» »

Android tv box

Android tv box

««
140 / 148
»»

polde66 ::

t2 za tv že ni več zastonj, sicer je samo en eur na mesec ampka čemu če imaš 5 t2 gojev zastonj. Za eon ne morem trditi ker ga ne poznam ali bo delal navaden eon na mi boxu ali je eon za tv tudi plačljiv. 4k youtube pa dela na vsakem boxu. Cena mi boxa je pa okoli 70 eur pa s kjer koli ga naročiš. Za tak denar ali pa malo zraven pa dobiš že kak hud stroj.
polde

yyyeb ::

Xiaomi mi ne pride v upoštev, ker nima ethernet kabla. Kako težavno pa je brskano po t2togo na necertificiranem androidu? A je z air mouse kaj lažje?
Najmanj si želimo zvedeti resnico, ki bi nam najbolj koristile.

polde66 ::

Miš rabiš za vpis. To lahko tudi z prilozenim daljincem od vsakega boxa a gre vse bolj pocasi, ampak gre. A95x in podobne zadeve imajo problem z prihajanjem v zgornjo opravilno vrstico. Ostali boxi pa normalno brez problema. Skratka da se cisto normalno uporabljat prilozeni daljinec.
polde

polde66 ::

Air mause ti pa svetujem v vsakem primeru. Za navaden android je kar obvezni dodatek, ker je z misko veliko lazje upravljati. Tudi ce bi recimo za primer dal na android tv aplikacijo tvin bi brez dodatnega daljinca precej malo storil ali nic. Tako da o tem ali daljinec ali ne ni odvisno samo od tega ali drugega andriida. Odvisno je tudi od aplikacij in roma katerega kak box uporablja.
polde

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: polde66 ()

Badwolff ::

Če kupiš beelinka, je zelo solidna že del paketa.

polde66 ::

Beelink GT king je ok izbira, ker ima vse od vsestranskega daljinca, 1gb lan vhoda, zelo dober wifi in na njem delajo vse aplikacije, in zelo solidno podporo proizvajalca z posodobitvami. Močnim procesorjem precej rama in to ddr4, precej prostora in dela v čisto normalnih temperaturah. Na njem pa lahko špilaš vse zahtevne igre za android.
polde

polde66 ::

Je pa za tvoje potrebe prve opcije, da bi bil priključen na lan kabel zadosti že en Tanix tx9S pride pa okoli 30 eur. Na njem deluje vse našteto ima soliden procesor, ki poganja vse datoteke in je močnejši od Mi boxa: okrnjen je pa z samo 2,4 ghz wifijem, brez optičnega SPDIF izhoda, brez bluetootha in ima samo 8 gb placa prav toliko kot mi box. To je recimo čisto osnovna zadovoljiva rešitev.
polde

Vanadium ::

yyyeb je izjavil:

Prisim nasvet glede nakupa. Kupil bom 2 napravi za 2 televiziji. Na eni bom uporabljal wifi, na drugi Ethernet kabel. Gledal bom filme preko USB. Ne morem se odločit, če naj kupim Google certified Android ali ne? Uporabljal bom KODI, T2togo, EON. Naprimer na telefonu mi deluje T2togo in EON brezplačno, na smart tvju bi pa moral doplačat uporabo. A je zaradi tega bolje vzet uncertified napravo?


Jaz ti svetujem da pregledaš tole, sploh če misliš uporabljat kodi. Tukaj na tem linku so nasveti ljudi kateri nimajo komercialnih ali kakih drugih interesov:

https://forum.kodi.tv/showthread.php?ti...

Drugi forum za prebrat glede boxov je pa freaktab tko, da se splača malo naredit raziskave da ni potem nezadovoljstva

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vanadium ()

yyyeb ::

Kako se vam zdi A95X F3? Sem bral da se pregreva ampak dokler ne zagori mi je vseeno za njegovo temperaturo. A je to google certified android ali navadni?
Najmanj si želimo zvedeti resnico, ki bi nam najbolj koristile.

fruc900 ::

yyyeb je izjavil:

Kako se vam zdi A95X F3? Sem bral da se pregreva ampak dokler ne zagori mi je vseeno za njegovo temperaturo. A je to google certified android ali navadni?


