» »

Android tv box

Android tv box

««
34 / 148
»»

OK.d ::

Priklopiš usb hub in imaš potem takoj več usb-jev.
LPOK.d

matobeli ::

Pa še za satalicki talar dobiš adapter.

GupeM ::

Tomson je izjavil:

Glede na to, da je "the item has been removed" ... ;)

Sicer pa pod 50EUR tega boxa kolikor gledam ta hip nikjer ni ...

Sem potem imel res srečo, da sem ga 27.10.2017 na Gearbestu dobil za 42,30€? No, nisem ga še dobil. Čakam, da ga mi dostavijo. Včeraj se je status na trackingu spremenil v: "The item is on transport to the country of destination."

Se mi pa zdi, da sem res vpisal neko kodo za popust.

polde66 ::

Prodam Beelink GT1 Ultimate - nov, poinštaliran kodi z aktualnim dobrim buildom ter ostali programi (terrarium, popcorntime...) cena 90
ali
Tanix TX8 max nov, nanjem pa prav tako vse zgoraj omenjeno. cena 75
Cena ostane taka gre pa za dva odlična izdelka kot po kvaliteti in podpori.
Če koga zanima na ZS.
polde

4knative ::

A ni bil pred tednom ali dvema Beelink GT1 Ultimate 48 eur?

Tomson ::

51 € ;)
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

polde66 ::

36e pa iz kitajske restavracije so ti ga prinesl direkt na dom mim carine
polde

matobeli ::

Torej po dajatvah še vedno dobrih 73€ ;)

To da je bil odprt in malo testiran pa je v resnici storitev in ne zgolj rabljen izdelek kot pri nas temu pravimo.

4knative ::

Mene osebno ne moti če prodajaš za dvojno ceno. Srečno.

polde66 ::

25 eur je bila carinska dajatev, pa racunaj strokovnjak koliko je polovica.
polde

OK.d ::

LPOK.d

favorites ::

Na ebay sem zasledil tole ponudbo. Cena je nekej 2-3x nižja kot drugod za isti box. Mislim kaj bi lahko izgubil z naročilo. Saj ti tako vrnejo denar če rečeš da izdelek ne pride oz. da ni vredu.

https://www.ebay.com/itm/H96-Pro-Plus-A...

Jz se ne spoznam kaj dosti ampak po nekaj video itd izgleda dobra zadeva. 3gb rama, 32rom itd

Vem da je butasto vprašanje ampak..... se pravi če prav razumem če povežem box na televizijo lahko lovim oz. dostopam tudi do določenih programov kateri so splošno plačljivi. Mislim lahko gledam kanale in ne rabim plačevat telekomu oz. kateremo drugemu ponudniku. Kako pa je potem s podnapisi? Mislim ali si vse nekako napačno tolmačim.

GupeM ::

Malo sumljivo mi izgleda. Tudi prodajalec ima samo 15 feedbackov, pa vsi so 100%.

gregor ::

Še vedno ne vem kaj naj nabavim.
Da zadeva tekoče deluje, predvaja youtube ipd vsebine brez zatikanja.
Da deluje stabilno, da ima redne posodobitve...

Ali nabavit to:

https://www.gearbest.com/tv-box-mini-pc...
obstaja še kakšna koda?

oz se dobi kaj cenejšega kar ustreza zgoraj napisanemu?

Hvala

LP

GupeM ::

Kaj pa H96 Pro+? Jaz čakam, da ga mi dostavijo. Status naročila piše: "The item has been processed in the country of destination." Poročam, kako dela, ko ga dobim.

favorites ::

GupeM je izjavil:

Malo sumljivo mi izgleda. Tudi prodajalec ima samo 15 feedbackov, pa vsi so 100%.


Če ga kupim preko Paypala?? če je kej narobe tako paypal zrihta

GupeM ::

Poskusi, če želiš. Meni se ne da ukvarjati z raznimi pritožbami in ne vem čim še. Raje dam malo več, pa ziher dela. Razen, če kupim neko zadevo za 2€, kjer pa rečem fuck it in pozabim.

