» »

Android tv box

Android tv box

««
122 / 148
»»

Tomassi ::

Lahko razširiš interni storage, ampak rabiš usb...

neocodexx ::

OK.d je izjavil:

https://www.alternate.de/NVIDIA/SHIELD-...


Wow super, pa pošiljajo v Slo? Ni na seznamu..

neocodexx ::

Najdel ga še na zalogi na Cyberport, piše da je na zalogi v trgovini, ko pa poklikaš da bi naročil, pa piše not yet availble.. :/

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: neocodexx ()

neocodexx ::

Najdel v tejle francoski trgovini in stock, slovenija je na seznamu https://www.ldlc.com/fiche/PB00280102.h...

OK.d ::

neocodexx je izjavil:

OK.d je izjavil:

https://www.alternate.de/NVIDIA/SHIELD-...


Wow super, pa pošiljajo v Slo? Ni na seznamu..

Če ni Slo na seznamu, uporabiš C&M.
LPOK.d

neocodexx ::

Sem naročil kar pri francozih, izgleda vse ok zadeva je v obdelavi naj bi šla kmalu na pošto, čeprav malo dražje vse skupaj 249EUR ampak jebiga če ni za dobit.. Se kar malo bojim da ne bo discontinued tako kot je bil 2015 Pro, ampak so res neumni, kaj jim ni jasno če je bilo takoj vse razprodano, zdaj pa silijo tisto tube sranje..

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: neocodexx ()

Felix86 ::

Zdravo. Imam tv Samsung q70r in soundbar Q90r. Ali bi lahko s kakšnim Android box-om predvajal filme s pašnikov, da bi lahko imel dolby atmos zvok ali dtx? Kako bi moral imeti to zavezano (tv hdmi v soundbar in potem v box ali kako drugace)? Kateri box bi bil najprimernejsi.
Hvala za pomoc

polde66 ::

@Felix89 Iz TV hdmi v saundbar v ARC in iz boxa hdmi v saundbar, vklopiš cec funkcijo na boxu in se ti ob prižigu TV prižge vse in seveda tudi ugasne pa verjetno še upravlajš lahko kakšno stvar. Med malimi oglasi sta dva moja boxa Beelink GT king pro in Ugoos AM6 pro ki sta top zadeve med boxi, boljši je samo še nvidia shild ampak je za pol cene dražji.
polde

OK.d ::

Ne vem, če boš ravno slišal pravi atmos in dtx efekt preko soundbara:|
LPOK.d

polde66 ::

https://www.rtings.com/soundbar/reviews...
Po specifikacijah se hvalijo da ja, zakaj pa bi dvomil.
polde

Felix86 ::

Potem ta Android box dekodira in predvaja atmos ali dtx zvok, ker Q70r a naj nebi znal predvajat medtem ko soundbar pa to podpira?

polde66 ::

Tako je
polde

XS!D3 ::

Dekodira soundbar, druge opcije pri object based zvoku (Atmos, DTS:X) nimaš, ker se za razliko od običajnega večkanalnega zvoka šele glede na tvoj setup zvočnikov določi, kater zvok bo šel na kater kanal in v kakšni meri. Box mora samo delat passthrough zvočenga zapisa.

Kaj podpira sam TV pri tem ni pomembno, je pa pomembno, da je box priklopljen dirketno na soundbar, potem pa soundbar dalje na TV (no z eARC bi šlo tudi v drugo smer, če TV to omogoča).

Drugače si pa naredi uslugo in kupi Shielda, čeprav je nekoliko dražji od poceni kitajskih boxov.

Konlov ::

A to kupujete zraven NEO ali teh škatulj od naših operaterjev. Čemu pravzaprav?

NejcSSD ::

Za KODI lastno zbirko filmov, za NETFLIX recimo če nimaš novejšega tvja, loadanje direkt na škatlico filme itd...
PC : MAG B550 Tomahawk, Ryzen 5600X, 32Gb 3200Mhz CL16, 2x 1TB NVME, MSI 1070Ti

damirj79 ::

Če želite dober in pameten daljinec za vaše android škatlice, potem lahko na Telekomu kupite Neo daljinec s številčnico, ki deluje preko bluetootha. Vklopite BT na android TV boxu, na daljincu pa sprožite pairing proces tako, da držite tipki Play/pause in guide za 3 sekunde. V BT meniju se vam bo pojavila naprava Ruwido BLE in se povežite. Škoda samo, da daljinec je lahko povezan samo na eno napravo. Je pa za teh 25€ malo drag, ampak če imate telekom točke za porabit, je cena kr znosna.

