» »

Predragi/smešni oglasi

Predragi/smešni oglasi

Temo vidijo: vsi
««
314 / 315
»»

recmajkemi ::

Lahko, da delam krivico in je stvar urejena kot mora biti. Bi le opozoril, da se je artikel objavljen v tem oglasu [izbrisana tema] prodajal kot okvarjen na bolhi.
V tej državi vsi vedo za vse svinjarije, ki se dogajajo.
Ko pa vprašaš, kdaj so prijavili kako stvar pa črički.
Če veš, obišči & prijavi na; e-uprava.gov.si/podrocja/vloge/vloga.html?id=2377

Superboyy ::

Scam - Lego millennium falcon za 220 eur:
https://www.bolha.com/kocke/original-le...

Fotke pobrane iz ebaya kjer je listan za 2100 eur:
https://www.ebay.com/itm/324709989665

Zgodovina sprememb…

Buggy ::

Jep nategun v trenutni iteraciji Luka52333, spreminja samo cifre username-a. Je ta teden prodajal tudi meni zanimiv artikel, ki je pri tokratnih BF cenah bil s svojo ceno celo razumljiv. Ko pa sem pogledal ostale oglase in nasel 3080Ti za 280EUR je bilo vse jasno. Zadeva je se toliko bolj zanimiva ker prodaja zadeve pod pretveto Bolhine "Brez Skrbi" storitve.

Se ga je pa ze strejsal pizduna...in tudi tokrat umaknili oglase.

https://www.reddit.com/r/Slovenia/comme...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Buggy ()

kixs ::

recmajkemi je izjavil:

Lahko, da delam krivico in je stvar urejena kot mora biti. Bi le opozoril, da se je artikel objavljen v tem oglasu [izbrisana tema] prodajal kot okvarjen na bolhi.


Res je. Ni se hotel vklopiti. Od takrat do danes dela BP. Pred tem ni bil vklopljen kake 2-3 tedne. Prejsnih 8 let je tudi delal BP. Ne vem kaj je bilo. Dejansko pa bi to potencialnem kupcu tudi povedal in dal zadnjo ceno, ce se odloci za nakup. Sicer ga se vedno lahko dam hcerki, le da ga pri svojih 11 letih ravno ne potrebuje :lol:

aljo558 ::

broken/link ::

kixs je izjavil:


Res je. Ni se hotel vklopiti. Od takrat do danes dela BP. Pred tem ni bil vklopljen kake 2-3 tedne. Prejsnih 8 let je tudi delal BP. Ne vem kaj je bilo. Dejansko pa bi to potencialnem kupcu tudi povedal in dal zadnjo ceno, ce se odloci za nakup. Sicer ga se vedno lahko dam hcerki, le da ga pri svojih 11 letih ravno ne potrebuje :lol:


Pri starih samsung monitorjih je bila to kar pogosta težava. Krivec pa so bili kondenzatorji, ki jih je bilo potrebno menjat. Po menjavi so monitorji delovali naprej BP.

_Denny_ ::

aljo558 je izjavil:

https://www.bolha.com/ostali-racunalnik...

Zanimivo :)

Slike so iz tega ameriškega oglasa https://www.jawa.gg/product/25806/rtx-4... za bolj "normalnih" $1850.

Glede na to, da bi naj bil osebni prevzem, greš verjetno tja z 990€, domov pa brez denarja z modricami :))
Asrock X670E Taichi, Ryzen 9 7950X3D + NH-D14, 96GB Corsair DDR5-6400 CL32
RTX 2070S 8GB, 2TB Kingston KC3000, 2TB ADATA SX8200 Pro, 4TB Micron 5200
Seasonic Focus Plus 850W, Corsair Air 540, Logitech Z-2300, Samsung UE65H6400

d4vid ::

Kakšni so pogoji za ta "brez skrbi" na bolhi? Sem preletel par oglasov in en kup njih mi deluje kot scam. Od prenizkih cen pa do slabih prevodov...
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD

kixs ::

broken/link je izjavil:

kixs je izjavil:


Res je. Ni se hotel vklopiti. Od takrat do danes dela BP. Pred tem ni bil vklopljen kake 2-3 tedne. Prejsnih 8 let je tudi delal BP. Ne vem kaj je bilo. Dejansko pa bi to potencialnem kupcu tudi povedal in dal zadnjo ceno, ce se odloci za nakup. Sicer ga se vedno lahko dam hcerki, le da ga pri svojih 11 letih ravno ne potrebuje :lol:


Pri starih samsung monitorjih je bila to kar pogosta težava. Krivec pa so bili kondenzatorji, ki jih je bilo potrebno menjat. Po menjavi so monitorji delovali naprej BP.


