» »

Predragi/smešni oglasi

Predragi/smešni oglasi

Temo vidijo: vsi
««
232 / 315
»»

Alien123 ::

RC37 je izjavil:

@Gregor5816 -- hahaha xD ne vem kaj je z tistemu ki to prodaja narobe:))... What the heck "zlat kramp za rudarjenje bitcoinov" kot da je bitcoin kamen ki se ga koplje... Nekateri res nimajo pojma o pojmu oz. so nateguni svetovnega formata.


GupeM ::

^Word!

edi45 ::

Alien123 je izjavil:

RC37 je izjavil:

@Gregor5816 -- hahaha xD ne vem kaj je z tistemu ki to prodaja narobe:))... What the heck "zlat kramp za rudarjenje bitcoinov" kot da je bitcoin kamen ki se ga koplje... Nekateri res nimajo pojma o pojmu oz. so nateguni svetovnega formata.




+1 haha

Sno0py ::

RC37 je izjavil:

@Gregor5816 -- hahaha xD ne vem kaj je z tistemu ki to prodaja narobe:))... What the heck "zlat kramp za rudarjenje bitcoinov" kot da je bitcoin kamen ki se ga koplje... Nekateri res nimajo pojma o pojmu oz. so nateguni svetovnega formata.


hahaha :)) upam da je tudi to bil sarkazem =D zdej si me pa res spravu v smeh..

Machete ::

:D
Drugače pa ima ta oglas skrito agendo. Poglejte nickname.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Predator X ::

Ko bi bil vsaj zlat.

Predator X ::

edi45 je izjavil:

http://www.bolha.com/racunalnistvo/nami...

jezus kristus...to pa je pravi AMD fanboy z njegovim "gaming beast kompom" haha nevem kdaj sem se nazadnje tak nasmejal


Zakaj vsi tvoje komentartji letijo na AMD fanboye?

Na bolhi je veliko neumnih oglasov pa ni važno za kaj gre.

edi45 ::

Predator X je izjavil:

edi45 je izjavil:

http://www.bolha.com/racunalnistvo/nami...

jezus kristus...to pa je pravi AMD fanboy z njegovim "gaming beast kompom" haha nevem kdaj sem se nazadnje tak nasmejal


Zakaj vsi tvoje komentartji letijo na AMD fanboye?

Na bolhi je veliko neumnih oglasov pa ni važno za kaj gre.


vsi komentarji ne, samo tisti kateri si zaslužijo..preberi si malo oglas, izjemna grafična kartica r280x, izjemen procesor fx 8350 eden najboljših za igre, Računalnik je Gaming Beast na katerem laufa vse hitreje kot Usain Bolt na Olimpijskih igrah. Pred uporabo se ga lahko sproba, da se prepričate za kakšno zverino in GAMER računalnik gre.
Je sposoben poganjati igre v 4K resoluciji na visjih nastavitvah itd..al je dejansko nor al pa se dela norega

Heavy ::

Lahko bi imel nvidio in intel pa še vedno bi spesnil tak oglas.
#TeamFelix

edi45 ::

Heavy je izjavil:

Lahko bi imel nvidio in intel pa še vedno bi spesnil tak oglas.


dvomim..samo AMD fanboyi živijo v svojem svetu, kar se tiče takih zadev.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: GupeM ()

gddr85 ::

no, no, smo vidli dost abnormalnih cen gtx gpujev na bolhi, da ne govorim o 775/1366 robi ;)

ramiz?! ::

1366 je res najbolj overpriced podnožje, ki ga lahko trenutno kupiš ... folk to prodaja kot da je suho zlato
Never regret anything, there's always a reason things happen.

