če bi dal lestvico po performans prioriteti je isti Mi box na 42 poziciji. Evo: https://docs.google.com/spreadsheets/d/...

Meni osebno je čisto vseeno kaj ima kdo, malce me pa moti ko je govora o Mi boxu, Shildu in ostalih noname boxih. Te vaše noname škatle imajo odlične performanse in za svoj denar odlično odigrajo to za kar so kupljeni. Tolk da se razumemo. @Vanadium narobe si razlagaš moje reklamiranje ostalih boxov ki niso mi ali shil na forumu. Za večino so ti boxi čisto ok. Jaz tud ne vozim mercedeza in ne BMW pa isto daleč pridem.
@enoberte https://www.gearbest.com/tv-box/pp_0093... tukaj je zadeva, ampak je zaradi svoje popularnosti precej razprodana. Pa še ena caka je. Reklamirajo napajanje na 5V in 2A ampak ni, je 12V in 1A.


Hotel sem dodat 12V in 1A ker sem zajebal v prvem pa se mi je post podupliral. sori.
polde

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: polde66 ()
««
129 / 148
»»