Na to sem tudi sam pomislil. Zanimivo, da je to naredil samo enkrat. Tisti dan se ni vklopil in sem sprobal vse... in ga dal med "odpis". Potem sem ga za foro spet probal cez nekaj dni in od takrat deluje BP. Sicer vidim neki LCD servis v LJ, da oglasujejo poceni popravilo kondenzatorjev, vendar nimam poti med delavniki.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kixs ()

Devinos ::

Pravzaprav ne spada v to temo, a vendar je povezano, ker so cene res nore.
Mimovrste se zgleda pripravlja na super ekstra noro božično znižanje in so navili cene nekaterih izdelkov do ekstrema. Marže going brrrrr

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Devinos ()

aljo558 ::

_Denny_ je izjavil:

aljo558 je izjavil:

https://www.bolha.com/ostali-racunalnik...

Zanimivo :)

Slike so iz tega ameriškega oglasa https://www.jawa.gg/product/25806/rtx-4... za bolj "normalnih" $1850.

Glede na to, da bi naj bil osebni prevzem, greš verjetno tja z 990€, domov pa brez denarja z modricami :))


Najbrž res, aha sedaj je že 990 EUR, včeraj je bilo 690 EUR.

sirotka ::

kixs je izjavil:

broken/link je izjavil:

kixs je izjavil:


Res je. Ni se hotel vklopiti. Od takrat do danes dela BP. Pred tem ni bil vklopljen kake 2-3 tedne. Prejsnih 8 let je tudi delal BP. Ne vem kaj je bilo. Dejansko pa bi to potencialnem kupcu tudi povedal in dal zadnjo ceno, ce se odloci za nakup. Sicer ga se vedno lahko dam hcerki, le da ga pri svojih 11 letih ravno ne potrebuje :lol:


Pri starih samsung monitorjih je bila to kar pogosta težava. Krivec pa so bili kondenzatorji, ki jih je bilo potrebno menjat. Po menjavi so monitorji delovali naprej BP.


Na to sem tudi sam pomislil. Zanimivo, da je to naredil samo enkrat. Tisti dan se ni vklopil in sem sprobal vse... in ga dal med "odpis". Potem sem ga za foro spet probal cez nekaj dni in od takrat deluje BP. Sicer vidim neki LCD servis v LJ, da oglasujejo poceni popravilo kondenzatorjev, vendar nimam poti med delavniki.

Tole se splača samo, če boš sam porihtal. Je dokaj enostavno popravilo.

kixs ::

https://www.tvklinika.com/popravilo-mon...

Pise cena ~35€. Tolk dam, ampak nimam poti.

Rias Gremory ::

Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

maticb492 ::

Če bi bilo leto 2019 mogoče :))
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

Rias Gremory ::

Se mi je zdelo.
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

d4vid ::

[izbrisana tema]

Pentium 4 PC s 1GB rama in AGP grafično za 80€? To bi bilo tolk vredno leta 2010.
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD

AvtoR ::

Muzejska vrednost:))

Koraaz ::

d4vid je izjavil:

[izbrisana tema]

Pentium 4 PC s 1GB rama in AGP grafično za 80€? To bi bilo tolk vredno leta 2010.


Tudi leta 2010 P4 PC nebi bil vreden 80€.

Uporabnik želi zgolj na hitro zaslužiti in računa na nostalgičnost starejše mladine, ki bi želela podoživeti stare dobre čase in je zato nabil ceno.

