» »

debata o Bitcoinu

debata o Bitcoinu

Temo vidijo: vsi
««
138 / 270
»»

belo mleko ::

Malo vas testiram. V dveh dneh smo že ugotovili da niste investitorji ampak traderji.

Upam da imate svoje premoženje razpršeno in da ne stavite vse na kriptovalute. Vem pa da je tradanje zabavno. Madoniš poganja kri po žilah. 8-) Nekateri postanejo od tega odvisni, večina aktivnih upravljaljcev premoženja pa na ima na koncu manj kot sosedova Ančka, ki je isto vsoto pri 25 letih plasirala na borzo in nanjo pozabila. To pravi statistika.
https://il9.picdn.net/shutterstock/videos/6059618/thumb/8.jpg

lambda ::

Hejter, ker pravim, da je trgovanje negative-sum game? Kar de facto je, ker borza vedno vzame svoj delež. Ker sem skeptik? Večina zadev v tej sferi je kvazi-ponzi, nekateri prodajajo vakum in dobijo milijone $. Konkretno govorim predvsem o večini ICOjev na ETHju. Ampak trenutno je ljudem vseeno, precej tokenom se na borzi vrednost podeseteri. Potem je tu še stotine shitcoinov z vsem shillanjem.

Malo parodije na ICOje: https://twitter.com/acityinohio/status/...

Ja, eni dobro služite z dnevnim trgovanjem in s tem nimam nobene težave. Nikakor si pa ne pustim vzeti pravice povedati mnenja, da je večina stvari sranje. In da ne morejo vsi dobivat. Tako kot pri partiji pokra ne morejo vsi zaslužiti. Eni dobijo, drugi izgubijo. Btctrader, rekel boš, da skoraj vsak dobiva. Ja, trenutno to drži, a le glede na fiat, ker skupna kapitalizacija trga raste.

Daily trading odpade, če imaš službo, družino in socialno življenje. Ter ponoči rad spiš. Iz teh razlogov bi bil na slabšem kot če holdam, zato se ga ne grem (sem se ga pa nekaj obdobij v preteklosti za eksperiment).

maco-maco ::


Prilik za nakup je bilo veliko, prav tako za prodajo.
Kaj?

Aquafriend ::

Na poloniexu na trol chatu kup enih paničarjev, ki se obnašajo kot da je konec altcoinov in vsi zmedeni in v veliki paniki sprašujejo vse sorte, lol

kokice time

Zgodovina sprememb…

hamez66 ::

lambda je izjavil:

Hejter, ker pravim, da je trgovanje negative-sum game? Kar de facto je, ker borza vedno vzame svoj delež. Ker sem skeptik? Večina zadev v tej sferi je kvazi-ponzi, nekateri prodajajo vakum in dobijo milijone $. Konkretno govorim predvsem o večini ICOjev na ETHju. Ampak trenutno je ljudem vseeno, precej tokenom se na borzi vrednost podeseteri. Potem je tu še stotine shitcoinov z vsem shillanjem.

Malo parodije na ICOje: https://twitter.com/acityinohio/status/...

Ja, eni dobro služite z dnevnim trgovanjem in s tem nimam nobene težave. Nikakor si pa ne pustim vzeti pravice povedati mnenja, da je večina stvari sranje. In da ne morejo vsi dobivat. Tako kot pri partiji pokra ne morejo vsi zaslužiti. Eni dobijo, drugi izgubijo. Btctrader, rekel boš, da skoraj vsak dobiva. Ja, trenutno to drži, a le glede na fiat, ker skupna kapitalizacija trga raste.

Daily trading odpade, če imaš službo, družino in socialno življenje. Ter ponoči rad spiš. Iz teh razlogov bi bil na slabšem kot če holdam, zato se ga ne grem (sem se ga pa nekaj obdobij v preteklosti za eksperiment).


Vsekakor vsi ne dobivajo, ampak po drugi strani ni zero sum game, dokler še traja, ker se valuta enostavno ustvari iz zraka in ima višjo vrednost od tega, kolikor je bilo vloženo vanjo.

Iz tega razloga je verjetnost zaslužka višja kot pri klasičnih zero sum gameih.


