» »

AMD Radeon HD 7900

AMD Radeon HD 7900

««
44 / 50
»»

Janac ::

medenko je izjavil:

kupiš 2x 7870XT TAHITI LE za 400€ pa mir :D


Navite so dosti boljše od Titana:P

medenko ::

ti raje povej če si rešu grafo, overclocers.net :D

hojnikb ::

mihco je izjavil:

Hmm. Nevem po cem sodis? Imel sem ze 4870x2, 5970. Ne, tudi za 800 je ne bi kupil..pricakoval sem ceno med 650 in 700eur. Glede Na razmere Na trgu(690 za dobrih 900eur, 7970 za okoli 350eur) vec tudi Ni vredna.

dva cherry picked gpuja, plx čip, večji kuler.. to se vse stane ... pa še samo eno kartico maš namesto dveh v primeru 7970x2
#brezpodpisa

mihco ::

hojnikb je izjavil:

mihco je izjavil:

Hmm. Nevem po cem sodis? Imel sem ze 4870x2, 5970. Ne, tudi za 800 je ne bi kupil..pricakoval sem ceno med 650 in 700eur. Glede Na razmere Na trgu(690 za dobrih 900eur, 7970 za okoli 350eur) vec tudi Ni vredna.

dva cherry picked gpuja, plx čip, večji kuler.. to se vse stane ... pa še samo eno kartico maš namesto dveh v primeru 7970x2

se ti to(kot potrosniku) res zdi vredno 300+EUR premiuma?

galu ::

A je v naravi vse linearno?

Mi nismo nč posebnega.
Tako to gre.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: galu ()

PrimozR ::

mihco je izjavil:

hojnikb je izjavil:

mihco je izjavil:

Hmm. Nevem po cem sodis? Imel sem ze 4870x2, 5970. Ne, tudi za 800 je ne bi kupil..pricakoval sem ceno med 650 in 700eur. Glede Na razmere Na trgu(690 za dobrih 900eur, 7970 za okoli 350eur) vec tudi Ni vredna.

dva cherry picked gpuja, plx čip, večji kuler.. to se vse stane ... pa še samo eno kartico maš namesto dveh v primeru 7970x2

se ti to(kot potrosniku) res zdi vredno 300+EUR premiuma?

Če jo lahko zbašem v Prodigy-ja in podobna ITX ohišja, definitivno. Ampak vseeno bi v primeru nakupa grafe za jurja vzel Titana.

hojnikb ::

#brezpodpisa

Gigahertz ::

evo sm že 3 naroču XD
"670#2500#8"

2loud4u ::

Gigahertz je izjavil:

evo sm že 3 naroču XD



maš pa dnarja :D
c^2=E/m
HP XW6400|2× Xeon E5320 @1.86GHz|16MB L2
Cache|Sapphire HD6850|4GB FB-DIMM|HP 575W

Janac ::

Jst sm 10 naroču.

Če je to res(upanje umre zadnje^^) jih prodam za cca 80-100EUR več:D

medenko ::

eh napaka v ceni milion %...

VTX3D Radeon HD 7970 X Edition 3072MB GDDR5

tudi jaz bom za foro 1 kos naročil, da vidimo :))

FlyingBee ::

jaz sem tud, ampak itak je napaka v ceni in še nič ne moremo narediti, si bojo že nekaj zmislili, saj nimamo kaj, so pač najcenejše grafe pri njih tako ali tako

Spodaj pogoji poslovanja, tako da že vemo kaj se bo zgodilo, cena se bo spremenila in ponudili bodo odstop od nakupa.

pogoji poslovanja:

Vse cene so navedene v evrih (EUR) z vključenim davkom na dodano vrednost (DDV). Pri nakupu veljajo cene v trenutku potrditve naročila. Kupec plača blago z gotovino ob prevzemu preko dostavne službe, ali po predračunu z nakazilom na TR.
Kljub izjemnim naporom, da bi zagotovili najbolj ažurne in točne podatke, se lahko zgodi, da je podatek o ceni napačen. V tem primeru, ali v primeru, da se cena artikla spremeni med oddanim naročilom in obdelavo naročila, bo ponudnik kupcu omogočil odstop od nakupa! Kupoprodajna pogodba med ponudnikom in kupcem je sklenjena v trenutku, ko ponudnik potrdi naročilo (kupec prejme elektronsko sporočilo o statusu Naročilo potrjeno - "Naročeno"). Od tega trenutka so vse cene in drugi pogoji fiksirani in veljajo tako za ponudnika kot za kupca.

