» »

Android tv box

Android tv box

««
107 / 148
»»

Frenky ::

MX player ima ful švoh zvok. Pač tih je. Je kakšna boljša alternativa?
Aja, pa Popcorntime mi po nekaj minutah neha predvajat, čeprav video normalno naprej loada, tako da ni problem v bufferingu. Če premikam med play/pause se noče na play premaknit, ves čas je na pavzi. Je to znan problem? Ne najdem na netu nobenih fix.

polde66 ::

Jaz uporabljam filelinked in na kodi 56001333 dobim skoraj vse novejše ali najbolj posodobljene aplikacije brez motečih reklam.
Mislim da tu dobiš tudi MX pro player.
polde

Frenky ::

Eh, nisem vedel da obstajata dva različna popcorntime. Eden popcorntime.sh in drugi popcorntime.to
Prvi ima za android in za android tv prilagojeno. Vse ok :)

FrancaT ::

Tatamata je izjavil:

Jaz imam pa eno vprašanje za vas, ker se dobro spoznate na to. Na vikendu, kjer dostop do Interneta bi rad staršem rad uredil, da bi gledali preko aplikacije EON vse, kar Telemach nudi na malo starejšem TV-ju, ki pa ni Android TV. Kateri Android box preizkušeno dela in bi bil za to primeren in ali ga imate sami doma? Seveda bi moral biti daljincem zraven.


Vceraj sem za isto stvar narocil Mecool km3. Sedaj moram najti le se en kitajski lte modem ki ma opcijo priklopa antene in pa vzet pri hoferu 200gb paket :) Sem na obmocju, kjer mi telefon ne najde 4g signala. Ko dam sim kartico v en mini lte modem pa vlovi 4g signal vendar samo eno crtico.

Ales ::

FrancaT je izjavil:

Tatamata je izjavil:

Jaz imam pa eno vprašanje za vas, ker se dobro spoznate na to. Na vikendu, kjer dostop do Interneta bi rad staršem rad uredil, da bi gledali preko aplikacije EON vse, kar Telemach nudi na malo starejšem TV-ju, ki pa ni Android TV. Kateri Android box preizkušeno dela in bi bil za to primeren in ali ga imate sami doma? Seveda bi moral biti daljincem zraven.


Vceraj sem za isto stvar narocil Mecool km3. Sedaj moram najti le se en kitajski lte modem ki ma opcijo priklopa antene in pa vzet pri hoferu 200gb paket :) Sem na obmocju, kjer mi telefon ne najde 4g signala. Ko dam sim kartico v en mini lte modem pa vlovi 4g signal vendar samo eno crtico.

Pri 7 Mbit streamu ti 200 GB prometa pokuri v cca. 63 urah. Za vikend je najbrž dovolj, za kako bolj stalno bivališče pa ne.

d_DJ ::

Je kdo probaval Netflix v Kodi spravit?? Nekaj sem probaval pa mi ni ratalo. Sama aplikacija od Netflixa mi pa ne deluje dobro na android Boxu (x96) (z daljincem se ne morm sprehajati po meniju).

vinkop ::

d_DJ je izjavil:

Je kdo probaval Netflix v Kodi spravit?? Nekaj sem probaval pa mi ni ratalo. Sama aplikacija od Netflixa mi pa ne deluje dobro na android Boxu (x96) (z daljincem se ne morm sprehajati po meniju).

jaz sem lansko leto spravil Netflix addon v kodi...delalo je lepo, ampak to sem uporabljal samo kratek cas, ker mi je netflix racun potekel...

d_DJ ::

vinkop je izjavil:

d_DJ je izjavil:

Je kdo probaval Netflix v Kodi spravit?? Nekaj sem probaval pa mi ni ratalo. Sama aplikacija od Netflixa mi pa ne deluje dobro na android Boxu (x96) (z daljincem se ne morm sprehajati po meniju).

jaz sem lansko leto spravil Netflix addon v kodi...delalo je lepo, ampak to sem uporabljal samo kratek cas, ker mi je netflix racun potekel...


Se morda spomniš, ti je delalo tudi brez vpnja?

