» »

Predragi/smešni oglasi

Predragi/smešni oglasi

Temo vidijo: vsi
««
264 / 315
»»

NecroFlex ::

Malo sem gledal naokoli za kakšen 2200g/2400g in sem naletel na tole lepotico ;);((
http://www.bolha.com/racunalnistvo/nami...
Asus ROG Strix Scar II GL704GW:
i7-8750H | 32GB DDR4 2666MHz | RTX 2070 8GB | 2TB NVMe SSD + 1TB SATA SSD

matobeli ::

Tempirano steklo: 1, 2, 3, nateg!

meho7 ::


:O

Alien123 ::

Vsaki drek je že gaming

matobeli ::

Pa sej je 1060 3gb še zmeri ok za 1080p gaming.

Če da za ene 450€:))

Leaker49 ::



Cena je zadnja...Cena ni 400 in ne 450


A če uganeš ceno ga da zastonj?

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Truga ()

smrko ::

Je tole nateg?

http://www.bolha.com/uporabnik/--xgadge...


Prodajalec
--xgadgets
1000 Ljubljana
Uporabnik od: 19.3.2019

BT52 ::

Res preveč lepe cene. Nevem če bi reskiral...

DarwiN ::

Bolha sproti briše račune tem scamerjem, in le-ti redno ustvarjajo nove vsak dan.. Tko da, kadar vidiš, da je nekdo uporabnik šele dan ali dva, gre praktično VEDNO za nateg.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Papillon3 ::

Itaq da je nateg...
Jaz sem se malo z njimi nategoval..

Prej so imeli oglas pod Digitalcenter,,,vsi oglasi so še zmeraj isti

GoDigital Center info@godigitalcenter.net

pon., 4. feb. 09:30

Pozdravljeni,

Grafična kartica je nova, vakumsko zapakiran, garancija 36 mesecev.

Končna cena je 250EUR, vključno z DDV in stroškov poštnine (brezplačna dostava). Nahajamo se v Berlinu v Nemčiji. Plačilo bo opravljeno preko Amazon in dostava preko DHL ali UPS. 30-dnevna politika vračanja.

Cena je nižja kot običajno, zagotavljamo vam ugodno cenovno ponudbo v temu obdobju. Dostava je za vse izdelke brezplačna. Izdelki, ki so na zalogi bodo dostavljeni v roku 1 do 3 delovnih dni od datuma prejema nakazila. Izdelke bo dostavila zunanja dostavna služba (DHL ali UPS). Pred dostavo vas bodo kontaktirali na email ali na telefonsko številko.

Če ste resen kupec, mi pošljite vašo telefonsko številko, ime in priimek, naslov za dostavo in se bom obrnil na Amazon za obdelavo vašega naročila.
Če imate še kakršnakoli vprašanja v zvezi z izdelki, s vprašanji plačila ali dostavo, vas prosimo, da se ponovno obrnete na nas.

Lep pozdrav / Mit freundlichen Grüßen / Best Regards
Sales Representative,
Sara Oehler

Go Digital Center GmbH
Usedomer Str. 24
13355 Berlin
Germany

Hours: Mon - Sun: 08am-8pm

GoDigital Center info@godigitalcenter.net

Pozdravljeni,

Transakcija bo izvedena prek Amazon Payments; način plačila je prek Paysafecard in ste zavarovani z garancijo A-to-z. S tem se odpravijo vsa vprašanja glede zaupanja, kajti šele po tem, ko boste prejeli paket in ga pregledali, bo Amazon sprostil denar za aparat na moj račun. S tem sva tako oba zaščitena.:))

Kartice paysafecard so najbolj razširjene predplačniške kartice v Sloveniji in so na voljo v vrednosti po 10, 25, 50 in 100 €. Paysafecard kartico lahko kupite po vsem svetu na 500.000 prodajnih mestih. To so npr. supermarketi, kioski ali bencinske črpalke. S paysafecard kartico lahko plačujete preko spleta tako enostavno in varno kot z gotovino. Pri plačevanju vam ni potrebno razkriti kreditne kartice oz. številko vašega bančnega računa ali ostalih osebnih podatkov.:))

Imate 30 dni časa, od dneva ko boste prejeli paket, da pregledate izdelek. Če iz kakšnega koli razloga izdelka ne želite obdržati, ga nam preprosto pošljete nazaj na naš naslov in vam v celoti povrnemo denar.