Oldi ::

@favorites Zaenkrat (par dni nazaj) stvar še vedno deluje, že par let, s podnapisi za paket, ki bi te stal čez 20€. Zraven imaš še kup yu programov in še več tujih. Potem imaš pa še razne addo e za kodi s tematskimi programi... da se ti strena.
http://slo-android.si/forum/viewtopic.p...

nejclp ::

Gtonek1 je izjavil:

Niasem se še odločil med
https://www.gearbest.com/tv-box/pp_6560...
https://www.mishop.si/xiaomi-mi-box-3-t...

xiaomi je tu, dve letna garancija:D, malo me moti le en usb ali ne (priklop tipkovnice-miške)?
Bluetooth? se rabi?
hvala za nasvete

Na xiaomija imam priklopljen 4 portni usb hub in gor 64g usb ključek formatiran kot notranji pomnilnik, bluetooth tipkovnico in miš- vse dela brez težav- možno je priklopit tudi USB ethernet adapter, če rabiš žično povezavo, prav tako dela. plus bluetooth je fajn, ker ti ni treba daljinca usmerjat v napravo.

fruc900 ::

Danes dobil x96 mini, šel je čez carinski postopek....evo na hitro testiral zbrisal kodi 17.4 in naložil 17.5, vse dela super brez zatikanja, eon, youtube, internet...

gregor ::

torej katerega od teh box-ov bi vi vzeli oz priporočate nakup:

https://www.gearbest.com/tv-box-mini-pc...


https://www.gearbest.com/tv-box-mini-pc...


https://www.gearbest.com/tv-box-mini-pc...


https://www.gearbest.com/tv-box-mini-pc...


Se dobi še kaj boljšega v tem rangu. Se morda dobijo ceneje s kakšno kodo?

Hvala

LP

Tomson ::

gregor je izjavil:

Še vedno ne vem kaj naj nabavim.
Da zadeva tekoče deluje, predvaja youtube ipd vsebine brez zatikanja.
Da deluje stabilno, da ima redne posodobitve...

Ali nabavit to:

https://www.gearbest.com/tv-box-mini-pc...
obstaja še kakšna koda?

oz se dobi kaj cenejšega kar ustreza zgoraj napisanemu?

Hvala

LP


Če iščeš kaj cenejšega, je Mecool M8S Pro+ za 30€ še vedno eden boljših nakupov. (S905X, 2/16GB, Android 7.1), Xiaomi Mi Tv Box je pa itak v Flashsale, ni kakšne kode ta hip ...

Če pa kdo kupuje ok najcenejšo AndroidTvBox opcijo, pa je Scishion V88 v akciji za 17€ s kodo: GBV8811 ali Sunvell R69 za 17€ s kodo: R69GB

Podpora je seveda najboljša pri Xiaomi Mi TV, so pa pri teh Boxih, ki so že nekaj časa na trgu vse osnovne zadeve porihtane, ni kakšnih posebnih bugov ...

Mi je pa zanimiv tale novi Beelink GS1 z novim H6 Allwinner procesorjem, kolikor sem gledal nekaj testov ki so na voljo, naj bi šlo za enega najboljših teh poceni boxov ta hip, že ima kdo mogoče kakšno izkušnjo z njim?
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

gregor ::

Kje si gledal test za GS1?

Kaj pa zgoraj omenjeni GT1 oz GT1 ULTIMATE? Se dobi kakšna koda za njih?
Predvidevam, da je bolje kupit škatlo ki je že nekaj časa na trgu in ima že urejene pomanjkljivosti?

Kako pa je z Allwiner v Amlogic, ali niso Amlogic boljša izbira?

Še to, bliža se 11.11., verjetno se splača počakat še nekaj dni, morda bodo cene padle, kode ipd...?

Hvala

LP

Tomson ::

Google ... ;) Kot pravim kar je testov na voljo, niso pa še to tisti pravi testi ...

Za Beelink GT1 Ultimate je trenutno veljavna koda: NLSI101903 za 51€ ...

Malo starejše preizkušene zadeve so jasno vedno bolj ziher nakup kot najnovejše, sploh če ni rednih popravkov, če je potreba ....

11.11 je pač tako, nek datum, ki bo predstavljal nekaj hudih akcij, ampak je vprašanje za koliko komadov in za katere naprave. Glede na prakso so tiste res največje akcije močno omejene s številom komadov, ki so na voljo in je res zelo težko ujet pravi trenutek ... Kode, akcije pa so itak vsak dan ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

gregor ::

očitno je nekaj narobe z kodo, jo vpišem in mi napiše:

FIXED PRICE Coupon: $59.99

spodaj pa:

Your subtotal: $87.52

kliknem naprej in dobim:

Grand Total $69.11

skratka zmešnjava, za 60 usd bi verjetno nabavil :)

LP

Tomson ::

Hmm.. Meni deluje, kot je razvidno iz slike:



