» »

debata o Bitcoinu

debata o Bitcoinu

Temo vidijo: vsi
««
111 / 270
»»

MTm2H37rqt7B ::

To the mooon! :)

Ajnstajn` ::

gruntfürmich je izjavil:

po mojem bo letelo vsaj do 1500$/10000cny in februarja bo že na 800$...:D


po mojem pa BTCja pod 1000$ ne bomo več videli...
//

Machete ::

Aha. A ni to folk govoril tudi preden je šel na 250? Zna bit ane.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Ajnstajn` ::

Machete je izjavil:

Aha. A ni to folk govoril tudi preden je šel na 250? Zna bit ane.


folk govori svega is svašta, na koncu se pa enemu poserje :)
//

innerspace ::

Jaz upam, da BTC vsaj se enkrat pade na 100-200, lahko tudi manj.
In potem seveda spet velik hop na kaksnih 100000.
Lepo je sanjariti s praznimi zepi.

A proda kdo bitcoin po "stari ceni"? :D
Donate BTC here: 35KR84u3rXN3in1kCw9YHRz4WF3r5kfFF4

Zgodovina sprememb…

Kebo ::

Rast celotnega trg kripto valut od 4 decembra do danes je bil 45%. Pomoje smo kr blizu poku balončka.

DeeJay ::

Pravo padanje vrednosti bo samo v primeru, če bi se USA ali Kitajska zmisnla kakšne hujše regulacije / prepovedi. Tukaj je vedno riziko.
Zelo verjetno bo vmes manjša korekcija, lih tolk da naiven folk poceni in z izgubo proda kovance. Drugače pa napovedujem do konca meseca vrednost vsaj 1300$.

Ajnstajn` ::

DeeJay je izjavil:

Pravo padanje vrednosti bo samo v primeru, če bi se USA ali Kitajska zmisnla kakšne hujše regulacije / prepovedi. Tukaj je vedno riziko.
Zelo verjetno bo vmes manjša korekcija, lih tolk da naiven folk poceni in z izgubo proda kovance. Drugače pa napovedujem do konca meseca vrednost vsaj 1300$.


sem istega mnenja, razen tam na zacetku bi dodal, da mogoce se kak hack v kaksno vecjo borzo lahko povzroci padanje.
//

Kebo ::

Vidma pa ne poznata kaj dosti psihologije ljudi, stvar gre lahko dol samo zato, ker se ljudje ustrašijo, da bo cena padla in nakoncu cena res pade, in se tako dalje in tako dalje. Na podoben način cena sedaj raste, samo da zamenjaj "se bojijo" v "so pohlepni".

DeeJay ::

Ajnstajn` je izjavil:

DeeJay je izjavil:

Pravo padanje vrednosti bo samo v primeru, če bi se USA ali Kitajska zmisnla kakšne hujše regulacije / prepovedi. Tukaj je vedno riziko.
Zelo verjetno bo vmes manjša korekcija, lih tolk da naiven folk poceni in z izgubo proda kovance. Drugače pa napovedujem do konca meseca vrednost vsaj 1300$.


sem istega mnenja, razen tam na zacetku bi dodal, da mogoce se kak hack v kaksno vecjo borzo lahko povzroci padanje.


Seveda, tud ta opcija bi lahko povzročila večji padec.

miko22 ::

Že pada....

Kebo ::

No ja o temu sm govoru prejle, strah je vse kar nucaš da zadeva pade.

gruntfürmich ::

DeeJay je izjavil:

Pravo padanje vrednosti bo samo v primeru, če bi se USA ali Kitajska zmisnla kakšne hujše regulacije / prepovedi. Tukaj je vedno riziko.
Zelo verjetno bo vmes manjša korekcija, lih tolk da naiven folk poceni in z izgubo proda kovance. Drugače pa napovedujem do konca meseca vrednost vsaj 1300$.

ravno regulacija/devalvacija juana spodbuja rast.

Ajnstajn` je izjavil:

gruntfürmich je izjavil:

po mojem bo letelo vsaj do 1500$/10000cny in februarja bo že na 800$...:D


po mojem pa BTCja pod 1000$ ne bomo več videli...


če gledamo da je večina skokov doživela tudi orng korekcije navzdol (seveda kratkoročne), potem je moja napoved zelo logična.
seveda pa dolgoročno tudi jst ne pričakujem več btc pod 1k...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

krneki0001 ::

Gregor P je izjavil:

krneki0001 je izjavil:

Roadkill je izjavil:

Škoda ko jih nisem kupil 10.000 za $50.

https://bitcointalk.org/index.php?topic...


Ko sem pred parimi leti govoril, da se splača kupit BTC-je, so se mi vsi smejali. Danes pa žalostno gledajo, ker jim je žal.

Mene so praktično vsi poslušali, le veliko (odvečnega) denarja pa tudi ne časa niso imeli, da bi se šli zares to igro.