Kurzweil ::

775 plate niti ne... 1366 pa ja... v čem je stvar. Sam sem imel oz. še imam star računalnik, ki je imel i7 920 procesor na 1366 podnožje. Plate so fino crkovale, procesorji pa praktično sploh ne in ko se je to podnožje po relativno kratkem času umaknilo s trga je cena obstala oz. zrastla, v tistem času so bili to najboljši proceosrji in še super so se navijali. Ravno kontra efekt pa so doživeli omenjeni procesorji, na trgu jih je ostalo miljardo, plat pa nikjer in tako dobite recimo procesor i7 920 ali več za 10-20€, lahko rečem da je vreden še danes več in to brez dvoma. V glavnem vmes sem si nabavil nov comp in nova Asusova ATX prime plata z vsem , kar se za danes spodobi je bila cenejša, kot mi folk ponuja za plato Asus p6t-deluxe s podnožjem 1366. Podobno velja za RAMe in sicer DDR3... imam jih še 12Gb in mislim da 1600MHz, ki jih pred par leti nisem spravil naprej za 30€, isto velja za plato in procesor, sedaj dobim za cel comp skoraj 200€. Kdo bi razumel in ja čas je da prodam to... Ne samo da je plata povsem delujoča, tudi lepo ohranjena je in še pasivne hladilnike za north in south bridge ima. Verjetno so še drugi razlogi zakaj je ta plata oz. to podnožje tako iskano, osebno če bi mi kdo ponudil zadevo za pol manj denarja in če ne bi poznal situacije bi rekel, da se mu meša...

Dodajam še tale link, malce za občutek... ja tudi do 300€ :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Kurzweil ()

Predator X ::

Kurzweil je izjavil:

775 plate niti ne... 1366 pa ja... v čem je stvar. Sam sem imel oz. še imam star računalnik, ki je imel i7 920 procesor na 1366 podnožje. Plate so fino crkovale, procesorji pa praktično sploh ne in ko se je to podnožje po relativno kratkem času umaknilo s trga je cena obstala oz. zrastla, v tistem času so bili to najboljši proceosrji in še super so se navijali. Ravno kontra efekt pa so doživeli omenjeni procesorji, na trgu jih je ostalo miljardo, plat pa nikjer in tako dobite recimo procesor i7 920 ali več za 10-20€, lahko rečem da je vreden še danes več in to brez dvoma. V glavnem vmes sem si nabavil nov comp in nova Asusova ATX prime plata z vsem , kar se za danes spodobi je bila cenejša, kot mi folk ponuja za plato Asus p6t-deluxe s podnožjem 1366. Podobno velja za RAMe in sicer DDR3... imam jih še 12Gb in mislim da 1600MHz, ki jih pred par leti nisem spravil naprej za 30€, isto velja za plato in procesor, sedaj dobim za cel comp skoraj 200€. Kdo bi razumel in ja čas je da prodam to... Ne samo da je plata povsem delujoča, tudi lepo ohranjena je in še pasivne hladilnike za north in south bridge ima. Verjetno so še drugi razlogi zakaj je ta plata oz. to podnožje tako iskano, osebno če bi mi kdo ponudil zadevo za pol manj denarja in če ne bi poznal situacije bi rekel, da se mu meša...


775 plate niso vredne 10€.

Okey, za tako bi dal 15-20€.
http://www.bolha.com/racunalnistvo/osno...

Kurzweil ::

Tale plata s podnožjem 775 je izjema oz. nekoga res jebe občutek, po večini pa so po 20€. Plate s podnožjem 1366 pa so po pravilu po +100€, če ti jo rata sploh dobit, trenutno mislim, da na Bolhi ni nobene.

Imam pa plat s podnožjem 775 polno omaro, dam vse za 20€...

Drugače pa meni je bil zabaven tale oglas ... tole še ni niti retro, niti rare, tole ima v kleti še vsak 3. državljan. Me pa tole rahlo spomni na film Mad Max ali pa igro Fallout :D

shadeX ::

Imam pa plat s podnožjem 775 polno omaro, dam vse za 20€...


Za kakšne procesorje? Quad tudi?

Kurzweil ::

Lahko pogledam, pojma nimam kateri modeli so, to se je nabralo skozi leta. Ko bom doma in ko bo čas, lahko pogledam.

next3steps ::

Kaj je z idiotom gmajna 84? Daja gor ponudbe za odkup NOVIH graf, po aneriških cenah in ponudi toliko, kot če bi grafa bila dtara leto ali dve.

Seveda potem ta šrot preprodaja dalje.

