» »

Grafične kartice - tabela za pomoč

Grafične kartice - tabela za pomoč

Temo vidijo: vsi
«
1
2

fr4nc ::

Grafične kartice - tabela za pomoč | Pozdravljeni,

predstavljam Vam mojo tabelo nekaterih grafičnih kartic, ki so bile testirane v 3DMark Vantage in 3DMark 11. Upam tudi, da je tabela uporabna ter dovolj razvidna, saj se da iz nje marsikaj ugotoviti... Rezultati so zaokroženi (zaradi večje preglednosti tabele) po smislu - npr. 4443,5 sem zaokrožil na 4444 in 3646,4 sem zaokrožil na 3646 itd. Tabela je trenutno razvrščena po 3DMark 11 rezultatu!

Model grafične | Najceneje v SLO | 3dmark 11 (povprečen rezultat)| 3dmark 11/€ | 3dmark vantage (povprečen rezultat) | 3dmark van/€
5970 2GB | 579,90 € | 6856 | 11,82 | 24617 | 42,45
GTX 580 | 406 €| 6093 | 15,01 | 24141 | 59,46
6970 2GB | 295,20 € | 5427 | 18,38 | 21118 | 71,54
GTX 480 | 300 € | 5326 | 17,75 | 19228 | 64,09
GTX 570 | 271 € | 5262 | 19,42 | 21683 | 80,01
6950 | 206 € | 4899 | 23,78 | 18396 | 89,30
GTX 560 Ti | 186,61 € | 4444 | 23,81 | 17912 | 95,99
5870 | 255 € | 4435 | 17,39 | 19020 | 74,59
GTX 470 | 184,80 € | 4370 | 23,65 | 15180 | 82,14
6870 | 155 € | 4323 | 27,89 | 16643 | 107,37
5850 | 159 € | 3769 | 23,71 | 15565 | 97,89
6850 | 140,37 € | 3646 | 25,97 | 14229 | 101,36
5830 | 168 € | 3412 | 20,31 | 13166 | 78,37
GTX 460 | 149,38 € | 3354 | 22,46 | 12454 | 83,37
5770 | 108 € | 2720 | 25,18 | 9805 | 90,78
5750 | 92,40 € | 2246 | 24,31 | 7586 | 82,10
GTS 450 | 83,47 € | 2190 | 26,24 | 8518 | 102,05


Tabela mi je vzela precej časa, zato pričakujem komentarje v smislu: dobra ideja, pohvalno, itd.

Če najdete v kateri trgovini še ceneje katero od grafičnih kartic mi to sporočite na ZS (seveda z dokazom - link) ter bom osvežil oz. popravil... prav tako bom tudi redno posodabljal tabelo, saj bodo kmalu na voljo tudi nove grafične kartice ter mogoče v bližnji prihodnosti še dodal kak stoplec zraven :) itd.

PS: Upam, da ni napak oz. jih je čim manj, sam se že zmeden s številkama 5 in 6 :D...

Lp
  • vrnil v prejšnje stanje: bluefish ()

Dr Lex ::

Nice :)
Fajn bi blo če bi postavo podatke sorazmerno z stolpci ;)

Marilyn ::

Bravo fantina..hvala za tole!...še več takih kot si ti!

BALAST ::

Take tabele niso nobena novost, ampak pridejo prav, posebno če so od nekomercialne pobude. 8-)

Marilyn ::

@balast..ne bodi TROLL, raje pohvali..no, saj si!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Marilyn ()

blackbfm ::

...

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: bluefish ()

BALAST ::

@Marilyn, ne trollam, ampak če poznaš Anandtech tabelo, kjer se krešejo mnenja da Anandtech spletna stran namazana z AMD denarjem in njim v prid tudi prireja rezultate, kvari celoten pogled na taka testiranja in tabeliranja vseh podatkov.

fr4nc ::

@blackclw : no sej to je OK... samo je fora, da se cene kar hitro spreminjajo ter, da pridejo ven nove grafične kartice... potem bi dejansko moral za vsako spremembo narediti novo sliko...

Lp

BALAST je izjavil:

Take tabele niso nobena novost, ampak pridejo prav, posebno če so od nekomercialne pobude. 8-)


+ cene so iz SLO trgovim, kar se mi zdi, da veliko priporore k dejanskemu realnemu p/p (saj večina kupuje v SLO), saj ne moreš enačit p/p med karticami v ZDA z p/p v SLO... IMO.

Lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fr4nc ()

blackbfm ::

Jah če maš veselje s tem potem pa najbolje da postaviš kakšno spletno stran da bo vse ažurno:)

fr4nc ::

Stran (še z marsičem drugim) imam dejansko že dolgo narejeno v textpad-u :D...le objaviti še jo moram... mogoče si bom vzel čas in jo res dokončno ustanovil...
Ima kdo kak predlog za ime domene - pišite na ZS, da ne blatimo teme :))?

Lp

frudi ::

A sploh še kdo kaj da na 3DMark rezultate?
1ACDoHVj3wn7N4EMpGVU4YGLR9HTfkNhTd... in case I've written something useful :)

Marilyn ::

sem želel samo pohvaliti fanta, nič drugega..nekateri pa raje ste " pametni" kot pa da pohvalite...sam sem oebeno odprl pred kratkim temo, kjer sem spraševal razliko med grafičima...če bi ta fant "pohitel" nekoliko prej...mi tega nebi rabilo..zato sem ga pa pohvalil tukaj in nič drugega..izkažite se tudi drugi..pa da Vas vidimo..frajerji..svet bi bil veliko lepši, če bi bilo veliko takih kot je fr4nc ;)..vse pohvale ponovno....

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Marilyn ()

BALAST ::

Preveč hvale bo fr4nc-u samo škodovalo, lahko pa prosi S-T admine da objavijo njegov graf v ličnem članku, pa prosim brez dolgovezenja o načinih DX11 proti DX10 ter ostalih benchmarkih. Ostane naj izrecno samo 3DMark 11!

jazbec ::

fr4nc vse pohvale za tole
je pa red ta ta benchmark ni nek indikator o tem katera grafična je boljša od druge

fr4nc ::

@frudi & @ jazbec:
- 3DMark is a computer benchmarking tool created and developed by Futuremark Corporation (formerly MadOnion.com and initially Futuremark) to determine the performance of a computer's 3D graphic rendering and CPU workload processing capabilities. Running 3DMark produces a 3DMark score with higher numbers indicating better performance. The 3DMark measurement unit is intended to give a normalized mean for comparing different PC hardware configurations (mostly graphics processing units and central processing units), which proponents such as gamers and overclocking enthusiasts assert is indicative of end-user performance capabilities.

-Futuremark is the world leader in PC performance benchmarking. Our 3DMark, PCMark and Peacekeeper PC tests help you optimise your PC for games, media, apps and web.

Drugače pa to ni tema za prepiranje...

PS: Če 3DMark nič ne šteje, zakaj so dejansko rezultati v igrah vzporedni tem rezultatom (nikoli še nisem videl, da bi npr. GTX 560 (stock) dosegla več FPS v igri kot pa GTX 580 (stock)...očitno je 3DMark vsaj malo resničen IMHO.

Lp

frudi ::

fr4nc:
Tvoj argument je citiranje PR teksta s Futuremarkove strani? Resno?
Raje si poglej spletne teste grafičnih kartic - skoraj nobena stran več ne daje resne teže sintetičnim testom, s 3DMarkom na čelu. Nekatere strani pa sploh več ne objavljajo 3DMark rezultatov v testih (Anandtech, HardOCP ...).

Razen znotraj iste družine kartic so 3DMarki povsem neuporabni za primerjavo različnih grafičnih. Prevelika odvisnost od ostalih komponent sistema in slabo skaliranje v SLI/CFX v nekaterih verzijah samo še dodatno povdarijo nerelevantnost rezultatov.
1ACDoHVj3wn7N4EMpGVU4YGLR9HTfkNhTd... in case I've written something useful :)

fr4nc ::

frudi je izjavil:

fr4nc:
Tvoj argument je citiranje PR teksta s Futuremarkove strani? Resno?
Raje si poglej spletne teste grafičnih kartic - skoraj nobena stran več ne daje resne teže sintetičnim testom, s 3DMarkom na čelu. Nekatere strani pa sploh več ne objavljajo 3DMark rezultatov v testih (Anandtech, HardOCP ...).

Razen znotraj iste družine kartic so 3DMarki povsem neuporabni za primerjavo različnih grafičnih. Prevelika odvisnost od ostalih komponent sistema in slabo skaliranje v SLI/CFX v nekaterih verzijah samo še dodatno povdarijo nerelevantnost rezultatov.


Le spodnja alineja je iz Futuremarkove strani...

Nekatere strani pa sploh več ne objavljajo 3DMark rezultatov v testih (Anandtech, HardOCP ...). - ali pa pač enostavno nimajo denarja(ker nimajo obiska),da bi kupili licenco ;((...