Dostava je za vse izdelke brezplačna. Izdelki, ki so na zalogi bodo dostavljeni v roku 1 do 3 delovnih dni od datuma prejema nakazila. Izdelke bo dostavila zunanja dostavna služba (DHL ali UPS). Pred dostavo vas bodo kontaktirali na email ali na telefonsko številko.

Če ste resen kupec, mi pošljite vašo telefonsko številko, ime in priimek, naslov za dostavo in se bom obrnil na Amazon za obdelavo vašega naročila.

Od Amazonce boste prejeli potrditev naročila z vsemi podrobnostmi o naslednjih korakih za dokončanje nakupa.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Papillon3 ()

jero_no1 ::

Core2duo PC - težko bo najt pravega entuziasta za 100€...

NecroFlex ::

100€ za nekaj kar ''deluje''? Matiča bi rekel da bi se na ebay prodala lahko za lep denar, samo tukaj težko in pa tista napaka velikokrat pomeni da je nekaj v stiku da porablja energijo in prazne CMOS baterijo.
Asus ROG Strix Scar II GL704GW:
i7-8750H | 32GB DDR4 2666MHz | RTX 2070 8GB | 2TB NVMe SSD + 1TB SATA SSD

mrTwelveTrees ::

user427615 ::

mrTwelveTrees je izjavil:


http://www.bolha.com/racunalnistvo/nami...

550 eur ? :O

Moraš upoštevat, da ima 'likvidno hlajenje'. :)

issak ::

meho7 je izjavil:


:O


> Računalnik je star 1 leto

Zakaj bi kdo eno leto nazaj tlačil i5-7500 v nov računalnik... In 6 ventilatorjev... in 350W napajalnik...

850€ xD tip je šaljivec, nimaš kaj.
Desktop: i7-12700F | 7900XTX | Asrock H670M-ITX/ax | 32 GB RAM | Dell G3223Q
Server: G4560 | 16GB RAM
OLKB Planck | Logitech G Pro X Superlight | Sennheiser HD6XX

smrko ::

Mi je prav žal ampak ne morem biti tiho, tale kleemen je res pobegnil iz kakšne ustavove:

rabljen jogi

rabljen povšter

Potem so tu še rabljene spodnje gate in rabljene superge in še polno drugih odpadkov...

Fak no...

Alien123 ::

Pa še s.p. si je moral zapret

Killermode ::

Verjetno, ker so letgo ukinal v slo?:))

koyotee ::

Ja ker nima časa za popoldanca, ker ga toliko porabi za pisanje čudnih oglasov na st :))
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Alien123 ::

4 dni na teden on dela zastonj in nima časa za službo.

Generton ::

Btw, ve kdo zakaj se letgo umika iz Slo?

NecroFlex ::

Fiting ime ima za to ceno ;)
Asus ROG Strix Scar II GL704GW:
i7-8750H | 32GB DDR4 2666MHz | RTX 2070 8GB | 2TB NVMe SSD + 1TB SATA SSD

Tomi ::

Generton je izjavil:

Btw, ve kdo zakaj se letgo umika iz Slo?

Nič hudega, ker so bili res tečni. Za vsako malenkost so zahtevali dejansko sliko izdelka, recimo za HDD, kjer je CrystalInfo bolj pomemben od slike, ker vsi kupci vedo, kako HDD izgleda. Sploh, če je naveden točen model, ipd.
metrodusa.blogspot.com

matobeli ::

Pa še preveč enostavno je bilo pritisnit sporočilo "a daš za 2/3 cene" variacije naglasov in jezikov inkluziv.

Ahim ::

Kaby Lake i7, 16 GB RAMa, motherboard, 750W napajalnik, AIO hladilnik in GTX 1070 skuipaj z starinskim SATA SSDjem in HDDjem za samo 1150 EUR:



Po zelji pa se rabljen monitor ali (discontinued model) TV prakticno po polni prodajni ceni.

