» »

Android tv box

Android tv box

««
103 / 148
»»

rawlit ::

Zivjo, je možno spravit T-2 TV app na Amazon Fire stick 4K oz. ali bo predvajanje delovalo kot mora? Na Philips Android TV se zadeva namrec zatika pri predvananju.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: rawlit ()

Tomassi ::

Invictus ::

Folk plačuje Netflix, HBO, in ostale kanale, vsaj po 10 EUR za vsakega mesečno, potem mu pa je težko dati 100 EUR za Google požegnan TV box?

Mal perspektive prosim...

damirj79 je izjavil:

Torej ne deluje nič od napsianega. In motiš se, 230mbps na wifi (AC) je pač več kot 100mbps na kabel.

Priklopi še svoj telefon gor, pa od punce, itn plus sosedje na istem kanalu, pa poročaj ;).

Sicer pa kupiš TV box z Gb portom :P.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Invictus ()

damirj79 ::

Pa sej mam.. 4 telefone, 3 računalnike, rpi3, 1x TV, Smart home system s 4 senzorji, in pa še Mibox. Vse BP. Sosedov na istem kanalu pa ne pustim :)

Ales ::

damirj79 je izjavil:

... Sosedov na istem kanalu pa ne pustim :)

Kaj pa narediš z reveži?? 8-O

:))

damirj79 ::

sekamo antence stran :D

Jesenican2 ::

Je ze kdo poskusil na box priklopiti zunanji DVD pogon preko USB? Je delalo predvajanje filmov?

Frenky ::

Sem končno dobil usb-lan
Kako gledate iptv? S katero aplikacijo, pa kako kma dekodiranje nastavljeno.
Če mate app: internal ali kakšen external player?

bbobst ::

Sem nabavil A95X_F2 box z S905X2 čipom.
Za kar rabim box ,sem zadovoljen , razen ene zadeve. Lahko bi rekel , osnovne.
Preko Kodija na optičnem SPDIF izhodu ni 5.1 signala, ne DTS, Ne DD5.1 in ne DD+5.1 konvertiranega.
Če je aktiviran passthrough je zmeraj tišina.
Prvič se je zgodilo ,da na kakšnem boxu to ne dela.
Če ima kdo tale box, kako je pri vas ?
Kakšen nasvet.

Kelly ::

Frenky,... Uporabi kodi !! v kolikor nimaš katerega od ponudnikov ip oz. Kabelske TV.

Bbost,... Uporabi hdmi izhod,.. Meni deluje tako DD kot DTS,... in to celo na čipu S905X.

Lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Kelly ()

bbobst ::

Kelly je izjavil:

Frenky,... Uporabi kodi !! v kolikor nimaš kazerega od ponudnikov ip oz. Kabelske TV.

Bbost,... Uporabi hdmi izhod,.. Meni deluje tako DD kot DTS,... in to celo na čipu S905X.

Lp

Malo težje, ker reciver ne podpira HDMI ARC al kako se že imenuje.
Sicer pa mi je do sdaj na čipu S905X vedno lepo delalo preko optike.
Ne vem zakaj sedaj na S905X2 sedaj problemi.

polde66 ::

@bbobst To sem zapazil že na x96 max na treh komadih, samo na enemu je delalo, Mislim da so slabi materiali pa je že v osnovi zanič. Tudi na Ugoos X2 cube je isto. Sicer se lahko spelje preko hdmi ampak to ni to. Sem pisal nazaj na štacuno da mi ne dela. Bom videl kaj bodo naredil. Poslikal in pofilmal sem. Tudi meni je to osnova. mnogim pa nepomembno.
Skratka če ti ne dela potem je zadeva zanič. odpri spor v trgovini.
Sem ga pa hotel nabaviti tega istega ravno iz firbca da vidim če tam deluje.
Da je zadeva zanič in ne samo softverska napaka sem poflešal še druge rome in potem sflešal nazaj na original. Nikjer ne deluje. Pač je že v osnovi mrtvo.

Na ostalih čipih deluje bp, amlogic x2 pa veliko ne.
polde

;-) ::

Invictus je izjavil:

Folk plačuje Netflix, HBO, in ostale kanale, vsaj po 10 EUR za vsakega mesečno, potem mu pa je težko dati 100 EUR za Google požegnan TV box?