Npr. v enem drugem oglasu, AGP grafične kartice prodaja po 130€, pa nobena od njih ni nič posebnega bila za tiste čase, da bi bila danes lahko vredna takšne cene.

_Denny_ ::

Točno to. Sem nor na te retro zadeve, samo mi ne pade na pamet, da bi vzel nekaj z Radeonom 9200 ali Geforcom 6200...tega niti ne bi vzel ob izidu, ker so dejansko imele status "raje nič kot pa to". Iz tistega AGP oglasa bi bili edini ok kartici Rage 128 Pro Ultra za 1996-1999 igre (tu sicer večina raje vzame kak Voodoo) in pa FX5900 za vse do zgodnjih DX9 iger; Ebay cen obeh nisem gledal, zato ne vem, če so primerne ali ne.
Asrock X670E Taichi, Ryzen 9 7950X3D + NH-D14, 96GB Corsair DDR5-6400 CL32
RTX 2070S 8GB, 2TB Kingston KC3000, 2TB ADATA SX8200 Pro, 4TB Micron 5200
Seasonic Focus Plus 850W, Corsair Air 540, Logitech Z-2300, Samsung UE65H6400

Koraaz ::

_Denny_ je izjavil:

Iz tistega AGP oglasa bi bili edini ok kartici Rage 128 Pro Ultra za 1996-1999 igre (tu sicer večina raje vzame kak Voodoo) in pa FX5900 za vse do zgodnjih DX9 iger; Ebay cen obeh nisem gledal, zato ne vem, če so primerne ali ne.


Zakaj bi izbral ravno to kartico?
A ni bila FX serija Geforceov obupno slaba in se je sploh ni splačalo kupit? Bila je celo tako slaba, da je Nvidia skoraj bankrotirala.

S katero serijo kartic je takrat konkuriral ATI?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Koraaz ()

49106 ::

S katero serijo kartic je takrat konkuriral ATI?


Z Radeoni 9700 oz 9800. Ni vse tako črnobelo. Tisti čas sem kar precej igral COD2 in ko je nekdo odvrgel dimno bombo, je FPS na Radeonih drastično padel, pri Nvidii pa ne.


Koraaz je izjavil:



Npr. v enem drugem oglasu, AGP grafične kartice prodaja po 130EUR, pa nobena od njih ni nič posebnega bila za tiste čase, da bi bila danes lahko vredna takšne cene.


Kaj pa vem, odvisno od same grafične.


https://www.ebay.com/sch/i.html?_from=R...
https://www.ebay.com/sch/i.html?_from=R...


Da ne omenjam te, ki se mi zdi da sploh ne deluje:

https://www.ebay.com/itm/204482609566

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

_Denny_ ::

Koraaz je izjavil:

Zakaj bi izbral ravno to kartico?
A ni bila FX serija Geforceov obupno slaba in se je sploh ni splačalo kupit? Bila je celo tako slaba, da je Nvidia skoraj bankrotirala.

FX 5xxx podpira Table Fog in 8-bit Paletted Textures, ki je Radeoni iz tistega časa ne. To dvoje je sicer prisotno v starejših igrah, a sam bi na sistem iz 2003 namestil Win98SE in pričakoval, da delujejo vse igre na max detailih od zadnjih DOS-ovskih do DX 9.0a (2004). Potem je še tu hitrejši antialiasing, kar še starim stvarem dodatno polepša izgled.

Drugače pa ni bilo tako hudo...oba tabora sta bila v DX7 in DX8 več ali manj podobnih hitrosti, v OpenGL je vodil Geforce, v DX9 pa Radeoni. Pa še v slednjem ni bila situacija, da bi imel na eni 10fps, na drugi pa 60. Preberi si kak starejši review za FX 5800 ali pa 5900, kjer v skoraj vsakem navedejo vzroke za DX9 počasnost FX serije v primerjavi z Radeoni (shader modeli, floating point precision, pasovna širina vrama).
Asrock X670E Taichi, Ryzen 9 7950X3D + NH-D14, 96GB Corsair DDR5-6400 CL32
RTX 2070S 8GB, 2TB Kingston KC3000, 2TB ADATA SX8200 Pro, 4TB Micron 5200
Seasonic Focus Plus 850W, Corsair Air 540, Logitech Z-2300, Samsung UE65H6400

kixs ::

