» »

Kateri televizor?

Kateri televizor?

Temo vidijo: vsi
««
151 / 223
»»

andrej69 ::

Nande je izjavil:

Pozdravljeni!
Ob poplavi televizorjev na vseh straneh (4K in FHD), sem opazil slednjega... http://www.moj-tv.com/led-tv/hisense-lt...
Zanima me, če ga kdo ima in seveda kako se obnese?
Lp!


Kar kvaliteten televizor.Kar se tiče panela, zelo kvaliteten.Skoraj nič backlight bleedinga,zelo dobra barvna reprodukcija,zelo čista slika,zelo dobra črna in bela barva,zelo solidna interpolacija,dobro skaliranje SD in HD vsebin.Skratka za takšen denar, ti vsekakor priporočam nakup.

Tomson ::

No,no ... ne pretiravajmo. ;)

Test na AVForums:

Chief amongst the problems was a dirty screen/panel banding effect when panning over bright colours but it is closely followed by pictures that are too tonally dark, by default; the situation is irretrievable with the picture controls. There is also a panel driving issue which manifests when objects move side to side (or up and down) on-screen that was fairly frequently noticeable with 50Hz content, which accounts for all the broadcast TV content in the UK as well as, likely, all your DVD collection. It's a pity as were it not for these shortcomings, the Hisense 55K321 would have been a nailed on bargain but, as it is, there are just too many issues for it to justify a recommendation. We hope that Hisense can issue a software update to at least fix the processing and luminance issues for that would make it a far more enticing proposition.


CONS:
- Poor bright screen uniformity
- 50Hz panel issue
- Picture is way too dark, crushing details
- lip sync issue
- high input lag

In ne pozabimo, da je bil test spisan glede na cene TVjev pred enim letom, danes pa so tudi pri konkurenci cene bistveno nižje, predvsem 2015 modeli...

we think you'd be better stretching your budget by ?50-100 and look at something like the Samsung JU6 series, which beats both the Hisense and Finlux, hands-down, on virtually every front...


In kot omenjeno, Sony 55X8005C za 900€ je "no-brainer", če 100€ ne igra odločilne vloge ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

andrej69 ::

Tomson je izjavil:

No,no ... ne pretiravajmo. ;)

Test na AVForums:

Chief amongst the problems was a dirty screen/panel banding effect when panning over bright colours but it is closely followed by pictures that are too tonally dark, by default; the situation is irretrievable with the picture controls. There is also a panel driving issue which manifests when objects move side to side (or up and down) on-screen that was fairly frequently noticeable with 50Hz content, which accounts for all the broadcast TV content in the UK as well as, likely, all your DVD collection. It's a pity as were it not for these shortcomings, the Hisense 55K321 would have been a nailed on bargain but, as it is, there are just too many issues for it to justify a recommendation. We hope that Hisense can issue a software update to at least fix the processing and luminance issues for that would make it a far more enticing proposition.


CONS:
- Poor bright screen uniformity
- 50Hz panel issue
- Picture is way too dark, crushing details
- lip sync issue
- high input lag

In ne pozabimo, da je bil test spisan glede na cene TVjev pred enim letom, danes pa so tudi pri konkurenci cene bistveno nižje, predvsem 2015 modeli...

we think you'd be better stretching your budget by ?50-100 and look at something like the Samsung JU6 series, which beats both the Hisense and Finlux, hands-down, on virtually every front...


In kot omenjeno, Sony 55X8005C za 900€ je "no-brainer", če 100€ ne igra odločilne vloge ...


Ta televizor sem imel priliko testirat osebno, in je tako kot sem napisal.In ta televizor ima 100HZ panel.Ta televizor nima nič slabše slike kakor Sony.Toda ti poznaš samo Sony in Panasonic.
In pa recimo ta model, ki poseka večino Sony televizorjev, kar se tiče kvalitete slike.
TrustedReviews Pros

Ridiculously good value for money
Good picture quality overall
Strong 4K-friendly connectivity for the money

Cons

Average audio
Rather basic smart system
Limited viewing angle support


http://www.makspro.si/index.php/led-tv-...

