» »

Android tv box

Android tv box

««
100 / 148
»»

Skylord ::

Frenky je izjavil:

Jaz mam Mibox S pa mi je kul. Edino še usb-ethernet čakam, da lahko iptv probam kako dela. Ker sama škatla ima samo wifi. Vse ostalo pa super dela. HBO GO, Netflix in Morph TV uporabljam. Pa kakšni preprosti špili tudi OK delajo. Se da lahko tudi kakšen emulator gor za Gamecube ali Nintendo 64.

Potem je A95X MAX S905X2 boljša opcija, ker podpira tudi lan.
Nikjer pa ne najdem da podpira Dolby and DTS audio?

Frenky ::

Ne vem če ti kaj pomeni, ampak Netflix boš mel samo SD na tej napravi.

Tukaj imaš pa še nekaj več podatkov, tudi za zvok.
https://androidpctv.com/review-a95x-max/

Skylord ::

Frenky je izjavil:

Ne vem če ti kaj pomeni, ampak Netflix boš mel samo SD na tej napravi.

Ne razumem kaj to pomeni?
p.s.
Aja sem sedaj videl v tvojem linku;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Skylord ()

Tomassi ::

Ni vse v hw pa benchmarkih. Ti kitajci niso certificirani, ni drm-ja...

OK.d ::

Tako je ni official chromecasta gor.
LPOK.d

Dark000 ::

A je na A95X MAX S905X2 Android TV, oz. ali dela EON smart TV app preko google play (katerega je potrebno aktivirati s kodo (torej ali deluje tudi aktivacija)), torej ne navaden eon app za mobitele/tablice?

Frenky ::

Glede na to da je Android gor in ne Android TV, dvomim. Verjetno dela samo mobilna aplikacija. Ne poznam pa Eona konkretno.

polde66 ::

Prej ti ne bo delala a android tv kot na androidu. Android dovoljuje več aplikacij kot pa android tv, če boš dajal dol iz google play stora.
polde

domenc ::

Dark000 je izjavil:

A je na A95X MAX S905X2 Android TV, oz. ali dela EON smart TV app preko google play (katerega je potrebno aktivirati s kodo (torej ali deluje tudi aktivacija)), torej ne navaden eon app za mobitele/tablice?

Sem namestil ročno APK na A95X in vpisal kodo in mi zaenrkat deluje.

webmaher ::

Imam Beelink GT1-A ultimate in ta šiba EON smart TV aplikacijo, katere zadnjo verzijo sem začuda lahko namestil kar iz trgovine...ni bilo potrebno nobene aktivacije samo v MOjtelemach sem šel in zbrisal trenutno aktivni box...

in predvaja tudi Netflix v 4K ... samo pozor menda so Kitajci tu malce "čarali" in si "sposodili" certifikat od konkurence...

Skylord ::

domenc je izjavil:

Dark000 je izjavil:

A je na A95X MAX S905X2 Android TV, oz. ali dela EON smart TV app preko google play (katerega je potrebno aktivirati s kodo (torej ali deluje tudi aktivacija)), torej ne navaden eon app za mobitele/tablice?

Sem namestil ročno APK na A95X in vpisal kodo in mi zaenrkat deluje.

A ti imaš tega A95X MAX S905X2? Si zadovoljen?
Odločam se med tem in Mi Box S

Dark000 ::

Tudi mene zanima delovanje iz prve roke. Eon slika in delovanje je ok? Se ne zatika in crasha? Kaj pa ostale aplikacije delujejo v redu glede na to da ni android tv (upravljanje z daljnicem itd.).

domenc ::

Skylord je izjavil:

domenc je izjavil:

Dark000 je izjavil:

A je na A95X MAX S905X2 Android TV, oz. ali dela EON smart TV app preko google play (katerega je potrebno aktivirati s kodo (torej ali deluje tudi aktivacija)), torej ne navaden eon app za mobitele/tablice?

Sem namestil ročno APK na A95X in vpisal kodo in mi zaenrkat deluje.