The Player ::

Po ta novem ima Facebook svoj "bolšji sejem" in najdem tole.



Ne vem kaj je avtor hotel povedati s tem oglasom, ampak se prepustite domišliji :D.

V enem dnevu je oglas pogledalo več kot 1000 ljudi.

Glede na to, da je tole javno dostopno na Facebooku, sklepam, da ne kršim njegove zasebnosti?

Zgodovina sprememb…

Crossfire ::

Ena najslabših membranskih tipkovnic vseh časov...
http://www.bolha.com/racunalnistvo/tipk...

jero_no1 ::

Malo divje cene ima ta tip :)
Ta podaljšek (30m dolžine) pride v trgovini okol 40EUR.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jero_no1 ()

Kurzweil ::

Je to drago ja... mimogrede sem se srečal s tovrstnimi podaljški/kabli že mnogokrat... še bolj češka stvar so varovala za otroke na štekerjih, ko res ne gre nikamor, sploh takole pozimi... mimogrede, dobim za ta denar boljši kabel in končne elemente, ki so gumijasti in držijo neprimerljivo več in ga raje sam zvijam... vse to za 20€...

dxx ::

Kurzweil je izjavil:

... še bolj češka stvar so varovala za otroke na štekerjih, ko res ne gre nikamor, sploh takole pozimi... mimogrede, dobim za ta denar boljši kabel in končne elemente, ki so gumijasti in držijo neprimerljivo več in ga raje sam zvijam... vse to za 20€...

Vse, kar iz tega slovničnega zmazka znam razbrat je edino to, da znaš kupiti kvaliteten gumijast kabel in ga sam zvijaš.

Alien123 ::

jaz ga vse zastopim, bo treba kdaj na štajersko prit majster

neverjetni99 ::

Alien123 je izjavil:

jaz ga vse zastopim, bo treba kdaj na štajersko prit majster


se strinjam, je čist normalno napisal

dxx ::

Po čem ste me dali ven iz "štajerske"???
Kaj imajo veze zaščite za vtičnice z letnim časom? Kaj imajo varovala vtičnic sploh veze s to temo?
Jaz sem jih kupil, ko smo jih rabili. Pozimi.

ziga1990 ::

Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

hojnikb ::

no vtec, no love :)
#brezpodpisa

ziga1990 ::

^^ boljši je razlog zakaj prodaja
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

edi45 ::

ziga1990 je izjavil:

^^ boljši je razlog zakaj prodaja


en nadležni hondaš manj na cesti:))

MostWanted ::

edi45 je izjavil:

ziga1990 je izjavil:

^^ boljši je razlog zakaj prodaja


en nadležni hondaš manj na cesti:))


kaj pa tisti ki ga bo kupil??

kixs ::

https://www.njuskalo.hr/hdd-diskovi/hdd...

Ne vem ali se tip heca ali resno misli. Izgleda kot da hoce nekoga nategniti. :|

NecroFlex ::

Nategniti? Na internetu? Nikoli! ;)




:thinking:
Asus ROG Strix Scar II GL704GW:
i7-8750H | 32GB DDR4 2666MHz | RTX 2070 8GB | 2TB NVMe SSD + 1TB SATA SSD

Predator X ::

mogoč je mislu 120€

DarwiN ::

MSI GeForce GTX 1080 Ti Gaming X Trio za 535€.

Zagrabite, močvirniki. ;)

Uporabnik že od 7.10.2017 ... Ima novorojenčka, a je za Bolho izvedel šele pred dvema mesecema? Do not compute.. ali pa je živel pod kamnom. :D
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

gddr85 ::

tole bi blo glih za tebe Darwin in tvoj 4k panel, a se ne boš javil, magar še mal zglihata ;)

kixs ::

NecroFlex je izjavil:

Nategniti? Na internetu? Nikoli! ;)



Zanimivo je, kako je nastavil parametre v HDTune, da res izgleda ubitacno hiter disk.

Oglas sem sicer prijavil, vendar vprasanje kaj bodo naredili.

