» »

debata o Bitcoinu

debata o Bitcoinu

Temo vidijo: vsi
««
260 / 270
»»

gruntfürmich ::

Okapi je izjavil:

gruntfürmich je izjavil:

vprašanje pa je koliko je denarja ven vzetega
V bistvu nič, ker pravi denar lahko dobiš samo tako, da ga nekdo drug vloži (se pravi, kupi bitkojn).
s to razlago gre denar samo noter, kar pa ni res. denarja (fiata) mora biti v obtoku (in količina za 'ven vzeti') točno toliko kolikor ga je noter danega minus provizije borz.
če zaslužim in ven vzamem, potem si na trr nakažem tisti denar ki so ga drugi noter nakazali, oni pa imajo kripto v lastništvu.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

PrihajaNodi ::

gruntfürmich je izjavil:

Okapi je izjavil:

gruntfürmich je izjavil:

vprašanje pa je koliko je denarja ven vzetega
V bistvu nič, ker pravi denar lahko dobiš samo tako, da ga nekdo drug vloži (se pravi, kupi bitkojn).
s to razlago gre denar samo noter, kar pa ni res. denarja (fiata) mora biti v obtoku (in količina za 'ven vzeti') točno toliko kolikor ga je noter danega minus provizije borz.
če zaslužim in ven vzamem, potem si na trr nakažem tisti denar ki so ga drugi noter nakazali, oni pa imajo kripto v lastništvu.


Ampak dejansko je denarja vedno manj v obtoku, kot bi ga moralo biti. Vedno je minus.

gruntfürmich ::

je pa druga fora v količini denarja v obtoku; lahko pa je promet z njim ogromen. če jst trgujem vsako sekundo, lahko z izmeničnimi akcijami prodaje in nakupa ustvarim ogromen promet, čeprav imam samo 100€ na računu.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

jype ::

bvt je izjavil:

Je mogu bit res poseben vlažilec za 5 btc-jev.
Vlažilec sem prodal nekomu s tega foruma. BTC je bil takrat vreden ~10 evrov.

bvt je izjavil:

Pomoje je kupec se zmeraj vlažen in sluzast zarad tega vlažilca in kupčije.
Ne sekira se pretirano, v resnici je precej BTC prodal ravno na vrhu.

perci ::

Jst mam še vedno ta vlažilec, super dela. Sigurno dam cca 5 litrov/24h v zrak, ko je fejst mraz zunaj.

Vazelin ::

Kaj ti bo BTC, če imaš vlažilec:))

belo mleko ::

Okapi je izjavil:

Vsekakor zanimive številke, ki bi jih pa bilo treba posodobit. Če sem prav videl, so iz začetka decembra lani, ko je bil bitkojn pri 10.000 dolarjih. Recimo, da se je od takrat nekaj časa še veliko kupovalo, in je do danes vložek prišel do 8 milijard. Trenutno so vsi bitkojni skupaj vredni 56 milijard. Kar bi pomenilo, da se bo prava pušiona začela pri vrednosti 400 dolarjev za bitkojn.


20.000 USD. Danes praznujemo obletnico. Skoraj 20.000 USD je bilo na današnji dan pred letom dni. Sem pa grafe včeraj študiral, narisal tunel in preko udaril fibonaccija in se kaže močna podpora pri 0.0 USD. Tega IMO nebi smelo prebiti. Imam kolega, pravi da gre do konca. Je pa res, da je avtist.
https://il9.picdn.net/shutterstock/videos/6059618/thumb/8.jpg

PrihajaNodi ::

belo mleko je izjavil:

Okapi je izjavil:

Vsekakor zanimive številke, ki bi jih pa bilo treba posodobit. Če sem prav videl, so iz začetka decembra lani, ko je bil bitkojn pri 10.000 dolarjih. Recimo, da se je od takrat nekaj časa še veliko kupovalo, in je do danes vložek prišel do 8 milijard. Trenutno so vsi bitkojni skupaj vredni 56 milijard. Kar bi pomenilo, da se bo prava pušiona začela pri vrednosti 400 dolarjev za bitkojn.