OK.d ::

Kar dobro lupijo folkhttp://www.eglobalmarket.it/tv-lcdledol... 400€8-O
LPOK.d

Tomson ::

Nisem jaz kriv, da imajo Sony/Panasonic/Samsung/LGoLED skoraj v vseh cenovnih razredih najboljše modele TVjev. Pač tako je in dokler je tako, se pač priporoča najboljše modele v določenem segmentu...

Sicer pa, K321 ...

WhatHiFi Verdict (marec 2016)- ocena 3/5

The Hisense 55K321 is tempting, but be prepared to explore further than its price and 4K compatibility before opting to buy one ...

+Decent amount of detail
+4K compatibility
+Budget price
+Impressive array of connections

-Lacks subtlety in most respects compared with leading HD sets
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tomson ()

andrej69 ::

Tomson je izjavil:

Nisem jaz kriv, da imajo Sony/Panasonic/Samsung/LGoLED skoraj v vseh cenovnih razredih najboljše modele TVjev. Pač tako je in dokler je tako, se pač priporoča najboljše modele v določenem segmentu...

Sicer pa, K321 ...

WhatHiFi Verdict (marec 2016)- ocena 3/5

The Hisense 55K321 is tempting, but be prepared to explore further than its price and 4K compatibility before opting to buy one ...

+Decent amount of detail
+4K compatibility
+Budget price
+Impressive array of connections

-Lacks subtlety in most respects compared with leading HD sets



Kar se tiče Sony in Panasonic televizorjev, so res zelo dobri v najvišjem rangu.Kar pa se tiče nižjega in srednjega ranga, pa niso nič kvalitetnejši napram konkurence.Recimo tudi Loewe, je kar nekaj boljši od večine Panasonic in Sony televizorjev.Toda marketinško ni tako prodoren v Evropi, kajti večino izdelkov se nameni Kitajskemu trgu..Hisense pa trži v Evropi.Tako so se domenili pri Loewu in Hisense.Tako, da je danes že kar nekaj proizvajalcev, ki ponujajo zelo kvalitetne televizorje, toda kot sem dejal premalo marketinško prodorni.Toda kot sem pa že dejal čas nazaj, bodo še obstali samo Philips , Hisense,Samsung in Lg.Ostalih več ne bo nikjer.Samo vprašanje časa je, kako dolgo bodo še vztrajali Sony in Panasonic, ki sta kar v velikih finančnih težavah.

Tomson ::

Se defenitivno strinjam, da se nakatere, v evropi še manj znane znamke, zadnja leta uspešno prebijajo na trg (Hisense, TCL, čakamo še VIZIO), ki že danes ponujajo zelo dobro alternativo, a vse se konča pri ceni. Če gledamo osnovno tržno ceno npr. modelov 2015, se povsem strinjam, da je bil npr. model KS321 zelo konkurenčen in dejansko zelo vreden razmisleka, ko pa začnejo cene dobrih, a "zastaranih" modelov priznanih znamk padat, zaradi prihoda novih pa "nizkocenovne" ali manj uveljavljene znamke naenkrat dobijo zelo močno konkurenco dobrih TVjev (prejšnjega leta) z ugodno ceno. Tako so trenutki v letu, ko so neuveljavljene znamke dejansko v prednosti in so trenutki, ko imajo težave zaradi nizkih cen starih modelov na policah po ugodnih cenah. Sam nikoli ne forsiram ne znamke, ne modela, pa čeprav sem zadnje mesece veliko predlagal Panasonica in Sonya, pa ne zaradi moje naklonjenosti znamki ampak zaradi modelov, ki so glede na cenovni segment ponujali največ. Kar se mene tiče je lahko drugi mesec Hisense, konec leta Philips, vedno gledam izključno na ceno/kvaliteto slike v prvi vrsti ... Hisense ima res ugono ceno, samo le ta prinaša kar nekaj kompromisov, ki se jim lahko le za malenkost višjo ceno izognemo ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tomson ()

Nande ::

In kot omenjeno, Sony 55X8005C za 900EUR je "no-brainer", če 100EUR ne igra odločilne vloge ...

Zanima me, kako se 200 Hz pri tem modelu razlikuje od 1000 Hz pri npr. KDL-55W809C? Ali bo igranje iger na PS4 zaradi tega kaj slabše?
Hvala. Lp.