Mal perspektive prosim...

damirj79 je izjavil:

Torej ne deluje nič od napsianega. In motiš se, 230mbps na wifi (AC) je pač več kot 100mbps na kabel.

Priklopi še svoj telefon gor, pa od punce, itn plus sosedje na istem kanalu, pa poročaj ;).

Sicer pa kupiš TV box z Gb portom :P.



Ne razumem tudi če daš 100€ za box še vedno nimaš Netflix, HBO in ostale zadeve free.

bbobst ::

polde66 je izjavil:

@bbobst To sem zapazil že na x96 max na treh komadih, samo na enemu je delalo, Mislim da so slabi materiali pa je že v osnovi zanič. Tudi na Ugoos X2 cube je isto. Sicer se lahko spelje preko hdmi ampak to ni to. Sem pisal nazaj na štacuno da mi ne dela. Bom videl kaj bodo naredil. Poslikal in pofilmal sem. Tudi meni je to osnova. mnogim pa nepomembno.
Skratka če ti ne dela potem je zadeva zanič. odpri spor v trgovini.
Sem ga pa hotel nabaviti tega istega ravno iz firbca da vidim če tam deluje.
Da je zadeva zanič in ne samo softverska napaka sem poflešal še druge rome in potem sflešal nazaj na original. Nikjer ne deluje. Pač je že v osnovi mrtvo.

Na ostalih čipih deluje bp, amlogic x2 pa veliko ne.

Bi tudi sam probal kak drug rom pa nič ne najdem.

polde66 ::

Ne bo nič drugače.
polde

Frenky ::

Kelly je izjavil:

Frenky,... Uporabi kodi !! v kolikor nimaš katerega od ponudnikov ip oz. Kabelske TV.

Bbost,... Uporabi hdmi izhod,.. Meni deluje tako DD kot DTS,... in to celo na čipu S905X.

Lp

Delajo v kodiju 4k?
Na raspberry 3 mi ne delajo, zato niti nisem probal😃 Sem mislil da ma kodi tezave s tem. Mam pa T2

Kelly ::

Frenky,.. Za 4K ne vem,.. Ker tega ne potrebujem.

Malo pobrskaj po netu.. Verjetno obstaja addon, ali kakšen drug program npr. ZalTV,.. .. ki prebavi oz. Posreduje tudi vsebine v 4K,..boš moral pa kakšem € dati skrbniku,.. :).

neocodexx ::

bbobst je izjavil:

Kelly je izjavil:

Frenky,... Uporabi kodi !! v kolikor nimaš kazerega od ponudnikov ip oz. Kabelske TV.

Bbost,... Uporabi hdmi izhod,.. Meni deluje tako DD kot DTS,... in to celo na čipu S905X.

Lp

Malo težje, ker reciver ne podpira HDMI ARC al kako se že imenuje.
Sicer pa mi je do sdaj na čipu S905X vedno lepo delalo preko optike.
Ne vem zakaj sedaj na S905X2 sedaj problemi.


ARC je potreben samo če imaš source na TVju. Avr pa pošlje naprej samo še sliko in obdela zvok, tako da ne rabi nobenega ARC. Pusti optiko, pojdi na hdmi.

Več kot lossy 5.1 na optiki ne bo šlo skozi je bilo že večkrat omenjeno v tej temi, na splošno je hdmi bolje in če imaš android box ni razloga da ne bi uporabil hdmi povezavo (razen če imaš kak soundbar, ki nima hdmija...). Prav tako je navaden ARC tudi omejen na 5.1 lossy signale, enako kot optika, tako da ne pridobiš nič s tem, skratka če imaš android box in avr se s tem nimaš kaj obremenjevat.

Zgodovina sprememb…

skico ::

Za znalce bi imel par vprašanj.

