» »

prenosnik za 800 do 1000 €

prenosnik za 800 do 1000 €

dzobi ::

ker sem malo ven iz tega, kateri laptopi so "in", me zanima, če mi lahko kaj priporočite?

pogoj je dober procesor in spomin in okoli 17 palčen zaslon, spodobna grafika.

hvala vnaprej za predloge

Samurai ::


Link na Amazon.de
Asus X7BSV-V1G-TZ344V 43,9 cm (17,3 Zoll) Notebook (Intel Core i7 2630QM, 2GHz, 12GB RAM, 500GB HDD, NVIDIA GT 540M, DVD, Full HD, Win7 HP
Mislim da dobiš za ta denar še največ, to je 900€ +10€ poštnine v slovenijo.

Če ne znaš nemško se obrni na amazon support.

dzobi ::

aja... po možnosti naj bi laptop imel firewire..:)

Samurai ::

firewire ne vgrajujejo več serijsko, tako da kvečjem če si dokupiš Adapter za režo prenosnika.
Je pa več različnih tako da poglej katere rabiš (mali ali veliki vtič, mogoče še dodatni priključek USB 2.0) medtem ko je adapter firewire 800 drag ko žafran.

kmetek ::

Zakaj nove teme, ko so obstoječe že?

dzobi ::

zakaj pa ne? Sej je malo bolj specificna tema.. Nasel sem tole: http://computercenter.si/computercenter...
Se mi zdi top-off za to ceno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dzobi ()

kmetek ::

Ne vem, po kateri logiki oni pišejo 2 letna garancija, ko je splošno znano, da ima HP 1 letno + možnost doplačila za 2 ali 3 leta.

kle imaš podobnega z več diska in manj rama, brez torbice in miške

HP PV DV7-6003 i7/4/1TB/VGA/W7 (LE905EA#BED RETAIL)

Samurai ::

Če že reklamiraš tvojega zaposlovalca, pa reči da daš še torbico in miško gratiš če kupi prek tebe. :D

kmetek ::

Tukaj jih dosti reklamira, pa ne gre nobenemu v nos.....lahko dobi miš + torbico gratis (nekaj do 30EUR skupaj)...ni sile.
Pri 1000€ in nakup na klubsko ima že zagotovljenih 2% od vsote nakupov do 2000€ do konca leta....Že tukaj ima nekaj nazaj...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kmetek ()

dzobi ::

Za dvakrat manj rama in dvakrat manj garancije se nekako bolj splaca prva varianta. Tnx anyway:)

kmetek ::

Raje preveri na HP Slovenija in Birotehna kako je s to 2 letno.

M-XXXX ::

http://www.comtech.com/Acer-Aspire-7750...

Poštnina je 17€ :)

Če najdeš boljšo ponudbo kot tole, ti dam za pivo!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: M-XXXX ()

kmetek ::

si si naročil? poročaj ko dobiš, malo poslikaj....

M-XXXX ::

Nisem še, ker kot kaže bomo več stvari skupaj naročil... Zmenjeno, bom z veseljem:)

__X__ ::

@kmetek
Tisi model z 2 leti garancije je verjetno uvoz na lastno pest iz DE, ker tam Pavilioni imajo 2 leti garancije. Tile preko uradnih Slo uvoznikov imajo pa 1 leto. Verjetno pa lahko tisto 2 letno garancijo uveljavljaš zgolj pri tisti trgovini, dokler bo obstajala, upam da ne bo isto kot zgodba z VSHOP.SI (gora jeznih kupcev). Btw...stran je zopet nazaj in veselo iščejo nove žrtve.

EDIT: sem pogledal lastnika VSHOPa, ki je sedaj GERI. Zanimiva poteza! GERI je vsekakor OK.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: __X__ ()

kmetek ::

Ja sej to...kaj ni ena že lani krepnila.....tudi imela nekaj ugodnih prenosnikov itd....nekaj na c ?

dzobi ::

M-XXXX je izjavil:

http://www.comtech.com/Acer-Aspire-7750...

Poštnina je 17€ :)

Če najdeš boljšo ponudbo kot tole, ti dam za pivo!

kako pa je potem z garancijo tukaj?

million ::

kmetek je izjavil:

Raje preveri na HP Slovenija in Birotehna kako je s to 2 letno.


Garancija se lahko uveljavlja preko HP Slovenija brez problema. Sam sem pri computercentru kupil svojega Paviliona (dv6-6001). Pred tem sem klical na HP kjer so mi zagarantirali, da se vsi EU pavilioni garancijsko popravljalo preko njih.

M-XXXX ::

kako pa je potem z garancijo tukaj?

Eno leto mednarodne, za drugo leto pa ne vem (mogoče se da tudi v Slo, drugače pa pošlješ gor)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

100x prežvečeno - nakup prenosnika

Oddelek: Kaj kupiti
353664 (2467) eziga
»

kateri laptop?

Oddelek: Kaj kupiti
283900 (2954) solatko
»

Kupiti laptop zdaj ali počakati?

Oddelek: Kaj kupiti
224268 (3925) Blazz
»

Prenosnik HP Pavilion HDX

Oddelek: Kaj kupiti
83806 (3688) glinik

Več podobnih tem