Razen znotraj iste družine kartic so 3DMarki povsem neuporabni - torej so rezultati uporabni, še sam si napisal :)):))

Prevelika odvisnost od ostalih komponent - to so TOP (100 točk gor ali dol) rezultati za te stock grafične kartice, saj so testirane tako, da ''pride na dan vsa zmogljivost kartice'' in niso od ničesar odvisne...

Lp

BALAST ::

@frudi glej ta test od M-XXXX, in njegove odzive. Ali se ti zdi smiselno da bi šel testirat 10 drugih iger posebaj za slovensko populacijo?

Zdaj, če osnovnošolec izbira novo grafično kartico za poletje, bo omejen na izbiro direktno v trgovini, če pa starši znajo in mu dovolijo nakupovati prek spleta bo pa že pogledal kaj rabi na priznanih straneh, ki so med prvimi zadetki na googlu. Odrasli igračkarji pa že znajo brat med vrsticam in izberejo samo tisti test igre, katero si lastijo oz. jo stalno igrajo.

fr4nc naj napiše en enostaven članek za S-T novice, samo s 3D Mark 11 testi in ceno/zmogljivostjo!
To zna olajšati izbiro navadnim smrtnikom, ker ni potrebno gledat 1001 graf in računat na neko prednost določene igre proti drugi. Ja kregamo pa se lahko da je Crysis bolje prilagojen Nvidia, kot pa AMD, itd.

frudi ::

Ja, Anandtech in HardOCP nimata denarja za eno smrdljivo 3DMark licenco, ki jo itak dobiš zraven vsake druge grafične. Daj ne trolaj, si boš uničil še tisto malenkost kredibilnosti, ki je še morda imaš...

Glede uporabnosti za primerjavo različnih kartic pa (iz tvojih cifer):
5870: 4435 (3DM 11), 19020 (Vantage)
6870: 4323 (3DM 11), 16643 (Vantage)
Kaj zdaj - a sta obe praktično enako hitri, ali je 5870 15% hitrejša?

gtx 480: 5326 (3DM 11), 19228 (Vantage)
gtx 570: 5262 (3DM 11), 21683 (Vantage)
Še boljše - katera od teh dveh je hitrejša?

edit:
Ali se ti zdi smiselno da bi šel testirat 10 drugih iger posebaj za slovensko populacijo?

3DMarki kot indikatorji hitrosti v igrah niso vredni pol kurca. Vredni so ravno toliko, kot oznake modela grafične kartice (torej, gtx 580 je hitrejša od gtx 570, 6970 pa hitrejša od 6950).
A Slovenci smo tako manjvredni, da si spodobnejših testov ne zaslužimo? A slo-tech bralci ne pričakujejo upravičeno malo višji nivo člankov?
1ACDoHVj3wn7N4EMpGVU4YGLR9HTfkNhTd... in case I've written something useful :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: frudi ()

fr4nc ::

Ja odvisno, če je DX11 ali DX10... zato sem pa dal primer obeh testov (z DX 11 in DX 10)... če igraš DX 10 igre vzami HD5870 ali GTX 570, če pa DX 11 pa boš vzel 6870 ali GTX 480 :))...

Drugače pa licence 100% ne dobiš zraven vsake druge grafične, vsaj ''pravo'' verzijo 3DMarka ne... Pro Edition $995.00 - kar ni malo, oz. je preveč za nekatere strani IMO.

Lp

frudi ::

fr4nc je izjavil:

Ja odvisno, če je DX11 ali DX10... zato sem pa dal primer obeh testov (z DX 11 in DX 10)... če igraš DX 10 igre vzami HD5870 ali GTX 570, če pa DX 11 pa boš vzel 6870 ali GTX 480 :))...

Čudno, da testi v igrah potem tega ne potrdijo...

fr4nc je izjavil:

Drugače pa licence 100% ne dobiš zraven vsake druge grafične, vsaj ''pravo'' verzijo 3DMarka ne... Pro Edition $995.00 - kar ni malo, oz. je preveč za nekatere strani IMO.

Lp

Tudi če eventualno rabijo Pro izdajo za objavljanje testov... to je lahko preveč za kak slo-tech, ne pa za en Anandtech ali HardOCP. Če si največje hardware strani na svetu ne bi mogle privoščiti enega smrdljivega programa za testiranje, kdo bi si ga potem lahko?
1ACDoHVj3wn7N4EMpGVU4YGLR9HTfkNhTd... in case I've written something useful :)

fr4nc ::

Čudno, da testi v igrah potem tega ne potrdijo...
Kakšen dokaz slučajno?