Kupil sem nov TCL Android TV, za potrebe Plex klienta in EON aplikacije. Ker na njem na žalost nič ne dela (EON app
sploh ni podprt, kljub temu da je bil TV kupljen pri Telemachu. Bi skoraj pričakoval, da če že prodajajo TV, da
imajo na njem vsaj svoj APP podprt - ampak temu ni tako), PLEX klient pa ne zna pravilno predvajat zvoka. Stereo dela
OK, ko pa dobi input 5.1 pa ga ne pretvori v stereo ampak predvaja brez "center" zvoka, tako da se sploh ne sliši ko
kdo kaj govori). V glavnem, nisem našel rešitev za problema...

Sedaj razmišljam, da bi situacijo rešil z nakupom Android TV boxa. Potrebe so, kot sem že rekel, EON for Smart TV,
in PLEX client. Predvajalo se bo na TV, ki je FullHD, tako da potrebe po 4K ni. Mora pa preko Plex klienta prebavit
VSE in brez pomoči TVja. Se pravi ves encoding mora delat NA Android boxu ali pa transcode-at na plex serverju. TV
naj služi samo za prikazovanje slike in predvajanje zvoka.

Želim imeti Android TV box!

Se pravi, kot že miljonkrat napisano Shield ali Mi BOX S.

Shielda se sedaj tako ne splača kupovat, ker pride nov, zato bolj razmišljam v smeri MI Boxa. Pa me zanima ali imate
res toliko problemov z njim, kajti ko berem tolo temo se ljudje cel čas pritožujejo, da jim stvari ne delajo... Ali
je to res, ali samo določeni osebki ne znajo "nastavit" kakšnih zadev?

ps: ali je wifi na mi boxu dovolj hiter za FHD vsebine

hvala že vnaprej. lp

Scorpy84 ::

Pri meni mi box s, vse aplikacjje delajo. Odkar se je updejtal na zadnji android, torej enkrat lani, pa ves cas izgublja sinhronizacijo zvoka. Mogoce 1x na 10-15 filmov ok dela, pred tem ni nikoli bilo tezav le takratni vmesnik je skos delal probleme. Zanimivo youtube, kodi addons, tvin itn. zvok ne prehiteva. Ce gledam z diska, kljuca, na sploh filmi s koncnico mkv ze po 10 minutah zvok prehiteva, ne glede na to kateri apk predvajalnik uporabim. Sam cakam tudi novega shielda, za filme imam zdaj wd tv ki se kar ok sluzi, mi box pa je koncal na vikendu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Scorpy84 ()

damirj79 ::

Jaz imam Mibox (brez S) in nimam teh težav, res pa sem po posodobitvi na ATV8 gledal samo nekaj highbitrate bluray rip in je vse delovalo OK preko USB diska, sedaj ga imam samo za chromecast in MorphTV, Kodi le zelo redko, deluje pa vse čisto OK. Imamo samo soundbar, tako da o 5.1 zvoku ne znam nič povedat.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: damirj79 ()

T743 ::

Da wifi je dovolj hiter tudi za Remux-ane Blue raye z lossless zvokom (50Gb in več-passthrough spusti skozi vse tudi ATMOS in DTS-X), preko T2TV pa se predvaja tudi 4k vsebina pri čemer je ozko grlo povezava v svet in ne wifi.(sem še na bakru in tudi 4k tv-ja nimam a zna MiboxS pretvoriti vsebino na 1080p oz. max.kar TV zmore,slika je na 4k programih tako točno taka kot bi morala biti na vseh HD kanalih 1080p, če ne bi ISP-ji komprimirali signala na ubogih 5-8Mb za kao full HD vsebine, a se lahko naenkrat gleda le na enem Tv-ju, ker požere vso pasovno širino)
Imam pa povezanega preko 5GHz stem, da je router v sosednji sobi kakšnih 8 metrov stran vmes pa je ena stena. Na routerju mi kaže sinhronizacijo Tx in Rx rate do 450Mb/s.
Tudi nesinhronizacije zvoka še nisem opazil.Edina težava je to, da ga je potrebno vsake toliko resetirati oziroma odklopiti z napajanja in priklopiti nazaj.(1x2x na teden)
V primerjavi s ZidooZ9S ni razlik v predvajanju, edino kar ima Zidoo boljše je previjanje po korakih 2x,4x...32x na Mibox-u pa se premikaš po časovni premici in to zelo neenakomerno.
Netflix mi sicer dela le z lossless zvokom DD+ a še nisem sprobal ATMOS konfiguracije na receiverju. Zaenkrat imam le 7.0.0.a lahko preprosto spremenim nastavitve za zadnje surrounde v ATMOS oz.5.0.2 način. Bom poizkusil, če bo potem pravi lossless ATMOS. Mislimm da sedaj Netflix zazna konfiguracijo in če ne zazna ATMOS zvočnikov ali 4k tv-ja niti ne spusti ATMOS in 4k signala do receiverja.

