» »

word 2007 spell check

word 2007 spell check

Yugos ::

Probal vse kar gre, zanima me, kako naj nastavim da deluje, probal pod nastavitvami in regedit, ne deluje,ma kdo nasvet, in to kak kompleksen ne pa stisni f7...

bluefish ::

Kaj točno ti ne deluje oz. kaj se zgodi ali ne zgodi, ko pritisneš F7? Imaš v spodnji vrstici na levi prikazan jezik?

Yugos ::

samo napise spell checking is complete...
sem probal rayne google fore kjer v regedit brises dolocene stvari in tud ne deluje..

Cold1 ::

Lahko poskusiš odstraniti in ponovno namestiti "Orodja za preverjanje" (proofing tools), greš v Nadzorno ploščo, Odstranitev programov, označiš Microsoft Office in klikneš Spremeni, v čarovniku izbereš "Dodaj ali odstrani funkcije", nato pa najprej odstraniš "Orodja za preverjanje" (nahajajo se pod "Skupne funkcije Officea") potrdiš spremembe, ponovno poženeš čarovnika in jih dodaš nazaj.

Morda boš moral postopek ponoviti še za Microsoft Office Languge Pack, ki bo v tem primeru vseboval Orodja za preverjanje slovenskega jezika.

-------------------------

Lahko pa si pomagaš tudi s samodejnim orodjem za popravilo Pisarne - Microsoft Office Diagnostics.
Najdeš ga (če je nameščen) v Meni "Start" > Vsi programi > Microsoft Office > Microsoft Office Tools > Microsoft Office Diagnostics

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Cold1 ()

Yugos ::

Cold1 je izjavil:

Lahko poskusiš odstraniti in ponovno namestiti "Orodja za preverjanje" (proofing tools), greš v Nadzorno ploščo, Odstranitev programov, označiš Microsoft Office in klikneš Spremeni, v čarovniku izbereš "Dodaj ali odstrani funkcije", nato pa najprej odstraniš "Orodja za preverjanje" (nahajajo se pod "Skupne funkcije Officea") potrdiš spremembe, ponovno poženeš čarovnika in jih dodaš nazaj.

Morda boš moral postopek ponoviti še za Microsoft Office Languge Pack, ki bo v tem primeru vseboval Orodja za preverjanje slovenskega jezika.

-------------------------

Lahko pa si pomagaš tudi s samodejnim orodjem za popravilo Pisarne - Microsoft Office Diagnostics.
Najdeš ga (če je nameščen) v Meni "Start" > Vsi programi > Microsoft Office > Microsoft Office Tools > Microsoft Office Diagnostics


Hvala cel net preiskal folk daje vse mogoče nasvete, ta glede proofing tools deluje, še enkrat hvala Cold

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Yugos ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Office 2003-angleški-podčrtovanje besed

Oddelek: Programska oprema
101612 (1488) dunda
»

Slo language pack za office 2007

Oddelek: Programska oprema
1312778 (10361) Aleš Ocepek
»

Office 2007 - slovenski vmesnik

Oddelek: Programska oprema
66894 (6641) jan01
»

Spelling checker v Word-u

Oddelek: Programska oprema
96452 (5908) zvau
»

[MS Office] namestitev MS Proofing Tools 2003 v Office 2007

Oddelek: Programska oprema
115326 (4820) bluefish

Več podobnih tem