» »

Android tv box

Android tv box

««
113 / 148
»»

polde66 ::

Nadgrajujem in flešam samo zaradi moje radovednosti, tudi zato, ker se to da in da je potem moja radovednost potešena. Res je da niso vsi predvajalniki z OTA posodabljanjem ampak ta fleš pa res ni tak bau bau da si ga nebi mogu privoščit ( npr tanix tx3 max je pač potreben fleš za nadgradnjo, Beelink GT1 mini je iz android 8 na 9 potreben fleš..) . Na boxe naložim precej programov in jih menjavam in sprobavam predvsem zato da vem kako se obnašajo in kaj od njih pričakovat. Zato lahko ne na pamet delim kakšno mojo izkušnjo tu. Povem iz prakse. Ne tumbam 5 let isto frazo kako je šišon z 1 gb rama in 8 gb prostora zanič in da so vsi boxi isti. Halo???? Za malo denarja imaš kmalu potešene potrebe. Večina folka netflixa in Alexe ne rabi. Če hočeš boljšo kvaliteto več podpore pa je treba temu primerno dodat več denarja. Simpl. Če bi špilal igre absolutno šild. Ampak za zadostitev mojih potreb po vedenju je pa šild predrag. Ker z njim kljub temu da je najboljši ne bom zdržal. Hočem sprobati še kaj. Tudi slabše modele.
Ja če ti je prevsem do netflixa, kodi samo z parimi addoni potem se držiš ene stvari dokler dela ( če zdržiš, moja narava ne).
polde

PARTyZAN ::

Nekako tako kot mehanik, ki ti razlaga da je nek cheap avto ful the best, k zna skor vse kar zna tist dražji, sam pač sam morš na vsake tolk mal odpret havbo pa pošraufat, pa skor vse dela včasih.

Če se ti da, oz. če je to tvoj hobi, razumem. Večina ljudi pa od kupljene škatle pričakuje, da jo bo vklopila in bodo stvari delale.

Streaming servise uporablja vse več ljudi. Če ti je do netflixa in amazon prime videa, ne boš nalagal kodi addonov, ampak kupiš box, ki ima uradno podprte aplikacije oz vsaj streaming preko GCasta. Komu se da ukvarjat s periodično nedelujočimi in hroščatimi addoni za kodi?

Big_Al ::

Je kakšen box na katerega bi lahko priklopil touch monitor? Imam PHILIPS touch monitor z android 4.2 in vedno več težav z nepodprtimi aplikacijami, ali pa so podprte a se enostavno sesuvajo. Poskusil sem s TX3 mini a ga ne prepozna.

https://www.philips.co.uk/c-p/S231C4AFD...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Big_Al ()

neocodexx ::

PARTyZAN je izjavil:

Nekako tako kot mehanik, ki ti razlaga da je nek cheap avto ful the best, k zna skor vse kar zna tist dražji, sam pač sam morš na vsake tolk mal odpret havbo pa pošraufat, pa skor vse dela včasih.

Če se ti da, oz. če je to tvoj hobi, razumem. Večina ljudi pa od kupljene škatle pričakuje, da jo bo vklopila in bodo stvari delale.

Streaming servise uporablja vse več ljudi. Če ti je do netflixa in amazon prime videa, ne boš nalagal kodi addonov, ampak kupiš box, ki ima uradno podprte aplikacije oz vsaj streaming preko GCasta. Komu se da ukvarjat s periodično nedelujočimi in hroščatimi addoni za kodi?


Ja, pa tudi naj ima vsak svoje veselje pravim jaz. Mene je tudi včasih zanimalo flashanje in rootanje android telefonov, ter sem se rad okoli pohvalil kako je pa moj 200EUR samsung hitrejši in bolj funkcionalen od takratnih iphonov (seveda se mi je pa potem to vrnilo k so prijatelji začel težit pa nosit svoje telefone da jim "poštimam").

Android tv boxi pa so tako, ne vem, ni to razlika 200EUR telefon proti 700EUR ihpone kjer greš iz open source na closed source z določenimi problemi s katerimi te omejujejo Applovi sistemi pri vsakdanji uporabi in funkcionalnosti naprave v katerih je bil že od nekdaj Android bolj preprost in prilagodljiv uporabniku, je bil za marsikoga glede tega korak nazaj če je šel na dražjo opcijo.