polde66 ::

Danes prispel Ugoos AM6
En kratek opis: V škatli lepo trdna pakunga vse kot mora bit. Daljinec je ok sicer po mojih merilih mu manjka tipka za miš, ampak glede na to da vedno uporabljam dodatni daljinec ni tragedije. Ima pa tipko za meni. Pozitivno. Najprej 2x ota update potem potek namestitev programov. Tako hitro še nisem nikoli namestil svojih stvari. Zadeve res letijo. Wifi je fenomenalen. 2.4 in 5.8 delujeta super ok, de sedaj bi mogoče rekel da je Zidoo x9s blizu ostali pa ne.
Inštaliral kodi in preko njega dela vse kar sem mu dal za predvajat. IPTV dela ok. V kolikor bi kdo dajal gor na Ugoos x2 cube ali na am6 ATV firmware, potem v kodiju ne dela IPTV. sprobano. Pač težava ATV roma,čeprav so popravki.
Sama škatla je škatla da se reče, ohišje je aluminjasto, imaš občutek da držiš nekaj v roki, malce večje od običajnih škatel, 4x USB je dobrodošel, vhodi in izhodi pa tisto kar potrebuješ. Zvok preko optike gre. Rohni.
Benchmark mi je zabeležil 129704 točk v Antutu testu. (x2 procesor jih beleži okoli 60000, Mi box pa ne vem če pride do 30000.)
Ima še kup svojih nastavitev file/server client, samba server, vklop roota in izklop, svoj hardwer monitor, wireless asistent... Temperatura je okoli 45-50° tudi med inštalacijo programov.
Skratka kul.
Minus: 16 notranjega prostora (kar se seveda lahko razširi z micro sd kartico. In 2 gb ram. kar potrjuje, da kakih razlik med 4 gb ram in 2 gb ni. Ampak bi v tek časih bilo pričakovati, da ima.
Za ceno 107 eur je ok.
polde

neocodexx ::

T743 je izjavil:

Da wifi je dovolj hiter tudi za Remux-ane Blue raye z lossless zvokom (50Gb in več-passthrough spusti skozi vse tudi ATMOS in DTS-X)


Imam 5ghz wifi v spodnjem štuku direktno pod tv/shieldom, in ni dovolj da bi predvajalo 4K remuxe z losless... 1080p remuxi načeloma delajo, občasno kak buffering, je na meji.

Source je pa zunanji hdd priklopljen v router, mogoče je v temu problem...? Ker internet mi deluje hitreje (na pcju, ki je še bolj oddaljen od tvja in ima samo 2 do 3 črtice gre 200mbit+ brez problema) kot mrežni prenosi na ta hdd (12 MB/s max). Je v tem primeru bolje poskusiti z gbit kablom ali moram res kupiti namenski NAS?

polde66 je izjavil:

Danes prispel Ugoos AM6


Kje ga lahko kupim in ali ima uradni android tv ali svoj lastni OS?

Zgodovina sprememb…

polde66 ::

Ima svoj os. Uradni android tv pa dokupiš na Enaa.

jellyfish-400-mbps-4k-uhd-hevc-10bit tale fajl mi iz ključka ne predvaja tako kot treba, z mreže pa B.P.
polde

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: polde66 ()

Gagarin ::

polde, pa ni Beelink GT - King boljši? Ima 4/64Gb pa še cenejši je...

damirj79 ::

neocodexx je izjavil:

T743 je izjavil:

Da wifi je dovolj hiter tudi za Remux-ane Blue raye z lossless zvokom (50Gb in več-passthrough spusti skozi vse tudi ATMOS in DTS-X)


Imam 5ghz wifi v spodnjem štuku direktno pod tv/shieldom, in ni dovolj da bi predvajalo 4K remuxe z losless... 1080p remuxi načeloma delajo, občasno kak buffering, je na meji.