Na vprašanje sem si delno odgovoril že sam... http://www.rtings.com/tv/reviews/sony/x... (Now, there is a review available Sony X810C Review (XBR55X810C, XBR65X810C) for the american equivalent version of the x8005c (called the x810c)...)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Nande ()

Tomson ::

Oba modela imata 100Hz panel, kar je edino pomembno. Kot je razvidno tudi iz testov na rtings.com pa ima X8005 boljši "motion handling" kot W800, pa je že pri W800 super... Tako da pozabi na 200Hz in 1000Hz, ker to niso native refresh rate podatki. Kot je razvidno iz testov W800 vs X810 je slednji "overall" precej boljši na vseh področjih ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

andrej69 ::

Tomson je izjavil:

Oba modela imata 100Hz panel, kar je edino pomembno. Kot je razvidno tudi iz testov na rtings.com pa ima X8005 boljši "motion handling" kot W800, pa je že pri W800 super... Tako da pozabi na 200Hz in 1000Hz, ker to niso native refresh rate podatki. Kot je razvidno iz testov W800 vs X810 je slednji "overall" precej boljši na vseh področjih ...


Model X8005 kateri se prodaja v Sloveniji, ima 50HZ panel.Logično je, če ima določen televizor 200HZ gibanja v sliki, da ne more imet 100HZ panel.





Tomson ::

Očitno, glede na zgornje tabele, ameriški X810 ni enak našemu X8005C, čeprav ju povsod enačijo. Je pa po forumih veliko vprašanj na to temo, ugibanja različna, zanimivo pa je na uradnem Sony forumu (live support) odgovor dveh referentov, da sta X810C in X8005C enaka.
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

andrej69 ::

Tomson je izjavil:

Očitno, glede na zgornje tabele, ameriški X810 ni enak našemu X8005C, čeprav ju povsod enačijo. Je pa po forumih veliko vprašanj na to temo, ugibanja različna, zanimivo pa je na uradnem Sony forumu (live support) odgovor dveh referentov, da sta X810C in X8005C enaka.


Marsikateri sploh ne vedo, kaj pišejo.Tudi ko gledam razne teste, vidim kar precej napak kar se tiče specifikacij.Tukaj si še lahko pogledaš.


Zgodovina sprememb…

  • spremenil: andrej69 ()

MrStein ::

Koliko teh testerjev pa samo prepiše specifikacije, nekaj naglumi in pobaše "provizijo" ?
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

[SkA] ::

Internet je poln nekredibilnih virov, to je menda jasno. :)

fpbs ::

MrStein je izjavil:

Koliko teh testerjev pa samo prepiše specifikacije, nekaj naglumi in pobaše "provizijo" ?

Samsung jih vsako leto ob izidu novih modelov povabi na zabavo v svoje "laboratorije", kjer dobijo ustrezne specifikacije.

Tomson ::

Najbolj zanimivo pa je, sem dokončno raziskal primer 55X8005C modela, da ima 49" IPS panel, 55" pa VA panel. Najhuje pa je, da je na vseh uradnih Sony spletnih straneh napisan MotionFlow 200HZ, v resnici pa naj bi bil, potrjeno iz Sony strani MotionFlow 800Hz. Ampak, kljub temu naj bi dejansko šlo za 50Hz panel.
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

dnsd ::

Ob tej priložnosti se Tomsunu zahvaljujem za njegove nasvete.
Od vseh možnih so najbolj uporabni in nesebični.
Tudi sam sem kupil SONY KD-55X8508C po njegovem nasvetu in sem zelo zadovoljen s TV.
Prilagam stran za primerjavo specifikacij TV.

http://www.displayspecifications.com/en...

andrej69 ::

Tukaj še zadnjič prilagam, tovarniške specifikacije.

Dami ::

Obstaja kej podobnega še za 2016 modele?
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

andrej69 ::

Dami je izjavil:

Obstaja kej podobnega še za 2016 modele?