Konlov ::

NejcSSD je izjavil:

Za KODI lastno zbirko filmov, za NETFLIX recimo če nimaš novejšega tvja, loadanje direkt na škatlico filme itd...

KODI lastna zbirka filmov ne vem kaj pomeni, Netflix OK, zakaj pa bi filme loadal na škatljico pa tudi me vem (plex, USB vtič).

Badwolff ::

Konlov je izjavil:

NejcSSD je izjavil:

Za KODI lastno zbirko filmov, za NETFLIX recimo če nimaš novejšega tvja, loadanje direkt na škatlico filme itd...

KODI lastna zbirka filmov ne vem kaj pomeni, Netflix OK, zakaj pa bi filme loadal na škatljico pa tudi me vem (plex, USB vtič).


Moje vprašanje je bolj, zakaj ne bi? Zakaj bi jih loadal nekje drugje in potem prenašal na ključek?

Konlov ::

To pa ja.
Ampak 200€ zato, da potem netflix naročnino plačuješ???

Ales ::

Konlov je izjavil:

To pa ja.
Ampak 200€ zato, da potem netflix naročnino plačuješ???

Nekdo da 1000 EUR, da zastonj visi na Facebooku...

Sicer pa dejansko ne vidim povezave med ceno naprave in ceno Netflix naročnine.

No, pa tudi to je, da spodobne Android ali Android TV boxe dobiš od 40 EUR dalje. Pri ceni 200 EUR se verjetno pogovarjamo o Nvidii Shield, ki ima primarno še druge namene in ne le gledanje IPTV ali medijskih vsebin.

Prej si vprašal zakaj se te boxe sploh kupuje - nekateri jih verjetno dodajajo k starejšim televizijam ali pa k takim, na katere ne gre naložiti kak EON ali NEO ipd., nekateri imajo več lokacij, ki jih tako pokrijejo z eno naročnino za TV recimo.

neocodexx ::

Jaz hočem Shield 2019 zaradi podpore Dolby Vision in novega AI upscalinga, ki naj bi bil kar dober. Imam par filmov ki so v Dolby Vision in mi na mojem TVju ne zgledajo dobro samo v HDR, s tem pa jih lahko gledaš končno tudi v DV iz svoje Kodi knjižnjice.

Sicer se gre za popolnoma isti OS in funkcionalnost kot na 2019 Android TVju, dela pa vse skupaj (še posebej Youtube) dosti hitreje.

Če primerjaš s ostalimi boxi ima Shield ima tudi uradno podporo za Netflix in Amazon Prime, kar ima sicer tudi že vsak TV, tako da res ni veliko bistva to kupovati razen če nimaš za točen namen.

Ta naprava je pač meni vse na enem mestu:

- Dela zelo hitro
- Netflix, Prime
- Idealno za Kodi
- Dolby Vision in AI Upscale pri 2019 modelu
- Gamestream preko lokalne mreže; ne rabiš vleči HDMI kablov če že imaš UTP. Seveda alternativno deluje Steamlink tudi brez android boxa ker obstaja kot uradni Android app, ampak je po mojih izkušnjah preko Shieldovega appa hitreje/stabilnejše.

Vse po malo se nabere. Vsaka stvar deluje nekoliko bolje. Ni nujno imeti, dalo bi se tudi brez, če pa hočeš tistih 100% od svojega media centra je to to; za mene pika na i.

Vanadium ::

Res je shield je top in bo tudi moj naslednji box. Glih vceraj sem se igral s tanix tx3 mini. Miljon verzij romov probaval, da ga j*ebes iptv od T-2 v full hd (pac kar oddajajo) ne deluje tekoce, probal zadnji core elec preklop med kanali šteka kot na pra starih aminotih (ocitno problem novega kodija), zvok zaostaja, ipd... Nevem pac shield deluje out of the box. Takoj ko bo kje kaka pametna akcija ga nabavim. Edini minus zame je, da ime ventilator. Komot bi imel kako alu ohišje z rebri in bi bil pasiven...