Vsekakor ne dobivajo vsi. Da si hajter, sem napisal na podlagi večih tvojih komentarjev. Saj nimam problema s tem, pač se ne strinjam z določenimi stvarmi, ki si jih povedal, po drugi strani pa se s tem zadnjim komentarjem strinjam, da je v kripto svetu ogromno scamov, vključujoč s temi ICOti, in da morda iz večine projektov nikoli ne bo nič ratalo.

Pa nisem mislim v kako slabšalnem pomenu, samo takrat si se bunil glede rippla, potem pa je skočil za 30x :=)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: hamez66 ()

lambda ::

btctrader > ni zero sum game, dokler še traja, ker se valuta enostavno ustvari iz zraka in ima višjo vrednost od tega, kolikor je bilo vloženo vanjo

Višjo vrednost ima, ker tržna kapitalizacija raste. Tudi dolarje tiskajo (iz zraka) in mu lahko včasih hkrati raste vrednost napram €, pa zato še ne pomeni, da tisti trenutek igranje rulete v dolarjih ni negative-sum game (čeprav bo verjetnost, da boš lahko kupil več € potem z izkupičkom večja kot če dolar ne bi rastel napram €).

XRP je skočil za x6.5. In sem res menil, da je nevarno investirat (kar mislim še sedaj). Po tistem je šel še x10. Ampak če stvar čez noč na nekaterih borzah zaradi dumpov pada na 20 % vrednosti in potem nazaj gor, težko rečeš da je bila rast osnovana na trdnih temeljih.

Bi bilo pa zanimivo primerjat čez leta kako se dolgoročno obnesejo različne strategije.

hamez66 ::

Ma saj jaz tudi nimam kaj pametovat o Ripplu, ker se ga skoraj nisem dotikal. Tam pri dnu sem z njim malo flipal (kupoval spodaj prodajal zgoraj), potem pa sem rabil bitcoine drugje, in jih potem nisem kupil. Oz nekaj sem jih imel, ampak tiste sem prodal, ko so se podvojili :=)

Glede rippla sem našel tale članek:

https://steemit.com/ripple/@olyup/fck-y...



Koliko je resnice na tem, pa ne vem, ampak razlaga je kar prepričljiva.

slovencl ::

hamez66 je izjavil:

Vsekakor vsi ne dobivajo, ampak po drugi strani ni zero sum game, dokler še traja, ker se valuta enostavno ustvari iz zraka in ima višjo vrednost od tega, kolikor je bilo vloženo vanjo.

Iz tega razloga je verjetnost zaslužka višja kot pri klasičnih zero sum gameih.


O jezus, tole ti je bilo že razloženo, pa še vedno ne štekaš - in smatraš se za nekega poznavalca... Dej si simuliraj v glavi en kojn z vrednostjo, ki mu niha, in folk ki kupuje in prodaja. Vsota vseh transakcij je na koncu 0, če odpišeš provizijo borze, sicer pa negativna.

Verjetnost zaslužka je 0, ker toliko kot jih bo dobilo jih bo tudi zgubilo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: slovencl ()

Edorta ::

belo mleko je izjavil:

Malo vas testiram. V dveh dneh smo že ugotovili da niste investitorji ampak traderji.

Upam da imate svoje premoženje razpršeno in da ne stavite vse na kriptovalute. Vem pa da je tradanje zabavno. Madoniš poganja kri po žilah. 8-) Nekateri postanejo od tega odvisni, večina aktivnih upravljaljcev premoženja pa na ima na koncu manj kot sosedova Ančka, ki je isto vsoto pri 25 letih plasirala na borzo in nanjo pozabila. To pravi statistika.


Jaz sem trajderka, kadar mi trade ne rata, pa investitorka.

Samuel ::

kingsix je izjavil:

Uh ja na meteoritu... to je enak "obroben" scenarij kot sprememba protokola v BTC za povečanje limita.
Zlato ni več kot plačilno sredstvo zaradi kupa razlogov, ki pa se mi jih res ne da pisat. Malo si preberi - vsaj osnove na spletu, potem pa še vzami v roke kako knjigo od Keynes'a etc..

Zdaj pa nehaj drkat na BTC in začni trezno razmišljat ter poskusi razumet kaj sploh bereš. Saj ko boš "končal" boš prišel k sebi. Odpri si kak graf ali pa si daj ceno BTC na full screen , bo morda šlo vse skupaj hitreje.