Pri TV boxih pa temu niti ni tako, tu se pa dražja opcija izplača, in ni tako velika razlika v strošku in tu mi je recimo res zanimiv Xiami MiBox ki uradno podpira tudi Netflix (vendar ne Prime Video) in ne rabiš nič hekat, vsaj za Netflix ne, no če tega ne bi bilo bi pa tudi jaz še vedno zagovarjal Shielda predvsem zaradi uradne podpore.

Če nimaš primarni namen za Kodi ali Plex in maš nov 2018/2019 TV z AndroidTVjem, dejansko sploh več ne rabiš boxa imho, saj vse dela že na tvju. Jaz ga res rabim samo še za moj 2014 TV ki nima Androida. Tudi za gaming mislim da je še vedno boljša opcija HDMI kot network stream, kar pa zmore vsak TV.

Aja še to, na mojem 2019 Philipsu dela Youtube v HDR, na Shieldu pa ne in izgleda da tudi nikoli ne bo. Dela tudi Prime Video v HDR10+, Shield pa samo navaden HDR:) Se je mogoče res dobro že vprašat če se splača dati 200EUR za shielda, ali bi raje nov TV? Seveda pa na takem TVju potem odpade da bi kakšen Kodi gor nalagal, razen če že imaš Plex transcoding preko nasa od prej poštimano.

Je pa še ena vrsta uporabnika na katerega sem pozabil, ki glede zadeve preko usb, tu pa so verjetno poceni boxi res še najboljša izbira. Tak uporabnik se ne bo ubadal s Kodi. Važno samo da špila, bi moral bit tudi 20EUR box dovolj dober.

Zgodovina sprememb…

hamurabi ::

Da še sam pristavim svoj piskerček :)
V glavnem tudi sam se že dlje časa ubadam z dilemo, kaj nabavit? Se pravi...imel bi AndroidTV box. Gor bo nameščen Kodi, HBO, Netflix, EON app. Zelo zaželjeno bi bilo prebavljanje DD oz. DTS zvoka.
Je MiBox S zadosti? Ali posežem po kakšnem šildu? Bliža se Black friday in zagotovo se bo našlo tudi kaj cenovno ugodnega.

sfaljk ::

Pozdravljeni.

Glede prepucavanja kaj je boljše. Koliko dat za kakšno stvar. Sporočam samo svojo izkušnjo.

Malo več kot pred dvema letoma sem si preko bolhe kupil spodnji android box Nexsmart D32.

Ker sem ga hotel takoj in prec sem na bolhi zanj plačal 45€. Preko kakšne kitajske trgovine bi me prišel pod 30€. Izkušnja. Gre za Rockchipovo zadevo, ki je baje precej za en drek, vendar meni služi. Na njem laufam samo kodi 16.1 "jarvis", ki je povezan z NASom. Gledam filme in serije s pašnikov, ločljivost od SD do FHD (največkrat 720p), zadeva deluje. Včasih za sekundo zatrokira zvok oziroma zamrzne slika. Ampak to je res včasih. Zadeva je out-of-the-box razen nekaj addonov za kodija sem si naložil.

V glavnem hočem povedati za predvajanje vsebin z diskov, mreže, usbjev je taka poceni zadeva čisto OK.

Ker sem pa v nakupu novega TVja (4K) pa imam občutek, da če le ta ne bo android TV s kodijem, bom pač moral nabaviti nov malo boljši box, ki bo tako vsebino prežvečil. Ampak tud ne mislim prav svinjsko plačat.

LP

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sfaljk ()

PARTyZAN ::

neocodexx je izjavil:

MiBox ki uradno podpira tudi Netflix (vendar ne Prime Video) in ne rabiš nič hekat


Prime video zdaj par mesecev podpira google casting, kmalu pa bo na voljo tudi kot aplikacija uradno. :)

T743 ::

hamurabi je izjavil:

Da še sam pristavim svoj piskerček :)
V glavnem tudi sam se že dlje časa ubadam z dilemo, kaj nabavit? Se pravi...imel bi AndroidTV box. Gor bo nameščen Kodi, HBO, Netflix, EON app. Zelo zaželjeno bi bilo prebavljanje DD oz. DTS zvoka.
Je MiBox S zadosti? Ali posežem po kakšnem šildu? Bliža se Black friday in zagotovo se bo našlo tudi kaj cenovno ugodnega.