Zgodovina sprememb…

medenko ::

probamo lahko hehe. :))

stock ::

Take klobase bi lahko šle tud pod neprimerno in zavajajoče oglaševanje..

psickolog ::

Cena je ze popravljena na +200. Sem se hotel registrirati na dinokomp vceraj, pa mi ni uspelo. Porocajte, kako se boste zmenili glede 7970 za 217 eur :p

FlyingBee ::

saj sem že napisal kaj se bo zgodilo:

Kljub izjemnim naporom, da bi zagotovili najbolj ažurne in točne podatke, se lahko zgodi, da je podatek o ceni napačen. V tem primeru, ali v primeru, da se cena artikla spremeni med oddanim naročilom in obdelavo naročila, bo ponudnik kupcu omogočil odstop od nakupa! Kupoprodajna pogodba med ponudnikom in kupcem je sklenjena v trenutku, ko ponudnik potrdi naročilo (kupec prejme elektronsko sporočilo o statusu Naročilo potrjeno - "Naročeno"). Od tega trenutka so vse cene in drugi pogoji fiksirani in veljajo tako za ponudnika kot za kupca.

Rokim ::

420€,cena mastna kot da bi 1 teden nazaj izšle ne pe let pa pol nazaj.

Halfdead987 ::

Meh,poblazneli nVidia fani.
Te matra da je tam-tam z GTX 680 za 600€?

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Janac ()

hojnikb ::

Halfdead987 je izjavil:

Meh,poblazneli nVidia fani.
Te matra da je tam-tam z GTX 680 za 600€?

nep
http://geizhals.at/eu/zotac-geforce-gtx...
#brezpodpisa

Halfdead987 ::

http://geizhals.at/eu/gigabyte-radeon-h...
60€ manj,precej boljše hlajenje,navita je boljša od GTX 680.

http://geizhals.at/eu/xfx-radeon-hd-797...
Ta je dobrih 90€ manj. Pa se da sigurno bolj navit kot ta referenčna ZOTAC in jo spet povozi:)

hojnikb ::

od kdaj je to ratala nvidia vs radeon debata ?

nvidia pač nosi svoj premium zarad driverjov in porabe, v končni fazi je pa odvisno od kupca kolk je pripravljen odštet za grafo in kaj preferira..
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

Rokim ::

Ne sej oboje je nateg in 680 in 7970 raj kupm avto in ps3 za ta dnar.Ugasnem par bombončkov u igri pa jo isto obrnem na grafi k je 4x cenejša.Ko jih j. nvidio in amd

hojnikb ::

Rokim je izjavil:

Ne sej oboje je nateg in 680 in 7970 raj kupm avto in ps3 za ta dnar.Ugasnem par bombončkov u igri pa jo isto obrnem na grafi k je 4x cenejša.Ko jih j. nvidio in amd

go troll somewhere else.. ;((
#brezpodpisa

Halfdead987 ::

Kako boš kupil avto s svojimi 11imi leti?
GTX 680 je v SLO 600€,Radeon HD 7970 pa 400€ (50€+/-).

PS3 ima grafiko iz leta 2007. Še huje.

In zaradi česa ima nVidia boljše driverje? Jaz z AMDjevimi nimam problemov,13.5 ZELO pohitrijo zadevo.
Razlika v porabi je zanemarljiva... Itaq je mala. Čudno je predvsem, da noben ne gleda porabe pri monitorju.

hojnikb ::

Halfdead987 je izjavil:

Kako boš kupil avto s svojimi 11imi leti?
GTX 680 je v SLO 600€,Radeon HD 7970 pa 400€ (50€+/-).

PS3 ima grafiko iz leta 2007. Še huje.