Google certifikata nima, če rabiš kakšno aplikacijo, ki jo v Google trgovini ni jo pač namestiš iz druge trgovine...kar se tiče višjih temperatur, običajno imajo ti boksi višje temperature, ampak delujejo kot je potrebno, če ne boš spremljal temperature to sploh ne boš opazil...

-valvoline- ::

Mam nek starejsi box za rezervni tv, sprobal gor novo a1 xplore tv aplikacijo, noben gumb gor dol naprej nazaj ne dela/podpira. Le v mouse nacinu lahko klikas k je obupno pocasno in prakticno neuporabno, predvaja pa lepo brez zatikanja. Je to problem boxa (starejsi model), al pa xplore tv app sucks?

Zgodovina sprememb…

radmannsdorf ::

kristalna krogla ne vidi za kater box gre. :P

Ales ::

Kaj če bi nam povedal kateri operacijski sistem imaš na boxu in za kateri OS je ta aplikacija? ;((

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Ales ()

kanarin ::

Imam eno vprašanje glede upravljanja BT naprav na MiBox S. Prvič narediš Search-Pair in zadeva je Connected. Do tukaj štima. Samo kako zdaj odklopim (disconnect) to napravo ? Imam na voljo samo opciji "Unpair" in "Change name". Ok, dam Unpair ampak potem mi zadeva tudi izgine iz seznama - naslednjič ko se želim ponovno povezati moram spet narediti Pair. Zakaj tako obnašanje, ki je tako drugačeno (nerodno) kot na običajnih Androidih (ni običajnih opcij Connect/Disconnect device) ? Recimo da imam več BT naprav in bi rad preklapljal med njimi.

Ales ::

Če so vse povezane ne moreš preklapljati med njimi?

polde66 ::

A1 ima dve alikciji za android podobno kot T2 in eon. Ena za android tv in druga (go vatianta) za telefone in tablice, kamor spadajo boxi brez android tv. In seveda pri go varianti potrebujes dodatni wifi daljinec za lazje upravljanje. Lahko pa sprobas tudi upravljanje preko kaksne aplikcije ala cetusplay. Lahko uporabis tudi najcenejso usb mis za prenosnik.
polde

kanarin ::

Ales je izjavil:

Če so vse povezane ne moreš preklapljati med njimi?


Vedno je Connected samo Xiaomi RC remote. Ostale naprave pa moraš vedno znova Pair-at. Kar je najmanj sitno. Poleg tega določenih BT naprav sploh ne detektira - potem namestim nek BT scanner app - ta najde dotično napravo , napiše pa da za povezavo moram iti na Settings/Bluetooth - tam res potem pokaže device, ni pa možen Connect (ker obstaja samo Pair).

Ales ::

Eh. :8)

Ok, zdaj razumem. Žal pa ne znam pomagati...

Frenky ::

kanarin je izjavil:

Imam eno vprašanje glede upravljanja BT naprav na MiBox S. Prvič narediš Search-Pair in zadeva je Connected. Do tukaj štima. Samo kako zdaj odklopim (disconnect) to napravo ? Imam na voljo samo opciji "Unpair" in "Change name". Ok, dam Unpair ampak potem mi zadeva tudi izgine iz seznama - naslednjič ko se želim ponovno povezati moram spet narediti Pair. Zakaj tako obnašanje, ki je tako drugačeno (nerodno) kot na običajnih Androidih (ni običajnih opcij Connect/Disconnect device) ? Recimo da imam več BT naprav in bi rad preklapljal med njimi.

Poglej ce mas zadnji update gor ki odporavlja bluetooth bug
Sicer bt uporabljam samo slusalke in jih vedno samo prizgem in delajo v trenutku.