Če si največje hardware strani na svetu ne bi mogle privoščiti enega smrdljivega programa za testiranje, kdo bi si ga potem lahko?
Ja druge stani, katerim se program ne zdi smrdljiv in katerih je očitno več...

Drugače pa sej če ne verjameš v 3DMark ne vem kaj sploh počneš v tej temi...

Lp

frudi ::

Kakšen dokaz slučajno?

Recimo primerjava 5870-6870: http://www.anandtech.com/bench/Product/...
Skoraj brez izjeme je 5870 hitrejša za 10-20%. Tudi v DX11 igrah.

Še primerjava gtx 570 in 480: http://www.anandtech.com/bench/Product/...
Tudi tu ni nobene indikacije, da bi 480 bila hitrejša v DX 11, kot nas skušaš prepričati.

Ja druge stani, katerim se program ne zdi smrdljiv in katerih je očitno več...

Raje nehaj no. Noben pri zdravi pameti ne bo resno jemal argumenta, da en Anandtech ne objavlja 3DMark rezultatov zato, ker si ne more privoščiti licence.

Drugače pa sej če ne verjameš v 3DMark ne vem kaj sploh počneš v tej temi...

Jah, odprl sem jo, ker naslov nikjer ne omenja 3DMarkov. Od tam naprej pa samo skušam preostale bralce opozarjati, naj ne dajejo kaj dosti teže navedenim številkam.
Raje se sam vprašaj - če nisi pripravljen na kritike, zakaj si sploh odprl temo?
1ACDoHVj3wn7N4EMpGVU4YGLR9HTfkNhTd... in case I've written something useful :)

fr4nc ::

Glede 5870v6870... nimam pojma kdaj so to testirali ter katere driverje so uporabljali, če so sploh katere :D... drugače, a ni Metro 20033 DX 11 - http://www.techspot.com/review/325-amd-... ?? Sicer pa če bi se jaz sedaj odločal za nakup za eno izmed teh dveh grafičnih kartic (v SLO) bi vsekakor kupil 6870, ki je trenutno najboljša kartica gledano na p/p, saj je 64,5% cenejša od 5870, a vendar le 10-20% slabša (po tvojih podatkih)...

Glede gtx 570v480... dejansko sta kartici skodaj popolnoma enaki, vendar bi v tem primeru raje kupil GTX 570. Zakaj? Ker porabi VELIKO manj energije, se VELIKO manj greje in povrh je še VELIKO tišja....
Tudi tu ni nobene indikacije, da bi 480 bila hitrejša v DX 11, kot nas skušaš prepričati. - http://www.guru3d.com/article/geforce-g... , http://www.techpowerup.com/reviews/ASUS... (na višjih resolucijah - sicer le te pomembne, saj če si kupiš tašno kartico 100% ne boš igral 1024x768 ipd.)

Glede kritik - ti dejansko ne kritiziraš mene, ampak program (3DMark), tako da predlagam, da jim napišeš na ta naslov: info@futuremark.com - zakaj še sploh delajo ta ''smrdljiv'' program, če je totalno nerealen, neresničen ipd.

Lp

mare96 ::

fr4nc je izjavil:

bi vsekakor kupil 6870, ki je trenutno najboljša kartica gledano na p/p


sej lepo, da si se potrudil ampak neumnosti ne govori
najboljša p/p izbira je gtx560 ti

JC Denton ::

mare96 je izjavil:

fr4nc je izjavil:

bi vsekakor kupil 6870, ki je trenutno najboljša kartica gledano na p/p


sej lepo, da si se potrudil ampak neumnosti ne govori
najboljša p/p izbira je gtx560 ti


Preberi še enkrat kaj je napisal. Če bi se odločal med 5870 in 6870 bi vzel 6870 ker je boljša glede na p/p

Zgodovina sprememb…

fr4nc ::

mare96 je izjavil:

fr4nc je izjavil:

bi vsekakor kupil 6870, ki je trenutno najboljša kartica gledano na p/p


sej lepo, da si se potrudil ampak neumnosti ne govori
najboljša p/p izbira je gtx560 ti


Predvidevam, da si še najstnik ali celo otrok... saj očitno ne znaš ''brati'' tabele.

