» »

potrebujem info

potrebujem info

d0c70r ::

lp! mene pa samo zanima sledeče in sicer: pravkar sem prejel pošto iz fakultete za arhitekturo v kateri piše, da sem dosegel 28 točk od 40ih in da sem izpit uspešno opravil. skrbi me pa matura....natančneje fizika. kaj se zgodi, če tega predmeta ne naredim? moram v 2. roku ponovno delati sprejemce?

hvala za odgovore!

bluefish ::

Za sprejemce ne vem, vendar moraš na novo oddati prijavo za vpis. V drugem roku pa na FA praktično ni več prostih mest.

dice7 ::

Imam podoben problem. Poklicno maturo sem vredu opravil, danes sem pa izvedel rezultate za 5. predmet in sem dosegel 42 točk, za pozitivno jih je pa minimalno 45 bilo potrebnih. Ali obstaja možnost, da sem ta predmet opravil pogojno ? Za pogojno je potrebnih 38 točk in tudi ocene pri predmetih poklicne mature imam 3 oz. več. Ali se mi bo priznalo ?

bluefish ::

Se ti ne zdi, da bi bil RIC bolj primeren naslov za tako vprašanje?

hexor ::

dice7-tudi jaz sem imel 42 točk in sem opravil pozitivno, kater predmet si pa delal?

dice7 ::

hexor, opravljal sm fiziko, kot 5. predmet, drugače sem pa naredil poklicno maturo. Za oceno 2 si potreboval 45 točk, za pogojno pa 38, imam jih pa 42.

hexor ::

hmm js sem matematiko pa sem pozitiven.... menda so kriteriji med predmetoma nekoliko drugačni, ker letos je le-ta baje fajn čudn.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Peti predmet dodatno

Oddelek: Šola
123534 (3243) St235
»

Matura 2010 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Šola
10514072 (9989) Jebac18
»

Izračun točk pri maturi; damn, resn ne vem, kak se to računa!

Oddelek: Šola
206429 (5522) KandazaR
»

ponavljanje poklicne mature

Oddelek: Šola
154202 (4006) frenk
»

Kako je s pogojno pozitivno oceno na poklicni maturi?

Oddelek: Šola
227468 (7259) Microsoft

Več podobnih tem