Vuli ::

yyyeb je izjavil:

Kako se vam zdi A95X F3? Sem bral da se pregreva ampak dokler ne zagori mi je vseeno za njegovo temperaturo. A je to google certified android ali navadni?

za moje potrebe na šihtu je kar dober, razen fajn je imet še kako miš zraven. uporabljam Tvin in je kar jeba z dalincem kanale šaltat, če maš miš je življenje dosti lažje.
Drgač, kot naprava sama je vredu, specse ima dobre.
|Gb x570 Pro|R9 5900x|32GB DDR4 RAM G.Skill V@ 3600 cl16|6800XT Merc319 Black|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Vuli ()

kanarin ::

Frenky je izjavil:

kanarin je izjavil:

Imam eno vprašanje glede upravljanja BT naprav na MiBox S. Prvič narediš Search-Pair in zadeva je Connected. Do tukaj štima. Samo kako zdaj odklopim (disconnect) to napravo ? Imam na voljo samo opciji "Unpair" in "Change name". Ok, dam Unpair ampak potem mi zadeva tudi izgine iz seznama - naslednjič ko se želim ponovno povezati moram spet narediti Pair. Zakaj tako obnašanje, ki je tako drugačeno (nerodno) kot na običajnih Androidih (ni običajnih opcij Connect/Disconnect device) ? Recimo da imam več BT naprav in bi rad preklapljal med njimi.

Poglej ce mas zadnji update gor ki odporavlja bluetooth bug
Sicer bt uporabljam samo slusalke in jih vedno samo prizgem in delajo v trenutku.


Imam zadnji update.

NejcSSD ::

polde66 je izjavil:

t2 za tv že ni več zastonj, sicer je samo en eur na mesec ampka čemu če imaš 5 t2 gojev zastonj. Za eon ne morem trditi ker ga ne poznam ali bo delal navaden eon na mi boxu ali je eon za tv tudi plačljiv. 4k youtube pa dela na vsakem boxu. Cena mi boxa je pa okoli 70 eur pa s kjer koli ga naročiš. Za tak denar ali pa malo zraven pa dobiš že kak hud stroj.


https://www.banggood.com/Xiaomi-Mi-Box-...

S kodo BGMY4378 na 49€

Vzemite EU Priority line opcijo
PC : MAG B550 Tomahawk, Ryzen 5600X, 32Gb 3200Mhz CL16, 2x 1TB NVME, MSI 1070Ti

fruc900 ::

NejcSSD je izjavil:

polde66 je izjavil:

t2 za tv že ni več zastonj, sicer je samo en eur na mesec ampka čemu če imaš 5 t2 gojev zastonj. Za eon ne morem trditi ker ga ne poznam ali bo delal navaden eon na mi boxu ali je eon za tv tudi plačljiv. 4k youtube pa dela na vsakem boxu. Cena mi boxa je pa okoli 70 eur pa s kjer koli ga naročiš. Za tak denar ali pa malo zraven pa dobiš že kak hud stroj.


https://www.banggood.com/Xiaomi-Mi-Box-...

S kodo BGMY4378 na 49€

Vzemite EU Priority line opcijo


A niso s temi mi boxi same težave, pa tud strojna oprema na njih ni ne vem kaj...za tak denar dobiš že kak drug box z boljšim procesorjem pa 4/64 GB...

radmannsdorf ::

Ne niso. Če ga kdo proda za ugodno ceno, kupim.

kanarin ::

MiBox S je za svojo ceno povsem v redu zadeva, kot pa je bilo že večkrat rečeno pri tem boxu niso toliko ključne HW karakteristike kot sama (precej dobra) uporabniška izkušnja. Sam sem ga na primarnem TV-ju uporabljal sicer predvsem za YouTube (nimam smart TV-ja), ko sem nabavil dodatni TV za spalnico pa sem box prestavil tam - in zdaj se predvaja pretežno T-2 TV, ki deluje odlično tudi kljub (samo) wifi opciji. V redu je tudi (vsaj zaenkrat) sama podpora s strani Xiaomija. Prej sem imel (oz še imam) Beelink GT1 Ultimate, ki me je (kljub boljšim HW karakteristikam) kar pošteno razočaral, od uporabniškega vmesnika do daljinca, na koncu pa še zaradi zelo nestabilnega delovanja (tudi factory reset ni več pomagal!). Če povzamem, spoznal sem da običajen Android na TV pač ni zame in da se mi enostavno ne da hekat in iskat aplikacije/igre ki bodo dostojno zgledale in delovale na TV (celo YT je imel neke svoje zoprne finte). Uporabniška izkušnja na Android TV platformi je (skupaj s sicer zelo preprostim ampak mogoče prav zato odličnim daljincem) zame svetlobna leta pred običajnimi Android boxi. Se pa zavedam, da je veliko odvisno do tega kaj nekdo od boxa sploh pričakuje in za kaj ga sploh uporablja. Tako da bi me zelo zanimale izkušnje tudi ostalih uporabnikov (ki so imeli ali si lastijo tako Android TV box kot box z običajanim Androidom).

