» »

Android tv box

Android tv box

««
114 / 148
»»

e-marko ::

Na GT King (Pro) dela HD audio passthrough v Kodiju tako kot je treba?

Lp
...somebody, somewhere...

damirj79 ::

dragansi je izjavil:

krop je izjavil:

Škoda, da ni ddr4 ram

Kolk je dejansko res razlike med 3 in 4?

Me pa tudi zanima kateri ram ima Magicsee N5 Max Amlogic S905X3... Eni prodajalci navajajo ddr3 eni pa ddr4.... Gre za napako al dejansko ugrajujejo obe verziji?


 905x3

905x3



Glede na diagram sta možni obe varianti DDR3 in DDR4. Razlika je na teh škatlicah akademska.

Kosek1 ::

Kateri Android TV Box podpira Voyo?

Jesenican2 ::

Vsi

Fif55 ::

Kaj se priporoča za brezhibno delovanje EON (tv2go in podobno) aplikacij in za tekoče predvajanje 4k vsebin? Best price/performance tv box trenutno ali v zadnjem času.

Yanez ::

Med drugim si lastim tudi MECOOL KM9 Pro Classic TV Box, ki ga dobiš za dobrih 30 EUR in na katerem EON čisto lepo deluje. Poleg tega lepo podpira Voice Control ter tudi Google Cast. Pri meni je vezan na kabel, tako da WiFi povezave nisem sprobal.
Omnia mea mecum porto

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Yanez ()

jebach ::

Kako je kaj s tem boxom?
A95X F3 Amlogic S905X3 4GB RAM 64GB
Je vreden za nekaj manj kot 50€?
Prosim za mnenja, izkušnje...

scipascapa ::

N33D3R: nekam znan si mi, partis? :P

jebach ::

Mogoče... ;)

Fif55 ::

@Yanez hvala za predlog!

mat xxl ::

jebach je izjavil:

Kako je kaj s tem boxom?
A95X F3 Amlogic S905X3 4GB RAM 64GB
Je vreden za nekaj manj kot 50EUR?
Prosim za mnenja, izkušnje...


Ga imam jaz polek GT KInga, kaj naj rečem, vse, kar sem sprobal deluje zelo Ok . Dobiš ga v 48 urah iz Geekbuying iz skladišča Italija, ki je mimogrede, sem bil presenečen v Miljah pri Trstu, skoraj pri nas.....

Torej zadeva deluje, kupi pa, če dobiš pa mislim, da ne brez daljinca in potem kupi posebej daljinec z 3d mišjo, ker sicer je zraven le miš sicer vse Ok, vendar z njo malo težje krmiliš npr. EON, gre pa še vseeno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mat xxl ()

stajerckozu ::

Evo predn se odlocim za nakup

Nova Nvidia Shield ali Gt King??

Prednosti/slabosti??

Lp

polde66 ::

To ti bo morač povedat tisti, ki ima oba. Drugač pa tu zveš vse: https://www.youtube.com/
polde

scipascapa ::

evo zdaj, ko sem prodal Tanix TX3 ali kaj že....čas za nek nov hudi player, ranga 40-50€ max....želje, 3-4GB pomnilnika in pa 32/64GB diska ter da je AC WIFI domet.

NejcSSD ::

stajerckozu je izjavil:

Evo predn se odlocim za nakup

Nova Nvidia Shield ali Gt King??

Prednosti/slabosti??

Lp


Eno je androidtv drugo pa android
PC : MAG B550 Tomahawk, Ryzen 5600X, 32Gb 3200Mhz CL16, 2x 1TB NVME, MSI 1070Ti

Badwolff ::

Od včeraj mi nba app javi tole

 drm

drm



Beelink GT1A.
0rej je delalo bp.
Kaka ideja?

Kontaktiral support, ki je... Neuporaben.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Badwolff ()

Badwolff ::

webmaher ::

napačnemu providerju si nakazal zelence :)
Kakšna je pa resolucija slike in kolikšna je kaj bitna
hitrost?

Badwolff ::

To meni praviš?
Official nba app
Po zadnjem updatu pred nekaj dnevi je še delalo, sedaj ne več. Bom probal scer starejso verzijo aplikacije inštalirat.
Resolucija in bitna hitrost... Nisem gledal, ampak na uč je bila slika ista kot na računalniku.

Tomassi ::

DRM je problem in "kitajčki" ga nimajo. Imata ga pa shield in mibox recimo. Pa tudi FireTv.

Badwolff ::

Nja. Ima ga tudi beelink. In kot je rečeno je vse delalo normalno do včeraj.

Tomassi ::

Ponavadi to fejkajo. In dela, doker jih ne banajo.