Retro je postal drag spas. Samo v zadnjem tednu sem za razne retro kartice zagonil za 5 letosnjih bozicnic... pa se ni konec :lol: Hvala k...u je bozicnica pri nas sirotinja :lol:

meho7 ::

[izbrisana tema]

Se samo meni zdi cena malo previsoka? :|

Rias Gremory ::

Verjetno je ja. Na Geizhalsu bi posamezne komponente skupaj prišle cca. 780€. S poštnino in nihanjem cene za posamezeno komponento med trgovinami torej recimo 820€ +-20€.
Ker so komponente že uporabljene je pa računalnik vsaj 10% manj, npr. 740€.
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

misek ::

HP Pavilion dv6-3030em, i3 M350, star krepko čez 10 let, brez baterije za 100 € ??? Eni ljudje se res hecajo ;(

[izbrisana tema]

hariscorale ::

meho7 je izjavil:

[izbrisana tema]

Se samo meni zdi cena malo previsoka? :|


mogoče za ene 150 eur drgač kul

floyd1 ::

Velikokrat preveč iščemo rabljeno, ker naj bi bilo ceneje. Včasih dobiš novo zadevo bistveno ugodneje kot nek rabljen krš. Tudi trgovinska skladišča včasih praznijo...

Kakega pol leta sem spremljal rabljene malo močnejše aktivne (party oz. pro) zvočnike, pa ljudje mislijo, da so tudi 7 in več let stare in konkretno zgonjene zadeve še vedno vredne več kot polovico cene aktualnih in seveda novih modelov z garancijo itd. In potem najdem novega (Wharfedale Titan 15) pri nas v slo za 60% znižanega in cenejšega od rabljenih ponudb v tem rangu (torej 15", aktivni, "firmski"). Pogledam še malo po EU cenah in nikjer niti blizu tako dobre cene (230eur). Ujel sem še ravno zadnjega...

jero_no1 ::

V katerem letu se je 'zataknil' ta:
P:grafične kartice PCE/AGP

Če napišem na okroglo, so cene ravno ene 3x previsoke (za PCIe grafe, AGP ne bom komentiral)...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jero_no1 ()

MIHAc27 ::

Itak en preprodajalec/ trgovina. Se mi zdi da je iz Krškega. Obtičal pa ni v preteklosti ampak prihodnjosti, a veš kolk bodo AGP vredne šele čez 10-15 let. Kupi sedaj, potem boš pa lahko prodal za 6x ali 10x ceno.

kixs ::

Ni preprodajalec in ni iz Krskega... cene so visoke. Verjetno je kaj podobnega na eBayu - nisem preverjal.

tikitoki ::

V industriji so ponekod vezani na zastarelo opremo, verjetno takšnim lahko dobro prodaš. Drugače pa ne vem zakaj bi kdo kupil takšno grafo.

kixs ::

Eni imamo fetish na stare racunalnike... Svetovno gledano, pa je dovolj takih z globokimi zepi... Kar se na koncu tudi pri nas pozna...

bozicek ::

NIč od tega ni vredno
Za retro gledaš kaj je bilo najboljše v tistem obdobju
Če greš na XP in konec AGP je ATI 3850 ali 4670. Jaz sem prodal ravno prejšnji teden 3650 ki je nekje tretja najhitrejša AGP za 50€
Če se greš pa win98 pa itak Vodoo ali 9800 serijo
Darila letos samo za poredne

kixs ::

Ne recem, da nimas prav. Ampak prevec posplosujes. TOP stvari so vedno v demandu. Vendar je veliko tudi taksnih, ki si zelijo sestaviti kar so imeli (low-mid range).

Vcasih gledam na eBayu kaksno rec za absurdno ceno. Si mislim, nikoli ne bo prodal. Pa se ocitno najde eden, ki rabi ravno to :|

GupeM ::

Pa ne samo to, da si želijo sestaviti to, kar so imeli. Mogoče si želijo sestaviti to, kar je bilo takrat najboljše. Pa se ne dobi, ali pa je predrago. Pa potem vzamejo kaj šibkejšega, kar jim je še sprejemljivo.

kixs ::

Definitivno so v zadnjih letih cene explodirale tudi na tem retro podrocju.