In zaradi česa ima nVidia boljše driverje? Jaz z AMDjevimi nimam problemov,13.5 ZELO pohitrijo zadevo.
Razlika v porabi je zanemarljiva... Itaq je mala. Čudno je predvsem, da noben ne gleda porabe pri monitorju.

Sli proti crossfire.. nuff' said..
#brezpodpisa

Janac ::

FlyingBee je izjavil:

jaz sem tud, ampak itak je napaka v ceni in še nič ne moremo narediti, si bojo že nekaj zmislili, saj nimamo kaj, so pač najcenejše grafe pri njih tako ali tako

Spodaj pogoji poslovanja, tako da že vemo kaj se bo zgodilo, cena se bo spremenila in ponudili bodo odstop od nakupa.

pogoji poslovanja:

Vse cene so navedene v evrih (EUR) z vključenim davkom na dodano vrednost (DDV). Pri nakupu veljajo cene v trenutku potrditve naročila. Kupec plača blago z gotovino ob prevzemu preko dostavne službe, ali po predračunu z nakazilom na TR.
Kljub izjemnim naporom, da bi zagotovili najbolj ažurne in točne podatke, se lahko zgodi, da je podatek o ceni napačen. V tem primeru, ali v primeru, da se cena artikla spremeni med oddanim naročilom in obdelavo naročila, bo ponudnik kupcu omogočil odstop od nakupa! Kupoprodajna pogodba med ponudnikom in kupcem je sklenjena v trenutku, ko ponudnik potrdi naročilo (kupec prejme elektronsko sporočilo o statusu Naročilo potrjeno - "Naročeno"). Od tega trenutka so vse cene in drugi pogoji fiksirani in veljajo tako za ponudnika kot za kupca.


Če dobro prebereš:

Pri nakupu veljajo cene v trenutku potrditve naročila.

Kupoprodajna pogodba med ponudnikom in kupcem je sklenjena v trenutku, ko ponudnik potrdi naročilo (kupec prejme elektronsko sporočilo o statusu Naročilo potrjeno - "Naročeno"). Od tega trenutka so vse cene in drugi pogoji fiksirani in veljajo tako za ponudnika kot za kupca.

Cena je za prodajalca zavezujoča, ker dobiš na email status naročeno. Vsekakor nemislim odnehat ;)

D3m ::

Če dobro prebereš VSE boš dobil od Dinokompa odstop od nakupa.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Xserces ::

janac ti si dobil avtomastko generirano sporocilo in ne potrditev...
Intel i5-3570k @4.7GHz|MSI GTX 970 4G|MSI Z77 MPower|
G. Skill 8 GB 1600MHz|Corsair AX750|Seagate Barracuda 2TB|NZXT Gamma|

Janac ::

Si predstavljate to da v Mercatorju nabereš za cel voziček robe, na blagajni pa ti prodajalka za šalterjem pove da so napačne cene. Čisto zavajanje!

freesty ::

Zato, ker je en student falil tipko na tipkovnici zdaj pricakujes, da bo imel dinokomp 1000 ali pa se vec € izgube? Optimist:)
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

Janac ::

freesty je izjavil:

Zato, ker je en student falil tipko na tipkovnici zdaj pricakujes, da bo imel dinokomp 1000 ali pa se vec € izgube? Optimist:)


Sem zadovoljen če mi prodajo ENO brez marže :D

stock ::

freesty je izjavil:

Zato, ker je en student falil tipko na tipkovnici zdaj pricakujes, da bo imel dinokomp 1000 ali pa se vec € izgube? Optimist:)


Ja lej naj bojo malo manj površni. To je zavajanje kupcev, hote ali nehote. Ko se kdo zatipka ali lažno objavi bombni napad na kako hišo, se hitro zamaje borza. Zato pa se pazi, da do tega ne prihaja pogosto.

freesty ::

Ja, saj je to prvi primer na dinokompu... takda ni ravno pogosto.

Janac, na teh graficnih tak ne zasluzijo veliko. Kaksne par 10€. Taksno ceno pa dosezes ze, ce iz Nemcije narocis in si z nekom razdelis postnino.
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

TOP ::

Če bi si prej prebral pogoje poslovanja ne bi takih neumnosti klatil.Lepo ti piše,da lahko pride do napak.