Poizkusi ispraznit košarico in dodaj tale model iz povezave in vpiši kodo, pazi da na začetku ali na koncu ni presledka ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tomson ()

kumer ::

ali ta gt1 ultimate nima naloženeg kodi-ja, vsaj tako piše:

? Note: the product supports KODI, but you need to install it by yourself.

kako je potem z podporo, update, upgrade...?

v čem je npr ta box boljši kot pa xiaomi mi tv box int ver?

hvala

LP

gregor ::

Tomson, hvala za vse odgovore :)

Jaz dobim tole:



morda je povezano s tem da ima firma proxy preko poljske, ne vem v čem je problem, morda firefox
bom še doma probal...

je morda bolje vzet mi box tv, kot že predhodno omenjeno?

GupeM ::

Meni je tudi čudno pisalo, ko sem uporabil kupon. Nato sem kliknil checkout s PayPal-om, tam pa je potem pisala prava (znižana) cena.

Tomson ::

@gregor, mogoče da je res fora s tem proxy strežnikom, probaj npr. hotspot naredit ali pa iz drugega omrežja ...

@kumer: Beelink ima kar ok podporo, če KODI še ni nameščen, ga namestiš sam, kot npr. na telefonu ... Največja prednost Xiaomija je uporabniški vmesnik,ki je najbolj prijazen, dodelan nima pa ethernet priključka (samo Wifi), kar je za nekatere ključno ... Sicer pa če uporabljaš predvsem KODI, uporabniški vmesnik ni tako pomemben, saj je le ta povsod enak ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tomson ()

gregor ::

Bom doma poizkušal naročit ultimativno čebelo ;)

Če seveda prej ne poteče koda.

Javim.

LP

gregor ::

Očitno je res proxy server povzročil zmešnjavo.
Sedaj sem uspešno opravil nakup za natančno 51,52 EUR
Ko dobim zadevo, poročam o vtisih, naredim nekaj slik.

LP

favorites ::

Če kdo kupuje GT1 ULTIMATE
Tukaj ga pošlje iz Italije (ni davka, carine, hitreje) 52EUR
https://www.ebay.com/itm/Beelink-GT1-Ul...

Jz sem ga pa naročil na ebay in plačov preko paypala:
Malo čudna cena ampak jebi ga :P
https://www.ebay.com/itm/253246572942

Zgodovina sprememb…

RedMiner ::

Dobil Mecool M8S Pro+, dela super, ena težava (ki jo ima tudi en forumaš) - ko zaženem EON se uvodni video sicer pojavi in odvrti, nato pa tema.
Ostalo dela kot urca, tut tipkovnica Rii i8 mini.

kumer ::

katero bt tipkovnico priporočate, uporabljate za ta škatle?

gt1 ultimate za 20 usd, če dobiš res za to ceno je to nakup stoletja ;)

gregor ::

favorites je izjavil:

Če kdo kupuje GT1 ULTIMATE
Tukaj ga pošlje iz Italije (ni davka, carine, hitreje) 52EUR
https://www.ebay.com/itm/Beelink-GT1-Ul...

Jz sem ga pa naročil na ebay in plačov preko paypala:
Malo čudna cena ampak jebi ga :P
https://www.ebay.com/itm/253246572942


52 usd, to je 45 eur, zelo ugodno
škoda da sem včeraj naročil, ali še lahko storniram naročilo, če mi še niso poslali (gearbest)?

LP

ncc2000 ::

RedMiner je izjavil:

Dobil Mecool M8S Pro+, dela super, ena težava (ki jo ima tudi en forumaš) - ko zaženem EON se uvodni video sicer pojavi in odvrti, nato pa tema.
Ostalo dela kot urca, tut tipkovnica Rii i8 mini.


Lahko preveriš, če sleep mode dela, da vidim, če so že kaj poštimal?

Tomson ::

@favorites

Tisti za 19$ je defenitivno scam.

Za tega ki je 52EUR iz Italije pa tudi močno dvomim, razen če je rabljen. Sumljiva cena, 0 prodanih enot, 0.00% seller positive feedback... :|

Ko je nekaj "too good to be true" ponavadi res je "too good to be true" ;)
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tomson ()

gregor ::

zato jaz ostajam kar pri naročilu iz gb, pa seveda tudi zato ker je zapakiran in bo kmalu šel na pot :)

vinkop ::

a ta beelink gt 1 ultimate deluje v redu ali kaj nagaja....? a daljinec ima tipkovnico?