Frenky ::

Kaj pa ce bi air mouse nabavil? Ti morda se v kaksnem primeru prav pride. Probaj najprej navadno misko priklopit da vidis ce z njo dela.

d_DJ ::

Seveda sem sprobal z miš in deluje. Vprašanje pa je bilo, če stvar deluje v kodiju.

vinkop ::

d_DJ je izjavil:

vinkop je izjavil:

d_DJ je izjavil:

Je kdo probaval Netflix v Kodi spravit?? Nekaj sem probaval pa mi ni ratalo. Sama aplikacija od Netflixa mi pa ne deluje dobro na android Boxu (x96) (z daljincem se ne morm sprehajati po meniju).

jaz sem lansko leto spravil Netflix addon v kodi...delalo je lepo, ampak to sem uporabljal samo kratek cas, ker mi je netflix racun potekel...


Se morda spomniš, ti je delalo tudi brez vpnja?

za Ameriski netflix obvezno potrebujes smart DNS s podporo Netflixa ali VPN....

Badwolff ::

Windscribe!
Kako stran nazaj je webmaher objavil repo. Dela čist OK, edin mal počasi, vsaj na mojem Boxu.
Pa šlo podnapisi, razlog zakaj sem se tega lotil, so precej hit and miss.

webmaher ::

kako misliš počasi... če Netflix prek Kodija meni dela OK celo na nikakvom EON boxiču???

Badwolff ::

počasnej kot netflix app

webmaher ::

če brskaš po menijih ja..ni pa to neka ornk katastrofa... jaz si naredim zalogo serij in izvozim vse v library, potem pa s programom Media Companion naložim vse opise in slike in potem vse izberam iz glavnega menija in dela ko šus... Trakt mi vse pocahna, tako, da naslednjič iz widgeta zaženem avtomatsko naslednjo epizodo. Ko je gledana epizoda tik pred koncem mi da možnost da zaženem takoj naslednjo... Opise pa tut vse dobim res pa, da slovenske redkeje..na srečo so tu bosanski, srbski in hrvatski... če je pa sila so pa tut angleški OK :)

fopi ::

Kateri android tv box je zdaj najboljši nakup?
Uporabljal se bo za EON na ne smart TV.
Hvala.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: fopi ()

neocodexx ::

A ta EON je kar je nekoč bil iptv? Verjetno rabim naročnino telekom za TV če hočem to nucat na svojem boxu (npr shield)? (trenutno plačujem samo internet)

fopi ::

Eon je od telemacha.
Ena verzija je za android tv (to extra plačaš) druga za android (ponavadi 5 naprav) v paketu.

mat xxl ::

fopi je izjavil:

Kateri android tv box je zdaj najboljši nakup?
Uporabljal se bo za EON na ne smart TV.
Hvala.


Beelink GT King.

fopi ::

mat xxl je izjavil:

fopi je izjavil:

Kateri android tv box je zdaj najboljši nakup?
Uporabljal se bo za EON na ne smart TV.
Hvala.


Beelink GT King.


Samo ta ni android TV?

Iščem nekaj za EON smart TV app ne navaden android EON.

jveligov ::

Zakaj je na enih box eon aplikacija kot android tv na enih pa splošna android aplikacija (kot na telefonu)

damirj79 ::

če bi dobro prebral, kar si napisal, imaš odgovor že v tvojem stavku. Zato ker na enih boxih teče AndroidTV, na drugih pa Android.

jveligov ::

Kako pa veš na katerem je androidtv na katerem pa android

Do včeraj mi je na box vontar t9 delala android aplikacija eon sedaj pa mi napiše ,da ta naprava ni združljiva z to aplikacijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jveligov ()

Ales ::

jveligov je izjavil:

Kako pa veš na katerem je androidtv na katerem pa android
Isto kot izveš kateri OS je na televizorju ali računalniku ali tablici - pogledaš v opis izdelka ali pa v sam operacijski sistem.

Android in Android TV sta že na pogled precej različna.

Do včeraj mi je na box vontar t9 delala android aplikacija eon sedaj pa mi napiše ,da ta naprava ni združljiva z to aplikacijo.
Tvoj box ima navaden Android verzije 8.1 ali 9, odvisno.