Navali narode!

tikitoki ::

Hehe, tudi sam sem pomislil, da raje narocim iz nemcije komponente po zelji:)

gusto ::

P: točke zvestobe telekom

Nabralo se mi je precej točk zvestobe na telekomu (381 točk), vendar ničesar ne rabim iz njihove ponudbe. Če kdo rabi kaj iz njihove ponudbe po nižji ceni naj mi piše, zase si vzamem 10€ za delo.

Pa te točke so vredne en drek. Za 300 točk komaj dobiš 5e popusta, to je pa še edino kar je koristno, ostalo so prenapihnjene cene v Telekomovi spletni trgovini. On bi imel pa 10€ za delo lol.;((

Ahim ::

Tale je tudi dober:



Za Haswell i7 4790 (brez K, brez hladilnika) bi vec, kot stane nov Ryzen 2400G s hladilnikom in dvoletno garancijo, za i5 4670 (isto kot prvi) pa vec kot stane nov Ryzen 2200G (spet s hladilnikom in dvoletno garancijo) :))

meho7 ::

Ahim je izjavil:

Tale je tudi dober:



Za Haswell i7 4790 (brez K, brez hladilnika) bi vec, kot stane nov Ryzen 2400G s hladilnikom in dvoletno garancijo, za i5 4670 (isto kot prvi) pa vec kot stane nov Ryzen 2200G (spet s hladilnikom in dvoletno garancijo) :))

i7 4790 se vedno drzi ceno
https://www.ebay.de/sch/i.html?_from=R4...

sirotka ::

Seveda, saj tudi po hitrosti ne zaostaja kaj dosti za današnjimi cpuji, s tem, da ima ddr3 rame in marsikdo ima doma delujočo platko zanj.

gddr85 ::

logično, da drži, od ivy do kaby je vse isti šmorn :P

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gddr85 ()

Ahim ::

meho7 je izjavil:

Ahim je izjavil:

Tale je tudi dober:



Za Haswell i7 4790 (brez K, brez hladilnika) bi vec, kot stane nov Ryzen 2400G s hladilnikom in dvoletno garancijo, za i5 4670 (isto kot prvi) pa vec kot stane nov Ryzen 2200G (spet s hladilnikom in dvoletno garancijo) :))

i7 4790 se vedno drzi ceno
https://www.ebay.de/sch/i.html?_from=R4...

Ne me narobe razumeti - vsak, ki bi placal vec za 6 let star prcoesor, kolikor stane danes nov, zmogljivejsi, z neprimerljivo boljso graficno, varcnejsi, z dodatnim hladilnikom in za povrh z dvoletno garancijo, mora imeti presneto dober razlog za tako odlocitev (recimo preostalo plato in RAM, ki jih kdo ve zakaj ni sposoben prodati in s tem dobiti sredstva za nakup nove plate in novega RAMa, spet hitrejse, z novejsimi featurji kot npr. M.2, PCIe 3.0/4.0, vec hitrih USB portov, itd.). Ampak koliko je takih ljudi? Koliko na ST? Pa se DDR4 se ceni.

Tole je pa realnost po Evropi, ne samo na ST (zakljucene drazbe za i7 4790), ker si ravno lepil link na eBay.de:

https://www.ebay.de/itm/Intel-Core-i7-4...

https://www.ebay.de/itm/Intel-Core-Proz...

https://www.ebay.de/itm/Intel-Core-Proz...

https://www.ebay.de/itm/Intel-Core-i7-4...

itd., od tega primerki s hladilnikom.