Badwolff ::

Netflix recimo dela.

rawlit ::

Če slučajno koga zanima, prodam Nvidia shield. Več info ZS.

webmaher ::

Badwolff je izjavil:

To meni praviš?
Official nba app
Po zadnjem updatu pred nekaj dnevi je še delalo, sedaj ne več. Bom probal scer starejso verzijo aplikacije inštalirat.
Resolucija in bitna hitrost... Nisem gledal, ampak na uč je bila slika ista kot na računalniku.

če lohka preveriš me res firbec matra... ta beelink naj bi menda imel widevine L1 in če Netflix dela res ne vem zakaj bi pri NBA kompliciral..daj res probaj s kako starejšo verzijo...

Badwolff ::

Sem downgradal nba app in spet deal. Nekaj sem še upgradal tudi drm preko aptoida, kjer je kazalo, da je novejša verzija na voljo.

Ima Google widevine in Microsoft play ready, niso pa podprti veri matrix vcas, marlin drm in Adobe primetime. Karkoli že to pomeni.

Kje bi preveril resolucijo in hitrost?

mat xxl ::

rawlit je izjavil:

Če slučajno koga zanima, prodam Nvidia shield. Več info ZS.


A ta povsem nov model ali oni 3 leta stari ?

webmaher ::

važno da ti zdaj dela...vprašaj na support če je zadosti widevine in Microsoft play ready ali je potrebno še kaj drugega... ne vem kako v androidu to preveriš... jaz če se le da skopiram delujoč link in ga playam v DVB viewerju kjer se vse lepo vidi...
Jaz mam za vse ameriške športe IPTV... kvaliteta recimo pri tekmah kjer igra Dončič je:
1920x1080i 25f/s bitna okoli 4Mb/s
ali pa
1280x720p 60f/s bitna do 7Mb/s

Slika na 27inčnem monitorju odlična vedno... za ogled sredi noči na 65inčni Sony TV
sem pa prelen :D

polde66 ::

Ta beelink je stara zadeva, preoblečena v android TV OS, z novim daljincem in z licenco od Mi boxa. Problem je bil če se je povozila licenca (v primeru komplet fleša) ampak v tem primeru gre samo za kako nekomaptibilno novejšo zvedbo aplikacije. Tak je bil problem z eonom , pa netflixom pa še kaj. S časoma potem zadevo popravijo
polde

Frenky ::

webmaher je izjavil:

važno da ti zdaj dela...vprašaj na support če je zadosti widevine in Microsoft play ready ali je potrebno še kaj drugega... ne vem kako v androidu to preveriš... jaz če se le da skopiram delujoč link in ga playam v DVB viewerju kjer se vse lepo vidi...
Jaz mam za vse ameriške športe IPTV... kvaliteta recimo pri tekmah kjer igra Dončič je:
1920x1080i 25f/s bitna okoli 4Mb/s
ali pa
1280x720p 60f/s bitna do 7Mb/s

Slika na 27inčnem monitorju odlična vedno... za ogled sredi noči na 65inčni Sony TV
sem pa prelen :D

Kako pa imaš to urejeno? Mislim provider? Cena?

webmaher ::

to je vse zastonj, če se malo znajdeš..če se pa ne te pa pride 7-10ojrov na mesec... obstajajo tudi orodja za hekanje in če se ti da s tem zafrkavat in v mrežo ujameš kako ambasado si zmagal na dolgi rok :D

dr.sah ::

zdravo, ali kdo uporablja iptv na android boxih in kako to dela? nskaj razmisljam da bi odjavil tv pri operaterju ter sel na to. Sedaj placujem 80 telekomu, kar mi je prevec.

imam pa doma zidoo z9s in android tv.

se splaca ali ne?

polde66 ::

Menjaj operaterja na dve leti pa boš imel pri vsakem eno leto nižjo položnico. Pojdi na hofer ali bob telefonijo pa boš plačeval manj, Kljub vsemu pa boš še vedno potreboval internet.
polde

dr.sah ::

internet ostane itak, razmisljam samo o zmanjševanju stroškov. Če ne drugega,bom menjal operaterja, do sedaj sem bil stalno na telekomu, niti nisem razmišljal o menjavi dokler me niso streznili.

rawlit ::

mat xxl je izjavil:

rawlit je izjavil:

Če slučajno koga zanima, prodam Nvidia shield. Več info ZS.


A ta povsem nov model ali oni 3 leta stari ?