Source je pa zunanji hdd priklopljen v router, mogoče je v temu problem...? Ker internet mi deluje hitreje (na pcju, ki je še bolj oddaljen od tvja in ima samo 2 do 3 črtice gre 200mbit+ brez problema) kot mrežni prenosi na ta hdd (12 MB/s max). Je v tem primeru bolje poskusiti z gbit kablom ali moram res kupiti namenski NAS?

polde66 je izjavil:

Danes prispel Ugoos AM6


Kje ga lahko kupim in ali ima uradni android tv ali svoj lastni OS?


5GHz skozi steno načeloma gre, skozi štuk pa skoraj gotovo ne, saj je ponavadi AB plošča. 200Mbit je v teoriji dovolj za 4k remuxe, v praksi pa verjetno ne. KAkšen router pa imaš? Ker teh 12MBps je hudo malo, vsak malo spodoben router s priklopom za disk, zmore vsaj kake 20 ali 30MBps, najboljši pa tudi 80-100MBps

neocodexx ::

Tisti ko je pisal, da se Shielda ne splača zdaj kupovat, ker pride nov, ne vem če se res splača čakati na nov model ker izgleda da bojo spet naredili samo refresh, ostaja isti X1 procesor... https://www.xda-developers.com/nvidia-s...

polde66 ::

U bistvu je tako kakor ti paše oz. kaj pričakuješ od boxa. Predvaja itaq vse tako en kot drugi. Ugoos ima več možnosti v samem romu.
polde

neocodexx ::

damirj79 je izjavil:


5GHz skozi steno načeloma gre, skozi štuk pa skoraj gotovo ne, saj je ponavadi AB plošča. 200Mbit je v teoriji dovolj za 4k remuxe, v praksi pa verjetno ne. KAkšen router pa imaš? Ker teh 12MBps je hudo malo, vsak malo spodoben router s priklopom za disk, zmore vsaj kake 20 ali 30MBps, najboljši pa tudi 80-100MBps


Fritz 5490 od telekoma.

Res ne gre več od 12 MBs preko usb 3.0 na 3.5 wd green hdd, sicer sata disk naknadno montiran v zunanje ohišje.

Invictus ::

Tlacenje zunanjega diska na USB od modema/routerja je pac malo mimo.

Kupi ze 1x NAS :)).
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

damirj79 ::

Če imaš kak Linksys WRT ali EA serijo, kjer tole zmore 80 ali pa še čez MBps verjetno ne bi uzel nek NAS, ki ne zmore pol tega, ali pač ?

Invictus ::

Ja pac, ker NAS ponavadi prinese zraven se cel kup aplikacij, celo uporabnih, ki jih router ne...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

neocodexx ::

Imam še en Asus router srednjega razreda cca 150€ ki sem ga posodil kolegu, bom probal če dela kaj hitreje preko tistega. Ampak mal dvomim, saj tudi ta Fritz ni ravno med slabšimi modeli? Linksys WRTje sem imel dolgo nazaj ampak a ni to že za časom, podpira samo N standard. Dual band opcije kaj pomagajo pri temu? Jaz trenutno uporabljam ločene kanale. NAS ni ravno poceni, ne vem kaj sploh izbrati :/

skico ::

neocodexx je izjavil:

Tisti ko je pisal, da se Shielda ne splača zdaj kupovat, ker pride nov, ne vem če se res splača čakati na nov model ker izgleda da bojo spet naredili samo refresh, ostaja isti X1 procesor... https://www.xda-developers.com/nvidia-s...


hvala za info.

pa je kdo zasledil, če se da shielda kupit kje v slo?

aja, pa prosil bi še kak komentar glede MI Box S škatle.. ker imam mešan občutek glede nje.. hvala

Skylord ::

No jaz pa sem končno dobil A95X max. Problem je ker na njemu ne morem usposobit oziroma povezat Plexa z PCjem. Na PCju inštaliran Plex, na Boxu inštaliran Plex povezan z istim računom. Prvo kot prvo mi teži, da imam nameščeno mobilno verzijo in da moram prekopit na TV verzijo kot drugo pa hoče nek grant permission, ko pa ga potrdim pa melje v prazno in ni nič od nič. Prosim za ena navodila kako usposobit to zadevo.

