» »

Kam z avtodomom zadnji teden septembra

Kam z avtodomom zadnji teden septembra

iso2000 ::

Jah, en teden dopusta se je prišparal za konec septembra, pa je padla ideja, da bi se najel avtodom in gremo na rajžo... Samo ostaja pa odprto vprašanje kam. Hrvaška, pa te scene odpadejo, ker to je že velikokrat obiskano in prečesano. Kam se splača iti, da se da videti kaj lepega - narava, kakšno lepo mestece... Pa da se ni treba (pre)daleč vozit... Nekaj sem razmišljal o Cinque Terre pa ta del Italije, samo nič ne poznam. Če je že kdo bil? Ali pa mogoče Provansa, pa tja nekje do Arles-a, Nica...? Ali pa Avstrija, Češka... Če je kdo že bil na kakšni takšni turi se priporočam za kakšne izkušnje.

Lp

gzibret ::

Vsekakor se pelji proti jugu. Italija zna bit kar fajn. Pejdi v Gargano, tam so lepe plaže. Ali pa na Sicilijo.
Vse je za neki dobr!

IceIceBaby ::

Azurna obala je lepa. En dan vožnje je do dol z avtodomom. Pa dovolj južno je, da se pozna par stopinj, konec septembra to kar prav pride. Tiste gorske cestice od Monte carla do Nice so zakon.

Relanium ::

Ceska ali slovaska: Dobre babe pa dober pir ;)

krneki0001 ::

Korzika je lepa, pa ni več tok turistov in poceni trajekt (karta za trajekt je trenutno nekaj čez 30 evrov)

iso2000 ::

nebivedu: ali mi lahko posreduješ link do trajektov? Jaz tako poceni trajekta nisem uspel najti. A cena za avtodom ali avto ni nič različna?

LP

Pixy222 ::

toskana, sicilija in seveda kar so že drugi predlagali monte carlo, korzika. Pomoje s tem ne moreš falit.

lp

krneki0001 ::

http://www.corsica-ferries.co.uk
http://www.mobylines.com/
Poglej si trajekt iz nice v bastio. Cena je 34 evrov za karto v eno stran, potem pa za nazaj, je pa iz bastie v livorno cena celo 17 evrov.

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Korzika z avtom

Oddelek: Loža
253534 (2486) WizzardOfOZ
»

Potovanje do Nordkappa

Oddelek: Loža
165032 (4362) miha1135899
»

Potovanje na Islandijo (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5010471 (7995) krneki0001
»

Po Evropi z avtomobilom

Oddelek: Loža
103770 (3119) fosil
»

Pocitnice do 400€

Oddelek: Loža
346747 (5573) Okapi

Več podobnih tem