» »

Android tv box

Android tv box

««
98 / 148
»»

Scorpy84 ::

Sem ze ene 4x pol sem ga dal za en mesec na hladno, in uporabljal dobri stari wd, pol tega vzamem na vikend, kjer se je posodobil, pogledam par filmov in zacuda zvok dela normalno. Odnesem domov, par serij sfolgal ok, pol se je spet zacelo enkrat je ok, drugic spet ne. Na starem androidu je bil wifi nestabilen, youtube, tvin je skos prekinjalo. Vsaj to zdaj deluje.

Vanadium ::

Jaz imam ta zadnji beta 7 ota update gor. Kera verzija je pa nevem na pamet...

Ales ::

w4nkst4 je izjavil:

mi lahko napisete katere verzije androida na mibox mate, da vam pokaze cursor? tnx

A ne bi bilo lažje, da ti napišeš katero verzijo imaš, če že misliš, da je to težava, namesto da ti zdaj kup ljudi sporoča verzije, ki ti čisto nič ne pomenijo?? ;((

Tadej0 ::

Živijo, imam na firestick tv eon in je delalo perfektno do verzije 1.8.120 po naslednjih nadgradnjah vedno ko pritisneš play da predvaja program vrže ven iz aplikacije. Vse normalno lahko iščeš po sporedu predvaja pa ne. Če naložim staro verzijo, seveda zahteva takoj posodobitev, ali je že kdo rešil ta problem. Isto problem ima prijatelj na mi tv box. Hvala

Frenky ::

Na Mibox S dela samo bluetooth gamepad?
Priklopil sem enega ožičenega na usb, pa ga od treh špilov nobeden ne prepozna.
Je treba še kaj nastavit? Miška na usb dela takoj, brez česarkoli.

scipascapa ::

Zgodovina sprememb…

6151 ::

Se da na teh boxih nastavit na TV aplikacijah (Telekom/T2/A1) da se daljinec obnaša kot daljinec?

buttcrack ::

@polde, a je Alfawise A9 Plus 4GB RAM + 32GB ROM ok za 40$? a je za to ceno kaj bolj preverjenega na trgu?

polde66 ::

Ne vem, poglej kak test na youtubu. Mene rockchip niti ne zanima.
polde

dragansi ::

polde66 kaj naj potem gledamo? okol 50 EUR?

webmaher ::

Če ti za Netflix dol visi potem za ta denar T95Q :)

polde66 ::

Će nočeš da s ne vem kako greje potem kaj z 905X2 procesorjem, Tile moji X96 max so eno razočaranje po parih testih. Recimo ka tanix tx5 max je ok, drugač pa tanix tx3 max je čisto solidna stvar. V mecole se nisem spuščal, alfaise pa tud nisem kaj dosti sprobaval. Imam naročen en mecon mx9 pro 2gb ram in 16 internega spomina. Bom vidu kako in kaj. je pa cena okol 40 eur z glasovnim daljincem. Te polverzije imajo zmer kak minus, recimo brez bluetootha ali pa brez 5.8 ghz wifi. Pa s slabšo podporo firmwerja.

Drugače se, pa v tej godli boxov ostal brez favorita. Tanix tx3 max je pa nekje stalnca kjer vse deluje ni pa za 4k tv-je.
polde

breza ::

Polde, kaj pa ni vredu pri X96 MAX S905X2 4GB DDR4 32GB. Ga je moj sodelavec vzel in sem probal predvajat nekaj demotov z neta, pa 2160p UHD Blu-ray HEVC filmov, vse je delal ok. Ga pa uporablja samo za gledanje filmov preko hdd.

LP
xxxx

w4nkst4 ::

tudi mene zanima zakaj bi bil npr. x96 max ''slabši'' od tanix tx3 max

bbobst ::

polde66 je izjavil:

Će nočeš da s ne vem kako greje potem kaj z 905X2 procesorjem, Tile moji X96 max so eno razočaranje po parih testih. Recimo ka tanix tx5 max je ok, drugač pa tanix tx3 max je čisto solidna stvar. V mecole se nisem spuščal, alfaise pa tud nisem kaj dosti sprobaval. Imam naročen en mecon mx9 pro 2gb ram in 16 internega spomina. Bom vidu kako in kaj. je pa cena okol 40 eur z glasovnim daljincem. Te polverzije imajo zmer kak minus, recimo brez bluetootha ali pa brez 5.8 ghz wifi. Pa s slabšo podporo firmwerja.