O keynesu smo se učili v prvem letniku ekonomskega faksa.. hvala, da si me spomnil na tole, ampak resno mi ti ne boš povedal popolnoma nič novega. Ne o ekonomiji, ne o kriptovalutah. V glavnem zlato ni failalo. Bilo je dobro plačilno sredstvo skozi tisočletja.

V glavnem, dumpnil BTCje pri okoli 2500 in ETH pri 175...
If you notice this notice, you will notice that this notice is
noticably not worth noticing.

DeeJay ::

Jest sm tud dumpnil 800 ETH pri 182,39€ in 80 BTC pri 2406,2€
Sam žal nimam več TX-a, da bi to dokazal, zato samo pišem in upam, da mi bodo ostali fovš.

kingsix ::

@Samuel, potem bi pa moral vedet zakaj npr zlato v današnji ekonomiji ne deluje. No, vsaj ne kot plačilno sredstvo.
Da se razume: nisem nasprotnik zlata, imam sedaj tam pol premoženja v njem (no tudi v srebru). Kupil z €€ iz delnic, se mi tudi zdi da je že v bubble territory.

@DeeJay - odličen timing. Kdaj misliš vstopit nazaj not? Sam nisem prodal nič, ampak čakam na še nižje cene, da nekaj dodam.

kingsix ::

...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kingsix ()

hamez66 ::

slovencl je izjavil:

hamez66 je izjavil:

Vsekakor vsi ne dobivajo, ampak po drugi strani ni zero sum game, dokler še traja, ker se valuta enostavno ustvari iz zraka in ima višjo vrednost od tega, kolikor je bilo vloženo vanjo.

Iz tega razloga je verjetnost zaslužka višja kot pri klasičnih zero sum gameih.


O jezus, tole ti je bilo že razloženo, pa še vedno ne štekaš - in smatraš se za nekega poznavalca... Dej si simuliraj v glavi en kojn z vrednostjo, ki mu niha, in folk ki kupuje in prodaja. Vsota vseh transakcij je na koncu 0, če odpišeš provizijo borze, sicer pa negativna.

Verjetnost zaslužka je 0, ker toliko kot jih bo dobilo jih bo tudi zgubilo.



Če je zero sum, zakaj imata potem tistedva človeka, ki sta naredila transakcijo pri bitcoinu pri vrednosti recimo 100 usd, skupaj danes več, kot sta imela takrat?

Se pravi, en je prodal 1 bitcoin za 100 usd, drugi ga je kupil za 100 usd. Danes ima eden 1700 usd, drugi pa 100 usd. 1700 + 100 = 200. Seveda!


Sem že 3x do sedaj razložil, pa če ne razumeš, se ne delaj pametnega.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: hamez66 ()

hamez66 ::

DeeJay je izjavil:

Jest sm tud dumpnil 800 ETH pri 182,39€ in 80 BTC pri 2406,2€
Sam žal nimam več TX-a, da bi to dokazal, zato samo pišem in upam, da mi bodo ostali fovš.



Car :)

Upam, da si res.

sniff ::

"problem" pri trejdanju kriptovalut je, da ni nič kaj (klasično) oprijemljivega z vidika določanja vrednosti, ali pa vsaj jaz tega ne vidim (sem odprt za razsvetlitev)...razumljiva mi je v osnovi poanta, če trejdaš tako kot btctrader, ko izkorišča razlike v cenah na različnih borzah z arbitražo in ščiti pozicije s hedganjem, ampak na osnovi česa pa nekateri junaki napovedujejo dvig tečajev in spust tečajev? bolj, kot ne je rast loterija, ko priteka denar iz vedno bolj iz manistreama. A dela tu kdo tehnično analizo?

Samuel> V glavnem zlato ni failalo. Bilo je dobro plačilno sredstvo skozi tisočletja.
Zlato je failalo, drugače bi se še dandanes uporabljalo za plačilno sredstvo. Mal nepraktično je pošiljati kile zlata za plačilo. Poleg tega je v danem času omejena količina (in s tem vrednost), zato tudi denar nima več neposredne povezave z zalogo zlata.