Tukaj imaš.

sejmon ::

tu maš v polni resoluciji:



andrej a pus6501 ma vgrajen mikrofon za glasovno iskanje(npr. google,youtube,...) da se nebom drl brezveze:)), ker napiše say something to search ali nekaj takega...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: sejmon ()

andrej69 ::

sejmon je izjavil:

tu maš v polni resoluciji:



andrej a pus6501 ma vgrajen mikrofon za glasovno iskanje(npr. google,youtube,...) da se nebom drl brezveze:)), ker napiše say something to search ali nekaj takega...


Ima glasovno iskanje.Tukaj imaš vsa navodila, za ta televizor.
https://www.okay.cz/soubory/342703/43pu...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: andrej69 ()

sejmon ::

iskanje poteka preko fona ali table...jaz pa se derem po sobi :)))
hvala za manuals

BigWhale ::

Se kaj podobnega dobi v EU?

https://www.vizio.com/eseries.html

Katera koli serija od tega proizvajalca?

Bolj ali manj dumb paneli, z nekaj vhodi in brez tunerjev in digitalnih receiverjev. Za vsaj priblizno podobno ceno? :)

ulavre ::

Odločam se za nakup TV-ja. Ker bom vzel na obroke preko Telemach in imajo omejeno ponudbo TV-jev, sem nekje izbor skrčil na tale dva:

LG 55UH615 UHD SMART
SONY KDL55W755CBAEP ANDROID

Eden je UHD drugi pa Full HD. Sonyev je 130 EUR dražji, čeprav gre 'le' za Full HD.

http://trgovina.telemach.si/#Televizije

Ima kdo izkušnje s katerim izmed njiju? LG je cenejši pa še UHD in ima tudi nov Web os 3.0 in se seveda ponuja kot prva izbira, je tudi prava? :)

Hvala, lp

jnovak ::

@ulavre
Sony je naredil enega najboljsih in zadnjih fullhd tvjev.
UHD res rabis? Bos imel tako vsebino? Boste sedeli na 1,5 m od tvja, da se bo opazila razlika? Ce ne, UHD ni nek pomemben feature.

Sonyja se da dobiti tudi ceneje. Tudi, ce se kupuje na obroke, je npr. Harvey Norman ugodnejsi.

jnovak ::

MacoLa27 je izjavil:

Ajoj, Okapi, se ti moram opravičit - dejansko sem zamenjal 6501 in 8601. Razmišljam namreč o nakupu 8601, ravno zaradi 6-jedrnika, 4-stranskega Ambilighta, dodatnih stranskih snemljivih zvočnikov ter svetilnosti 700 cd/m2 in 10-bitnega panela (HDR-ready bi jaz temu rekel). Pripravljen sem dati par sto evrov več, če bom le potem s TV-jem zadovoljen, zato me res zanima osebno mnenje nekoga, ki si ga lasti...
Daj si pojdi tega Philipsa v zivo pogledati (nekam, kjer ga imajo prizganega).
Sam sem 8601 videl v BigBangu in Harveyu. Pri obeh se kaze ogromna slamparija Philipsa. TV/zvocniki ... tako se greje, da plasticno ohisje na zadnjem stranskem delu (kjer je ambilight osvetlitev) kar odstopa. Se posebej v BB je bilo to zelo izrazito.
Saj ni vidno, ker je na zadnji strani, ampak zase vem, da tudi ce bi slo za pol cenejsi model, ga ne bi vzel, pri taki ceni naprave je pa taka napaka povsem nesprejemljiva.

andrej69 ::

jnovak je izjavil:

MacoLa27 je izjavil:

Ajoj, Okapi, se ti moram opravičit - dejansko sem zamenjal 6501 in 8601. Razmišljam namreč o nakupu 8601, ravno zaradi 6-jedrnika, 4-stranskega Ambilighta, dodatnih stranskih snemljivih zvočnikov ter svetilnosti 700 cd/m2 in 10-bitnega panela (HDR-ready bi jaz temu rekel). Pripravljen sem dati par sto evrov več, če bom le potem s TV-jem zadovoljen, zato me res zanima osebno mnenje nekoga, ki si ga lasti...
Daj si pojdi tega Philipsa v zivo pogledati (nekam, kjer ga imajo prizganega).
Sam sem 8601 videl v BigBangu in Harveyu. Pri obeh se kaze ogromna slamparija Philipsa. TV/zvocniki ... tako se greje, da plasticno ohisje na zadnjem stranskem delu (kjer je ambilight osvetlitev) kar odstopa. Se posebej v BB je bilo to zelo izrazito.
Saj ni vidno, ker je na zadnji strani, ampak zase vem, da tudi ce bi slo za pol cenejsi model, ga ne bi vzel, pri taki ceni naprave je pa taka napaka povsem nesprejemljiva.