Meni npr. lavfa vse na tem Mibox-u, enako kot na ZidooZ9s, ki je bil 4x dražji...kot sem že večkrat omenil. Kar je bolje na ZidooZ9s je previjanje v Kodiju pri branju iz NAS-a, kjer lahko nastaviš 2x4x...32x hitrost, medtem ko na Miboxu lahko vrtiš samo čas, pa občasno je potrebno Box izključiti iz napajanja, ker T2TV ne spelje iz prve.
Audio passthrough dela na obeh enako podprti vsi najnovejši lossless kodeki.Aja pri Netflix-u je podpora samo za DD+ na Mibox-u.

webmaher ::

100Mb je dovolj, če si zadovoljen recimo s kvaliteto HBO go strimov (3,5Mb max.) in Netflix strimov (max. 30Mb/s)
Takoj, ko imaš strime z bitno okoli 100 in več bo prišlo do prekinjanja in zmrzovanja pri čemer ni problematična samo mrežna ampak tudi procesor in količina RAMa...
Moj EON boxić in Sony andro TV sta takole od oka sposobna furat nekje do max. 50Mb/s pri čemer je za kaj več problem boxića procesor in RAM, pri Sonyu pa še mrežna za povrh :D

Skylord ::

polde66 je izjavil:

Na 5 metrih od rutarja ja, kaj pa naprej????? Dve sobi stran?

Pa še LAN na Mecoolu bo zadostil čisto vsem potrebam.

Naprej pa vlečt 100m kabla. Pa vrtat lukne v pol metra debele stene. Butl.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Skylord ()

polde66 ::

Ja če si pa na gradu doma pol je pa to res težko:))
polde

polde66 ::

Pol je boljš da daš wifi v 2x 5l kantice pa ga maš za 12 ur.
polde

mat xxl ::

NejcSSD je izjavil:

.............končno in prepozno za Mi Box S. Zame je to to. Predvaja Netflix HD, predvaja Youtube 4K, Google asistent imam še HBO in Voyo, vse dela bp. Kar opažam je, da ga je fajn ponovno zagnati vsake toliko, ker gre zmeraj v spanje. Glasovni ukazi tako v SLO kot ENG so kul, asistent išče naprimer filme Jason Stathama tudi po lokalni zbirki v KODiju, HBO in Netflixu kar je spet odlično. To je to kar jaz rabim.


Kaj pa sploh rabiš za Vojo , da funkcionira naročnino ali je tudi v paketu pa potem ..... ??? Me zanima, ker tega ne vem ?

Ales je izjavil:

dragansi je izjavil:


. :)
Ne, dejansko dobro poglej razliko med Android in Android TV, ker je občutna. Ravno za največje laike je najbolj pomembna.

Razlika med recimo EON aplikacijo za Android in EON aplikacijo za Android TV je bistvena, tako v uporabi, kot v kvaliteti slike in tudi v številu aplikacij, ki jih paket podpira, recimo.

Drugo, pri aplikacijah za navaden Android si brez miške mrzel. Pazi... ne samo, da bi miško tu in tam "pogrešal", brez miši so dejansko NEUPORABNE. Se pravi potrebuješ miško v neki obliki, lahko je to dejanska miš, air mouse, touchpad pri tipkovnici, karkoli. Pogosto imajo daljinci, priloženi navadnim Android boxom, emulacijo miške, ki pa je praviloma blizu neuporabnosti ali pa v nekaterih aplikacijah ne zadošča za uporabo osnovnih funkcij in je dejansko isto neuporabna, kot je ne bi imel.

Za laika so to pomembne stvari...


Pojasni te razlike med Android TV in Android na primeru EON-a , me res zanima, sam uporabljam Android.

Glede 3D miši je problem samo prvi teden ali dva, ko nekako dobiš občutek to gre brez problema, na samem začetku sem se pa tudi sam zelo trudil, v vodoravnem položaju, da je šlo, sedaj pa lahko leže z tem delam, celo da miš obrnem povsem stran od tv- ja pa mi gre, pač malo vaje in gre...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mat xxl ()

neocodexx ::

mat xxl je izjavil:


Glede 3D miši je problem samo prvi teden ali dva, ko nekako dobiš občutek to gre brez problema, na samem začetku sem se pa tudi sam zelo trudil, v vodoravnem položaju, da je šlo, sedaj pa lahko leže z tem delam, celo da miš obrnem povsem stran od tv- ja pa mi gre, pač malo vaje in gre...