A ti imaš tega A95X MAX S905X2? Si zadovoljen?
Odločam se med tem in Mi Box S

Imam tega: https://www.aliexpress.com/item/3292818... (X96Max VONTAR TV BOX Android 8.1 9.0 Amlogic S905X2 Quad Core 4GB 32GB 64GB 2.4G&5GHz Wifi BT 1000M 4K Set top box X96 Max X2)

Za to kolikor ga rabim je OK. Uporabljam izključno EON TV app in pa Plex. Deluje še kar OK (ni zatikanja); je pa premik po menijih s priloženim daljincem včasih malo težavno (mislim da bi bilo z Air mouse ali kako se že reče boljše). Plex deluje tudi OK. Kar me edino moti, da spanje na BOX-u ne deluje OK (deluje če ga zbudim v manj kot 20 minutah). Če box dam v spanje ga naslednji dan ne morem zbuditi in ga moram restartat (baje znani problem HW). Prav tako mi ne deluje HDMI CEC (da bi mi s prižigom TV-ja se zagnal tudi box).

Sama slika sicer težko rečem, ampak za moje pojme bi lahko bila boljša (lahko pa je moj TV kriv, ker je že v letih :)). Nisem pa poskušal na novem TV-ju (če se popoldan spolnim lahko sprobam in da vidim kako se FullHD film predvaja na novejši televiziji).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: domenc ()

Tomassi ::

polde66 je izjavil:

Prej ti ne bo delala a android tv kot na androidu. Android dovoljuje več aplikacij kot pa android tv, če boš dajal dol iz google play stora.


Lol, od kje ti to? Oboje deluje na obeh sistemih, odvisno je samo, ali je razvijalec določil ali gre za eno ali drugo. Ker recimo android tv app ne bo podpiral touch screena, navaden pa ... In tako, kot ne vidiš navadnega appa na android tv, tudi obratno ni rečeno da bo prikazano - ampak na obeh sistemih pa zagotovo najdeš app v nastavitvah.

polde66 ::

Preberi še enkrat. Da android tv omejen z aplikacijami na google play store. Če boš trdil da ni hm.... Upam da si kdaj imel v rokah android tv in andoid box.

video je sicer že malce starejši ampak bistvo ostaja
polde

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: polde66 ()

Skylord ::

domenc je izjavil:

Skylord je izjavil:

domenc je izjavil:

Dark000 je izjavil:

A je na A95X MAX S905X2 Android TV, oz. ali dela EON smart TV app preko google play (katerega je potrebno aktivirati s kodo (torej ali deluje tudi aktivacija)), torej ne navaden eon app za mobitele/tablice?

Sem namestil ročno APK na A95X in vpisal kodo in mi zaenrkat deluje.

A ti imaš tega A95X MAX S905X2? Si zadovoljen?
Odločam se med tem in Mi Box S

Imam tega: https://www.aliexpress.com/item/3292818... (X96Max VONTAR TV BOX Android 8.1 9.0 Amlogic S905X2 Quad Core 4GB 32GB 64GB 2.4G&5GHz Wifi BT 1000M 4K Set top box X96 Max X2)

Aja. No, ker zgoraj si napisal, da imaš A95X.

Frenky ::

polde66 je izjavil:

Preberi še enkrat. Da android tv omejen z aplikacijami na google play store. Če boš trdil da ni hm.... Upam da si kdaj imel v rokah android tv in andoid box.

video je sicer že malce starejši ampak bistvo ostaja

Problem rata, ker mobilne aplikacije v večini primerov niso udobne za uporabo na TV zgolj z uporabo daljinca. Z miško in tipkovnico se ne da vsakemu ukvarjat. Tudi kar se iptv tiče, ne omogočajo mobilne vse enako kot prave android tv aplikacije. Pač odvisno kaj rabiš in kje boš delal kompromise.

domenc ::

Skylord je izjavil:

domenc je izjavil:

Skylord je izjavil:

domenc je izjavil:

Dark000 je izjavil:

A je na A95X MAX S905X2 Android TV, oz. ali dela EON smart TV app preko google play (katerega je potrebno aktivirati s kodo (torej ali deluje tudi aktivacija)), torej ne navaden eon app za mobitele/tablice?

Sem namestil ročno APK na A95X in vpisal kodo in mi zaenrkat deluje.

A ti imaš tega A95X MAX S905X2? Si zadovoljen?
Odločam se med tem in Mi Box S

Imam tega: https://www.aliexpress.com/item/3292818... (X96Max VONTAR TV BOX Android 8.1 9.0 Amlogic S905X2 Quad Core 4GB 32GB 64GB 2.4G&5GHz Wifi BT 1000M 4K Set top box X96 Max X2)

Aja. No, ker zgoraj si napisal, da imaš A95X.