Drugače se, pa v tej godli boxov ostal brez favorita. Tanix tx3 max je pa nekje stalnca kjer vse deluje ni pa za 4k tv-je.

Je, je za 4k Tv je ,z rahlo modifikacijo.

bomber111 ::

Danes prešli na eon box na telemachu in moram reči, da je delovanje eon aplikacije na telemavhovem boxu kot noč in dan v primerjavi z delovanjem na tanix tx3 max. Očitno je tanix le prešvoh.

polde66 ::

Da se razumemo X96 max je stroj, daleč boljši od tanixa tx3 max, tako po zmogljivosti, povezovanju..Je tudi v čisto drugem rangu kot tanixov TX3 max. Zmoti me samo to da imam dva od njih kjer ne dela optični zvok, le pri enem to deluje. Po branju na netu je to zaradi slabega čipa oz materjala, nekateri imajo problem z mrežnim vhodom, spet gre za slab materjal. Mene osebno to zmoti, čeprav gre lahko zvok ven preko hdmi ali preko AV izhoda. Zaradi te malenkosti, ki sem jo opazil šele po enem mesecu pač box zame ni top of the top. Daleč od tega pa da je slab.

Vsak ima svoje prioritete pri boxu. Moje so optični izhod, daljinec, ki ima še možnost učenja kake tipke z TV-ja, 5.8 ghz WIFI in bluetooth, pa po možnosti orodna in opravilna vrstica.

@bomber111 eon box je optimiziran za telemach, Tanix pa pač ni. Samo v tem je štos. V čem bi bil lahko sploh prešvoh? Nimam telemacha uporabljam pa Tvin in T-2 aplikacijo. Na tanixu deluje perfektno, tudi eon je deloval perfektno ko sem ga testiral za kolega.

Sem pa zopet vzel A95X max, ki je moj glavni predvajalnik. Enkrat moram še sprobat atvxprience rom narejen zanj, čeprav mi osebno tovarniški launcher čisto odgovarja.
polde

Albatros ::

Tanix T3max, na njemu CoreELEC 9.0.2 (linux z Kodi)instaliran na notranji rom...zadeva deluje gladko. Uporabljam pa za t2 iptv, nešteto addonov od youtuba do torrent streamov. Res da na full hd tvju ampak pelje zaenkrat kot je treba. NETFLIX je edino v 720p ampak ni neka katastrofa. Zunanji disk laufa na njemu bp,samba server oz.pogovarjanje pcja ali telefona z boxom deluje. Redno se kaj uploada na disk in iz njega. Res nevidim problema v tem boxu. Z prednamescenim androidom pa mila jera...zivce sem zgubil pred,vmes in po ubadanju z boxom. Daljinc koristim samo ta vklop zadeve, vse ostalo naredi brezžična tipkovnica. Osebno zame je dovolj multimedijska zadeva. Android bo pa pocakal na kako verzijo na Tvju ob upgradu oz.kak nvidia shield bo bozicek prinesel pa bo. V poplavi kitajcev sem tega prisilno integriral v delujocega evropejca ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Albatros ()

bomber111 ::

99% uporabnikov, ki kupi neko napravo jo uporablja takšno kot je. Nekateri pač nimamo časa posvetiti pol svojega življenja modificiranju ene škatlice 10x10cm :-), ker imamo tudi druge obveznosti v lajfu.
Nam je med drugim na tanixu eon večkrat javljal napako, da nima signala, občasno ga je bilo treba resetirati. Na daljincu ni gumba za programe +- ipd.

polde66 ::

@bomber111 treba je najprej dojeti logiko android boxa, in se potem prilagoditi če ga hočeš uporabljati. Programi gor dol nima noben android box za tvoj eon niti Nvidia. Lahko pa uporabljaš dodatno miš ali daljinec. Če boš uporabljal box tak kot je potem te bo kaj hitro minila volja do uporabe, ker je tak dolgočasen in dvomim, da uporabljaš telefon tak kot ga dobiš in windowse na pc take kot jih dobiš. Tukaj je povsem isto. Lahko si narediš multimedijsko škatlo ali pa dolgočasno škatlo z uro na lcd displeju pa še to je treba nastavit, če ne ti kaže brez 24 ur in GMT 00. Če si se odločil za nakup android tv boxa potem sledi temu še nastavitev. Tudi TV ko si jo kupil si jo nastavil ali pač ne ker nimaš časa u lajfu.
polde

neo5468 ::

Ne moreš rešit slab hardware z flashanjem romov na teh jajčkotih od kitajcov. Tisti, ki noče težav in hoče da vse deluje tako kot je treba, pač mora kupit nvidia shield, ne pa polizdelek. Baje pride kmalu tudi nova verzija.