Mogoče je res GTX 560 Ti najboljša v p/p v ZDA, ali pa kje druge, vendar v SLOVENIJI pa je trenutno 6870...to je bil ravno namen moje tabele, da se izve katera je najbolša v p/p v SLOVENIJI, drugače pa je p/p odvisen glede na posamezno igro in je možno, da je v nekaterih igrah res GTX 560 Ti najboljša izbira, ampak še zdaleč ne v vseh...

GTX 560 Ti | 186, 61 € | 4444 | 23, 81 | 17912 | 95, 99 < 6870 | 155 € | 4323 | 27, 89 | 16643 | 107, 37

PS: Ne moreš gledat tabele za p/p iz ZDA in CAN, itd. ker so tam drugačne cene, v SLOVENIJI moraš gledati cene na SLOVENSKEM trgu (seveda v primeru, da boš kupil v SLOVENIJI, kar večina na tem forumu počne...tudi jaz:)).

Lp

j2e2r ::

fajn tabela
lahko dodaš še 6950 2 gb
in morda trgovine, strani, če ni skrivnost( osebno me zanima kje si dobil gtx 570 za tako ceno)

dzinks63 ::

Pri GTX560ti moraš upoštevati, da ti nudi še cudo in physx, če rabiš, ni zanemarljivo.

fr4nc ::

Glede 6950 2GB bom poizkusil... samo ima načeloma enake rezultate, saj to je testirano v Performance - kar ni velika resolucija, kjer bi se naredila opazna razlika med 1GB in 2GB verzijo...

Vse cene so iz SLO trgovin (mogoče dodam linke ja, saj sem napisal, da bom mogoče še dodal kak stolpec...), drugače imam že skoraj narejeno osveženo tabelo, saj se je že enim 6 grafičnam najnižja cena iz SLO trgovin spremenila...

Evo link za GTX 570 še s ceno iz stare tabele (271€): http://www.demise-pc.si/product_info.ph...
V novi tabeli bo z ceno 266€ : http://www.demise-pc.si/product_info.ph...

Lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fr4nc ()

jazbec ::

sej ljudje niso neumni da bi pri demise pc kupovali:))

fr4nc ::

Ja dejstvo je, da če tam ne bi nihče kupoval verjetno trgovine ne bi bilo več oz. bi se zapirala (vendar o tem nimam podatka) - IMHO... drugače pa še nisem slišal, da bi kdo drug kupoval tam razen ljudje - torej po tvojem mnenju tam kupujejo živali 8-O?

Drugače pa mi lahko napišeš seznam trgovin, kjer so ljudje pametni in tam kupujejo, da bodo cene samo iz tistih trgovin, ne pa iz takšnih, kjer kupujejo celo/samo živali 8-O...

Lp

jazbec ::

če bi malo raziskal bi vedel, da je to en anajbolj nategunskih trgovin v sloveniji
delovala pod prvim imenom, imela velike dolg in šla v stečaj potem se spet odprla pod novim imenom
o garanciji pri njih ni ne duha ne sluha itd.
na kratko-->nateguni na kvadrat (tema je že tukaj na slo-tech)

fr4nc ::

Zgodovin od raznih trgovin ne poznam najbolj oz. sploh ne poznam, to lahko priznam ja...

Iz katerih trgovin pa potem naj bodo cene?? dinokomp.si, sestavi.si, agt.si, funtech.si, mlacom.si še iz katere, a še te niso vredu?

Lp

bluefish ::

Saj ni nujno, da se doda linke do točno določene trgovine. Pač, cene naj bodo vzete iz ene naključno izbrane, ker se gre tako ali tako le za referenčno vrednost.

fenix gold ::

A se splača dat teh 50€ več in kupit 6950 namesto 6870 ?
Imam namen kupit novo karto pa me zanima kako mnenj več.

trnvpeti ::

Franc,kot si omenil trgovine, samo agt dej ven iz seznama.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: trnvpeti ()

jazbec ::

fenix gold je izjavil:

A se splača dat teh 50€ več in kupit 6950 namesto 6870 ?
Imam namen kupit novo karto pa me zanima kako mnenj več.


gtx560 ti-->isti performance kot hd6950 s tem da je hladnejša, tišja, in se boljše navija

Sssaga ::

hehe, z mojo 470-ko mam 6060, torej na ravni 580, lol :-P

Sej v igrah se ji ne približa...

Pohvalno, thumbs up!

fr4nc ::

fenix gold je izjavil:

A se splača dat teh 50€ več in kupit 6950 namesto 6870 ?
Imam namen kupit novo karto pa me zanima kako mnenj več.


