» »

.pdf to .epub converter?

.pdf to .epub converter?

Tomson ::

Ima kdo kakšne izkušnje, kateri je najboljši .pdf to .epub converter?


TNX
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

s1m0n ::

Probaj tegale!
http://download.cnet.com/PDF-to-EPUB/30...
Aktivacijsko ti pošljem na ZS! (Da ne bo kdo kompliciral imajo promocijo in davajo gesla zastonj)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: s1m0n ()

Yossarian ::

Bom si kar tole temo sposodil. Jaz konvertiram pdf datoteko s programom "PDF to ePub Converter" ali pa kar online. Pri nekaterih datotekah mi skonvertira enako kot je v originalu, nekatere pdf datoteke pa mi skonvertira tako, da so nekatere vrstice do polovice, čeprav pri originalu niso. V originalu je npr. takole:

"Dok je mladi zrakoplovni inženjer pokušavao osvijestiti Lionu, kapetan
dohvati dnevnik leta, odeblju bilježnicu u koju se moralo upisivati...

ko pa skonvertiram pa takole:

Dok je mladi zrakoplovni inženjer pokušavao osvijestiti Lionu, kapetan
dohvati dnevnik leta,
odeblju bilježnicu u koju se moralo upisivati...

Ali pa so v pdf datoteki vrstice poravnane, v epubu pa potem niso. Kaj bi to bilo?
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

Nikonja ::

a ga komplicirate vsi madonca, downlodajte si dol Calibre (zastonj program) in lahko konvertirate iz vseh možnih formatov.

Castiel ::

Calibre je zakon!

Yohan del Sud ::

Calibre ja, če rabiš samo konverzijo in fino prilagajanje za posamezne e-čitalnike. Ne dela pa čudežev, niti drugi konverterji ne, še posebej ne iz kakšnega pasjega PDF-ja. Če hočeš vrhunske rezultate in se greš resnega e-založnika, potem se tudi malo nauči ePuba, saj ni tako težko. Če si dovolim malo samoreklame: ena knjigica, ki sem jo ravno pred kratkim izdal.
www.strancar.com

Zgodovina sprememb…

Yossarian ::

Nikonja je izjavil:

a ga komplicirate vsi madonca, downlodajte si dol Calibre (zastonj program) in lahko konvertirate iz vseh možnih formatov.


Malce boljše preberi. Jaz konvertiram s svojim program, vendar ne gre tako, kot bi rad. Tudi Calibre dela enako. Bom probal tole od Yohana.

Yohan del Sud je izjavil:

Calibre ja, če rabiš samo konverzijo in fino prilagajanje za posamezne e-čitalnike. Ne dela pa čudežev, niti drugi konverterji ne, še posebej ne iz kakšnega pasjega PDF-ja. Če hočeš vrhunske rezultate in se greš resnega e-založnika, potem se tudi malo nauči ePuba, saj ni tako težko. Če si dovolim malo samoreklame: ena knjigica, ki sem jo ravno pred kratkim izdal.


Opa, šefe, pravkar sem videl, da je plačljivo. Žal ne konvertiram toliko, da bi se mi jo splačalo kupit. Bom pač bral v pdf. Vseeno hvala.
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kobo HD Aura, Kindle Paperwhite, Tolino Vision

Oddelek: Kaj kupiti
163077 (1248) tikitoki
»

E-book, e-knjiga, osnove, kako?

Oddelek: Izdelava spletišč
61401 (1268) Blond
»

EPUB kopiranje ?

Oddelek: Pomoč in nasveti
163095 (2603) poweroff
»

EPUB vs PDF na tablicah, prodaja e-knjig

Oddelek: Pomoč in nasveti
455520 (5003) Gandalfar

Več podobnih tem