PARTyZAN ::

Jaz ventilatorja še nisem slišal. Je pa res, da je reč cca 4m stran.

polde66 ::

@Vanadium primerjanje shilda z Tanix tx3 hm ne vem če je ravno posrečena zadeva. Zanj si dal 20 eur pa pričakuješ da bo vse letelo in primerjaš box z šildom za 240 eur. Kot bi dal na dirkalno stezo golfa dizla pa poršeja pa pričakoval da bo rezultat podoben na cilju. Se pa z golfom pelješ po cesti ravno tako kot z poršejem. Za povprečnega uporabnika je čisto ok. Obstaja kup dobrih predvajalnikov za par eur več od Tanixa tx3 mini pa par hudo dobrih za polovico shilda.
polde

PARTyZAN ::

Pri "hudo dobrih" opcijah za pol cene Shielda kupuješ šrot za 100e, ki ga moreš konstantno šraufat in po možnosti še ne predvajajo višjih resolucij pri popularnih streaming servisih. Če že kupuješ kitajca, kupi poceni. Če hočeš budget soliden out-of-the box experience kupi MiBox. Če hočeš najboljš, kar se da dobit maš pač Shielda.

Vanadium ::

polde66 je izjavil:

@Vanadium primerjanje shilda z Tanix tx3 hm ne vem če je ravno posrečena zadeva. Zanj si dal 20 eur pa pričakuješ da bo vse letelo in primerjaš box z šildom za 240 eur. Kot bi dal na dirkalno stezo golfa dizla pa poršeja pa pričakoval da bo rezultat podoben na cilju. Se pa z golfom pelješ po cesti ravno tako kot z poršejem. Za povprečnega uporabnika je čisto ok. Obstaja kup dobrih predvajalnikov za par eur več od Tanixa tx3 mini pa par hudo dobrih za polovico shilda.


Ok bom tanixa za 30€ (toliko dal zanj) in ga primerjal z mibox s ki ga imam in dal zanj 35€ ter predvaja 4k brez problema. Pač sej ima mi box svoje probleme tudi ampak deluje zadeva boljse. Nimajo vsi uporabniki znanja in cajta kot npr. ti in jaz da probavava razlicne rome. Hocejo da stvar dela out of the box. In to je izključno shield oz apple tv. In ja shield je porsche in temu primerna je uporabniška izkušnja.

polde66 ::

Tanix uporablja amlogic S905W procesor in original romi ne podpirajo 4k video vsebin (gre za poceni box), Mi box je amlogic procesor S905x (in stane od 60-70 eur nikoli ni bil 35 razen rabljen), ki pa že nekako podpira 4k video vsebine. Amlogic s912 pa je že procesor, ki je namenjen 4k video vsebinam. Dočim novejši procesorji amlogic S905X2, X3 in 922 zmeljejo 4k vsebine. To so osnove, da veš kaj lahko pričakuješ od kakšne škatle.

Vsaka stvar dela out of the box le vedeti je treba kakšne so tvoje zahteve. Tanix tx3 je čisto kul out of the box za povprečnega uporabnika, ki ima starejšo HD ali FHD tv čisto ok. Če imaš pa 4k tv ali oled ali qled pa ta tanix ne bo ok. Preprosto.

Druga stvar je kaj pa je out of the box? Nobena škatla ne pride naložena z aplikacijami za tvoje potrebe, niti telefon ne pride naložen, niti windowsi niso poinštalirani za moje potrebe. Pride platforma na katero boš dal svoje aplikacije. Jaz t-2 pa tvin ker to uporabljam, ti pa mogoče Eon ker je tvoj internetni ponudnik telemach. Meni Eon nič ne koristi ker ga nimam, tebi pa t-2 ne če ga nimaš. In tako out of the box ne pride nobena stvar. Jo je treba povezat v tvoj internet z tvojim uporabniškim imenom in geslom, razen če je na kablu, jo lahko posloveniš ali ne pač tvoja stvar, izbereš čas in datum izbereš in urediš ostale aplikacije ala kodi, ki je v osnovi lahko navaden predvajalnik lahko pa je velika multimedijska zver če na njega daš kak uporaben build. In vsak build je treba še nekako obdelat.