Te težave pa nisem zasledil" Možno, da je kakšna napaka lahko se televizor preveč greje.Lahko je kakšna napaka na ohišju.Kajti Philips ima kar kvalitetno ohišje in stojala.Je pa tudi res, da niti eden televizor kar se tiče proizvodnje ni identičen.Lahko pa je težava z magneti, na katerem so pritrjeni zvočniki.Tukaj je lahko več vzrokov, zakaj je prišlo do tega.Sicer se lahko zvočniki odstranijo, saj so brezžični.Kot sem dejal, treba ugotovit vzrok.

kozorog ::

Glede 8601 philipsa ..je večja serija kot 6 in 7 ,ampak to še vedno ne pomeni zmeraj ,da je boljši 8601 model kot 7601 model philips ki ima FALD panel.In ja ta 4ambi je morda vbistvu en sredinski ambi ki nardi efekt 4x ambilight kar se meni ne dopade.Nisem videl ,ampak ugibam ,vsaj tako je bilo na lanskih modelih 8 seriji ko sem jaz v trgovini to videl ,da ma samo eno črto po sredini televizije na zadnji strani odebeljeno s tremi črtnimi lučkami (tri špure v isti liniji lučk,vbistvu zadebeljena črta z lučkami podvojenimi in večjimi)meje takoj odbilo ,saj sem hotel ob robih ambija 4x po robih vseh,mije pač lepše tako.nevem točno kako je z točno omenjeno serijo tole 8,ker nisem videl.Vglavnem iz 65PUS7601/12 neboš nič falil ,jedino dražji je,nevem pa če majo kaj 55" in če jih bo.Tele modeli so vbistvu iz prejšnjega leta iz 9 serije dele dodali v 7 serijo prvič,zato tudi FALD zaslon...
Če ma pa napake tv za 2 jurja ,da odstopa izgled kakšna plastika in neko pregrevanje ...bejš stran...moje mnenje.
Ima da za ta dnar je kakor mora bit.Vsaj garancija 5 let...
(Čist brezveze primer ,recimo;
2013 serija 8 je bila slabše narejena kot 7 že takrat,znotraj komponente je druga zgodba ,je 8 bolša.)

Višja serija in novejša naj bi pomenila bolši tv,a je zmeraj tako??

ziga1990 ::

Doma gledamo počasi, da bi menjali tv budget je 1600€ diagonala pa 55(138cm) ali 60(151cm) za enkrat sta ta dva ogledana in me zanima keri TV je boljši in keri je bolj zanesljiv in da dela bp:
- https://www.bigbang.si/tv-sprejemniki/u...
- https://www.bigbang.si/tv-sprejemniki/u...
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

maqito ::

pozdrav!

Jaz pa v kratkem planiram nabaviti nov TV - v rangu max 800 eur - nekaj sem že gledal pa sem prišel do teh treh:
KDL50W815BS LED TV SONY
49UF770V UHD SMART TV LG
UE49K6372 CURVED SMART SAMSUNG

Bi pa bila zanimiva tudi LG 55UH615 UHD SMART in SONY KDL55W755CBAEP ANDROID, ki jih je zgoraj omenil uporabnik ulavre
Predvsem me zanima, ali ima kateri od teh treh povezljivost z računalnikom (iMac) - recimo wireless, da lahko potem preko TVja brskaš po določenih mapah, kjer imaš posnete filme in gledaš potem preko TV-ja (da ne rabiš posnet na USB ključ in potem preko ključka...

Kar se pa tiče velikosti se pa nekako gibam med 50-50 inch. Nekako sem prišel do zaključka, da ne potrebujem 3D in 4K resolucije - vsaj kar sem prebral preko spleta, da zaenkrat ni neki extra +, če se gre v 4K - 3D pa tako ali tako ni neki zelo uporabna stvar...