GupeM ::

neocodexx je izjavil:

Tisti ko je pisal, da se Shielda ne splača zdaj kupovat, ker pride nov, ne vem če se res splača čakati na nov model ker izgleda da bojo spet naredili samo refresh, ostaja isti X1 procesor... https://www.xda-developers.com/nvidia-s...

Mogoče se res ne splača čakati in kupovati novega. Mogoče pa bojo cene staremu zaradi tega padle, ali pa se bo kakšen rebljen več znašel na ebayu/bolhi. Če bo nova verzija res v kratkem zunaj, potem je mogoče pametno počakati kakšen mesec.

Vanadium ::

Baje bo shield imel refresh procesor kakor ima novi nintendo switch. Če bo pasivno hlajen ga takoj kupim.

neocodexx ::

Ja, pa je še vedno isti procesor samo z izboljšavo na porabi energije za mobilne zadeve, vsaj tak piše v tistem članku. Shield je pa itak že pasivno hlajen.

neocodexx ::

Skylord je izjavil:

No jaz pa sem končno dobil A95X max. Problem je ker na njemu ne morem usposobit oziroma povezat Plexa z PCjem. Na PCju inštaliran Plex, na Boxu inštaliran Plex povezan z istim računom. Prvo kot prvo mi teži, da imam nameščeno mobilno verzijo in da moram prekopit na TV verzijo kot drugo pa hoče nek grant permission


Izgleda da ne štimajo certifikati oz. posledica če nimaš official androidtv boxa (in je nameščen zmodan aosp os za tablice) na kar opazarjam že kar nekaj časa v tej temi:) žal ne morem pomagat kako bi to rešil, je pa to ena od razlik pri uradnih napravah da deluje garantirano, podprto, out of the box ^^ mogoče ti polde zna pomagati kako to nastaviti.

Zgodovina sprememb…

polde66 ::

Odpreš youtube, vpišeš how to.... in ne boste verjel kar nekaj zadetkov ven pade. Ampak je lažje vprašat na formu kot pa sam malce poguglat. Naj drugi iščejo zate kajne. Svet res postaja egocentričen in len. Pa na tem forumu sem že 10x napisal kaj je primerno, ampak če se folku ne da brat, sorči se men ne da več pisat. Mene pa še vedno zanima kaj je to uradni android box?

Če te prav razumem, Beelink prodaja neuradne naprave, prav tako Tanix, pa Ugoos, pa Zidoo pa.. ojoj vsi razen Xiaomija in Nvidie????
polde

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: polde66 ()

Vanadium ::

neocodexx je izjavil:

Ja, pa je še vedno isti procesor samo z izboljšavo na porabi energije za mobilne zadeve, vsaj tak piše v tistem članku. Shield je pa itak že pasivno hlajen.




sej vidiš da ima ventilator (ki se baje ne prižiga pogosto ampak se vseeno prižge)

Skylord ::

polde66 je izjavil:

Odpreš youtube, vpišeš how to.... in ne boste verjel kar nekaj zadetkov ven pade. Ampak je lažje vprašat na formu kot pa sam malce poguglat. Naj drugi iščejo zate kajne. Svet res postaja egocentričen in len. Pa na tem forumu sem že 10x napisal kaj je primerno, ampak če se folku ne da brat, sorči se men ne da več pisat. Mene pa še vedno zanima kaj je to uradni android box?

Če te prav razumem, Beelink prodaja neuradne naprave, prav tako Tanix, pa Ugoos, pa Zidoo pa.. ojoj vsi razen Xiaomija in Nvidie????

Hvala Polde! Je forum za to obstaja, da se vpraša, da se lažje hitreje pride do določenih informacij. Verjamemem, da je to že neštetokrat napisano, ja se mi ne da brskat nazaj, sem pač len, če ti tako praviš OK ni problem bom kje drugje dobil informacijo. Sem pač predvideval da slotech obstaja ravno za to. Če pa TEBI ne da več pisat potem pa se poberi v jamo iz katere si prilezel pa jebi se še naprej! Majmune jedan!