Je pa tudi res da bi si marsikdo (med njimi sem tudi jaz) želel kakšno nadgrajeno verzijo (Mi Box Pro ?) z:

- močnejšim SOC
- vsaj 4 GB RAM /32 GB storage
- Ethernet vhod , vsaj še en USB

Za tak box bi sam bil pripravjen dati do nekje 100 EUR - to je vseeno še vedno bistven manj kot stane Shield - bi pa se po mojem slednjemu precej približal oz bi bil zelo konkurenčen (razen mogoče za zahtevnejše igrice). Kaj mislite ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kanarin ()

Ales ::

Zakaj potem ne kak Mecool z Android TV, ki ima modernejši HW?

Folk se je tko zapičil v Miboxe, kot da je poleg Shielda to edina opcija za Android TV...

kanarin ::

H

Ales je izjavil:

Zakaj potem ne kak Mecool z Android TV, ki ima modernejši HW?

Folk se je tko zapičil v Miboxe, kot da je poleg Shielda to edina opcija za Android TV...


Hja, za tiste, ki želijo preko boxa gledat med drugim tudi Netflix v HD ali 4K pač Mecooli avtomatično odpadejo...

Sam Netflixa ne uporabljam, zato zame to ni relevantno. Sem odprt za vse opcije in dejansko bi rad sprobal še kakšen Android TV box. Si kdo lasti Mecool KM1 - kakšne so izkušnje ? Je sicer nekaj dražji od Mibox S ampak ima vse to kar bi si želel od neke bodoče in zmogljivejše verzije Miboxa...

w4nkst4 ::

w4nkst4 ::

še za razliko mimovrste, kjer je cena v višavah

https://www.mimovrste.com/predvajalniki...

-valvoline- ::

polde66 je izjavil:

A1 ima dve alikciji za android podobno kot T2 in eon. Ena za android tv in druga (go vatianta) za telefone in tablice, kamor spadajo boxi brez android tv. In seveda pri go varianti potrebujes dodatni wifi daljinec za lazje upravljanje. Lahko pa sprobas tudi upravljanje preko kaksne aplikcije ala cetusplay. Lahko uporabis tudi najcenejso usb mis za prenosnik.

nek ugos je. android 7. ja 2 aplikacije so na gplay, tista xplorego laufa vendar ne podpira daljinca, xploretv se instalira normalno, ko odpres app izberes drzavo poj vneses up.ime ter geslo ampak se noce logirat. Dobil povratni klic iz a1 da tist xploretv ne dela na tvjih? wtf. kdo ima xploretv na boxu? prejsna mobiatv je bila tut navadno sranje.
:|

Zgodovina sprememb…

polde66 ::

Instaliral sem A1 explore tv go na A95x f2 z x3 procesorjem in je delal z dodatnim daljincem super. Instaliral sem ga tudi na beelink king in je delal ok(ta ima ze daljinec z wifi misko). Sicer mi je sam app malce cuden, ker sem navajen na t2 in tvin ampak to nima veze. Bos moral pac uporabiti dodatni wifi za lazje delo. Kot sem napisal lahko uporabis tudi najcenejso mis na usb za prenosnik, vendar to ni ravno to.
Pri istalaciji A1 xplore aplikacije za android tv naprave pa mi ni dal, da se prijavim in je javljal napako. Ok pac ta aplikacija ne podpira telefonov in tablic. Tako da sama zadeva ni nobena znanost. Podobno kot ostale aplikacije telefonsko-tablicni android. Enako se bo odzivala tudi tvin aplikacija pa da o Hbo go ne govorim. To je to kar tvezimo ze kar nekaj casa. Uporabnik naj si pri navadnem android tv boxu dokupi dodatni wifi dalninec.
polde

-valvoline- ::

Mazafakrz. :D
Kar me tudi moti da pri a1 xploretvgo so crni robovi po 2-3cm na vseh 4 straneh. vse sprobal pa se tega ne da popravit. pri ostalih apsih (kodi, iptv, youtube itn) je vse normalno. z misko gre nekak ja, ampak ni to to.