Hvala na odgovoru...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: maqito ()

Tomson ::

ziga1990 je izjavil:

Doma gledamo počasi, da bi menjali tv budget je 1600€ diagonala pa 55(138cm) ali 60(151cm) za enkrat sta ta dva ogledana in me zanima keri TV je boljši in keri je bolj zanesljiv in da dela bp:
- https://www.bigbang.si/tv-sprejemniki/u...
- https://www.bigbang.si/tv-sprejemniki/u...


V tem cenovnem rangu je KS7000 trenutno najboljša opcija in definitivno vreden nakupa nad JU7000, ki sicer sploh ni slab Tv...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Nande ::

V tem cenovnem rangu je KS7000 trenutno najboljša opcija

Sicer ne poznam razlike med KS7000 in KS7002 (BB), a prvi je še malenkost dražji... http://www.moj-tv.com/led-tv/samsung-ue...
Lp.

Tomson ::

Gre za isti TV, sta enaka...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Nates23 ::

Kot sem obljubil se bom spet javil, ko dobim televizor.

Po nasvetu Andreja69 in branju testov itd, sem se odločil za LG 55LF652V in sem super zadovoljen (slika odlična, barve, OS, itd).
OS ne dela nobenih preglavic, zaenkrat dela gladko tudi po vseh update-ih sliko pa sem skalibriral po nasvetih enega "majstra" Darkota na youtube-u.
Tv sem monitiral na steno z okrasnim kamnom in sicer na Barkan nosilec.
Se mi pa po montaži na steno zdi, da je kar malo majhen tale 55" in bi imel takoj 60 ali 65" hehe = )

Popoldne ali zvečer pa še prilepim sliko.

Hvala še enkrat vsem za nasvete/predloge/pomoč.

Tomson ::

Na kakšni oddaljenosti pa gledaš?
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

BigFoot ::

Nates23 je izjavil:

Se mi pa po montaži na steno zdi, da je kar malo majhen tale 55" in bi imel takoj 60 ali 65" hehe = )

Sam sem šel iz 46" na 65", pa sem se po enem mesecu že navadil. Bi imel takoj 77". ;)

Informativno, gledam iz cirka 2,2m.
LG 77CX OLED TV; Marantz SR6010 7.2: 5x Focal Sib, 2x Focal Cub, 2x Focal
Little Bird; PS5, Xbox Series X, PS4 Pro, Xbox One, PS3, Vero 4K, Samsung
UBD K8500 4K UHD, Philips BDP2180/12

Tomson ::

77" na 2m?! lol, to je pa še zame malo huda. Ok, pri 4k vsebinah bi šlo, dobrih 1080p verjetno tudi, nižje bi bila pa kar žalost ... Kako pa so SD vsebine (TV program) na 65"? Še gledljivo?
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

BigFoot ::

Tudi DVDji izgledajo čisto fajn. Ostalo pa itak vse najmanj 720p, raje več.
Klasičnega TVja pa razen športa itak ne gledam.
LG 77CX OLED TV; Marantz SR6010 7.2: 5x Focal Sib, 2x Focal Cub, 2x Focal
Little Bird; PS5, Xbox Series X, PS4 Pro, Xbox One, PS3, Vero 4K, Samsung
UBD K8500 4K UHD, Philips BDP2180/12

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BigFoot ()

Invictus ::

Tomson je izjavil:

77" na 2m?! lol, to je pa še zame malo huda. Ok, pri 4k vsebinah bi šlo, dobrih 1080p verjetno tudi, nižje bi bila pa kar žalost ... Kako pa so SD vsebine (TV program) na 65"? Še gledljivo?

Vse je odvisno od dobrega upscalinga.