Imaš zadnjo verzijo EON aplikacije ali kako starejšo? Si kaj posodabljal na boxu pred to napako ali..?

neocodexx ::

jveligov je izjavil:

Kako pa veš na katerem je androidtv na katerem pa android

Do včeraj mi je na box vontar t9 delala android aplikacija eon sedaj pa mi napiše ,da ta naprava ni združljiva z to aplikacijo.


https://docs.google.com/spreadsheets/d/...

jveligov ::

Eon aplikacija se je včeraj posodobila in od takrat ne deluje več

mat xxl ::

fopi je izjavil:

mat xxl je izjavil:

fopi je izjavil:

Kateri android tv box je zdaj najboljši nakup?
Uporabljal se bo za EON na ne smart TV.
Hvala.


Beelink GT King.


Samo ta ni android TV?

Iščem nekaj za EON smart TV app ne navaden android EON.


Napaka, ker EON za AndroidTv imaš samo 1 in ga mastno plačuješ, med tem, ko za klasičen Android dobiš 5 aplikacij ti jih tudi kdo posodi kako kodo in je freee v teoriji.....

Tako sem sam izkal izrecno nekaj, kar ni Android TV, če pa ti iščeš prav Android TV potem pa Nvidia Shield trenutno TOP.

Sanches000 ::

Ali je tale novejši model: Beelink GT-King Pro Hi-Fi Lossless Sound 4K TV Box with Dolby Audio Dts Listen Amlogic S922X-H 4GB RAM 64GB ROM Android 9.0 Voice Remote Control

jveligov ::

Kateri box poleg Vidiš Shield je tudi Android TV?

fopi ::

Sam iščem android TV box, ker je lažje za upravljanje. Air miške, touchpade in drugo ne želimo uporabljati. Licenco imam v paketu zastonj.
Se pa baje na android TV da naložiti tudi cisto prave android aplikacije. Kar pa trenutno ni pogoj. Shield je predrag, pri mi boxu s se mi ne dopade da nima LAN. Druge opcije žal ne vidim. Kako se obnese mecool km3?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: fopi ()

PARTyZAN ::

Za mibox lahko sicer kupiš USB etherent adapter.

FrancaT ::

fopi je izjavil:

Sam iščem android TV box, ker je lažje za upravljanje. Air miške, touchpade in drugo ne želimo uporabljati. Licenco imam v paketu zastonj.
Se pa baje na android TV da naložiti tudi cisto prave android aplikacije. Kar pa trenutno ni pogoj. Shield je predrag, pri mi boxu s se mi ne dopade da nima LAN. Druge opcije žal ne vidim. Kako se obnese mecool km3?


Ti javim cez par dni ko ga dobim 😁

fopi ::

FrancaT je izjavil:

fopi je izjavil:

Sam iščem android TV box, ker je lažje za upravljanje. Air miške, touchpade in drugo ne želimo uporabljati. Licenco imam v paketu zastonj.
Se pa baje na android TV da naložiti tudi cisto prave android aplikacije. Kar pa trenutno ni pogoj. Shield je predrag, pri mi boxu s se mi ne dopade da nima LAN. Druge opcije žal ne vidim. Kako se obnese mecool km3?


Ti javim cez par dni ko ga dobim 😁



Kako si se odločil za km3?
Ne vem če naj kupim km3, km9 pro 4GB ali km9 pro 2 GB. Kje si nabavil najceneje?

stefi91 ::

zdravo vem da ni tema za tukaj vidim pa da ste aktivni....rabil bi enga k ima casa glede iptv liste pa to kako pa kej se gre rabim pa za mobitel android pa tv samsung androidhvala lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: stefi91 ()

neocodexx ::

stefi91 je izjavil:

zdravo vem da ni tema za tukaj vidim pa da ste aktivni....rabil bi enga k ima casa glede iptv liste pa to kako pa kej se gre rabim pa za mobitel android pa tv samsung androidhvala lp


To je pa že skoraj za r/titlegore ali r/grammarfail sorry ampak nisem skoraj nič razumel:)

vem da ni tema za tukaj vidim pa da ste aktivni


rabil bi enga k ima casa glede iptv liste


pa to kako pa kej se gre


rabim pa za mobitel android pa tv samsung androidhvala


:))

FrancaT ::

fopi je izjavil:

FrancaT je izjavil:

fopi je izjavil:

Sam iščem android TV box, ker je lažje za upravljanje. Air miške, touchpade in drugo ne želimo uporabljati. Licenco imam v paketu zastonj.
Se pa baje na android TV da naložiti tudi cisto prave android aplikacije. Kar pa trenutno ni pogoj. Shield je predrag, pri mi boxu s se mi ne dopade da nima LAN. Druge opcije žal ne vidim. Kako se obnese mecool km3?