Zgodovina sprememb…

polde66 ::

Apk je tak kot je in se bos pac moral navaditi nanj. Lahko sprobas app za android tv pri kakem, ki ima tak tv ali tak box pa vidis kako se aplikacija tam obnasa. Ce ti to sede si bos pac omislil kak mi box z zgornjih postev s ali pa kak mecool km1, km9 ali km3.
polde

Frenky ::

Kdor je pri A1 lahko po novem direktno oz. uradno sklene narocnino na Amazone Prime.

-valvoline- ::

Kaksna dokaj frisna alternativa balkan green-u, za obcasno slo ter exju programe? Ze doug nisem kodija uporabljal, kitajski iptv velja zgolj za 1tv. Robinhood je tudi kaput, skoda. Je kdo sprobal pavoo tv.

Zgodovina sprememb…

Ales ::

Balkan Green še dela, vsaj nekatere stvari v njem, ne? Na parih naših napravah vem da še je, čeprav ga sam ne uporabljam prav pogosto...

polde66 ::

najboljša alternativa je PavooTV build. Ima svoje fore ampak ok. Build obsega vse kar ima balkan green (filmi in serije) in je pretežno posvečen IPTV. Najdeš tudi delujeoče Slo tv programe (hbo2, hbo3, športni programi..) Se pa občasno najde da ne dela, ampak kratek čas.
Kar mi gre malce na... je to , da tale pavoo non stop šalta po tem svojem buildu in potem skozi posodabljaš PVR. ni neka huda stvar ampak jbg, namen builda naj bi bil da ga postaviš pa maš potem vsaj tri mesece mir.
Kdor želi naj se včlani v pavootv skuino in tam imaš poslikane in prikazane vse napotke kako in kaj. Trenutno je to najboljši build.
https://www.facebook.com/groups/1379666...
polde

taoora ::

Zadnjo uro že scrollam po straneh in berem razne predloge itd. kateri android box nabavit za gledat EONa pa je ogromno različnih mnenj..kaj se najbolj splača? Gre se mi izključno za gledanje EONa, imam smart TV, sicer je že nekoliko v letih in vse skupaj (Netflix, YT) deluje bolj počasi ampak me to ne moti kaj preveč.

Ales ::

Preberi še zadnje 3-4 strani tukaj, ker so ljudje spraševali točno to...

fruc900 ::

taoora je izjavil:

Zadnjo uro že scrollam po straneh in berem razne predloge itd. kateri android box nabavit za gledat EONa pa je ogromno različnih mnenj..kaj se najbolj splača? Gre se mi izključno za gledanje EONa, imam smart TV, sicer je že nekoliko v letih in vse skupaj (Netflix, YT) deluje bolj počasi ampak me to ne moti kaj preveč.


sam uporabljam A95X F2 + tale daljinec: https://www.ebay.com/itm/Voice-intellig...
in zadeva deluje kot original EON box, le EON smart TV apk moraš snet na netu in ga npr. preko USB ključka naložiš na box, ali pa ga snameš iz kakšne druge trgovine, saj je v google play-u na tem boxu le mobilna aplikacija EON.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fruc900 ()

klemenSLO ::

Na neka kitajska usb stick jajčka bi rad naložil androidni APP, ki se obnaša kot cast RECEIVER ?
imam telefon ki zna pošiljati stream (ne rabim appa za to). Tale usb stick je pa bolj poceni narave in nativno ne podpira tega protokola če sem se prav izrazil.
VEčina appov ki sem jih gledal ali ne dela ali pa zna samo oddajati.
Life is not measured in minutes, but in MOMENTS...

polde66 ::

https://apkpure.com/airscreen-airplay-c...
tole je najpogostejši app, ki jih imajo android boxi. sprobaj. Drugače pa je ponavadi tv bolj podprt za predvajanje pretočnih vsebin. Tako da bi lahko dsteamal preko tv direkt seveda če ti tv to podpira.
polde

klemenSLO ::

polde66 je izjavil:

https://apkpure.com/airscreen-airplay-c...
tole je najpogostejši app, ki jih imajo android boxi. sprobaj. Drugače pa je ponavadi tv bolj podprt za predvajanje pretočnih vsebin. Tako da bi lahko dsteamal preko tv direkt seveda če ti tv to podpira.