20.000 USD. Danes praznujemo obletnico. Skoraj 20.000 USD je bilo na današnji dan pred letom dni. Sem pa grafe včeraj študiral, narisal tunel in preko udaril fibonaccija in se kaže močna podpora pri 0.0 USD. Tega IMO nebi smelo prebiti. Imam kolega, pravi da gre do konca. Je pa res, da je avtist.


loool....

nuclear ::

V Angliji so pravkar izdali dokument ki poudarja da vsako trgovanje kripto v kripto je obdavčeno s 28% davka. Torej grejo po stopinjah Amerike. Kako je s tem v Sloveniji? Če trgujem na Binance z alt coini in bitcoini ali se plača davek na vsako transakcijo med kripto valutami, ali se samo plača davek na koncu če se odločiš izplačati v euro na banko?
Corsair 750D - VI Hero - i5 4670k - Corsair Dominator 32GB - 1080Ti - EVO 500GB
- Sabrent 1TB nVME - Corsair AX860i - Ducky Shine 3 Brown

bvt ::

belo mleko je izjavil:

Okapi je izjavil:

Vsekakor zanimive številke, ki bi jih pa bilo treba posodobit. Če sem prav videl, so iz začetka decembra lani, ko je bil bitkojn pri 10.000 dolarjih. Recimo, da se je od takrat nekaj časa še veliko kupovalo, in je do danes vložek prišel do 8 milijard. Trenutno so vsi bitkojni skupaj vredni 56 milijard. Kar bi pomenilo, da se bo prava pušiona začela pri vrednosti 400 dolarjev za bitkojn.


20.000 USD. Danes praznujemo obletnico. Skoraj 20.000 USD je bilo na današnji dan pred letom dni. Sem pa grafe včeraj študiral, narisal tunel in preko udaril fibonaccija in se kaže močna podpora pri 0.0 USD. Tega IMO nebi smelo prebiti. Imam kolega, pravi da gre do konca. Je pa res, da je avtist.

Ne lazi. Pri 0 ni prav nobene podpore.

Dejte prebrat zadnje poste od uporabnika belo mleko. Tip ima resne probleme z bitcoin sceno in trejdarji lol. Samo sovrastvo ga je.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bvt ()

Mato989 ::

Kult to nima veze pomemben je tvoj wink wink in dejstvo da je pr 116 milijard bull trap
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

bvt ::

Mato989 je izjavil:

Kult to nima veze pomemben je tvoj wink wink in dejstvo da je pr 116 milijard bull trap

A se ti zajebavas ali resno mislis? Zarad robota se napise kontra. Zraven sem namignil, 5x povedal o kontri in robotu. Torej sem dejansko zadel v nulo. Ker je pri tocno 116 mlrd zacel pumpat. 2 dni sem spamal bull trap, kar pomeni kupujte ko zmesani/ robot bo naredil kontro. A si tok glup, da ti moram 3x razlozit?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bvt ()

Mato989 ::

Jap robot scana samo slotech... In vsi nakupi in prodaje so posledica ene teme tukaj hahahahahhah
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

bvt ::

Robot bere vse najbolj pomembne kripto strani. Slovenija je v vrhu pri kriptovalutah. Seveda bere tudi to temo. Najbolj bran kripto forum v sloveniji.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bvt ()

amacar ::

Res je, zato je robot pumpal nebl pa tezus.

Furbo ::

bvt je izjavil:

Ne lazi. Pri 0 ni prav nobene podpore.

Dejte prebrat zadnje poste od uporabnika belo mleko. Tip ima resne probleme z bitcoin sceno in trejdarji lol. Samo sovrastvo ga je.

