» »

Dioda za mis

Dioda za mis

tomaxxx ::

Sem nabavil drugo(modro) diodo za opticno mis, montiral ampak je presibka svetloba, na beli podlagi se dela normalno, temnejse jo pa zje...
Ta dioda je 1.6 - 3.2V (ultra bright) (conrad)
je bila edina varianta modre ki so jo imel, zanima me kje v Lj. se se da dobit te zadevice, ker bi jo rabil z majso voltazo.
Conrad nima, in sosednja trgovina tudi ne.

BTW.... na miski je pr polni svetilnosti 2.3V

alien-w ::

Imajo jih v IC elektroniki na vodovodni ulici za Bežigradom v Ljubljani. Kupi 2 kandensko ledico, pa bo sigurno dobra.

Cuoresportivo ::

to se tudi da? jaz sem mislil, da to deluje na senzor. očitno nekaj ne vem. a milahko razloži kdo, kakšen je princip in ali mora biti kakšna posebna dioda(senzorska)?

lp

alien-w ::

To so običajne LEDice (oziroma potrebuješ take malo močnejše). Samo prespajkaš in to je to.

msmiha ::

Ja senzor je posebej LED dioda samo osvetljuje področje da lahko potem senzor zaznava premike.
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

Cuoresportivo ::

pa koliko voltov približno? tomaxxx je zgoraj rekel da je 3.6 preveč.
lep pozdrav(best regards)

Sycroft ::

ja jest mam brezzicno misko in je 3.6V obcutno prevec, men prav tako bi lahko delalo kvecjemu una z 2.3v nazivne napetosti. ce ne drugega ze bateriji ne data skupaj vec kot 2.6V... tko da sem se tudi jaz ze mal osmodil.. je pa res da sem kupil 4 kandelsko modro ledico ki deluje vsaj pri 3 pa se malo V. :D

the_unborn ::

sycroft: kje si dubu 4cd ledico?

Sycroft ::

hehe zdej si me pa dubu:)) bom se popravu najprej.. nisem vec zihr da je 4 cd dubu pa sem jo v ICju al pa v HTE enkrat novembra bla je pa nekih 1200 sit:)) ena:)

Cuoresportivo ::

a ve kdo za kako trgovino v mariboru, za ljubljano tud vem, vendar nekako nemorem prit do tja, zdaj takoj.
lep pozdrav(best regards)

matias ::

js sem dobu 4,4cd v IC-ju, pa je bla okol 800 se mi zdi.... majo pa v conradu vcasih tud 5cd...

the_unborn ::

vidi vidi, to jst rabim, na 3.4cd mi je malo delalo, malo ne, imam pa logitech dual optical


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vezava LED diod

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
305765 (5400) zvery1
»

LED dioda, ki stalno sveti

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
223736 (3454) Microsoft
»

modra dioda na miski

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
201580 (1143) pro2c
»

Modra LED?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
231571 (1098) EX-B
»

katere led diode pri IC elektroniki?

Oddelek: Kaj kupiti
301345 (1093) CCD

Več podobnih tem