» »

HP Touchpad

HP Touchpad

Cancer ::

Ga je možno dobiti kje novega za ceno 99$? Zaradi velikega navala me zanima če ima kdo kakšno informacijo, če se bi dalo tablet še dobiti.

Matev ::

ne

djordjevic ::

Danes smo tisti, ki smo se naročili na info o dobavljivosti pri HP, dobili mejl, da bodo naredili še en batch in da nas bodo obvestili, ko bo na voljo. Držim pesti, da mi uspe kakšnega vjagati. :)
No grave is deep enough to keep us in chains.

Cancer ::

ne najdem, kje se lahko naročim za info. HP.
Išče po telje strani, pa ne najdem :'(

djordjevic ::

Ne moreš se več. Že lep čas ne. Sem ujel zadnji vlak. ;)
No grave is deep enough to keep us in chains.

Cancer ::

Vidim ja. Čeprav kolikor gledam komentarje, jih veliko ne dobi mejlov od hp. Mah, bomo vidli kaj bo.

Oxford ::

Hehe, dobil sem ga včeraj! 8-)

Za enkrat zelo zadovoljen, če vzamem v zakup, da pač ni tako odziven kot moj iPad.

djordjevic ::

Čestitke! Ko ga boš dodobra stestiral, se priporočam za kak krajši review. ;)
No grave is deep enough to keep us in chains.

Oxford ::

djordjevic je izjavil:

Čestitke! Ko ga boš dodobra stestiral, se priporočam za kak krajši review. ;)


Živjo! Bom na kratko opisal svoje prve pozitivne izkušnje:

    - sistem kartic in upravljanje s programi je odličen,
    - printanje na mojem mrežnem printerju dela BP (sam ga je našel v mreži, medtem ko na iPadu tudi z jaibreakom ne dela kot bi moral),
    - mail aplikacija je super
    - od včeraj deluje tudi urejanje dokumentov v Quick Office,
    - kot uporabniku TouchPada naj bi ti pripadalo 50 GB (!) prostora zastonj (!) pri box.net (preko aplikacije BOX). To moram še preveriti.
    - prijeten uporabniški vmesnik
    - na PC ga "privežeš" kot USB mass storage in kopiraš gor in dol kakor želiš
    - predvaja .mp4


... in še negativne izkušnje:

    - za reboot potrebuje precej (preveč) časa
    - dolgo zaganjanje nekaterih aplikacij
    - ogledovanje fotografij je skoraj neuporabno počasno
    - nimam še ovitka ;-)

djordjevic ::

Takole bom rekel - za 499 evrov ga zagotovo ne bi kupil (ta trenutek v bistvu za nobeno tablico nisem pripravljen toliko odšteti), če ga pa dobim za kakšnih dobrih 100 evrov po tej promociji (priti pliz HP :)), ga pa takoj vzamem. Mimogrede, koliko te je prišel na koncu - z davkom in poštnino vred? Aja, pa amazon app za branje knjig si že kaj testiral?
No grave is deep enough to keep us in chains.

Oxford ::

Kupil sem ga preko Borderlinx-a (virtualni naslov v USA). Neka "brihta" pri BestBuy.com ga je zapakirala v škatlo, ki je bila 10x prevelika in zato je bil strošek poštnine + express dostava + zavarovanje pošiljke kar 90 evrov. Če to dodamo k 80 evrom kupnine (sem je vštet USA davek + poštnina do Borderlinx naslova) je bilo vse skupaj 170 EUR.

To je precej več kot 100 dolarjev, vendar je, kar je. Za ta denar dobiš najbolj gnilo kitajsko tablico z Androidom 2.1 in uporovnim zaslonom.

djordjevic ::

Malo outdated mogoče, a vseeno. Si namestil WebOS update 3.0.4? Kakšne so kaj izkušnje po dobrih dveh mesecih rabe?
No grave is deep enough to keep us in chains.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Tablični računalnik google android (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
5612928 (9592) M-XXXX
»

Novi Kindli (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
11137924 (32675) bojsi
»

apple ipad 16GB - kje najceneje (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
519068 (2805) IIIman

Več podobnih tem