Albatros ::

Eni pač kljub družini, službi, prijateljem najdemo čas da se poigramo stemi zadevami... ker nam je to pač hobi, iziv, veselje.
Primerjamo zadevo z lovom pa recimo jaz in polde66 bova sledila stopinjam divjega prašiča cel dan..lačna, žejna, slabo informirana o vremenskih pogojih toneva v gozdu..končno pridemo do defakto momenta in zverino ugnobiva..ni še konec. Potrebno je še ogenj pripravit, zverino zmarinirat,speči..vmes povabimo še druge intuzijaste lova ter mesa.. piknik pri poldetu! Juhej!.izmenjamo izkušnje, se podružimo...in zadeva preide v redno izmenjavo receptov in priporočil.

Medtem pa ko (pa nič osebnega) bomber111(zgolj primer lahko je to tudi neo5468), razočaran nad svojo nezmožnostjo kontroliranja vsakdana počasi in vztrajno pada v krizo srednih let nerga kje so se njegove želje po nagonskem lovu izgubile. Kje vse bi se lahko formirali pristni spomini nazdravljanu po uspešni ekspidiciji, bledo z topim pogledom zazna kup norcev kako na dvorišču poldetove hiše glasno hvalisajo pogum in dobro izveden lov prej omenjenih..
Želja po umoru nedolžne živali se poveča bomberju111 ampak v scenariju tega vidi kako med potjo povozi poldeta in mene..pač kolateralna škoda.
Da ne zaidem iz teme...
Bomber111 od vsega hudega odide v McDonalds...naroči par hamburgerjev, poteši svoje želje do lova...in filozofsko obravnava svojo odločitev z stavkom:
"Nekateri pač nimamo časa posvetiti pol svojega življenja (lovu)modificiranju ene (divje svinje)škatlice 10x10cm :-), ker imamo tudi druge obveznosti v lajfu.".

Dobrodošel na forumu...večina tukaj nas je lovcev. Če ne drugega si vsaj kakšno koristno informacijo izmenjamo. Kar si pa sam napisal je pa samo izgovor.

Pa lep vikend!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Albatros ()

neo5468 ::

Ok ti lahko čaraš na teh kitajčkih 1 teden v eno če hočeš, pa še vedno ne prideš do gležnjev shielda. Ti govoriš, kot da lahko z malo več igranja na teh kitajčkih dobiš isti experience, hitrost, funkcionalnost, kot na shieldu.

Drugače pa v tvojem anologyju so ravno te cheap kitajske škatlce mcdonalds food, ker vsak teden kupiš drugega, ker vse crkne in se pregreva. Shield je pa 5 zvezdic restavracija, ker kupiš 1x pa maš za 5 let+ vrhunski performance brez štekanja, kjer vse dela tako kot mora. Je pa res, da daš v štartu 200€ (na saleu ga sicer dobiš za 150).

webmaher ::

@Alkacino genijalno napisano... umiram od smeha :)
Stvar je jasna ko je beli dan... kdor nima cajta in še manj volje pač kupi Nvidia Shield in zgodba končana... ostali pač kupimo Kitajčke in gremo v neznano ... :))
Eni malo globje v gozd, drugi pa takoj zakurimo in pečemo, da je veselo
:D

Saul Goodman ::

fantje, ne se met za hekerje, ker se igrate z zanič kitajčki in flashate android tv rome, lol. tko kot je že gor napisal, polirate drek. drugi pač raje diplomirajo pri uporabnejših straneh kot je media center v dnevni sobi, lol.

