» »

Light Show

Light Show

vojkoz ::

Pozdrav!
A kdo izdeluje tukaj kakšne Light Show-e?
L.p.

stromar ::

Jaz prodam, (copy paste iz malih oglasov):
Light show 8 kanalni (priporočam do 100W na kanal zaradi vhodnega kabla) deluje vse avtomatsko imate le dva potenciometra enega za občutljivost in enega za nastavitev "glasnosti" oz. napetosti vhodnega signala. Vhod iz zvočnika je ločen s transformatorjem. Impedanca okoli 30 ohmov. Vhod torej dobite iz izhoda od ojačevalca. spodaj imate na hitro narisano slikco kako izgleda. Aja podarim tudi 3 reflektorske žarnice, ostale sem dal prijatelju.


vojkoz ::

omenil si da je spodaj naslikano (nič nevidim) :
btw: kolk je pa cena?
Lahk mi pišeš na majl!
L.p.

Dzqint ::

naredi si ga sam
npr. primer => Link

stromar ::

pardon; skico imate v tej temi: http://www.elektro-n.com/forum2/viewtop...

Prodam za 13.000SIT (cena materjala ki sem ga uporabil, nimam ga kaj rabit tako da ga prodam pod ceno). V conradu je podoben 6 kanalen 25.590SIT

Dzqint; moj light show je domače izdelave

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: stromar ()

stromar ::

še nekaj informacij o light showu:
Krmilno vezje dela kot VU meter, to je da se luči prižigajo glede na vhodni signal (vse lahko spremljaš preko 8 rdečih led diod na prednji stranici). Na zadnjem delu imaš 9 konektorjev: 8 "faz" za vsako žarnico in 1 "masa" za vse žarnice skupaj. Žarnice se lahko vkljapljajo od leve prot desni, od desne proti levi, mešano... V sevtlobnem telesu imaš na zadnji stranici telesa "fasange" tako da žarnico lahko kar od spredaj "prišravfaš" noter. Svetlobno telo spredaj ni zaprto, ker bi se drugače pregrevalo. Na zadnji strani krmilnika imaš še vtičnico za vhod (taka kot za slušalke), vtičnica za 220V kabel, vse kable dobiš zraven. Vhodni signal lahko napelješ iz ojačevalca, stolpa, radia,... To je popolnoma varno, saj je vhod galvansko ločen s transformatorjem-vhodna impedanca je 30ohmov. Ohišje "krmilnika" je izdelano ročno iz modre plastike, svetlobno telo pa je leseno in mat črne barve. Light show je malo rabljen, bil je le na dveh žurih, potem pa sem ga imel nekaj časa v svoji sobi, potem pa je čakal približno pol leta v kleti. Naprava ne povzroča popolnoma nobenih motenj!
Aja, dam ti eno leto garancije (razen žarnic)!!!:))
Light show lahko prideš tudi preizkusit

vojkoz ::

a ga pošlješ tudi po pošti? Si slučajno iz MB-ja?
L.p.

stromar ::

Sem s Sežane (na primorskem). Ne vem če bi lahko poslal po pošti ker je stvar precej velika

stromar ::

OK, sem preveril, lahko tudi po pošti:))


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Lightshow

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
61786 (1556) Djz3l3
»

light show

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
112916 (2712) Nitro Tech
»

Light Show

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
162389 (2033) Mulc
»

Krmiljenje LPT porta

Oddelek: Programska oprema
101210 (1069) DJroky
»

Iščem elektronski elemen, mogoče diodo....?

Oddelek: Strojna oprema
261855 (1467) stromar

Več podobnih tem