Ups, čist zgrešu oznako.

neocodexx ::

Za tiste ki iščete konkreten Android box bi samo rad povedal, da sem sam dolgo iskal pošteno zadevo in so mi na androidtv redditu hitro predlagali ShieldTV, češ da je to tako orenk zadeva da še danes po hardweru oz. performancu temu ni para. Tako hitrega Android boxa še nisem videl, vse dela kot namazano (tudi najzahtevnejši Kodi skini), HEVC, 10bit, predvaja gladko in tekoče vse brez najmanjšega problema - nora stvar.

Je pa res, da si za aplikacijami omejen na ozko izbiro AndroidTV appov, ampak kaj pa sploh rabiš? Jaz dejansko uporabljam samo Kodi in YouTube.

Pa še nekaj. Moraš gledat, da kupiš pravi AndroidTV OS. Vsa tista poceni jajca ki niso uradne AndroidTV enote tečejo na raznih AOSP izvedenkah ki niso optimizirane (vse šteka) in streaming appi kot youtube so omejeni na 720p/30 , medtem ko na pravem ATV (kot Shield) vse deluje kot mora.

Jaz sem dal skozi kar nekaj teh kitajskih jajc in se spraševal, zakaj ne more niti Youtube delat brez štekanja na 720p, in zakaj 1080p sploh ne dela... Ko bi vsaj vedel prej.

P.S.: za tistega ki je prej omenil da ima težave s spanjem in HDMI CEC; to deluje na Shieldu tako kot mora. Jaz imamo povezano HDMI Shield>Receiever>TV in vse deluje sleep/wake z 1 gumbom na kateremkoli remotu. V bistvu vse na Shieldu res vse deluje kot se spodobi, ne moreš zajebat če kupiš. In še ravno par dni nazaj smo dobili Android 9.0 Pie nadgradnjo.

Zgodovina sprememb…

polde66 ::

Na navadnem Tanix tx3 max dela Youtube brez problema 4K. Na novih amlogic s905x2 boxih pa dela vse. Od iger, youtuba 4k, 4k videovsebin in se pregreva se ne. Deluje konstantno okoli 50'c. Benchmark pa povsod preko 50000 tock. Pa ce je 2 g ram ali pa 4. Nima veze.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: polde66 ()

neocodexx ::

polde66 je izjavil:

Na navadnem Tanix tx3 max dela Youtube brez problema 4K. Na novih amlogic s905x2 boxih pa dela vse. Od iger, youtuba 4k, 4k videovsebin in se pregreva se ne. Deluje konstantno okoli 50'c. Benchmark pa povsod preko 50000 tock. Pa ce je 2 g ram ali pa 4. Nima veze.


To je pa res impersivno če to vse dela za 30€. In ima tudi pravi ATV OS gor in ne nek random AOSP rom? Mislim, jaz sem malo prej gor hvalil Shielda ki je res noro dober box, ampak je cena veliko višja.. A Tx3 predvaja tudi x265 na 10bit?

Tomassi ::

polde66 je izjavil:

Preberi še enkrat. Da android tv omejen z aplikacijami na google play store. Če boš trdil da ni hm.... Upam da si kdaj imel v rokah android tv in andoid box.

video je sicer že malce starejši ampak bistvo ostaja


Prosim, preko stora inštaliraj TV app na navaden android in poročaj.

Očitno še nisi nikoli imel opravka s programiranjem takšnih zadev.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tomassi ()

polde66 ::

Tomassi dej se enkrat preber kaj sem napisal. Pa bolj pocas k vidm da ti neki steka...
@neocodexx na tanixu ne dela vse, dela pa 4k youtube in to sem tudi napisal.
Na Mecool KM9 pro pa dela tudi ostalo. Ne dela pa 4k Netflix ker nima certifikata. Stane pa celih 38 eur. Na beelink gt1 pa dela celo Netflix 4k in ostalo seveda. Stane pa okoli 60 eur. Odvisno od akcij. shild je ok ampak ga sirsa mnozica samo za gledanje filmov, iptv in serij ter youtuba ne potrebuje. Ce bi pa ze hotel primerjati benchmark rezultate Shilda z ostalimi pa je recimo ze kak Ugoos am6 zelo blizu s ceno pa napol od shilda. Pa tudi kak Beelink gt king. Pa se jim bo cena padla z prihodom se drugih naprav z cipom 922x. Performance se bo pa se povecal z novejsimi 905x3. Pa ze 905x2 so preko glave.
polde

Frenky ::

neocodexx je izjavil:

polde66 je izjavil:

Na navadnem Tanix tx3 max dela Youtube brez problema 4K. Na novih amlogic s905x2 boxih pa dela vse. Od iger, youtuba 4k, 4k videovsebin in se pregreva se ne. Deluje konstantno okoli 50'c. Benchmark pa povsod preko 50000 tock. Pa ce je 2 g ram ali pa 4. Nima veze.