Albatros ::

Glede shield izkušnje to ti govoriš ne jaz..
Vem da ne seže kitajcek do gležnjev nvidiji.
Point mojega "anologyja" pa je da lahko iz budget kitajcka z malo znanja in malo volje narediš kar spodobno multimedijsko napravco.
Hej vecina nas natepava partis ripe bluerayev itd na teh boksih. Za tako vrsto jebe pa nerabim drago nvidio k*** placat ,a ne?
Pa se na primerjavo restavracij...
Ja! Seveda ! Kitajcki so fastfood, pa malo kreativno narejeni hamburgerji z slanino napito iz lokalnega piva vprasljivega proizvajalca...
Nvidia pa nobel 5 zvezdic snobovska restavracija kjer ti servisirajo hitro, ucinkovito in brez zatikanja...pa kup si nintendo potem..
Jaz imam zeljo ta ulicni hamburger do te mere začinit da se bo kravi rit vnela še preden hamburger rata.
Pač temu se reče tweekanje..jebiga

Lp pa uzivaj v fidji vodi, francoski butelki vina in v zrezku redkega rečnega bobra v tej redtavraciji 5 *****.
Jaz sem pa čez cesto na kraft piru in hamburgerj...pa se mamo kr fajn.

Lp

webmaher je izjavil:

@Alkacino genijalno napisano... umiram od smeha :)
Stvar je jasna ko je beli dan... kdor nima cajta in ťe manj volje paĨ kupi Nvidia Shield in zgodba konĨana... ostali paĨ kupimo KitajĨke in gremo v neznano ... :))
Eni malo globje v gozd, drugi pa takoj zakurimo in peĨemo, da je veselo
:D

Hvala :D
Pa lep piknik želim @webmaher ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Albatros ()

Saul Goodman ::

sej si prav povedu - ti raje čez cesto poješ 3 mini burgerje in zalivaš s kraft piri, po urah tweakanja in menjavanja škatlic ti pa hipsterski natakar izstavi račun, ki je višji od računa restavracije čez cesto, kjer sem jaz ravnokar pojedel proper meal. :D pa še okus burgerja ti je bil slabši od tistega v mcdonaldsu. lose - lose. :D

Albatros ::

Its all good man....ne sekiraj se. Šli smo iz teme.
Škatlica deluje od decembra bp, samo v vednost.
Ko pa nebo več delala pa se nebom sekiral..
No ni bil hipster, prej lokalni kosovar ademi z fejk nasmehom in stavkom: ko boš ljaćen ti ademi naštima plesko. In se enkrat:
Itsall goodman.
Uzivaj,peace

Saul Goodman ::

Albatros je izjavil:

Its all good man....ne sekiraj se. Šli smo iz teme.
Škatlica deluje od decembra bp, samo v vednost.
Ko pa nebo več delala pa se nebom sekiral..
No ni bil hipster, prej lokalni kosovar ademi z fejk nasmehom in stavkom: ko boš ljaćen ti ademi naštima plesko. In se enkrat:
Itsall goodman.
Uzivaj,peace


aja, pr ademiju si bil. potem si verjetno seznanjem z mišjimi dreki v njegovih lepinjah. ne žret vsega, samo zato, ker je poceni.

it's all good, če si ti zadovoljen s svojim boxom, je to to. potrebe so različne in ni univerzalnih odgovorov. no, če kdo vpraša, kaj je top roba na trgu, pa vsi vemo.

Zgodovina sprememb…

Albatros ::

Saul Goodman je izjavil:

Albatros je izjavil:

Its all good man....ne sekiraj se. Šli smo iz teme.
Škatlica deluje od decembra bp, samo v vednost.
Ko pa nebo več delala pa se nebom sekiral..
No ni bil hipster, prej lokalni kosovar ademi z fejk nasmehom in stavkom: ko boš ljaćen ti ademi naštima plesko. In se enkrat:
Itsall goodman.
Uzivaj,peace


aja, pr ademiju si bil. potem si verjetno seznanjem z mišjimi dreki v njegovih lepinjah. ne žret vsega, samo zato, ker je poceni.

it's all good, če si ti zadovoljen s svojim boxom, je to to. potrebe so različne in ni univerzalnih odgovorov. no, če kdo vpraša, kaj je top roba na trgu, pa vsi vemo.

Tisto ima ekskluzivno zate shranjeno.
Sej pravim zdej samo še jajca farbamo stemi komentarji tako da kr izvoli, nadaljuj.
Če ti toliko box pomeni kupi kar je najboljše zate, meni je to stranski projekt in sem ga zrihral po svojih željah. Sevede so tukaj tudi arduino,raspberry pi igrace z katerimi se tudi igram pa te nebom utrujal stem.
Če po mojem glavnem lovskem postu ne prepoznaš nadaljnjega sarkazma pa žal...
Tam sem vse povedal, ostalo so samo 24ur komentarji.