Tako jaz gledam na to stavr.
polde

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: polde66 ()

Vanadium ::

polde66 je izjavil:

Tanix uporablja amlogic S905W procesor in original romi ne podpirajo 4k video vsebin (gre za poceni box), Mi box je amlogic procesor S905x (in stane od 60-70 eur nikoli ni bil 35 razen rabljen), ki pa že nekako podpira 4k video vsebine. Amlogic s912 pa je že procesor, ki je namenjen 4k video vsebinam. Dočim novejši procesorji amlogic S905X2, X3 in 9222 zmeljejo 4k vsebine. To so osnove, da veš kaj lahko pričakuješ od kakšne škatle.

Vsaka stvar dela out of the box le vedeti je treba kakšne so tvoje zahteve. Tanix tx3 je čisto kul out of the box za povprečnega uporabnika, ki ima starejšo HD ali FHD tv čisto ok. Če imaš pa 4k tv ali oled ali qled pa ta tanix ne bo ok. Preprosto.

Druga stvar je kaj pa je out of the box? Nobena škatla ne pride naložena z aplikacijami za tvoje potrebe, niti telefon ne pride naložen, niti windowsi niso poinštalirani za moje potrebe. Pride platforma na katero boš dal svoje aplikacije. Jaz t-2 pa tvin ker to uporabljam, ti pa mogoče Eon ker je tvoj internetni ponudnik telemach. Meni Eon nič ne koristi ker ga nimam, tebi pa t-2 ne če ga nimaš. In tako out of the box ne pride nobena stvar. Jo je treba povezat v tvoj internet z tvojim uporabniškim imenom in geslom, razen če je na kablu, jo lahko posloveniš ali ne pač tvoja stvar, izbereš čas in datum izbereš in urediš ostale aplikacije ala kodi, ki je v osnovi lahko navaden predvajalnik lahko pa je velika multimedijska zver če na njega daš kak uporaben build. In vsak build je treba še nekako obdelat.

Tako jaz gledam na to stavr.


Točno vem kaj kateri procesor zmore in ne. Spremljam dolgo že sceno. Dejstvo je da pač tanix ne zmore odmlet ful hd iptv stream v kodiju medtem ko ga mi box lahko je pač to kar pač je. In ja za mi box sem reci piši novega naročil za 35€ na amazonu v akciji. Vsak pa gleda na stvari iz svojega kota. Jaz če zabijem 2 dni v iskanju rešitve, da bi usposobil full hd delovanje na škatli katera to uradno podpira potem je to pač pofl roba. Prebrskam freaktab forume po dolgem in počez in pač zadeva še kar ne dela je to zguba časa in denarja. Pač zadeve so polizdelki in zato je cena temu primerna. In dokler boš moral sam flashat rome je to polizdelek. In ne tu zdej mešat aplikacije in rome. Najmanjši problem mi je iz play stora al pa sideloadat aplikacije gor na atv romih. Gre se samo za user expirience ko ti zadevo priklopiš kaj moraš narest da dela. Pri mi boxu sem dal samo kodi gor, namestil v kodijo iptv simple addon, vpisal poti do m3u liste, epg in neboš verjel delalo je iz prve. Pri tanixu odkrivanje zakaj je rainbow prvo. Ok odkrijem treba deinterlacing izklopit, potem pa full hd šteka, box trokira,... Gremo flashat in komaj najdu rom da zadovoljivo deluje...

To je mojih 5 centov in ne mislim pogrevat zadeve... Smo v demokraciji vsak ima pravico do svojega mišlenja... In da nebo kdo užaljen da napadam koga, mislim da znaš veliko pomagat na forumu in mi dol visi, da ti pravjo da prodajaš boxe na bolhi in tako jih kao reklamiraš ipd... Pač maš izdelke in pol izdelke.

PARTyZAN ::

Out of te box je to, da ti ni treba googlat in se jebat, ko nek update pojebe kodi plugin in ti ne dela več YT/Netflix/Amazon prime.

Priklopiš, namestiš iz Play stora karkoli že pač rabiš in uporabljaš. Ne študiraš zakaj Netflix aplikacije ni, ne študiraš zakaj ne moreš predvajat več kot SD ločljivosti, ne študiraš kdaj boš moral spet na roke flashat nek novejši rom. Stvari enostavno delajo.

Kakšen uporaben build? Ko je update dobiš notification, potrdiš in čez par minut uporabljaš.

Vanadium ::

PARTyZAN je izjavil:

Out of te box je to, da ti ni treba googlat in se jebat, ko nek update pojebe kodi plugin in ti ne dela več YT/Netflix/Amazon prime.