Za sebe lahko recem, da imam tako TOP stvari, kot tudi PC identicen prvemu, ki sem ga imel. In to z vsemi "slabimi" komponentami. Zadnjo rec sicer se iscem... 40MB Conner HDD in res ne dam zanj 100€+, kot so nekateri na eBayu. Uspel sem recimo dobiti 80MB isti model, vendar je "prevelik" :lol:

bozicek ::

Da
Ampak govorimo o dotičnem oglasu
Dati za 9600 55€ je smešno če dobiš 3650 po 50 na ebayu
Darila letos samo za poredne

kixs ::

Drzi.

Malo me je zaneslo ;)

MIHAc27 ::

Nišne zadeve, ki so nenadomestljive lahko postanejo veliko vredne.

Par dni nazaj je na eni firmi crknil gumb na 3d miški. Nova je bila 1000€. Resno razmišljajo o nabavi rabljene, ki stane 2500 na ebayu, če nam jo ne rata popravit. Dobiš seveda za 3000 čisto novo ampak ni enak model, in seveda je vprašanje delo z njihovimi programi.

Tiste grafe iz oglasa ravno ne vem, če so toliko nišne. Imamo pa mi še eno škatlo AGP in PCI grafičnih, mogoč bi se splačal kej prodat.

Koraaz ::

kixs je izjavil:

cene so visoke. Verjetno je kaj podobnega na eBayu - nisem preverjal.


Argument, da je "cena visoka", ker je takšna na ebayu naj se neha uporabljati, ker ne drži teže.

Če kdo želi prodajati po takšnih cenah naj objavi oglas na ebayu, kjer bo imel dostop do svetovnega trga, ne pa na bolhi, FB tržnici ali Slotechu, kjer je domet zgolj SLO trg.

Tujec bo mogoče bil pripravljen plačati za "premium", medtem, ko pričakovati isto od Slovenskega državljana bolj težko, glede na to, da statistika pravi, da več kot 1/2 ljudi dela za minimalca.

Sicer lahko ljudje probavajo prodat po premium ceni, ampak na koncu je vprašanje, za koliko bo prodal, če mu bo sploh uspelo prodat?

kixs ::

Vse je to res. Kdo pa pravi, da ne prodaja tudi na eBayu ;)

Sicer, ce hoces ali ne, je eBay neko merilo. Se posebej pri specificnih stvareh. Ampak moras gledat prodane oglase.

Imas pa tudi pri nas visje cene kot na eBayu. Tale je se pred parimi meseci imel ceno 500€. Pa tudi znizana je se vedno visja.
https://www.bolha.com/ostale-konzole/re...

Cena je pac odvisna od prodajalca in kako mocno ali hitro zeli rec prodati. Nekaj so zelje, drugo realnost...

GupeM ::

Koraaz je izjavil:


Če kdo želi prodajati po takšnih cenah naj objavi oglas na ebayu, kjer bo imel dostop do svetovnega trga, ne pa na bolhi, FB tržnici ali Slotechu

Zakaj pa ne? Če hoče, ga lahko objavi tudi v Salomonovem oglasnik in na radiu Sora.

Takšni oglasi me sploh ne motijo, ker pač prodaja kar prodaja. Nikjer ne piše, da je zadeva top of the top itd... Ne rečem pa, da ni predrago.

Večji problem so tisti, ki prodajajo 766 MHz celeron z integrirano grafiko kot über gaming računalnik, zraven pa še napišejo, da zadeva poganja vse najnovejše igre na ultra nastavitvah. Tukaj pa že lahko kdo nasede in kupi zadevo...

MIHAc27 ::

Računalniška pismenost povprečnih ljudi je kar nizka. Če mu razlagaš o herzih te samo čukasto gleda.