Tomson ::

Beelink GT1 Ultimate je defenitivno dober Box, vse deluje, je softwer kar dobro pošlihtan, daljinec pa nima tipkovnice. Se pa za isto ceno trenutno dobi tudi Xiaomi Mi Box s kodo: GBMIBOX11 za 51EUR, za tiste ki ne potrebujejo ethernet povezave, še bolj poštiman box ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tomson ()

Gtonek1 ::

Se oproščam, katero opcijo shipping iz gb za izogib carini?

Tomson ::

PriorityLineEU ... 100% garancije jasno ni, sam sem letos že 9/9 pošiljk dobil brez stroškov, tudi velika večina slotechovcev, a lahko se zgodi ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

demzi ::

Če pa PriorityLineEU ni na voljo?. Namreč na večini TV box-ov je na voljo samo
Unregistered Air Mail (No Tracking Number)
Registered Air Mail
Expedited Shipping
...

Tomson ::

Alternativa je Unregistered Mail without tracking, v večini primerov tudi gre skozi brez dodatnih stroškov, če se ne dodaja raznih zavarovanj, trackinga in se ne združuje pošiljk, a jasno, nekaj je odvisno tudi od sreče ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

OK.d ::

Ali mogoče kdo ve kot naročnik mobilne telefonije pri Telemachu in paketa "ŠE VEČ" ali si ali nisi upravičen do predvajanja EON programa na android tv-ju - nvidia shield?

Na telefonu in pc-ju mi stvar deluje, dočim ob zagonu aplikacije na shieldu se pojavi 6 mestna koda za potrditev paketa.

Vem pa, da lahko na enkrat uporabljam samo eno napravo in je potrebno druge izbrisati iz seznama, če želim uporabljati EON na drugi napravi.

Ali pa za to varijanto moraš imeti paket "GOLD TROJKA"??
LPOK.d

Gtonek1 ::

Naročil na mishop.si, danes tudi tu 11% popust

XS!D3 ::

OK.d je izjavil:

Ali mogoče kdo ve kot naročnik mobilne telefonije pri Telemachu in paketa "ŠE VEČ" ali si ali nisi upravičen do predvajanja EON programa na android tv-ju - nvidia shield?

Na telefonu in pc-ju mi stvar deluje, dočim ob zagonu aplikacije na shieldu se pojavi 6 mestna koda za potrditev paketa.

Vem pa, da lahko na enkrat uporabljam samo eno napravo in je potrebno druge izbrisati iz seznama, če želim uporabljati EON na drugi napravi.

Ali pa za to varijanto moraš imeti paket "GOLD TROJKA"??

V paketu ŠE VEČ ni vključen EON za SmartTV ampak samo "mobilni" EON. EON za SmartTV imaš samo v tadražjih dveh trojčekih.

OK.d ::

Ok tnx za info.,da ne bom doktoriral zakaj ne dela.
Sicer malo čudno, ker gre pravtako za android OS.
Ali je kdo probal sideloadad EON na shilda, mislim mobilno različico in kako se obnese v praksi?
LPOK.d

polde66 ::

Beelink GT1 Ultimate z androidom 7.1 je najbolj nedodelana zadeva od Belinkov kar sem jih imel. Redno se sesuva luncher, tudi ponekatere aplikacije, nekatere aplikacije postavi v ležeče (speedtest...) in ni možnosti v nastavitvah da bi si jih naštelal, da gredo vse aplikacije pokončno, potem se te aplikacije zmedejo in sesujejo tako da ne moreš niti ugasnit boxa preko daljinca. Naštelal sem Nova lancher ki je malce boljši a samo z možnostjo prehoda nazaj v normalno stanje. se pravi nazaj v pravilno pokončno obliko home izgleda. SPMC se sesuje parkrat tako da je treba v nastavitvah videa izklopiti možnost strojnega pospeševanja, v kodiju to niti ni tako opazno pa vendar se dogaja. Ko izklopiš potem deluje in delujejo vsi videi karkoli predvajaš.

Še vedno se mi zdi da je Android 7 na boxih daleč daleč od testiranj in stabilnega. Ni to edini box ki bi mi na 7mici zafrkaval. Ni za stran vržt je pa moteče.
Vseeno bom box reklamiral pa naj mi pošljejo drugega ali pa stabilen rom makar Android 6.

Vse ostalo deluje super ampak par stvari je pa zares motečih. Prodal sem GT1 ker tole nisem upal, dokler ne uredim zadeve.
polde
««
34 / 148
»»