Model 2017, kupljen januar 2019.

webmaher ::

Ponudniki so že zdavnaj skontali da je internet osnova in nabili cene tako, da če si malo bolj zahteven uporabnik si boljkotne prisiljen na kak paket ... če imaš možnost menjave operaterja brez, da bi trpela kakvost potem stori točno tako, kot je napisal @polde66
IPTV dela povsod, celo na EON boxiću... če ganjaš Kodija potem ne rabiš nič drugega, drugače pa nainstaliraj kak IPTV app... jaz sem nekaj časa poleg Kodija uporabljal še Perfect Player zdaj imam pa OTT navigatorja...

polde66 ::

Če koga zanima Ugoos AM6 z naloženimi programi za ...več na zasebno
tudi Beelink king
polde

stefi91 ::

ima gdo dobro listo za iptv ce lahko pise na ZS hvala

aborko ::

Ima kdo info kakšen hardware je v EON boxu, ki ga Telemach tala? Koliko ima rama in kater chipset. Namreč potreboval bi nekaj podobnega, po možnosti s še malo več rama, saj sedaj ko preklaplam (alt+tab na tipkovnici) med youtube, EON aplikacijo in recimo simpl igro, mi eon box skoraj vedno reloada EON aplikacijo. Tole za 19$ in 2GB rama verjetno ni primerljivo s EON boxom: https://www.gearbest.com/tv-box/pp_0097... ?

Ales ::

Vprašanje, koliko ta simpl igra dejansko pokuri RAM-a. Najverjetneje zato box v ozadju zapre kako stvar, ki je sicer ne bi, ob preklopu pa odpira na novo.

EON box je v bistvu Kaon Media KSTB6020, v njem je Broadcom BCM7268 Quad Core 1.6 GHz, ima 2GB RAM in 8GB prostora za programe. Nič pretresljivega, a kar soliden box.

NejcSSD ::

Vglavnem skret tale EON box ker še Netflixa nima. Raje Mi Box S pa gor EON app ali pa karkoli drugega.
PC : MAG B550 Tomahawk, Ryzen 5600X, 32Gb 3200Mhz CL16, 2x 1TB NVME, MSI 1070Ti

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: NejcSSD ()

webmaher ::

Netflix je meni brez problemov delal..celo preko Kodi addona sem ga fural v 4k HDR...
Je pa res, da hitro počepne, ko ga malo obremeniš, čeprav Kodi preko njega laufa čisto OK... trenutno ga uporabljam za gledanje prek Plexa in občasno HBOgo addona in vse laufa u nulo, le remuxi od 40 in več giga ga zabašejo in šteka...

mat xxl ::

NejcSSD je izjavil:

Vglavnem skret tale EON box ker še Netflixa nima. Raje Mi Box S pa gor EON app ali pa karkoli drugega.



Pa daj nehi z tem podn Mi Boxom osirati, tudi kabelske mreže nima povsem neuporabno, za ta denar dobiš veliko boljši box !

freesty ::

webmaher je izjavil:

Ponudniki so že zdavnaj skontali da je internet osnova in nabili cene tako, da če si malo bolj zahteven uporabnik si boljkotne prisiljen na kak paket ... če imaš možnost menjave operaterja brez, da bi trpela kakvost potem stori točno tako, kot je napisal @polde66
IPTV dela povsod, celo na EON boxiću... če ganjaš Kodija potem ne rabiš nič drugega, drugače pa nainstaliraj kak IPTV app... jaz sem nekaj časa poleg Kodija uporabljal še Perfect Player zdaj imam pa OTT navigatorja...



Imam android box in Kodija, ter EON username/geslo. Lahko eon uporabljam znotraj Kodija? mogoce z drugacnim user interfacom?
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

w4nkst4 ::

dvomim.razen ce ima telemach kaksno udp playlisto in jo nalozis v kodi tako kot ima to t2

V0RT3X ::

Se da na amazon fire stick sideloadat EON android TV app?

dragansi ::

evo ga.....po prebrani večini tega posta...na podlagi mnenj pa tudi "na uč" je naročen MAGICSEE N5 Max TV Box - Black 4GB RAM+64GB :)
Kaj bo kako bo...pojma nimam ....


Predvsem pa hvala vsem, ki ste prispevali svoje izkušnje in znanje.... :D

Badwolff ::

Po vsem prebranem si se odločil za box, ki ga ni nihče omenil :D

dragansi ::

Badwolff je izjavil:

Po vsem prebranem si se odločil za box, ki ga ni nihče omenil :D

Za tole semse odločil na podlagi mnenj tukaj:
- Amlogic S905X3 CPU
-RAM DDR4
-Netflix Support: 1080P 4K....čeprav ne bom rabil, mogoče kdaj :)
-2.4GHz + 5GHz dual band WiFi
-HDMI Version: 2.1, HDMI Function: CEC,HDCP

Plus še sam sem pogledal in:
-System Bit: 64Bit
-zelo dobri odzivi
-ni noname firma
-zelo dober denar


Tako nekako...

polde66 ::

Magicsee N5 z amlogic S905X je bil najslabši box daleč okoli kako leto nazaj. Najslabši hardver ever. So poskušali z popravki firmverja popraviti slab hardver, pa to ne gre. Niti atvXperiance rom ni pomagal. Upajmo da so se popravili.
polde
««
114 / 148
»»