Ti javim cez par dni ko ga dobim 😁



Kako si se odločil za km3?
Ne vem če naj kupim km3, km9 pro 4GB ali km9 pro 2 GB. Kje si nabavil najceneje?



Bi vzel km9 clasica z 2gb rama pa ga v eu nisem nasel na aliexpressu pa je z postnino pol samo kakih 20eur razlike. Pa se carina te lahko vdari.
Ma pa baje km3 malo boljsi wifi chip tak da bi naj bla povezava boljsa + vgrajenega 64gb spomina. Km9 pa ma samo 32gb. Netflix sicer ne dela oz se da zrihtat da spila samo ga jaz tak ne rabim. Mel ga bom za EON pa Kodi pa tu pa tam kaki fuzbal al pa pubg :D

Badwolff ::

Najboljši price performance ta trenutek? Beelink gt1-a?

4k, HD Netflix, chromecast, širina podpora vsem formatom, divert wifi...?

Kaj je še v izboru v tem razredu okrog 60,70 €?

Dumber ::

Vidim da govorite tudi o mecool... a sem jaz narobe prebral ali res ne podpira netflixa ?

fopi ::

Kolikor jaz berem mecool "uradno" ne podpira Netflixa v HD, je pa google certified.

Beelink pa naj ne bi bil niti google certified, netflix pa podpira, ker se predstavlja kot mi box. :)

Mika me beelink a v tej poplavi sploh ne vem kateri je za kaj (GT1, GT1-a, mini, mini 2, mini-a, GT King, GT King Pro...). Ker bi naj bil S905X2 boljši od S912... Kateri je te zdaj ta pravi za tam do 60 eur?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: fopi ()

Badwolff ::

fopi je izjavil:

Kolikor jaz berem mecool "uradno" ne podpira Netflixa v HD, je pa google certified.

Beelink pa naj ne bi bil niti google certified, netflix pa podpira, ker se predstavlja kot mi box. :)

Mika me beelink a v tej poplavi sploh ne vem kateri je za kaj (GT1, GT1-a, mini, mini 2, mini-a, GT King, GT King Pro...). Ker bi naj bil S905X2 boljši od S912... Kateri je te zdaj ta pravi za tam do 60 eur?


Kokr sem prestudiral
King in king pro odpade ta, ker sta bistveno dražja, pa vprašanje če sta kaj boljša za neigricarje
Gt1a > GT1 ultimate in mini
Pa se mi zdi, da ima edin gt1-a android TV, če ti je to pomembno

Dumber ::

Jaz tudi se odločam med tema dvema... ampak več kot berem googla bolj se mi zdi da bom kar nvidia shield kupil pa mir. Ne da se mi potem ukvarjat sem kak nekaj ne bo delalo, zraven tega pa še GT King nima original Android TV launcherja.

webmaher ::

Beelink GT1-A imam že nekaj mesecev... dela EON, delata Netflix (4k HDR) in HBOgo addona prek Kodija in dela vse ostalo kar je potrebno :)
Pri Nvidii Shield so pa z zadnjo nadgradnjo zašuštrali delovanje Netflix addona do te mere da lahko gledaš samo 480p... amaterji na Kubik :))
Kdor misli to kupit naj počaka da bo cena tam okoli 150 ojrov... menda pa se kmalu obeta nova Nvidia...

vinkop ::

jaz pa sem verjetno edini, ki nisem navdusen nad Beelink GT King....verjetno ga bom odklopil in ce se bo pojavil kak resen kandidat, ga mu dam za 100€ plus postnina....zanj sem placal 145€ in je rabljen priblizno 14 dni....

