» »

Nenadna izguba mailov v OE6

Nenadna izguba mailov v OE6

Blue30 ::

Zdravo
Morda boste tukaj znali pomagati, imam en malo večji problem na službenem računalniku.
V petih letih se je nabralo v inboxu okoli 6000 emailov, datoteka inbox.dbx je velika 1.70 GB. Naložil sem še Windows mail, pri inštalaciji je kar sam uvozil vse račune, nastavitve in maile iz OE6, nakar opazim, da nimam mailov od maja 2010 do predvčerajšnjim, torej za več kot leto dni ni mailov nikjer. Ne prejetih, ne poslanih, nobenih.
Naložil sem še Microsoft Outlook, uvozil vse in enako, teh mailov ni.
Tudi v OE6 jih ni, so pa zame zelo pomembni.

OE6 zato, ker je računalnik dokaj hiter, dela na XP in nisem imel potrebe po čem drugem, le Windows mail sem namestil, da bi uporabljal ta program za pošto za prihodnje.

Je kak predlog mogoče? V mailih so kontakti, poslovna dogovarjanja z velikimi kupci, tudi iz tujine, zato to predstavlja zame kar velik problem.
Nazadnje sem si kopijo inbox.dbx shranil na dvd pred pol leta in mi to nič ne pomaga.

Hvala za pomoč.

Lp

XsenO ::

Lahko samo rečem, da si imel "srečo", da se ti ni kaj takega že prej oziroma večkrat zgodilo. OE je zelo mahnjen pokvarjanju lastnih dbx datotek in zgubljanju mailov.
Lahko poskusiš s compress folder, ki naj bi deloval kot nek restore nad corrupanimi dbx ali z namenskim softwarjem. Sam osebno nisem imel preveč sreče, toda poskusiti ni greh.
1 + 1 = 1

amigo_no1 ::

Oe6 ima limitacijo velikosti 2 GB, lahko da je to povezano z izginotjem pošte.
outlook express problem s količino

Duhec ::

OE te je po vsej verjetnosti kdaj vprašal, če želiš stisniti mape (compress folders) in če si se za ta podvig odločil je orginalne *.dbx skopiral v koš. Pokukaj v njega, če je inbox.dbx tam.

Blue30 ::

Vem, kaj je bilo. Med tem kompresiranjem sem na silo ustavil v task managerju. Žal teh delov map ni več v košu.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Outlook Express

Oddelek: Pomoč in nasveti
112238 (876) amigo_no1
»

outlook express problem s količino

Oddelek: Programska oprema
61880 (1807) Duhec
»

Izginotje mailov za 9 mesecev nazaj.

Oddelek: Pomoč in nasveti
131741 (1488) Mati
»

Outlook express težava - kam je šlo 900 emailov?!?!

Oddelek: Pomoč in nasveti
191692 (1199) DrSergioDJ
»

Outlook Express>prejeto-KAKO IZBRISATI???

Oddelek: Programska oprema
92459 (2367) TinkaPinka

Več podobnih tem