Priklopiš, namestiš iz Play stora karkoli že pač rabiš in uporabljaš. Ne študiraš zakaj Netflix aplikacije ni, ne študiraš zakaj ne moreš predvajat več kot SD ločljivosti, ne študiraš kdaj boš moral spet na roke flashat nek novejši rom. Stvari enostavno delajo.

Kakšen uporaben build? Ko je update dobiš notification, potrdiš in čez par minut uporabljaš.


Amen to that. Men se še na telefonih več neda flashat software pa maš pri telefonih vsaj xda kjer maš res supporta na polno. Kaj maš pa tu. Kitajca ki vsake 2 mesece izda box pod drugim imenom in brez podpore.

pierch ::

Ta tama je čisto zašla. Že dolgo spremljam(o) samo prepucavanja. Kot da bi gledal kak reality show, kjer namensko dajo noter konfliktne osebke :D
Pierch

polde66 ::

@Vanadium, ne me narobe razumet. Ne napadam in nisem užaljen. Samo hočem povedat, da je med belo in črno še ogromno odtenkov. Da te stvari vsak drugače uporablja in da nekatere aplikacije so nekaterim bistvene drugim pa čisto nič. Da vsak, ki je dal malo denarja za svoje preverjene ali nepreverjene izedlke ne more pričakovati ne vem kaj. Za osnovno rabo pa ne rabiš ne vem kaj.
polde

Tomassi ::

polde66 je izjavil:

@Vanadium primerjanje shilda z Tanix tx3 hm ne vem če je ravno posrečena zadeva. Zanj si dal 20 eur pa pričakuješ da bo vse letelo in primerjaš box z šildom za 240 eur. Kot bi dal na dirkalno stezo golfa dizla pa poršeja pa pričakoval da bo rezultat podoben na cilju. Se pa z golfom pelješ po cesti ravno tako kot z poršejem. Za povprečnega uporabnika je čisto ok. Obstaja kup dobrih predvajalnikov za par eur več od Tanixa tx3 mini pa par hudo dobrih za polovico shilda.


Golf dizel bo deloval iz prve in prišel na cilj, ne da bi bilo treba menjati 4 voznike, anteno in desnega ogledala.

damirj79 ::

Sem se opogumil in kupil Tanix TX3-H (S905x3 chipset, 4GB RAM, 64GB ROM in zraven kar pač pride osnovni IR daljinec, kao kopija tistega od Miboxa s par dodatnimi tipkami za media in številčnico). No najprej je rteba povedat, da deluje sam vmesnik počasnej kot Android TV na Miboxu. Recimo, da preživim. Kodi na hitrco kar sem poskusil deluje nekaj hitreje. MorphTV deluje približno enako. Priloženi IR daljinec je katastrofa. Na koncu se nabavil daljinec od Telekom Neo s številčnico, sicer 25EUR ampak OK, ker deluje mnogo bolje, škoda ker nima še airmouse. Ampak nekega pametnega airmouse daljinca da je sleek in da ni grd kot sto mater, ne poznam, predlogi? Če je na BT toliko boljše, preživim pa tudi z RF USB ključkom. Naložen ima gor Miracast, ki deluje. Naložen ima gor tudi AirPin, ki potem omogoča še Airplay in Googlecast, ampak ne deluje. HDMI CEC deluje, ampak je očitno nek bug, ker ko na TV zamenjam HDMI port in se vrnem nazaj na Tanixa, potem CEC ne deluje več. LAN priključek je samo 100Mbit. Wifi je sicer AC, ampak lovi katastrofalno. Tako sedaj razumem Poldeta, ki ima raje kabel kot Wifi. Je jasno kot beli dan, zakaj tako. Mibox lovi vsaj 5x boljše. No pa da ni vse samo slabo, ima 64GB ROM in ima USB3.0 in sedaj z BT daljincem deluje MorphTV odlično, pa CinemaHD2 tudi. Kodi bom še malo raziskal, zakaj je le malo hitrejši kot na Mibox, moral bi biti močno hitrejši.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: damirj79 ()

polde66 ::

Verjetno si mislil Tanix tx3, ta je z x3 procesorjem, tanix tx3-H je z s905W procesorjem.

