» »

Avast - Win7 - 64 bit - internet

Avast - Win7 - 64 bit - internet

kelly1 ::

Hojla :( !

Imam težavo,.. do pred kratkim sem brez težav uporabljal internet preko brskalnika Mozilla. V računalniku pa imam instaliran antivirusni program Avast.

Sedaj pri zadnji nadgradnji (win7 in avast), pa mi računalnik ne zaznava več internetne dostopne točke, v primeru, da izključim avast pa internet deluje brez problema. Ali kdo ve, kje tiči težava ??

Hvala !

sloxl8 ::

V FF poskusi izključiti Avast WebRep, ki ti "ocenjuje" spletne strani.

kelly1 ::

Hvala,...

FF - ?? Kje to najdem ??? Na, povem da imam isto različico Avasta na stacionarcu ki deluje pod XP,. tukaj pa deluje b.p.

Hvala !

RejZoR ::

WebRep nima tle nobene veze. Pejt za začetek v Add Remove Programs, izberi avast!, nato še Repair in naj installer opravi svoje. Poročaj če se kaj spremeni oz se ne.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

sloxl8 ::

Pri meni je imelo veze. Odkar sem WebRep onemogočil, deluje net brez problema, prej je pa enkrat našel gateway, drugič ne.

RejZoR ::

Zanimivo. Če je res WebRep bi rabil mal več podatkov o drugem programju (sploh če je kakšna varnostna zadeva). Mislim, WebRep sploh nima nobene logike za blokiranje, samo prikazuje status trenutne strani. Zato se mi zdi mal čudno. Ni pa nemogoče.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Najboljši antivirusni program, kateri? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
11361777 (47577) d4vid
»

Lenovo ThinkPad E530C - kako vzpostaviti brezžično povezavo?

Oddelek: Pomoč in nasveti
303837 (1287) ekran
»

Kingsoft Antivirus 2012 izšel! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Informacijska varnost
12826818 (22430) alexz
»

avast! 7.0 je zunaj!

Oddelek: Informacijska varnost
335587 (4421) RejZoR
»

analiza hijack this

Oddelek: Pomoč in nasveti
171890 (1670) klaudija

Več podobnih tem