Kje je pol podpora?
Pri -100€?
Da dam folku 100€/bitcoin, da ga vzamejo iz mojih rok, preden se na bicoin zgrnejo hudi davki, prevzgoja na golem otoku pa te reči. :))
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Smurf ::

Za 1e-6€ sem vedno pripravljen kupiti bitcoine. Tako, da ne more biti dno 0€.

perci ::

pri 6 eur ne bo nihče kupoval btc, tudi ti ne

jype ::

1e-6 je milijoninka evra, ne 6 evrov.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Mato989 ::

perci je izjavil:

pri 6 eur ne bo nihče kupoval btc, tudi ti ne


Toliko o fursuvcu ki ne pozna matematike lol
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

jype ::

Neolib shilli ste še slabši.

perci ::

Mato989 je izjavil:

perci je izjavil:

pri 6 eur ne bo nihče kupoval btc, tudi ti ne


Toliko o fursuvcu ki ne pozna matematike lol

Jst poznam samo matomatiko!

Sicer sem pa mislil, da je Smurf napisal od 1 do 6 EUR in da se je mal zatipkal. Je pa res, da bi bilo bolj logično, če bi napisal od 1-5. Ampak dr. matomatike Mato je takoj poštekal, zato me je on popravil, ne jype.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: perci ()

bvt ::

Pri 0 ne mores kupit ker je zastojn. Ni cenovne podpore za nekaj kar je zastojn oziroma brez cenovne vrednosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bvt ()

Tody ::

za 100 eur jih kupim danes 10 če jih kdo proda :)

perci ::

jst dam 200

PrihajaNodi ::

perci je izjavil:

jst dam 200



Ti veš da te robot bere?

Machete ::

BIPIB brr brr bip
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Machete ::

Koliko feeja ima Coinbase pri withdrawal operaciji na drug wallet?
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

belo mleko ::

bvt je izjavil:

Dejte prebrat zadnje poste od uporabnika belo mleko. Tip ima resne probleme z bitcoin sceno in trejdarji lol. Samo sovrastvo ga je.


Lej, ko je bilo pri 15k sem ljudem pisal, da naj prodajo. Če si bral moje poste, si gotovo tudi tega prebral. In kaj smo takrat brali? Da bitkojnu cena ne pade ali raste, da vse okoli njega raste in pada. Da je Satoshi naredil lager, okoli katerega se bo vse vrtelo in da bo vsak z enim kojnom milijonar ali milijrder.
https://il9.picdn.net/shutterstock/videos/6059618/thumb/8.jpg

jype ::

belo mleko je izjavil:

Lej, ko je bilo pri 15k sem ljudem pisal, da naj prodajo.
Link?

bvt ::

belo mleko je izjavil:

bvt je izjavil:

Dejte prebrat zadnje poste od uporabnika belo mleko. Tip ima resne probleme z bitcoin sceno in trejdarji lol. Samo sovrastvo ga je.


Lej, ko je bilo pri 15k sem ljudem pisal, da naj prodajo. Če si bral moje poste, si gotovo tudi tega prebral. In kaj smo takrat brali? Da bitkojnu cena ne pade ali raste, da vse okoli njega raste in pada. Da je Satoshi naredil lager, okoli katerega se bo vse vrtelo in da bo vsak z enim kojnom milijonar ali milijrder.

Torej ti si ta fuder, ki je povzrocil market crash?

branimirII ::

En dan napumpajo bitcoin cash. Drugic eos, tretjic ethereum, danes xrp itd. Kater izmed teh vecjih se ni bil napumpan, odkar smo doziveli 3250 usd za 1 btc?