Rokim ::

7970 je bla mal bolša kot gtx580 ko je vn pršla.Bedni gonilniki,nizke frekvence.Kok so jih zdej popravl pa navil frekvence me ne zanima.Nebi dal 420€ za njo dons dons ni šans.To je že relic ozitoma ancient roba,k ma še danes probleme z frame latency in micro stutteringom.Ko se spomnem kak micro stuttering ma frend na CFx 7970 me glava zapeče.

medenko ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: medenko ()

Janac ::

Kakšen perf. boost je v 13.5 driverji... jst sm sam gledu.

Halfdead987 ::

13.5 so res top...Še v samih Windowsih se zdi mnogo hitreje,pa nevem zakaj... Kaj šele v igrah...Ti Janac pa kar sanjaj,da ti bojo dali eno za teh 200€ :)

In Rokim,tvoje mnenje nas res ne zanima. Pač bodi na svoji nVidiji in pri grafični za isto ceno kot pri AMDju glej 10slik manj na sekundo:)

medenko ::

Pozdravljeni

Žal Vas moremo obvestiti, da je na spletni strani prišlo do napake pri ceni.
Aktualna cena je ta trenutek napisana na spletni strani.
Če Vam ta cena ustreza, Vam lahko kartico dobavimo za takšno ceno, ali pa storniramo naročilo, če Vam ta cena ne ustreza.

:))

D3m ::

Choosing a Gaming CPU: Single + Multi-GPU at 1440p, April 2013

Bom še tukaj postal, kjer so v test dane tudi grafične.

:)
|HP EliteBook|R5 6650U|

Halfdead987 ::

Nice:) Zaradi nakupa AMD HD 7870 Myst in aktiviranja NSR,mi podarijo še FC3:Blood Dragon:)

D3m ::

AMD Continues Assembling Dream Team: Sean Pelletier from NVIDIA Tech Marketing to Join

Vir: Anandtech
|HP EliteBook|R5 6650U|

kmetek ::

10€ dražja od 7800XT SAPPHIRE, vzamemo?

VTX3D RADEON HD 7950 X-Edition Boost, 3072 MB DDR5, PCIe 3.0, UEFI

freesty ::

Da.
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

kmetek ::

samo nič ne piše, če dobiš AMD kupon.

pride :)

http://www.caseking.de/shop/catalog/Nev...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kmetek ()

SuperVeloce ::

Janac je izjavil:

Si predstavljate to da v Mercatorju nabereš za cel voziček robe, na blagajni pa ti prodajalka za šalterjem pove da so napačne cene. Čisto zavajanje!

Se mi je že zgodilo za več izdelkov pri enem nakupu. Največji carji so pa pri Momax, imajo 2 cene za isto kodo. Lahko samo upaš, da vidiš preden plačaš in zadevo vrneš.

pegasus ::

Po dobrem mesecu mininga se je gigabyteov 7970 odločil, da ima dost:


Katerega proizvajalca priporočate, da bo kartica preživela vsaj svojo garancijsko dobo?

D3m ::

Na Dinokompu so mi za AMD priporočali Asus DirectCuII.

http://www.asus.com/Graphics_Cards/HD79...
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

FlyingBee ::

military class MSI ali super-trooper ASUS ... gigabyte je adijo

miraldi ::

pegasus je izjavil:

Po dobrem mesecu mininga se je gigabyteov 7970 odločil, da ima dost:


Katerega proizvajalca priporočate, da bo kartica preživela vsaj svojo garancijsko dobo?


Ja fak kaj si pa delu z grafično, da je sam še za stran?
Valda niso tak krš te nove grafične oz si mel pač slab kos..

Moja stara 4870 še zmeraj dela v frendovem PCju 8-)
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb
««
44 / 50
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Grafična kartica (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
8610777 (8888) Brias
»

Najboljša grafična kartica pod 200EUR.

Oddelek: Kaj kupiti
244850 (4200) Brias

Več podobnih tem