Ta Tanix tx3 ni ravno najboljša pogruntavščina če bi hotel kaj s čim primerjat, tudi tanix tx5 ne ki je ista stvar samo z amlogix x2 procesorjem. Oba sta slaba kar se tiče wifija, pa tudi na lanu ne blestita. In oba se grejeta več kot vsi ostali x2 ali x3 procesorji. Je pa dejstvo da staneta 40 eur in za ta denar je to to. Je pa dejstvo to da deluje in da Sicer ne vem ravno kako narediš test kaj je hitreje kot drugje ampak če boš naredil kako primerjavo med mi boxom in tanixom z kakimi video sempli kaj kdo predvaja boš videl razliko.
http://jell.yfish.us/
poleg tega naredi kak benchmark test pa 3d test da vidiš v čem je štos ali je kaj bolje ali ni. https://apkpure.com/cpu-monitor-tempera... pa na oba si inštaliraj tole da vidiš kakšno temperaturo razvije.
Če bi dal zraven še kake par eur pa bi vzel recimo Ugoos x2 cube bi pa videl kaj je to box za 50 - 65 eur cena varira odvisno od akcij. Pa je samo 2 gb rama pa 16 placa.
Na Tanixa daš lahko tudi drug launcher recimo Nova launcher če ti ta ni všeč in potem posledično bo tudi hitrejši ker je drugače zasnovan.
polde

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: polde66 ()

polde66 ::

https://www.gearbest.com/air-mouse/pp_0...
tale daljinec priporočam, sam ga uporablam na vseh napravah namesto njihovih daljincev, Ima govorno izbiro in wifi miš. Pa možnost kopiranja power on/of tipke. Ko to skopiraš ne rabiš drugega. Daljinec je pregleden in tudi v temi točno veš kaj boš pritisnil.

Se pa na kakem aliexpresu dobi še ceneje, je pa čakalna doba daljša.
polde

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: polde66 ()

damirj79 ::

https://androidpctv.com/review-tanix-tx...

PRODUCT DETAILS
Model Tanix TX3-H

To je to, kar imam, enak. Lahko imajo tudi zmedo z oznakami, ampak dobrovje štima. Zakaj na škatli piše TX3-H in čisto nikjer drugje ni takšne oznake, temveč samo TX3 je čez moje sposobnosti razumevanja. Imajo pa TX3 mini H, ampak je to tretja liga. Drugače UGOOS X3 CUBE bi bil ekvivalent, s905x3 čipset.

neocodexx ::

Na koncu zapraviš za dalinjce in ostale kurbarije + preglavice že blizu 100EUR, a ne bi raje potem kupil Shielda sploh ta novega v tubi za 150EUR je že dosti pocen in maš potem mir? :) (aja ta nima usbja, potem pa 2017)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: neocodexx ()

polde66 ::

@neocodexx če boš na shilda dajal tvin aplikacijo verjemi da ti daljinec od shilda ne bo pomagal, boš pač rabil daljinec z mišjo na tak ali drugačen način, lahko bi bila tudi aplikacija ala Cetusplay pa mi je pač tak daljinec boljši. Tist pol izdelek od shilda aka tube shild pa raje nebi, je ugoos am6 pro ali beelink gt king pro top šhit.
@damirj79 med procesorji x3 in x2 ni ama skoraj nobene razlike, par točk ampak res samo par v benchmarku. Pa še občutek imam da je nekako x2 vseeno boljša izbira pa ne vem zakaj. Moje čisto osebno mnenje. Sem sprobal Tanixa z x3 pa primerjal z x2 je ista figa v temperaturi v hitrosti branja in pisanja, wifi-ju le benchmark ima par 10 pik več. V predvajanju vsebin je pa isto.

Bi pa rad sprobal ugosa X3 cube.
polde

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: polde66 ()

Frenky ::

MiBox lahko nadgradite na 9.

modelno1 ::

Pa res. Je kaj novega?
Respect the bacteria! They are the only culture some people have.

modelno1 ::

Ugh. Sem moral restore narest, da cast spet dela. Popup za glasnost je lepši, zdaj je desno namesto zgoraj. Nastavitve malo drugače razporejene. Bomo vidl kako bo s stabilnostjo.
Respect the bacteria! They are the only culture some people have.

damirj79 ::

neocodexx je izjavil:

Na koncu zapraviš za dalinjce in ostale kurbarije + preglavice že blizu 100EUR, a ne bi raje potem kupil Shielda sploh ta novega v tubi za 150EUR je že dosti pocen in maš potem mir? :) (aja ta nima usbja, potem pa 2017)


Ma recimo, da ta tale Shield tuba ni to to. Vsaj en USB bi lahko nekam utaknili.