Aja še to!
Pa lep dan ti želim :)

OK.d ::

Se vidi da so admini že na dopustu8-)
LPOK.d

Saul Goodman ::

Albatros je izjavil:

Saul Goodman je izjavil:

Albatros je izjavil:

Its all good man....ne sekiraj se. Šli smo iz teme.
Škatlica deluje od decembra bp, samo v vednost.
Ko pa nebo več delala pa se nebom sekiral..
No ni bil hipster, prej lokalni kosovar ademi z fejk nasmehom in stavkom: ko boš ljaćen ti ademi naštima plesko. In se enkrat:
Itsall goodman.
Uzivaj,peace


aja, pr ademiju si bil. potem si verjetno seznanjem z mišjimi dreki v njegovih lepinjah. ne žret vsega, samo zato, ker je poceni.

it's all good, če si ti zadovoljen s svojim boxom, je to to. potrebe so različne in ni univerzalnih odgovorov. no, če kdo vpraša, kaj je top roba na trgu, pa vsi vemo.

Tisto ima ekskluzivno zate shranjeno.
Sej pravim zdej samo še jajca farbamo stemi komentarji tako da kr izvoli, nadaljuj.
Če ti toliko box pomeni kupi kar je najboljše zate, meni je to stranski projekt in sem ga zrihral po svojih željah. Sevede so tukaj tudi arduino,raspberry pi igrace z katerimi se tudi igram pa te nebom utrujal stem.
Če po mojem glavnem lovskem postu ne prepoznaš nadaljnjega sarkazma pa žal...
Tam sem vse povedal, ostalo so samo 24ur komentarji.

Aja še to!
Pa lep dan ti želim :)


lol, zakaj tako užaljeno? sam si začel s to analogijo o restavracijah, ne bit zdej jezen, ker sem te nadigral. :D

kaj ima tukaj arduino in rpi? se hočeš pohvalit, da se znaš doma igrat z open source projekti? nisi edini. pa lep dan. :D

Albatros ::

Užaljenost ni na moji strani.
Aja nadigral? Zanimivo...nisem vedel, da se igrava :))))
Ja iiiiiii. Si igrača katero sem vedno hotel!
Super,končno imam svojega dihurčka

polde66 ::

@Albatros všeč mi je tvoj sarkazem, kdor pa noče razumet pa itak ne bo.
polde

tuftuf ::

Prosim za malo pomoči pri (ponovnem) nakupu Android TV box-a.
Trenutno si lastim tega: https://www.geekbuying.com/item/A95X-PL...
Cel kup težav že od samega začetka. Ob downloadanju z utorrentom (ali katerim koli drugim odjemalcem), mi pri predvajanju filmov preko Kodija dismounta USB drive. Zdaj mi je shodil še HDMI CEC.

Želim nabavit novega, važno mi je samo da je kvalitetno narejen da se mi ne bo treba ukvarjati z njim 1 teden, da si naštimam utorrent in kodi.
Edine zahteve so torej: Andorid, Kodi, Hdmi CEC, USB 3.0, Ethernet port.
Gledam trenutno tele:

Beelink GT1-A

T9
X96 MAX
H96 MAX

Predlagate kaj drugega v rangu do 100 EUR?

Hvala.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tuftuf ()

neo5468 ::

Ne. Vse te škatlice bojo iste kot ta, ki jo imaš zdej, z istimi težavami. Priporočam ti nvidia shield ker je edina dobra opcija, ki žal nima konkurence. Če ti je 200€ preveč, potem pa novi raspberry pi 4 (ampak nima androida). Če bi že moral izbrati nekaj pod 100€, bi vzel xiaomi mi box s, ker je edini ki ima pravi android TV OS gor, nima pa ethernet porta, ki ga rabiš. Mogoče lahko to fixaš z usb to ethernet adapterjom?

polde66 ::

@tuftuf https://www.geekbuying.com/item/A95X-MA...
tale ima možnost vgradnje diska do 2TB. Sam si ga lastim, vendar ti ne znam povedati kako je s torrenti ker me to ne zanima.