Razlika po domače povedano je kot da bi sladoled čez šajbo lizal.:)

Sorry ker se mi ne da v podrobnosti ampak dejansko je tako kot je napisal, aplikacije na androidu niso prirejene za nadziranje z daljincem, ampak za touch. No, zdaj si pa predstvljaj da so vsi appi že v štartu dizajnirani tako, da se lahko po njih popolnoma gladko in funkcionalno sprehajaš z daljincem (daljinec od npr. Shielda ima samo 3 tipke in je izkušnja velika udobnejša in hitrejša od Androida kjer rabiš miško). Praktično se ne opazi kje se neha vmesnik TVja in kje se začne AndroidTV OS, ker je vse tako lepo integrirano. Nikoli niti pomislil ne bi da bi rabil kakšno miško.

edit, edit edit: typo, typo in še enkrat typo

Zgodovina sprememb…

TribesMan ::

Potreboval bi pomoč pri recoveryu Mecool KM9pro classic.
Po "igranju" s TWRP je box v boot-loopu in mi ga nikakor ne uspe več oživeti.
Prej sem lahko dostopal do recoverya s pritiskom na gumb skrit znotraj AV porta, zdaj pa zadeva ne reagira več na recovery gumb.
Se komu kaj sanja kaj lahko naredim?

Box je drugače videti živ, saj še vedno prikazuje sliko preko HDMI, vendar se po par sekundah bootanja resetira in postopek ponavlja v neskončnost.
Probaval sem tudi recovery z USB burning toolom, vendar neglede kaj naredim box ostane v boot loopu in računalnik ga ne vidi.
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

polde66 ::

Kateri img pa uporabljaš v burnning toolu in kater burrning tol?
polde

TribesMan ::

Burning tool je 2.1.7.3

Image pa sem našel na 4pda.ru in naj bi bil original ATV9 za KM9 pro, datum 29.3.2019.

Drugače imam narejen tudi full backup s TWRP, ampak mi nič ne pomaga ker nikakor ne pridem v recovery. Tudi z eksternim USBjem ali SD kartico.
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

Zgodovina sprememb…

Badwolff ::

neocodexx je izjavil:

mat xxl je izjavil:


Glede 3D miši je problem samo prvi teden ali dva, ko nekako dobiš občutek to gre brez problema, na samem začetku sem se pa tudi sam zelo trudil, v vodoravnem položaju, da je šlo, sedaj pa lahko leže z tem delam, celo da miš obrnem povsem stran od tv- ja pa mi gre, pač malo vaje in gre...


Razlika po domače povedano je kot da bi sladoled čez šajbo lizal.:)

Sorry ker se mi ne da v podrobnosti ampak dejansko je tako kot je napisal, aplikacije na androidu niso prirejene za nadziranje z daljincem, ampak za touch. No, zdaj si pa predstvljaj da so vsi appi že v štartu dizajnirani tako, da se lahko po njih popolnoma gladko in funkcionalno sprehajaš z daljincem (daljinec od npr. Shielda ima samo 3 tipke in je izkušnja velika udobnejša in hitrejša od Androida kjer rabiš miško). Praktično se ne opazi kje se neha vmesnik TVja in kje se začne AndroidTV OS, ker je vse tako lepo integrirano. Nikoli niti pomislil ne bi da bi rabil kakšno miško.

edit, edit edit: typo, typo in še enkrat typo


Imam izkušnje z obema, pa....

Kodrnusa ::

Polde66, kateri je zadnji firmware za a95x f2? Sem ga dobil in leti kot strela :)
Bi ga rad spimpal v nulo preden ga začnem uporabljati..
Ker player uporabljate za gledanje filmov preko kljucka na boxu? Da dela z daljincem, in vse prežveči? Sem gledal na youtubu da laufajo 4k filmi tudi gor samo neni ne zalaufa 4k fila...
Hvala za odgivore

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Kodrnusa ()

neocodexx ::

Badwolff je izjavil:



Imam izkušnje z obema, pa....