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

XTZ

Cveto ::

Jaz samo upam, da ne uporabljate kaj dosti PayPal-a, ker se FURS počasi spravlja tudi na to...

gustek_si ::

Na svetu je omejena zaloga nafte, zemeljskega plina in bitkojnov!!!

perci ::

s tem, da je nafte in plina v resnici prevec

Tilen ::

Neuporabnega blockchaina je prav tako veliko preveč, kot se ga potrebuje. :)
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

jype ::

gustek_si je izjavil:

Na svetu je omejena zaloga nafte, zemeljskega plina in bitkojnov!!!
Zaloga nafte, zlata in zemeljskega* plina v vesolju je praktično neomejena. Bitcoinov pa ne.

*Metan.

Tilen je izjavil:

Neuporabnega blockchaina je prav tako veliko preveč, kot se ga potrebuje. :)
640k should be enough for anyone. Če se manj kot 10km daleč vsak dan dvakrat voziš z dizel Audijem, potem težko sodiš o tem, IMO.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Tilen ::

https://trends.google.com/trends/explor...

Blockchaina je resnično neomejeno za vsakogar. Lanskega božiča se je to zdelo nemogoče, danes je to jasno skoraj vsem.

Jype, meni je jasno, da je to overkill, vendar tudi ti imaš bistveno več blockchaina, kot ga potrebuješ.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

jype ::

Tilen je izjavil:

Blockchaina je resnično neomejeno za vsakogar.
Samo naivneži verjamejo takšnim rečem.

Vemo, da je v vidnem delu vesolja komaj 3e80 delcev, zato vemo, da je to skrajna meja količine bitov, ki jih lahko ponazorimo, če se odpovemo lastnemu obstoju.

lambda ::

Prodam vlažilec zraka v zameno za BTC.

Tilen ::

Vse te delce lahko vsak sam neštetokrat naslovi z lastnim veriženjem novih ničvrednih blokov.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

perci ::

lambda je izjavil:

Prodam vlažilec zraka v zameno za BTC.

Prodana dusa. Jst svojega ne dam za noben dnar. Niti za virtualnega.

Tilen je izjavil:

Vse te delce lahko vsak sam neštetokrat naslovi z lastnim veriženjem novih ničvrednih blokov.

Nisi razumel, kaj ti je Jure napisal, ocitno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: perci ()

Tilen ::

Razložita, zakaj bo Bitcoin spet 20.000 EUR in več. Tulipanov je bilo enako omejeno, kot blockchaina. Neomejeno.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

lambda ::

perci je izjavil:

lambda je izjavil:

Prodam vlažilec zraka v zameno za BTC.

Prodana dusa. Jst svojega ne dam za noben dnar. Niti za virtualnega.

To bo dober deal za kupca. Plebsi zmer kratko potegnemo.

perci ::

Tilen je izjavil:

Razložita, zakaj bo Bitcoin spet 20.000 EUR in več. Tulipanov je bilo enako omejeno, kot blockchaina. Neomejeno.

Tega ne vemo, ce bo. Bi bilo pa zanimivo slisat tvojo razlago dejstva, da danes cena BTC znasa vec kot 0 EUR. Glede na to, da je vse neomejeno - pustimo ob strani, da je BTC-ja nominalno v obtoku precej manj kot katerekoli drzavne valute.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: perci ()

gustek_si ::

Kaj je boljše imeti? Za 100kEUR platine, zlata, bitkojna ali doručkov z rokom trajanja do 2078?

Zgodovina sprememb…

perci ::

Najboljs je met za 100 eur ST accountov - jih lahko raznim profdoktorjem prodajas.

Tilen ::

Temu se tudi sam čudim, da je v očeh nekaterih vreden več kot 0 EUR, imaš prav. Pripaganda še ni na nuli. Upada sicer eksponentno.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

Mato989 ::

Tilen je izjavil:

Temu se tudi sam čudim, da je v očeh nekaterih vreden več kot 0 EUR, imaš prav. Pripaganda še ni na nuli. Upada sicer eksponentno.


Jaz se tudi cudim kako je mnogo dobrin ki se prodajajo vrednih v oceh ljudi vec kot 0eurov
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115
««
260 / 270
»»