Badwolff ::

rokfeler is on fire v več temah danes :D

OK.d ::

Vanadium je izjavil:

neocodexx je izjavil:

Ja, pa je še vedno isti procesor samo z izboljšavo na porabi energije za mobilne zadeve, vsaj tak piše v tistem članku. Shield je pa itak že pasivno hlajen.




sej vidiš da ima ventilator (ki se baje ne prižiga pogosto ampak se vseeno prižge)

O če ga dosti matraš, se vklopi vendar ni pretirano glasen in se sliši rahel piš.
LPOK.d

polde66 ::

@feler če nisi vidu je tole 103 stran ne tega foruma ampak te teme, pa si res len.
polde

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: polde66 ()

damirj79 ::

neocodexx je izjavil:

Imam še en Asus router srednjega razreda cca 150EUR ki sem ga posodil kolegu, bom probal če dela kaj hitreje preko tistega. Ampak mal dvomim, saj tudi ta Fritz ni ravno med slabšimi modeli? Linksys WRTje sem imel dolgo nazaj ampak a ni to že za časom, podpira samo N standard. Dual band opcije kaj pomagajo pri temu? Jaz trenutno uporabljam ločene kanale. NAS ni ravno poceni, ne vem kaj sploh izbrati :/


Aja ti mislis se na linksys wrt54g(x) :D naj te popravim, sedaj imas aktualne modele wrt1900acs, 3200ac, 32x itd... ali pa ea8500, ea9500... vsi so top speed za usb disk.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: damirj79 ()

Skylord ::

polde66 je izjavil:

@feler če nisi vidu je tole 103 stran ne tega foruma ampak te teme, pa si res len.

NE. Res HVALA Polde bom vsaj dvignil svojo rit in se sam naučil, potem pa ko vas jebe. Če pa bi bili administratorji kaj za kaj bi te pa zbrcali iz tega foruma, ker z takimi izjavami nimaš kaj iskat tukaj.
Verjamem, da imaš takih lenuhov kot sem jaz pol kufer, ok potem, če si to že neštetokrat napisal in se ti ne da več bi podal samo link do strani ali teme kjer je to napisano, ker jaz točno takega primera nisem nikjer zasledil pa sem šel najprej na strica Googla to spraševat, tolk da boš vedel, šele potem sem se obrnil sem na forum, pogledal sem nekaj yt posnetkov pa nikjer nisem našel take težave, če ne sploh nebi prišel sem spraševat, konec koncev pa nobeden konkretno od tebe ni prosil za pomoč tako da še enkrat spizdi in se ne oglašaj več, posebej ne na moje komentarje!
Če bi imel kaj v tisti zabiti buči, bi napisal en vodič in ga objavil nekje na forumu, da ti ne bi bilo treba to neštetokrat ponavljat, toda ne si pač zabit in to ponavljaš v nedogled, ko pa ti dopizdi pa prideš ven s takimi izpadi. Daj spizdi mi...

Badwolff je izjavil:

rokfeler is on fire v več temah danes :D

Pa poln kufer imam takih idiotov, eni mislijo, da vse vedo in da boga držijo za jajca.
Mal preveč jih je zadnje čase na tem forumu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Skylord ()

polde66 ::

Mislim da sem te že u štartu prečital
polde

damirj79 ::

Skylord je izjavil:

No jaz pa sem končno dobil A95X max. Problem je ker na njemu ne morem usposobit oziroma povezat Plexa z PCjem. Na PCju inštaliran Plex, na Boxu inštaliran Plex povezan z istim računom. Prvo kot prvo mi teži, da imam nameščeno mobilno verzijo in da moram prekopit na TV verzijo kot drugo pa hoče nek grant permission, ko pa ga potrdim pa melje v prazno in ni nič od nič. Prosim za ena navodila kako usposobit to zadevo.


Plex deluje tudi preko web vmesnika, kolikor vem, si poskusu na tak nacin?
««
103 / 148
»»