Saj jaz tudi :) preden so bili Android boxi sem bil še na Popcorn Hour, pa je v bistvu tam bilo bolj preprosto (in zanesljivo) kot na AOSP boxih (vsaj tistih kar sem jih jaz imel).

Je pa tudi to res, da če misliš Box uporabljati samo za Kodi, potem ni nobene razlike če imaš AndroidTV ali ne (razen v hardwaru/hitrosti, ki se pa na Kodiju zelo pozna, ampak bojo tudi že razni Rockchipi sčasoma ujeli Shielda in bo ta debata enkrat v prihodnosti brezvezna), ker Kodi se tak lepo navigira z daljincem. Problem je v Youtubu in ostalih appih.

Je pa spet še to, da se da kopije original AndroidTV side-loadati (kar sem izvedel šele v tej temi) tako da spet ni tako črno-belo. Le malo se moraš pošpilat, pa se bi načeloma dalo na AOSP preživet tudi brez miške če imaš vse pravilno naloženo, ne vem pa kako je potem z updejti. Da pa ne pozabimo Chromecast. Danes je mogoče drugače, moji nekdanji AOSP niso podpirali chromecasta (kar tudi odpravi potrebo po miški ampak meni je vseeno lepše kar z daljincev navigirat).

Zgodovina sprememb…

Kodrnusa ::

Dela vse preko kodija :)
Top zadeva. Hvala polde66

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Kodrnusa ()

Badwolff ::

Kodrnusa je izjavil:

Dela vse preko kodija :)
Top zadeva. Hvala polde66


Nova player...

neo5468 ::

hamurabi je izjavil:

Da še sam pristavim svoj piskerček :)
V glavnem tudi sam se že dlje časa ubadam z dilemo, kaj nabavit? Se pravi...imel bi AndroidTV box. Gor bo nameščen Kodi, HBO, Netflix, EON app. Zelo zaželjeno bi bilo prebavljanje DD oz. DTS zvoka.
Je MiBox S zadosti? Ali posežem po kakšnem šildu? Bliža se Black friday in zagotovo se bo našlo tudi kaj cenovno ugodnega.

Lani za black friday je bil shield za 149€ na amazon.de, pričakujem da bo letos enako.

polde66 ::

@kodrnusa
posodobitve gredo OTA, te bo že opomnil ko bodo, oz lahko si pomagaš tudi tako da greš v nastavitve , naprava zgornja je pomoje o npravi in izbereš posodobitev. (tole pišem malce na slepo ampak tako nekako bo) en jajc je potem ko se ti posodobi da tipkovnico ne prikazuje, in je potrebe tovarniški reset.
Kodi je zakon player ker nima nobenih problemov z kakimi nelicinčnimi kodeki kot drugi predvajalniki. Jaz ti svetujem da v nastavitvah zbrišeš njihov tlmc al kaj je že pa si frižnega inštaliraš zadnjo verzijo.
drugače pa tudi kak MX player pro.
polde

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: polde66 ()

Kodrnusa ::

Sem naredil tocno to...
Updatal OTA, factory reset. Potem odinstaliral un cudn kodi in intaliral kodi 18.4. Dela perfektno, tudi nba league pass add on dela sedaj ok. Na tistemu predinstaliranim kodijem (tmsb al neki) ni delalo. Daljinec dela super. Sem skril skatlico za tv in vseeno normalno dela. Je pa zanimivo da ko sem v android interfacu, deluje od philipsa daljinec super za premikanje po menijih. Sploh ne rabis od boxa daljinca skoraj ?

Ales ::

mat xxl je izjavil:

Pojasni te razlike med Android TV in Android na primeru EON-a , me res zanima, sam uporabljam Android.

Glede 3D miši je problem samo prvi teden ali dva, ko nekako dobiš občutek to gre brez problema, na samem začetku sem se pa tudi sam zelo trudil, v vodoravnem položaju, da je šlo, sedaj pa lahko leže z tem delam, celo da miš obrnem povsem stran od tv- ja pa mi gre, pač malo vaje in gre...

Konkretno glede EON:

Telemach / SBB ima dve precej različni EON aplikaciji za Android in Android TV. Na EON za Android TV miška ni potrebna, vse funkcije so zelo lepo dosegljive samo z daljincem. Pri EON Android aplikaciji pa recimo ni mogoče niti premakniti seznama programov gor ali dol brez miške oz. koleščka ali zaslona na dotik.