To je pa res impersivno če to vse dela za 30€. In ima tudi pravi ATV OS gor in ne nek random AOSP rom? Mislim, jaz sem malo prej gor hvalil Shielda ki je res noro dober box, ampak je cena veliko višja.. A Tx3 predvaja tudi x265 na 10bit?


https://androidpctv.com/review-tanix-tx...

 Streaming services

Streaming services

Vanadium ::

Škoda samo da google ne izda neki pixel player s tem 922x procesorjem 4gb rama, 1gbit lan pa ene 32gb rom. To bi se prodajalo kot žemljce...

neocodexx ::

polde66 je izjavil:

Tomassi dej se enkrat preber kaj sem napisal. Pa bolj pocas k vidm da ti neki steka...
@neocodexx na tanixu ne dela vse, dela pa 4k youtube in to sem tudi napisal.
Na Mecool KM9 pro pa dela tudi ostalo. Ne dela pa 4k Netflix ker nima certifikata. Stane pa celih 38 eur. Na beelink gt1 pa dela celo Netflix 4k in ostalo seveda. Stane pa okoli 60 eur. Odvisno od akcij. shild je ok ampak ga sirsa mnozica samo za gledanje filmov, iptv in serij ter youtuba ne potrebuje. Ce bi pa ze hotel primerjati benchmark rezultate Shilda z ostalimi pa je recimo ze kak Ugoos am6 zelo blizu s ceno pa napol od shilda. Pa tudi kak Beelink gt king. Pa se jim bo cena padla z prihodom se drugih naprav z cipom 922x. Performance se bo pa se povecal z novejsimi 905x3. Pa ze 905x2 so preko glave.


To je še vedno precej boljše kar sem jaz uporabljal preden sem nabavil Shielda, izgleda da so se časi končno malo spremenili; vzamem nazaj kar sem rekel za kitajska jajca - samo prava moraš najti.

Pa kje je sploh point 4K netflix? Če streamajo z bitratom kot je bil game of thrones...

polde66 ::

To tudi jaz ne vem. Poanta je tudi v pravih aplikacijah. Tudi z pravo aplukacino dela mbogo stvari bolje.
Sam gkedam zadeve z zunanjega diska in prwko kodija.
polde

neo5468 ::

Kitajski boxi so še vedno jajca, pravilno si napisal neocodexx.

Frenky ::

neocodexx je izjavil:

polde66 je izjavil:

Tomassi dej se enkrat preber kaj sem napisal. Pa bolj pocas k vidm da ti neki steka...
@neocodexx na tanixu ne dela vse, dela pa 4k youtube in to sem tudi napisal.
Na Mecool KM9 pro pa dela tudi ostalo. Ne dela pa 4k Netflix ker nima certifikata. Stane pa celih 38 eur. Na beelink gt1 pa dela celo Netflix 4k in ostalo seveda. Stane pa okoli 60 eur. Odvisno od akcij. shild je ok ampak ga sirsa mnozica samo za gledanje filmov, iptv in serij ter youtuba ne potrebuje. Ce bi pa ze hotel primerjati benchmark rezultate Shilda z ostalimi pa je recimo ze kak Ugoos am6 zelo blizu s ceno pa napol od shilda. Pa tudi kak Beelink gt king. Pa se jim bo cena padla z prihodom se drugih naprav z cipom 922x. Performance se bo pa se povecal z novejsimi 905x3. Pa ze 905x2 so preko glave.


To je še vedno precej boljše kar sem jaz uporabljal preden sem nabavil Shielda, izgleda da so se časi končno malo spremenili; vzamem nazaj kar sem rekel za kitajska jajca - samo prava moraš najti.

Pa kje je sploh point 4K netflix? Če streamajo z bitratom kot je bil game of thrones...

Game of Thrones je na HBO, ne na Netflixu.