Ne splača se... vzemi 6870, ki je bestbuy (kar se tiče p/p) ta trenutek v SLOVENIJI... tudi sam bom vzel pa čeprav imam denar za 6970...

Lp

Sssaga je izjavil:

hehe, z mojo 470-ko mam 6060, torej na ravni 580, lol :-P


Ja če si jo pa navil za cca. 40% (imam prav?)...

Lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fr4nc ()

Sssaga ::

ja saj si reku, da si vzel iz tabele 3DMark11, torej so v glavnem navite ... :-P
Eh, očitno jih nekateri šponajo v dvojedrnikih/švoh quadih, da je tok slab povprečje lol

fenix gold ::

ok Hvala za nasvet pol ap bom kar 6870 vzel :)
V Keri spletni trgovini mi priporočaš da jo kupim ?

gledal sem tole
http://www.dinokomp.si/product_info.php...

fr4nc je izjavil:

fenix gold je izjavil:

A se splača dat teh 50€ več in kupit 6950 namesto 6870 ?
Imam namen kupit novo karto pa me zanima kako mnenj več.


Ne splača se... vzemi 6870, ki je bestbuy (kar se tiče p/p) ta trenutek v SLOVENIJI... tudi sam bom vzel pa čeprav imam denar za 6970...

Lp

Sssaga je izjavil:

hehe, z mojo 470-ko mam 6060, torej na ravni 580, lol :-P


Ja če si jo pa navil za cca. 40% (imam prav?)...

Lp

fr4nc ::

@fenix gold: Ta je super ja... BTW: Ne splača se dat 4€ več za SAPPHIRE verzijo.

Lp

fr4nc ::

Evo tabelci za večno preglednost:

...



in še ta osvežena:

...


Vsekakor še trenutno vedno AMD/ATI kraljuje v p/p...a tabor zelenih glede tega ne zaostaja toliko...

Lp

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: bluefish ()

fr4nc ::

Nova osvežena tabela, z najnižjimi cenami, ki sem jih našel v teh trgovinah: dinokomp, sestavi, mlacom in funtech pride danes v poznih urah, ali pa jutri dopoldan.

Pratako sem dodal tudi nekaj grafičnih kartic ter tudi SLI/CF...

Lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fr4nc ()

fr4nc ::

Torej kot sem Vam obljubil včeraj... dva ''nova'' osvežena grafa (cene od včeraj iz trgovin: dinokomp, sestavi, mlacom in funtech).

3DMark 11 Performance:

...



3DMark 11 Performance/€

...



Lp

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: bluefish ()

fr4nc ::

Pravkar po dolgem času obnaljam in dodelujem tabelo (GTX 6xx, HD 7xxx)...

Zdaj me pa zanima ali nap pri p/p vzamem cene iz SLO trga ali iz tujine (NEM) - glede na to, da nas vedno več naroča iz tujine?

Lp
"Rad pomagam, če je le možno" by Fr4nc; blog(2): http://cpuwars.wordpress.com/
"I just love to share the truth!!" by Fr4nc; http://intelvsamd.wordpress.com/

bluefish ::

Pravzaprav je za graf P/P vseeno, ker cena ob relativnem razmerju nima vpliva.

fr4nc ::

Evo tabeli:

Do 6500 točk:


Preko 6500 točk:


Tabela p/p prihaja kmalu (cene sem vzel iz geizhals.at)...

Kakšne želje (dodam katero kartico ali kaj drugega?)??

Lp
"Rad pomagam, če je le možno" by Fr4nc; blog(2): http://cpuwars.wordpress.com/
"I just love to share the truth!!" by Fr4nc; http://intelvsamd.wordpress.com/

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: bluefish ()

fr4nc ::

Evo še p/p tabelci:

Do 6500 točk:


Preko 6500 točk:


Lp
"Rad pomagam, če je le možno" by Fr4nc; blog(2): http://cpuwars.wordpress.com/
"I just love to share the truth!!" by Fr4nc; http://intelvsamd.wordpress.com/

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: bluefish ()
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Best buy TOP Grafična

Oddelek: Kaj kupiti
151827 (1557) eieieie1
»

radeon hd 6970 ali gtx 570 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Kaj kupiti
21735546 (32374) fr4nc
»

Nakup grafične kartice

Oddelek: Strojna oprema
293103 (2682) glistovje
»

Katero grafično kartico kupiti 6870 ali 6950? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
17330788 (27219) galu

Nvidia vs AMD,Gtx 470/570 vs 6970/50HD+Novice (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Strojna oprema
36381090 (75405) bluefish

Več podobnih tem