Frenky je izjavil:

MiBox lahko nadgradite na 9.


Mibox S misiš. Mibox 16-AB ni še niti beta nikjer, tako da vprašanje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: damirj79 ()

Vanadium ::

Frenky je izjavil:

MiBox lahko nadgradite na 9.


Samo, da ni ta update tako skropucalo kot je bil update na Mi box 3 (MDZ-16-AB). Dobro da sem nekako uspel serijsko svojega dat v beta program in dela relativno ok...

neocodexx ::

polde66 je izjavil:

@neocodexx če boš na shilda dajal tvin aplikacijo verjemi da ti daljinec od shilda ne bo pomagal, boš pač rabil daljinec z mišjo na tak ali drugačen način, lahko bi bila tudi aplikacija ala Cetusplay pa mi je pač tak daljinec boljši. Tist pol izdelek od shilda aka tube shild pa raje nebi, je ugoos am6 pro ali beelink gt king pro top šhit.

Bi pa rad sprobal ugosa X3 cube.


Aja to je pa drugo, potem je pa že sama aplikacija problem. Na tubu me pa moti samo 8GB lokalnega spomina kar je res kriminal, za ram pa težko reči če naredi kaj razlike v praksi ali ne. Če ti je vseeno za dolby vision, potem je 2017 model še vedno boljša izbira če 2019 pro ni za dobiti.

polde66 ::

@neocodexx Če maš šanso sprobaj kak Ugoos AM6 pro ali brez pro, ali Beelink GT king pro ali brez pro. Lahko tudi kakšen X2 cube od ugoosa. So kvalitetne zadeve z podporo in odličnim delovnjem. Še vedno lahko prodaš zadevo če ti ne bo všeč.
polde

Blond ::

Pozdravljeni mojstri.

Prosim za malo pomoči.
Kako na Amazon fire TV stick namestim VOYO?

Hvala in lp
www.galea.si
Odkup, prodaja in obnova nepremičnin
Posredovanje v prometu z nepremičninami

e-marko ::

polde66 je izjavil:

@neocodexx Če maš šanso sprobaj kak Ugoos AM6 pro ali brez pro, ali Beelink GT king pro ali brez pro. Lahko tudi kakšen X2 cube od ugoosa. So kvalitetne zadeve z podporo in odličnim delovnjem. Še vedno lahko prodaš zadevo če ti ne bo všeč.


Kako je s podporo IEC61937 standardu pri teh modelih? Torej , da deluje audio passthrough (tudi Dolby Atmos/TrueHD, DTS:X/HD-Master) na zadnjem Kodiju. Ker pri S912 (Alfawise S92/Beelink GT1 )nekaj dela, nekaj ne (AAC LC). Potem pa testiranja in neke "umazane" verzije gor dajati...
Sploh kateri box za okoli 60EUR podpira v celoti ta standard? Baje ga Mi Box S ne podpira več?

Lp
...somebody, somewhere...

polde66 ::

Pomoje bi ugoos mogu ker ima cel kup nastavitev za zvok. Olej si kak test na youtubu. Ugoos x2, x3 ali Am6 pro ali Am6 vsi imajo na isti princip firmware. Drugac pa na njihovi spletni strani so vejetno kake slike.
polde

bbobst ::

polde66 je izjavil:

Tanix uporablja amlogic S905W procesor in original romi ne podpirajo 4k video vsebin (gre za poceni box), Mi box je amlogic procesor S905x (in stane od 60-70 eur nikoli ni bil 35 razen rabljen), ki pa že nekako podpira 4k video vsebine. Amlogic s912 pa je že procesor, ki je namenjen 4k video vsebinam. Dočim novejši procesorji amlogic S905X2, X3 in 922 zmeljejo 4k vsebine. To so osnove, da veš kaj lahko pričakuješ od kakšne škatle.

Naj dodam to.Boxi z s905w prebavijo brez problema 4k 30fps x265 filme iz zunanjega diska, če mu dodaš dodatno hlajenje procesorja in na SD kartici Core ali Libreelec.
Vsaj z mojim Tanix-om TX3 max je tako že leto in pol.
 Tanix

Tanix

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bbobst ()
««
122 / 148
»»