Pač vsakomur svoje. Meni se s torrenti ne da ubadat. Imam Netflix in HBO, pa Morph če na prvih dveh ne najdem.
Bomo videli kaj bo Disney ponudil ko pride.

Skylord ::

Frenky je izjavil:



Pač vsakomur svoje. Meni se s torrenti ne da ubadat. Imam Netflix in HBO, pa Morph če na prvih dveh ne najdem.
Bomo videli kaj bo Disney ponudil ko pride.

Kaj se maš pa s torrenti za ukvarjat? Dokler bo, še vedno najhitrejša in najkvalitetnejša in brzplačna opcija. Netflix in HBO še vedno časovno zaostajata, plus tega da na Netflixu ni podnapisov.

mat xxl ::

Čew prav razumem Nvidia Shield dela samo z android tv licenco EONa ali Telemacha ali deluje tudi z tistimi 5 licencami, ki so za gsm telefone , tablice ipd.

Enako me potem zanima še za ta Tanix, ker ja rad bi nekaj, da mi dela ogled za nazaj, ko kako oddajo zamudim, in ja na IOS smart gsm u mi dela , torej, kaj svetujete?

radmannsdorf ::

Iščem BT gamepad za povezao z Mi Box S. Do 20€ recimo. Kaj priporočate?

Frenky ::

Jaz sem tega naročil, nisem ga pa še dobil. Poročam ko ga probam
https://www.aliexpress.com/item/4000002...

Dela pa tudi Xbox one kontroler.

bauci ::

To tudi mene zanima, če kdo slučajno ve. Ali na Nvidia Shield delujejo android aplikacije za telefon in tablice (Neo, Tvin, Eon) ali delajo samo aplikacije za android tv?

damirj79 ::

Na Android TV lahko naložiš vse Android aplikacije, obratno pa ni možno.

bauci ::

To mi je jasno. Zanima me kaj laufa na Nvidiji? Aplikacije od telefona ali aplikacije, ki so narejene za android tv.

mitko25 ::

saj ti je povedal da delujeta obe verziji, samo APP za telefone deluje samo z tipkovnico in miško ker se drugače ne moreš logirat. Prav tako delujeta obe verziji od T2.

Frenky ::

Na Android TV se da oboje uporabljat v večini primerov.
Aptoide če ne drugače.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Frenky ()

bauci ::

Hvala za infomacije.

slott ::

huda zadeuca tale nvidia shield, skoda ker nima se projektorja vgrajenega, sam se bolj nagibam k tej varjanti...easy on the go..

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: slott ()

mat xxl ::

Kaj pa deluje na Xiaomi s ali kaj že je ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mat xxl ()

Frenky ::

Kako to misliš "kaj deluje"?

OK.d ::

mat xxl je izjavil:

Kaj pa deluje na Xiaomi s ali kaj že je ?

Enako oz. podobno kot shield ampak boljh počasi:D
LPOK.d

Skylord ::

Mene edino kar me moti na Mi box S to, da nima LANa. Potem bi to delalo še hitreje. Skrbi me, če bo preko WIFIja delalo vse tekoče kot mora. Med routerjem in boxom je ena kar debela stena in že na telefonu se opazi velik padec hitrosti oziroma moči signala.

Gagarin ::

USB to Lan pretvornik, če imaš kabel zraven. Menda dela od Ugreen v redu.

Skylord ::

Gagarin je izjavil:

USB to Lan pretvornik, če imaš kabel zraven. Menda dela od Ugreen v redu.

Ja saj to je že zgoraj omenil en uporabnik pa nisem razumel kaj misli.
Lahko kakšen link do konkretnega ali podobnega pretvornika?
Hvala.

polde66 ::

Kakšno napačno bluzenje tile vaši posti
@damirj79, katere aplikacije android tv ne delujejo na androidu???? Ravno obratno je da vse android aplikacije ne delujejo na android tv. No večina njih deluje, če jih naložiš preko kakšnega file managerja in uporabljaš še dodatni daljinec. Niso pa vse podprte.
@OK.d kaj deluje na Xiaomiju bolj počasi????? Se filmi vrtijo z polovično hitrostjo? Lej če nimaš pojma bodi raje tiho in ne zavajaj ljudi.
Isto deluje vse, ne podpira pa toliko 4k vsebin kot jih Shield, ker je amlogic S905x še vedno malce omejen. Boljši je Amlogic 912, za malo denarja pa dobiš spodoben amlogic s905X2 predvajalnik, ki je precej zmogljivejši od Mi boxa in se absolutno manj greje, ima več USB (en od teh je USB 3.0), več vhodov in izhodov.
Box, ki ima v teh časih 8gb notranjega spomina... z enim USB vhodom in brez LAN. Verjetno je kul ja.
Pa ne kupovat tega kitajskega sranja pravi @neo5468, ki o android boxih ve ogromno.
polde

Gagarin ::

Skylord je izjavil:

Gagarin je izjavil:

USB to Lan pretvornik, če imaš kabel zraven. Menda dela od Ugreen v redu.