Odstej stran se provizijo od eBaya, da dobis koncno ceno za prodajalca.

bozicek ::

Odvisno od situacije, zato pa je potrebno vse preračunat

Primer malce drugačen ker se gre za prenosnik ampak so malce podobne smernice
Zgoraj se je Necroflex smejal ceni 3630QM za 120€, ki pa je povsem realna čeprav gre za star procesor
Na mojem prenosniku se mi recimo bolj splača zamenjat trenutni i7 3520m za i7 3630QM kot pa kupovati nov prenosnik (Če bi imel višek denarja seveda)

Da bi pa imel notri kakšen i5 pa ni nič za razmišljat, ampak samo procesor za zamenjat, ker se bolj splača kot pa nov prenosnik kupovati za 900 evrov, ki je vsaj podobnem
rangu kot moj Elitebook 8570W

Ali pa tale konkreten primer z procesorjem iz mojega pogleda
Da imam doma v kompu en pentium ali pa i3 z 8 giga rama
Ali naj kupim nov procesor, plato in ram za cirka 230€ (Ryzen 2400 + plata + 8GB rama) ali pa za 100€ tistega i5 ali pa celo i7 iz ebaya ki je linkan

Osebno...raje rabljenega...130€ pa lahko drugam namenim...Recimo v boljso grafo ce bi zelel špile igrati...Ali pa v SSD v primeru da ga se nebi imel

Ali so meni cene previsoke? Seveda. Tako kot vsi bi si tudi jaz zelel tak proc za 30€
Vendar na žalost ni tako ampak tudi glede na to ceno se mi ga bolj splača vzet kot pa nove stvari
Vsaj iz mojega pogleda
Darila letos samo za poredne

sirotka ::

noro :D 10točk za kreativen BS opis, -40 za nabijanje:D

http://www.bolha.com/racunalnistvo/nami...

smrko ::

Ne vem ali je nor ali namenoma čaka na še večjega norca, ki bi to kupil:

http://www.bolha.com/avdio-in-video/vid...

Mimogrede, TV je star okoli 10 let. Je pa res, da je digitalen, mogoče je zaradi tega dražji :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: smrko ()

maticb492 ::

Če je pa dal 1000€ za njega :'(
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

Kebab11 ::

sirotka je izjavil:

noro :D 10točk za kreativen BS opis, -40 za nabijanje:D

http://www.bolha.com/racunalnistvo/nami...


najdi cene na ebayu in boš videl, da ga še poceni prodaja
Obiščite mojo spletno stran

sirotka ::

Kebab11 je izjavil:

sirotka je izjavil:

noro :D 10točk za kreativen BS opis, -40 za nabijanje:D

http://www.bolha.com/racunalnistvo/nami...


najdi cene na ebayu in boš videl, da ga še poceni prodaja


Glede na to, da gre verjetno zate - glede na enako konfiguracijo, verjamem, da se boš branil. Realno gledano, pa tale cpu ni nič kaj poseben, niti več pretirano hiter, vseeno je letnik 2010, vse ostalo pa tudi ni nič posebnega. Edino, če bi res trofnil "zbiratelja". Seveda se tudi 1050ti ne primerja z 970/980.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: sirotka ()

Kebab11 ::

Samo matične na ebayu so 250 EUR
potem je tu še procesor, ki je na ebayu cca 140 eur (na slo trgu verjetno krepko čez 200)
SSD in HDD sta skupaj vsaj 100 eur
Napajalnik tale gre rabljen za 80 eur +
16gb corsair 2133 rama je tudi prek 100 eur

pa smo že na tej ceni, pa hladilnika niti nisem vključil, niti grafične

tako da prosim, ne bit retard in komentirat, če očitno nimaš pojma

980x se bp navije za 35% in potem je performans enak 8700k (samo osebno bi raje imel 980x, čisto zarad prestiža, pokaže, da si res entuziast)
Obiščite mojo spletno stran

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Kebab11 ()

sirotka ::

Kebab11 je izjavil:

Samo matične na ebayu so 250 EUR
potem je tu še procesor, ki je na ebayu cca 140 eur (na slo trgu verjetno krepko čez 200)
SSD in HDD sta skupaj vsaj 100 eur
Napajalnik tale gre rabljen za 80 eur +
16gb corsair 2133 rama je tudi prek 100 eur

pa smo že na tej ceni, pa hladilnika niti nisem vključil, niti grafične

tako da prosim, ne bit retard in komentirat, če očitno nimaš pojma


haha, ja in jaz ti lahko najdem koga, ki prodaja 2600k na ebayu za 300, pa to ne pomeni, da je dejansko tolk vredno, enako velja za mobo. Gre za robo staro skoraj 10let konc koncev, saj pravim, edin če boš podturil kakem "zbiratelju" ali koga nategnil. Ko mački stopiš na rep, se očitno spusti na osebno raven in cvili:D Rešuje ga malo, da ima 6 jeder, drugače po jedru je že 2500k hitrejši verjetno.