Poleg tega EON za Android TV dovoljuje do 7 Mb/s pasovne širine pri predvajanju programov, EON za Android pa le 4 Mb/s. Na to sem mislil, ko sem omenil razliko v kvaliteti slike.

Telemach / SBB pri paketih omogoča uporabo EON za Android TV na le eni napravi (pa še to ne pri vseh paketih). Me prav živcirajo s tem, ker bi mi aplikacija prav prišla na vsaj dveh napravah...

V glavnem, v mojih očeh imajo tako Android kot Android TV boxi svoje prednosti in slabosti. Fajn je le, če se bodoči kupec zaveda razlik, preden se odloči za nakup.

polde66 ::

Al pa dokupi en daljinc z mišjo za 10 eur pa to uporablja tudi namesto original daljinca. Tista dva ki sem ju zadnjič prilimal zraven sta super.
polde

OK.d ::

Btw in ni povezano direktno s temo.
https://www.blog.uporabnastran.si/2019/...
LPOK.d

mat xxl ::

Kodrnusa je izjavil:

Polde66, kateri je zadnji firmware za a95x f2? Sem ga dobil in leti kot strela :)
Bi ga rad spimpal v nulo preden ga začnem uporabljati..
Ker player uporabljate za gledanje filmov preko kljucka na boxu? Da dela z daljincem, in vse prežveči? Sem gledal na youtubu da laufajo 4k filmi tudi gor samo neni ne zalaufa 4k fila...
Hvala za odgivore



Mene pa isto zanima za za a95x f3 .

bbobst ::

Za vse imetnike A95x f2 4/32 verzije. Na optičnerm izhodu je samo 2.0, 5.1 zvok ne dela.
Tudi na zadnjem ROM-u ne.
Napaka je softverska, v ROM-u , ker na Coreelec-u dela brez problema.

polde66 ::

@bbobst si imel smolo. Imam že 4 primerek pri sebi in je brez napake, 1x 4/32 in 3x 4/64 škatle.
polde

bbobst ::

polde66 je izjavil:

@bbobst si imel smolo. Imam že 4 primerek pri sebi in je brez napake, 1x 4/32 in 3x 4/64 škatle.

Tebi potem čudežno dela, ker je na tujih forumih ogromno ljudi s tem problemom.
Da nisi mogoče probal preko HDMI-ja, kjer dela.
In ne vem zakaj smola, ker hardversko je škatljica OK, torej je problem v ROM-u.
In samo pri 4/32 verziji.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bbobst ()

polde66 ::

Se vidi takoj ko priklopiš ali gori rdeče zadaj na optičnem izhodu ali ne. Te iste probleme sem imel jaz z X96 max. Od 5 primerkov so bili 3 brez tudi vsi 4/32. Pa tudi en Ugoos X2 cube. Drugi Ugoos, ki sem ga dobil pa lepo dela.
Smola v tem ker če naročiš nekaj upaš da 100% deluje. Zgleda pa da gre samo za določene serije. Ni bogve kaj ammpak vseeno človeka mal pogreje, vsaj mene. Kolikor gledam razlike med 4/64 in 4/32 verzijami različnih boxov se vedno splača dat še malo zraven in vzeti najmočnejšo.
polde

bbobst ::

Ja, zadaj gori rdece, vendar da ven samo 2.0 zvok. Ko dam na 5.1 passthrough pa je tišina.
Zanimivo da dela passthrough 5.1 z Coreelecom, torej ni hardverska napaka.

urkov ::

Mi lahko kdo pove kateri od Kitajskih "jajčk" podpira amis mobio ?
Recimo tale https://www.banggood.com/H96-MAX-RK3318... ?
Imam starega V88 plus 4K in mobia ne deluje več od posodobitve, tvin pa deluje brezhibno...

polde66 ::

Tale rockčip je en najslabših boxov. poglej kak test na youtubu. Če ti mobia ne deluje od posodobitve jo odstrani in inštaliraj starejšo verzijo.
polde

urkov ::

Starejša verzija ni več možna..

polde66 ::

Ker ne deluje ali ker jo ni?
polde

Robus ::

Živ,

Sem z novim imenom tukaj, ker se s starim nisem uspel logirati.
Sicer pa sem pisal v slo tech temah že od 2005 dalje.
Zanima me, če ima kdo kakšno info glede "Beelink GT-King Pro",
in sicer kako ga najceneje spraviti v SLO,
katero poštnino oz. skladišče se izbere pri naročanju.