Sony ima čisto super to urejeno, tako da tudi slabše vsebino kar v redu zgledajo.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Tomson ::

Trust me! :) Ga ni dobrega upscalinga, s katerim bi močno kompresirane SD vsebine pri 77" na 2m izgledale v redu! ;)
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

BigFoot ::

^ Ja to itak, shit source bo izgledal za pokozlat. Samo kvalitetni DVDji pa izgledajo čisto fajn.
LG 77CX OLED TV; Marantz SR6010 7.2: 5x Focal Sib, 2x Focal Cub, 2x Focal
Little Bird; PS5, Xbox Series X, PS4 Pro, Xbox One, PS3, Vero 4K, Samsung
UBD K8500 4K UHD, Philips BDP2180/12

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BigFoot ()

leiito ::

Tomson je izjavil:

Če kdo kupuje TV višjega ranga. Na edigital.si sem zasledil LG 55B6 oLED za 2.790€, z dostavo vred, kar je daleč najboljša cena v evropi. In trenutno eden najboljših, če ne kar najboljši TV na trgu. (poleg ostalih 2016 oLED TVjev).


To se zdi tudi meni zelo dober deal, 55" OLED za cca. €2.500, kaj gre lahko narobe, tudi če ima edigital res večji % nezadovoljnih kupcev kot kdo drug? Če lahko plačaš ob prevzemu, lahko valjda pogledaš, da ni v škatli kaj drugega, garancija tudi gotovo velja, resno, kaj gre lahko hipotetično narobe, kako lahko prodajalec zajebe, če kupuješ točno ta model in ta model tudi pride?

loveJDM ::

Ja lahko te pol z garancijo zafrkavajo...samo dvomim.

Jaz sem kupil tam dva telefona pa 32TV/monitor pa ni bilo problemov...Dostavlja tako ali tako DPD,pripelje na dom in to je to-za ziher še snemaj ko odpiraš paket :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: loveJDM ()

Tomson ::

Saj imamo v sosednji temi primer uveljavljanja garancije Philips TVja kupljenega pri BigBangu, pa po 45dneh TV še vedno ni popravljen. BigBang!? ;)
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

ufek ::

Kakšen je tale Philips 49PUH4900 4K, ve kdo? Ni sicer smart tv, ampak to lahko s kakšnim android stickom rešim. Je pa kar poceni za 4K.

Andrej111 ::

Pozdravljeni,

Kupujem tv in potrebujem vaše mnenje kaj je boljši nakup.

https://www.mimovrste.com/ultra-hd-tv-s...
ali
http://www.makspro.si/index.php/led-tv-...

hvala za odgovor

Kasali ::

Pozdravljeni!

Odločam se za nakup sledečega TV-ja: https://hisense.co.uk/electronics/tvs/h...

Si ga morda kdo lasti ima kdo kakšne izkušnje z Hisense-om? Kakršnakoli povratna informacija dobrodošla.

Hvala!

Tomson ::

Andrej111 je izjavil:

Pozdravljeni,

Kupujem tv in potrebujem vaše mnenje kaj je boljši nakup.

https://www.mimovrste.com/ultra-hd-tv-s...
ali
http://www.makspro.si/index.php/led-tv-...

hvala za odgovor


Defenitivno Sony X8505/8507/8509C. Zakaj ne Philips 7101?

FLATPANELSHD.COM
Philips has proclaimed that it wants to return to being the number one TV manufacturer in Europe but it will surely not happen with a TV like 7101. It makes us sad to conclude that this is the worst Philips TV we have reviewed for several years.
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Andrej111 ::

Tomson je izjavil:

Andrej111 je izjavil:

Pozdravljeni,

Kupujem tv in potrebujem vaše mnenje kaj je boljši nakup.

https://www.mimovrste.com/ultra-hd-tv-s...
ali
http://www.makspro.si/index.php/led-tv-...

hvala za odgovor


Defenitivno Sony X8505/8507/8509C. Zakaj ne Philips 7101?

FLATPANELSHD.COM
Philips has proclaimed that it wants to return to being the number one TV manufacturer in Europe but it will surely not happen with a TV like 7101. It makes us sad to conclude that this is the worst Philips TV we have reviewed for several years.


Hvala za odgovor,

Na televizorje se me spoznam najbolje zato bi te prosil če mi lahko razložiš prednosti in slabosti sony-ja.
Kaj mi ti predlagaš še kakšen drugi televizor za cca 1200 evrov .
Hvala za odgovor.
««
151 / 223
»»