edit: Ja, navit ni niti bliz hitrosti 8700k na stock frenvencah. Pokaže, da imaš rad oldtimerje in si poln nekih spominov na mladost. Pozabljaš, pa, da se tudi 8700k navije...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: sirotka ()

Dr_M ::

gddr85 je izjavil:

logično, da drži, od ivy do kaby je vse isti šmorn :P


To seveda ni res, ampak ok.
Zadnje dni se igram malo z 25W xeonom skylake, pa je skoraj tako hiter, kot 3570k z 3x vecjo porabo.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

dolenc ::

980x... Umiram od smeha :D

MihaK3 ::

Kebab11 je izjavil:

Samo matične na ebayu so 250 EUR
potem je tu še procesor, ki je na ebayu cca 140 eur (na slo trgu verjetno krepko čez 200)
SSD in HDD sta skupaj vsaj 100 eur
Napajalnik tale gre rabljen za 80 eur +
16gb corsair 2133 rama je tudi prek 100 eur

pa smo že na tej ceni, pa hladilnika niti nisem vključil, niti grafične

tako da prosim, ne bit retard in komentirat, če očitno nimaš pojma

980x se bp navije za 35% in potem je performans enak 8700k (samo osebno bi raje imel 980x, čisto zarad prestiža, pokaže, da si res entuziast)


Lmao! :));(( 1050Ti v rangu 980-ke, 1366 i7 enak 8700k Ne se jebat kaj se najde tu gor! ;((

NecroFlex ::

Že moj E5-2670 premaga i7-980x v multithreading zadevah in cenejši je + plate že pocen dobiš. Drugače pa vzameš X99 in pa xeona pa si tudi v večini primerih boljši. Če pa ti je toliko pomembno navijanje, potem vzami X79 ali X99 in pa xeona E5-16xx, teli so pa odklenjeni in se kar super navijajo.

Tole ti bo nekdo kupil če ima res preveč denarja ali pa res polni zbiratelj pa še to večinoma če imaš original škatle in dodatke zdraven. Drugače pa daj na ebay in vidi če bo šlo, samo zato ker je gor za 200+ € še ne pomeni da se prodajo za toliko, če sploh.
Asus ROG Strix Scar II GL704GW:
i7-8750H | 32GB DDR4 2666MHz | RTX 2070 8GB | 2TB NVMe SSD + 1TB SATA SSD

gusto ::

Prodam GTX 1060 6GB

GTX 1060 6GB za 130€. Uporabnik registriran danes. Hmmm...:|

koyotee ::



Telefon na dotik, ohranjen, 20-30€.
Verjetno je pozabil dopisati še v delujočem stanju :))
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Generton ::

Za 20-30e dejansko lahko dobis kak Samsung Galaxy S4, al pa kaj podobnega :P

hojnikb ::

dobis mogoce ze, sam ne z delujoco baterijo. js sn na svojem menju 4x.
#brezpodpisa

NecroFlex ::

http://www.bolha.com/racunalnistvo/pren...

:| dražje kot se je nov prodajal pred kratkim?
Asus ROG Strix Scar II GL704GW:
i7-8750H | 32GB DDR4 2666MHz | RTX 2070 8GB | 2TB NVMe SSD + 1TB SATA SSD

Master_Yoda ::



Ryzen 2600 (150 v mind)
GTX 970 (okoli 100 rabljeno?)
8GB Ram (65 EUR 2 palcki po 4 3200- ceprav ne pise kaksen je ram sploh ali sta dve palcki ali ena, ter hitrosti...)
500W antec napajalnik

Ne pise ce je maticna in ohisje tudi, ter kaksna sta.

Za 699 eur ? Hehe.
Dovie'andi se tovya sagain.

Zgodovina sprememb…

««
264 / 315
»»