Ja TV je že malo starejši in nima te funkcije. Poskusim in poročam. Hvala
Life is not measured in minutes, but in MOMENTS...

taoora ::

fruc900 je izjavil:

taoora je izjavil:

Zadnjo uro že scrollam po straneh in berem razne predloge itd. kateri android box nabavit za gledat EONa pa je ogromno različnih mnenj..kaj se najbolj splača? Gre se mi izključno za gledanje EONa, imam smart TV, sicer je že nekoliko v letih in vse skupaj (Netflix, YT) deluje bolj počasi ampak me to ne moti kaj preveč.


sam uporabljam A95X F2 + tale daljinec: https://www.ebay.com/itm/Voice-intellig...
in zadeva deluje kot original EON box, le EON smart TV apk moraš snet na netu in ga npr. preko USB ključka naložiš na box, ali pa ga snameš iz kakšne druge trgovine, saj je v google play-u na tem boxu le mobilna aplikacija EON.


Obstaja kaka solidna, cenejša opcija? Ker se mi gre izključno samo za gledanje EONa vsake toliko časa (mogoče par ur na teden) mi je bv dajat 80EUR. Pa še to, videl sem da je bilo veliko govora med android in android tv. Glede na to da imam EON preko prijatelja, mi android tv ne pride v poštev (on uporablja telemachov box)?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: taoora ()

fruc900 ::

Če mene vprašaš se mobilno verzijo sploh ne splača furat na TV ju saj je zadeva zamudna pri preklapljanju programov...pri boxu boš rabil miško ali pa daljinca z zračno miško. Sam sem mobilno verzijo izključno uporabljal samo zaradi ogleda za nazaj..., da bi jo pa imel za gledanje redne televizije, to odpade, potem rajš nič ne gledam...

EON imaš zastonj preko prijatelja, imel bi še neko "zastonj" poceni verzijo? moja varianta box in daljinec me je prišla cca 50 evrov, če gledam da je najem EON boxa 5 evrov mesečno imam zadevo v 10 mesecih notri, potem pa je moj box brezplačen...

p.s.EON mobilna verzija vsekakor deluje na android boxih

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fruc900 ()

polde66 ::

Za eon je najenejsi Tanix TX9s. Dela u nulo.
polde

taoora ::

Ampak če se ne motim a ni, da lahko aplikacijo za Android TV uporabljas le na eni napravi (v tem primeru prijatelj, ki je tudi nosilec paketa), nato pa ti ostane se mobilna apikacija na 5 razlicnih napravah. V tem primeru mi tako ali tako ne ostane drugega kot mobilna app in si bom moral nabavit tudi airmouse ali nekaj podobnega. Sicer pa EON v 80% uporabljam za gledanje za nazaj :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: taoora ()

d4vid ::

Če mam na izbiro Mi Box S in Fire TV 4k, katerega od teh dveh izbrati?

Doma imam hišno avtomatizacijo skupaj povezan z alexo, tako da bi se s te strani odločil za fire TV, po drugi strani me pa vleče tudi android TV, ki ga ima mi box s.
Amazon predvidevam da ne podpira chromecasta?

Kako pa je z aplikacijami, predvsem uporabljam kodi, plex in youtube, rad bi se še znebil STBja in imel aplikacijo A1 XploreTV (ko bo, če bo za android tv)/NEO/EON...

Iger na android TV ne igram, max. 1080p video...
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD

damirj79 ::

Firetv nima chromecasta. Airscreen ok lahko da deluje, ampak po moji izkusnji je nekje 50% zanesljiv. Firetv ima malo bolj dodelan rom. Ce ti je chromecast pomemben, potem mibox.

d4vid ::

Pomemben mi ni, bi pa rad delujoče aplikacije, na trenutnem boxu s custom romom recimo mi izpade wifi pogosto, youtube dela občasno itd....
Če je firetv bolj dodelan, bom kar to vzel.
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD
««
140 / 148
»»