FrancaT ::

Zanima me kak se zbrise aplikacije ki se nalozijo v sideload launcher? Ma kdo Eon app na android boxu? Tistega ki je za telefone?

damirj79 ::

webmaher je izjavil:

Beelink GT1-A imam že nekaj mesecev... dela EON, delata Netflix (4k HDR) in HBOgo addona prek Kodija in dela vse ostalo kar je potrebno :)
Pri Nvidii Shield so pa z zadnjo nadgradnjo zašuštrali delovanje Netflix addona do te mere da lahko gledaš samo 480p... amaterji na Kubik :))
Kdor misli to kupit naj počaka da bo cena tam okoli 150 ojrov... menda pa se kmalu obeta nova Nvidia...



Ok, locite ze enkrat. Netflix 4k preko kodi lahko kadarkoli neha delat, enako kot covenant in exodus addona in cakas, da se pojavi kak navdusenec, ki spise nov addon. Cotomovies android app je tudi en takih, ki je nehal delat in jih preiskuje urad, pa se vse privatne podatki jim je tip dal.

FrancaT je izjavil:

Zanima me kak se zbrise aplikacije ki se nalozijo v sideload launcher? Ma kdo Eon app na android boxu? Tistega ki je za telefone?


Gres na apkmirror in scukas dol app za android os. Tega nato namestis na vsako napravo lahko, vkljucno na android tv os. Edini minus je, da potrebujes za navigacijo po njem drugi daljinec, obicajna miska in tipkovnica tudi zadostujeta.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: damirj79 ()

FrancaT ::

Pa ti dela? Ker meni napise da ni podprto na tej napravi.. isto berem komentare na playstoru da folk pise da na shieldu tut vec ne dela z zadnjim updejtom...

Kak pa zbrises sideloaded aplikacije? Drzim ok na aplikaciji v sideload launcheru pa ne odpre menija da bi lahko brisal al pa kaj...

OK.d ::

storage/apps/delete
LPOK.d

damirj79 ::

FrancaT je izjavil:

Pa ti dela? Ker meni napise da ni podprto na tej napravi.. isto berem komentare na playstoru da folk pise da na shieldu tut vec ne dela z zadnjim updejtom...

Kak pa zbrises sideloaded aplikacije? Drzim ok na aplikaciji v sideload launcheru pa ne odpre menija da bi lahko brisal al pa kaj...


Ce so naredili en app, isti takorekoc, za android in androidtv, potem tale finta pac ne deluje vec.

Dumber ::

Imam plačljiv HBO in Netflix s tem verjetno ni problema na GT king in shield ?

webmaher ::

damirj79 je izjavil:

webmaher je izjavil:

Beelink GT1-A imam že nekaj mesecev... dela EON, delata Netflix (4k HDR) in HBOgo addona prek Kodija in dela vse ostalo kar je potrebno :)
Pri Nvidii Shield so pa z zadnjo nadgradnjo zašuštrali delovanje Netflix addona do te mere da lahko gledaš samo 480p... amaterji na Kubik :))
Kdor misli to kupit naj počaka da bo cena tam okoli 150 ojrov... menda pa se kmalu obeta nova Nvidia...



Ok, locite ze enkrat. Netflix 4k preko kodi lahko kadarkoli neha delat, enako kot covenant in exodus addona in cakas, da se pojavi kak navdusenec, ki spise nov addon. Cotomovies android app je tudi en takih, ki je nehal delat in jih preiskuje urad, pa se vse privatne podatki jim je tip dal.



Mene si šel citirat zaradi HBOgo in Netflixa katerih naročnik sem... in potem v isti koš stlačil še gusarska Covenanta in Exodusa, ki ju sploh omenil nisem... lahko samo napišem da nisi ravno na tekočem s temi zadevami, kar se pa tiče HBOgo in Netflixa preko Kodija pa naj te ne skrbi zaradi morebitnega nedelovanja... v najslabšem primeru recimo za Netflix skenslam naročnino in jim predlagam, da naj se širijo na Mars ampak le, če bodo dodali slovenske podnapise :))
««
107 / 148
»»