@neo5468 nimaš pojma kaj bluziš, bluziš pa na polno.
polde

Samson ::

Ok. Dejmo malce remizirat. Nvidia Shield je zakon. Drzi. Ce je kaksna akcija jo dobis za dobrih 150€.
Na drugi strani je pa Beelink GT1, in njemu podobni, ki se zal s ceno pocasi priblizujejo 100€. Govorim o cenah na amazonu,tudi na geebuy in podobnim ga najdes za par 10€ manj kot 100€.
Lastim si shielda v dnevni sobi. Dela, nimam problemov, nimam strahov. Zadeva se vsake toliko posodobi, dela naprej...
Ampak v garazi, kjer se rado zadrzujem je pa kar nekaj teh kitajckov s katerimi se igrajckam in sprobavam. Taksen sem. In kot je nekdo rekel se igram, raziskujem, menjavam fw dokler ne dobim rezultat da je to to kar lahko najvec izvlecem iz skatlice. Potem jo dam naprek kdor se zeli igrat in ucit, gledat tv, filme in podobno.
Kar me impresionira, za gledanje kanalov v zivo, je vsaka zadeva ok. Nimajo ne vem kaksne kvalitete programov. Filmi tudi delajo v redu. Celo 1080P. Ampak mene ne moti da je slabsa kvaliteta filma, tud ce je 720. Zadeva je gledljiva, saj nisem filmofil...se pa rad igram z tehnologijo in v tem celo uzivam.
Spremljam in gledam, ampak cene se zal vse bolj priblizujejo sto evrom. Potem je res bolje dat se recmo max enkrat vec in kupis tisto kar dela. In se ne zajebavas...Skoda casa, a ne?
Pac enim je bolje da prezivijo pred tvjem gledajoc filme in youtube, drugi se pa raje igrackamo :O)
condom.com not found - load pregnant.bat - done :O)

neo5468 ::

Točno tako. Če že daš 100€, dodaj še malo in kupi nekaj orng, da boš imel dejansko izdelek, ki je vreden tega denarja, dobival posodobitve in bo delovalo tako kot mora še vrsto let.

smrko ::

minix neo u9-h je dobra alternativa shieldu, ostalo je pa bolj kot ne sranje

Mare2 ::

smrko je izjavil:

minix neo u9-h je dobra alternativa shieldu, ostalo je pa bolj kot ne sranje


Ss strinjam. Vendar sem jaz nabavil Vorke Z6 plus in dela k mina. :) Izjema potrjuje pravilo. :)

Lepo prosim, ne žali mojega TV boxa z besedo "sranje". Hvala.
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

tuftuf ::

Okej Nvidia Shield torej :)

Predvidevam da tole potem ne bo problem:
- torrent client
- kodi
- zunanji 1TB SSD drive (usb)
- youtube

Najceneje ga najdem na Amazonu (200 z ddv).

Je to to? :)

stevie boy ::

nvidia shield:

mislim, da ti torrent klient ne bo delal out of the box, ampak boš najprej moral rootat (dat magisk gor).

kodi bp

zunanji ssd bp. (raje vzami 2TB) ne dajat gor hdd zaradi porabe

youtube bp. spet boš moral rootat če hočeš adblocker

Gagarin ::

Transmission, tordroid ne dela na nvidii??

w4nkst4 ::

minix dela bp

neo5468 ::

Za black friday gre vedno na 150€, kej prej pa dvomim da se bo znižov.

Vanadium ::

neo5468 je izjavil:

Ne. Vse te škatlice bojo iste kot ta, ki jo imaš zdej, z istimi težavami. Priporočam ti nvidia shield ker je edina dobra opcija, ki žal nima konkurence. Če ti je 200€ preveč, potem pa novi raspberry pi 4 (ampak nima androida). Če bi že moral izbrati nekaj pod 100€, bi vzel xiaomi mi box s, ker je edini ki ima pravi android TV OS gor, nima pa ethernet porta, ki ga rabiš. Mogoče lahko to fixaš z usb to ethernet adapterjom?


https://www.hardkernel.com/shop/odroid-...

Če se da komu igračkat je tudi ta zadeva obetavna...

polde66 ::

en kalkulator za aktivnost na netu: https://www.att.com/esupport/data-calcu...
polde

bomber111 ::

Albatros sem se prav nasmejal nad tvojim pisanjem, pa če prav je not precej sarkazma in samopoveličanja. Priznam, bolj se ti kot meni, ampak.....
Pa lep dan.

Polde
Treba je priznat da je ta telemachov box precej bolj user friendly kot moj tanix.

polde66 ::

Ce ga imas samo za tv gledat potem ne dvomim.
polde
««
98 / 148
»»