Ja saj to je že zgoraj omenil en uporabnik pa nisem razumel kaj misli.
Lahko kakšen link do konkretnega ali podobnega pretvornika?
Hvala.


https://www.aliexpress.com/item/3240143...

P.s.: pa poslušaj polde66, je očitno kar naštudiral.

OK.d ::

€ 9,96 25%OFF | Ugreen USB Ethernet Adapter USB 3.0 2.0 Network Card to RJ45 Lan for Windows 10 Xiaomi Mi Box 3 Nintend Switch Ethernet USB
https://s.click.aliexpress.com/e/bMM6nk...
Obstajajo še cenejše varijante.
LPOK.d

Skylord ::

polde66 je izjavil:

Kakšno napačno bluzenje tile vaši posti
@damirj79, katere aplikacije android tv ne delujejo na androidu???? Ravno obratno je da vse android aplikacije ne delujejo na android tv. No večina njih deluje, če jih naložiš preko kakšnega file managerja in uporabljaš še dodatni daljinec. Niso pa vse podprte.
@OK.d kaj deluje na Xiaomiju bolj počasi????? Se filmi vrtijo z polovično hitrostjo? Lej če nimaš pojma bodi raje tiho in ne zavajaj ljudi.
Isto deluje vse, ne podpira pa toliko 4k vsebin kot jih Shield, ker je amlogic S905x še vedno malce omejen. Boljši je Amlogic 912, za malo denarja pa dobiš spodoben amlogic s905X2 predvajalnik, ki je precej zmogljivejši od Mi boxa in se absolutno manj greje, ima več USB (en od teh je USB 3.0), več vhodov in izhodov.
Box, ki ima v teh časih 8gb notranjega spomina... z enim USB vhodom in brez LAN. Verjetno je kul ja.
Pa ne kupovat tega kitajskega sranja pravi @neo5468, ki o android boxih ve ogromno.

No dej mi potem ti povej kaj naj vzamem, no shilda za moje potrebe ne bom jemal, ker konec koncev bi potreboval to več ali manj za povezavo PC to TV, kot sem že v eni sosednji temi spraševal in pa eventuelno za toliko časa dokler ne kupim smart TV. No ja itak imam pa dva TVja pa bi potem to ponucal na drugem ki ni smart.
Torej A95X MAX, ki že ima s905X2 in tudi LAN (Netflix predvaja samo SD) toda to itak zaenkrat ni prioriteta
ali
XIAOMI Mi Box S
ali kaj drugega v tem cenovnem razredu.
No pa še to kar sem spraševal v sosednji temi pa tam ni nobenega odziva. Dejansko se pa itak navezuje na to temo.

Skylord je izjavil:

less je izjavil:

Skylord je izjavil:

Kako povezat PC s TVjem, ki sta povezana v istem domačem omrežju. Predvsem, da bi lahko gledal filme, nadaljevanke, ki jih imam na PCju
Tukaj prilagam sliko kako je povezano.

Rad bi povezal PC s TV1. S HDMI kablom ni mogoče. Trenutno je TV1-Samsung star tam cca 5 let, kupujem pa nov smart TV tako, da bi potem rad gledal tudi kakšne bolj kvalitetne filme. Sedaj prenašam to preko zunanjega diska, tako da presnamem na zunanji disk in potem to priklopim na TV. Toda velikokrat ne predvaja, zato bi rad da bi se lahko direktno priklopil iz PCja na TV1, kot imam to na TV2. Toda TV1 je v drugi sobi in ne morem tja potegnit HDMI kabla imam potegnjen le net kabel.


Plex media server?

Ne vem, zato sprašujem. Kaj ne bi moral imet Plex tudi na TVju?
Prosim za navodila kako to povezat.
Bi z Boxom to lahko povezal?
««
100 / 148
»»