DarwiN ::

gddr85 je izjavil:

tole bi blo glih za tebe Darwin in tvoj 4k panel, a se ne boš javil, magar še mal zglihata ;)

Jah, ampak je too good to be true.. Še iz oči v oči si ne bi upal prevzet tega, kaj šele preko pošte. :S

In še AGT trgovina.. Mogoče je kartica defektna in mu nočejo zamenjat nateguni pri AGTju. :/

Nisi ti Lblančan? Skoči na ogled. ;)
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

edi45 ::

DarwiN je izjavil:

MSI GeForce GTX 1080 Ti Gaming X Trio za 535€.

Zagrabite, močvirniki. ;)

Uporabnik že od 7.10.2017 ... Ima novorojenčka, a je za Bolho izvedel šele pred dvema mesecema? Do not compute.. ali pa je živel pod kamnom. :D


yea right...https://geizhals.de/msi-geforce-gtx-108...

grafična je prišla v prodajo oktobra letos, nevem kje je on dobil ta model 3 mesce prej? haha

NecroFlex ::

edi45 je izjavil:

DarwiN je izjavil:

MSI GeForce GTX 1080 Ti Gaming X Trio za 535€.

Zagrabite, močvirniki. ;)

Uporabnik že od 7.10.2017 ... Ima novorojenčka, a je za Bolho izvedel šele pred dvema mesecema? Do not compute.. ali pa je živel pod kamnom. :D


yea right...https://geizhals.de/msi-geforce-gtx-108...

grafična je prišla v prodajo oktobra letos, nevem kje je on dobil ta model 3 mesce prej? haha

Morda ima strica ki dela pri MSI pa jo je prej dobil ;)
Asus ROG Strix Scar II GL704GW:
i7-8750H | 32GB DDR4 2666MHz | RTX 2070 8GB | 2TB NVMe SSD + 1TB SATA SSD

gddr85 ::

DarwiN je izjavil:

gddr85 je izjavil:

tole bi blo glih za tebe Darwin in tvoj 4k panel, a se ne boš javil, magar še mal zglihata ;)

Jah, ampak je too good to be true.. Še iz oči v oči si ne bi upal prevzet tega, kaj šele preko pošte. :S

In še AGT trgovina.. Mogoče je kartica defektna in mu nočejo zamenjat nateguni pri AGTju. :/

Nisi ti Lblančan? Skoči na ogled. ;)

sem Lblabčan ja, sam je mal overkill za moj panel, pa še deep down navijam za rdeče, tko da bi imel slabo vest..

gusto ::

P:M:16GB DDR4 Ballistix sport gaming

Ni tale "gaming" malo izmišljen, nikjer še nisem videl telih ramov gaming verzije. A če napišeš gaming zraven, se bolje prodaja?

Prodam i5 8400 gaming 300€ :P

meho7 ::



Rabljeno drazje od novega? :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: meho7 ()

Tribal ::



Bwahahaha Skoraj dražje kot v slo trgovini :D

NecroFlex ::

http://prntscr.com/hpdycv


^ http://prntscr.com/hpdygw

Hmm, intenzivno razmišljanje ;((
Asus ROG Strix Scar II GL704GW:
i7-8750H | 32GB DDR4 2666MHz | RTX 2070 8GB | 2TB NVMe SSD + 1TB SATA SSD

kixs ::

http://www.bolha.com/racunalnistvo/nami...

Ja, ~ devet let staro... ce bi bili zdej leta 2009 :))

edi45 ::

kixs je izjavil:

http://www.bolha.com/racunalnistvo/nami...

Ja, ~ devet let staro... ce bi bili zdej leta 2009 :))


"ob doplačilu 4€ imam na voljo monitor" hahaha:))

gusto ::

To je že retro zadeva. Za 19€ dobiš kišto z monitorjem za preigravat stare igre pa malo nostalgije. Men se zdi dober deal.:D

Predator X ::

gusto je izjavil:

To je že retro zadeva. Za 19EUR dobiš kišto z monitorjem za preigravat stare igre pa malo nostalgije. Men se zdi dober deal.:D

mah, za tako zadevo bi ti moral plačat, da odpelješ

**PODARIM**

Zgodovina sprememb…

meho7 ::



Vsaj 200€ predrago :))
««
232 / 315
»»