Evo še ena anekdotica: Ena tajnica me sprašuje, kakšen prenosnik naj kupi da bo ok. Ji seveda razlagam o procesorjih in me samo čukasto gleda. Pa jo vprašam, če že ima kaj v mislih. "Ja, sem že šla gledat v Big Bang." In kateri vam je bil všeč? "RDEČ".

Sva tukaj potem zaključila.

kixs ::

Pa ravno taka rabi pomoc. Ne vprasas kaj ji je vsec, ker drugacnega odgovora niti ne mores pricakovati :lol: Vprasas koliko denarja je pripravljena dat. Naceloma nad 500€ so ze za kupit. Potem pa so detaili kateri procesor, ram, teza, velikost, zaslon... barva ;) Pac kar je na zalogi, ce noce cakat.

111111111111 ::

Pa v big bangu naj testira tipkovnico na laptopu, ponavadi je to največja štala.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Blinder ::

Njej je bolj pomembna barva kot tehnične stvari. Ji poskusiš najdet prenosnik rdeče ali kakšne druge njej lepe barve, kateri je tudi s tehnične plati vreden svojega denarja. Tako bo najbolj vesela, četudi lahko dobiš podobno dober črn prenosnik, kateri ima 200 mhz na CPE več
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

GupeM ::

MIHAc27 je izjavil:

Računalniška pismenost povprečnih ljudi je kar nizka. Če mu razlagaš o herzih te samo čukasto gleda.

Evo še ena anekdotica: Ena tajnica me sprašuje, kakšen prenosnik naj kupi da bo ok. Ji seveda razlagam o procesorjih in me samo čukasto gleda. Pa jo vprašam, če že ima kaj v mislih. "Ja, sem že šla gledat v Big Bang." In kateri vam je bil všeč? "RDEČ".

Sva tukaj potem zaključila.

Seveda ljudje ne vejo kaj pomenijo določene zadeve. In tudi ti si se povsem narobe lotil zadeve. Zato pa, namesto da vprašaš kakšnega bi rada, vprašaš za kaj ga bo uporabljala.
Ali bo igrala igre (če da, kakšne? Za minesweeperja in pasjanso pač ne rabiš zverine), ali bo delala 3D renderje, ali bo samo office in web.
Ali ga bo večinoma uporabljala v pisarni na docku in na ločenem ekranu z ločeno miško in tipkovnico, ali bo večinoma delala na vgrajenem ekranu in tipkovnici?
Koliko je pripravljena plačat? Če hoče gaming zverino za 300 €, pač ne bo šlo in ji to razložiš. Lahko pa za malo denarja dobiš po specsih soliden laptop z zanič ekranom, tipkovnico, touchpadom in ohišjem. Ampak, če ga boš 95 % časa uporabljal doma na docku, enkrat na 14 dni ga boš pa vzel s sabo na vikend, toliko da lahko preveriš maile al whatever, so ekran, tipkovnica, miška in ostalo precej nepomembni.

Ko enkrat ugotoviš kaj rabi in koliko je pripravljena plačat, pa pogledaš, če imajo kaj takšnega v rdeči barvi. Če nimajo, ji mogoče svetuješ nekaj v črni/sivi, ki je po specifikacijah OK. Če nasveta ne upošteva, njen problem. Ko te naslednjič gnjavi za pomoč, ker ji računalnik šteka, ji pač poveš, da si ji takrat svetoval X, ona pa je raje vzela rdeč Y in da ji ne moreš pomagat.

MIHAc27 ::

Sej ponavadi je prvo vprašanje, za kaj se bo rabil računalnik. Če gre za prenosnik, koliko ur se bo v njega buljilo in ali se bo nosil naokoli. Za buljenje so 15-17" za nosit naokoli pa čim manjši, kake yoge.
Pač tej tajnici je bil najpomembnejši podatek, da je rdeč. Kateri model, znamka...to si ni nič zapomnila tako da niti ve vem, a je bil ok ali ne.

Problem, ki ga jaz vidim je, da nov prenosnik dobiš že za 200, 300€ v vsakem Lidlu. Potem je pa jok, ker celeron procesor pač nič ne zmore.
««
314 / 315
»»