Ko sem jaz govoril, je bil en BTC po 15 centov. Mi je pa še danes žal prvih 100 BTC-jev, ki sem jih prodal, ko so bili po 15 dolarjev.

Ampak 450 jih pa še imam, tako da počakam še par dni, potem pa v prodajo.

next3steps ::

krneki0001 je izjavil:

Roadkill je izjavil:

Škoda ko jih nisem kupil 10.000 za $50.

https://bitcointalk.org/index.php?topic...


Ko sem pred parimi leti govoril, da se splača kupit BTC-je, so se mi vsi smejali. Danes pa žalostno gledajo, ker jim je žal.

Tudi slepa kura zrno najde.

Okapi ::

krneki0001 je izjavil:


Ampak 450 jih pa še imam, tako da počakam še par dni, potem pa v prodajo.
A resno misliš, da ti kdo tule verjame?

Loocas ::

Okapi je izjavil:

krneki0001 je izjavil:


Ampak 450 jih pa še imam, tako da počakam še par dni, potem pa v prodajo.
A resno misliš, da ti kdo tule verjame?


oh, Okapi :))

Sem bil prepričan, da boš prišel nazaj v tole temo šele takrat, ko/če bi BTC padel tja proti 500.
Da bi nas malo podučil, kne? :D
Matev - najslabši troll vseh časov

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Loocas ()

StarMafijec ::

Te dni je že štiri leta, ko sem kupoval kovance. Se spomnim tega, še v tej temi sem pisal. In po nekaj čez 10 USD. Spomnim se, kako sem trepetal. No, večino sem jih prodal pri ~60 USD. Sedaj imajo pa tako ceno :D .

Na Bitstampu je bil all time high 1163 USD, sedaj je maksimum 1129 USD.

https://twitter.com/nejc_kodric/status/...

Zgodovina sprememb…

Loocas ::

hja, preko ATH bo šlo skoraj zagotovo.. potem pa bogsigavedi kaj bo.
Tržna kapitalizacija je okoli 17 mrd EUR, kar je v svetovnem merilu smešno majhna cifra.

Da bi Bitcoin nadomestil vsaj del tistega, za kar se govori/piše, bi morala biti tržna kapitalizacija nekaj tisoč mrd.

Torej, povedano drugače ene 100-200x več kot je sedaj. Morebiti tja do 2025-2030.

Pa tukaj so še ostali kovanci ala LTC, NMC, ETH, DASH...
Matev - najslabši troll vseh časov

horsemask ::

Tam pod 400$ naj pade pa bo spet akcija pol pa do 250k za 1 btc

robcek23 ::

Ajnstajn` je izjavil:

DeeJay je izjavil:

Pravo padanje vrednosti bo samo v primeru, če bi se USA ali Kitajska zmisnla kakšne hujše regulacije / prepovedi. Tukaj je vedno riziko.
Zelo verjetno bo vmes manjša korekcija, lih tolk da naiven folk poceni in z izgubo proda kovance. Drugače pa napovedujem do konca meseca vrednost vsaj 1300$.


sem istega mnenja, razen tam na zacetku bi dodal, da mogoce se kak hack v kaksno vecjo borzo lahko povzroci padanje.


pomoje v teh casih so ze vsi presli na cold storage

krneki0001 ::

Tale mehurček bo šel do 1500 evrov, potem pa bo padel toliko, da bodo naivni prodali v strahu, da bodo vse izgubili, kot leta 2014.

Okapi, kaj ti verjameš, mi je vseeno, vem kaj imam v denarnici.

amacar ::

robcek23 je izjavil:

Ajnstajn` je izjavil:

DeeJay je izjavil:

Pravo padanje vrednosti bo samo v primeru, če bi se USA ali Kitajska zmisnla kakšne hujše regulacije / prepovedi. Tukaj je vedno riziko.
Zelo verjetno bo vmes manjša korekcija, lih tolk da naiven folk poceni in z izgubo proda kovance. Drugače pa napovedujem do konca meseca vrednost vsaj 1300$.


sem istega mnenja, razen tam na zacetku bi dodal, da mogoce se kak hack v kaksno vecjo borzo lahko povzroci padanje.


pomoje v teh casih so ze vsi presli na cold storage

Kaj ima veze cold storage, sej v bitstamp so prišli na podlagi človeške napake (odprtje dokumenta z makri).

robcek23 ::

amacar je izjavil:

robcek23 je izjavil:

Ajnstajn` je izjavil:

DeeJay je izjavil:

Pravo padanje vrednosti bo samo v primeru, če bi se USA ali Kitajska zmisnla kakšne hujše regulacije / prepovedi. Tukaj je vedno riziko.
Zelo verjetno bo vmes manjša korekcija, lih tolk da naiven folk poceni in z izgubo proda kovance. Drugače pa napovedujem do konca meseca vrednost vsaj 1300$.


sem istega mnenja, razen tam na zacetku bi dodal, da mogoce se kak hack v kaksno vecjo borzo lahko povzroci padanje.