Gledam tole ceno, na amazonih je 199 EUR.

https://www.gearbest.com/tv-box/pp_0097...

Na Aliexpress bo čez dva dni za 124$:
https://www.aliexpress.com/item/4000206...

Je pri izbiri poštnine kakšna varianta, da pride skozi brez carine skozi
oz, če je še kakšna cenejša alternativa.

Hvala za vse info in lp,
R

mastazeko ::

Robus je izjavil:

Živ,

Sem z novim imenom tukaj, ker se s starim nisem uspel logirati.
Sicer pa sem pisal v slo tech temah že od 2005 dalje.
Zanima me, če ima kdo kakšno info glede "Beelink GT-King Pro",
in sicer kako ga najceneje spraviti v SLO,
katero poštnino oz. skladišče se izbere pri naročanju.

Gledam tole ceno, na amazonih je 199 EUR.

https://www.gearbest.com/tv-box/pp_0097...

Na Aliexpress bo čez dva dni za 124$:
https://www.aliexpress.com/item/4000206...

Je pri izbiri poštnine kakšna varianta, da pride skozi brez carine skozi
oz, če je še kakšna cenejša alternativa.

Hvala za vse info in lp,
R


https://www.geekbuying.com/item/Beelink... evropsko skladišče brez carine, dostava v parih dneh.

mat xxl ::

Izberi Italy bo prej, kot v 48 urah pri tebi preverjeno, sem 6. naročil, 8 dobil, sicer drug model.

Sam imam navadno verzijo Kinga in ne vem ali je smisel to PRO kupovati, določenih stvari, ki jih navadni ima ta NIMA ima pa res DTS Dollby suround, kar po mojem mnenju spada v HI FI komponento, ki krmili prostorski zvok, torej nekdo, ki to ima, mu ta PRO ob odsotnosti optičnega izhoda prej zgago dela, kot pa kaj uporabnega !

polde66 ::

Če koga zanima se prodaja en Beelink GT King, Z vsem poinštaliranim, več na ZS
Prodaja se tudi Ugoos AM6, Ugoos X2 Cube, Beelink GT1 mini. Vse spedenano.

In en A95X F2 4/64, frišn čist.
polde

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: polde66 ()

cang ::

Prosil bi še vaše mnenje o tem sprejemniku. https://www.banggood.com/Tanix-TX3-S905...
Je sicer še nova zadeva.

polde66 ::

Ni še testov in ni še v pošiljanju, nanj čakam že 25 dni in sem tik pred tem da skenslam naročilo. datum pošiljanja se vseskozi malce oddaljuje. Drugače pa verjetno ne bo švoh za to ceno. Ampak dokler ni kakega testa....
polde

krop ::

Škoda, da ni ddr4 ram

cang ::

Že nekaj časa spremljam ta sprejemnik in mislim, da bodo začeli pošiljat od 19 novembra. Tak datum je omenjen pri prednaročilih.

polde66 ::

ja samo najprej je bil omenjen 4.11, potem 8.11 in se prestavlja vsakič ko pride v bližino datuma pošiljanja
polde

polde66 ::

polde

dragansi ::

krop je izjavil:

Škoda, da ni ddr4 ram

Kolk je dejansko res razlike med 3 in 4?

Me pa tudi zanima kateri ram ima Magicsee N5 Max Amlogic S905X3... Eni prodajalci navajajo ddr3 eni pa ddr4.... Gre za napako al dejansko ugrajujejo obe verziji?

Gogo ::

Uporablja kdo Fire TV Stick? Kako se obnese? thx
Gigabyte Aorus B550 Elite|Ryzen 3 3100|GeForce GT 1030|
TG Delta RGB 16GB CL 16|ADATA XPG SX8200 PRO 512GB NVMe SSD M.2|
Chieftec Photon Series 650W RGB ATX| Antec PerformanceOne P7 Silent Black|
««
113 / 148
»»