pomoje v teh casih so ze vsi presli na cold storage

Kaj ima veze cold storage, sej v bitstamp so prišli na podlagi človeške napake (odprtje dokumenta z makri).


ja ampak so večino BTCjev hranili v cold storage, kar verjetno delajo tudi druge menjalnice. Tako da tudi ce pride do breacha je izgubljen le del. Pri bitstampu so se odločili da ga krijejo iz svojih žepov...tako in tako poberejo tolko od provizij da so po pari mesecih spet na nuli in obratujejo z dobičkom

Loocas ::

Matev - najslabši troll vseh časov

bbf ::

jest tega ne štekam.. kva je z ldmi? bolj ko je ATH, bolj kupujejo. Zadni vlak pa to? High price katarza??

lambda ::

Pohlep je v igri, jasno. Poglej kje so bili prejšnji vrhovi in kako visoko je šlo po njih. Zadnje dvakrat nekje x4 prejšnjega vrha. Sedaj se špekulira isto. Morda bo, morda ne. Nihče ne ve. Razen gruntfürmicha.

krneki0001 ::

Problem tukaj je tudi kitajski juan. kitajci kupujejo bitcoine, da si ohranijo vrednost tistega kar imajo.

Machete ::

Da, tisti nagnjeni k igram na srečo.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

gruntfürmich ::

Machete je izjavil:

Da, tisti nagnjeni k igram na srečo.

ne, ampak menda prav vsi: http://www.newsbtc.com/2016/06/27/china...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

krneki0001 ::

Zares veliko kitajcev kupuje bitcoine, ker tako manj izgubijo. Na kitajskem je trenutno tako, da 2 dni po tem, ko si dobil plačo, je vredna samo še polovico tistega kar si dobil. Če pa vložiš v BTC in ta ne pade, si pa ohranil vrednost plače.

lambda ::

nebivedu > Na kitajskem je trenutno tako, da 2 dni po tem, ko si dobil plačo, je vredna samo še polovico tistega kar si dobil.

Se tebi blede?

Gregor P ::

Sedaj ne vem, kako je na Kitajskem, se pa dobro spomnim, kako je to bilo nekoč pri nas, ko smo še isti dan vsi menjali v nemške marke:8)
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Okapi ::

Machete je izjavil:

Da, tisti nagnjeni k igram na srečo.
Se pravi vsi Kitajci>:D

Gregor P je izjavil:

Sedaj ne vem, kako je na Kitajskem, se pa dobro spomnim, kako je to bilo nekoč pri nas, ko smo še isti dan vsi menjali v nemške marke:8)

Takrat smo imeli 100+ % inflacijo. Kitajska inflacija je malo več kot 2% (letna). Nebivedu pač po stari navadi nekaj bluzi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Okapi ()

japol ::

Zakaj pa bi BC počil kot balon? Nima nič skupnega z nobeno drugo valuto. Cena zlata se spremeni ko najdejo novo žilo/rudnik/..., pr dnarju, ga na novo natisnejo,... BC pa je kolk je in konec. Meni se zdi da bodo države njega vezale na svoje kredite,... ker ko bo vse enkrat zminano, tolk je in pika.

gruntfürmich ::

japol je izjavil:

Cena zlata se spremeni ko najdejo novo žilo/rudnik/..., pr dnarju, ga na novo natisnejo,...

še dobro da imamo tebe da nam kaj pametnega poveš...;((
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

DeeJay ::

</head> ::

robcek23 ::

Do konca dneva bo spet 1100

DeeJay ::

In že jokajo uni, k so kupl pr 1100 in pol panično prodal pri 890.

gruntfürmich ::

:)):D:)):D

če imate denar pripravljen kupite

zna biti še kakšen padec in odboj

in seveda zopet nisem imel denarja gor za nakup pri kakšnem poku...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

DeeJay ::

jype ::

gruntfürmich> in seveda zopet nisem imel denarja gor za nakup pri kakšnem poku...

Zakaj pa ne?

Če rabiš nekoga, da ti pri tem pomaga, sporoči.

Ajnstajn` ::

mogoče ve kdo, kolikšna je provizija pri vnovčevanju kupona, kupljenega na petrolu na https://www.bitins.net/ strani?
//

Loocas ::

No no ... saj vemo.. pri Bitcoinu vse je možn... hihihi
Matev - najslabši troll vseh časov

technolog ::

A ste mal zašvical?

Loocas ::

Nam starim mačkom, več ali manj vsem dol maha ... imamo cajt za čakat :D
Matev - najslabši troll vseh časov

jype ::

technolog> A ste mal zašvical?

Ja, jaz sem kupu za 100k evrov pr 1050 evrih, pa vse prodal prid 820 evrih.

Zdej pa čakam, da bo spet čez jurja, da kupm.

Loocas ::

tko, pri 10% dnevnih skokih in padcih nam glih mal utrip poskoč.. tko da vemo, da smo še živi :P
Matev - najslabši troll vseh časov

MaterVola ::

Buy high, sell low!
««
111 / 270
»»