Vrednost oziroma hranilec vrednosti je dost hecna zadeva. Osnuje se takrat, ko večina ljudi nekega kroga (pleme, država, svet) verjame, da ta vrednost obstaja in seveda med drugim ne more biti enostavno manipulirana.
To, da so BTC-ju že od samega začetka namenili vlogo hranilca vrednosti, kot praviš še ne pomeni, da mu je to ratalo oziroma mu bo...lahko pride druga kriptovaluta, ali pa mainstream tega nikoli ne bo prepoznal kot hranilca vrednosti.

Samuel ::

zgleda, da bo tukaj dno tega nihaja... 1900-2000$
If you notice this notice, you will notice that this notice is
noticably not worth noticing.

m1h4 ::

kako vem oz pogledam med miningom, koliko je namajnalo, v wallet mi nič ne prileti?

sniff ::

btctrader> Če je zero sum, zakaj imata potem tistedva človeka, ki sta naredila transakcijo pri bitcoinu pri vrednosti recimo 100 usd, skupaj danes več, kot sta imela takrat? Se pravi, en je prodal 1 bitcoin za 100 usd, drugi ga je kupil za 100 usd. Danes ima eden 1700 usd, drugi pa 100 usd. 1700 + 100 = 200. Seveda!

zato, ker se je vključil še tretji, ki je na borzi kupil vrednost, ki sta jo prejšnja dva projecirala.

ni poanete samo to, da je tako kot v pokru en pobere pot, drugi ga zgubi, ampak to da je (bo) BTC-jev končno število in bo vrednost fluktuirala z vsakim nakupom/prodajo, produciralo se pa ne bo nič.

DeeJay ::

hamez66 je izjavil:

DeeJay je izjavil:

Jest sm tud dumpnil 800 ETH pri 182,39€ in 80 BTC pri 2406,2€
Sam žal nimam več TX-a, da bi to dokazal, zato samo pišem in upam, da mi bodo ostali fovš.



Car :)

Upam, da si res.


Moj post je bil samo sarkastični odgovor na prejšnjega od Samuela.
Ne verjet folku o prodajah in nakupih dokler ne pokaže TX.

hamez66 ::

Aja, pa res. Ma ves sem že zblojen od tega trejdanja... :)

kingsix ::

Todays theme song...

Samuel ::

Saj je fajn, da pada hitro, ker nihče noče večmesečnega umiranja na obroke.
If you notice this notice, you will notice that this notice is
noticably not worth noticing.

belo mleko ::

Samuel je izjavil:

zgleda, da bo tukaj dno tega nihaja... 1900-2000$


Uro kasneje je že 100USD nižje.
https://il9.picdn.net/shutterstock/videos/6059618/thumb/8.jpg

Samuel ::

Na bitstampu je 1950$.
If you notice this notice, you will notice that this notice is
noticably not worth noticing.

K0l1br1 ::

2028 piše meni.
Edit: pa res, pišejo napačne podatke.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: K0l1br1 ()

xtpwn ::

K0l1br1 je izjavil:

2028 piše meni.
Edit: pa res, pišejo napačne podatke.


Ne pišejo napačne podatke. Tako na hitro se vse skupaj spreminja.

K0l1br1 ::

Ne, na strani xrp/usd zgoraj levo, kjer lahko hitro pogledaš, je bila povsem druga cifra. Ko sem kliknil, da mi preklopi, je vrglo ven tisto nižjo, v zgodovini tradov pa moje cifre ni bilo nikjer.... zadnjih par dni sem bolj pozoren na to, kar so spremenili spletno stran.

sniff ::

a dokupujete, stoično čakate, al paniko zganjate ;-)

Samuel ::

$1918 najnižje... to bi znal bit minimum.. tle je precej močan support
If you notice this notice, you will notice that this notice is
noticably not worth noticing.

hamez66 ::

Jaz sem zdaj malo kupil pri 1850 na bitfinex, ampak to ne pomeni, da ne bom hitro prodal, če bo na npr. na Kitajskem ali na Bitstampu vse rdeče. Je pa res, da je potem hitro prepozno, ko se enkrat začne kazat rdeča barva.. :)

K0l1br1 ::

sniff je izjavil:

a dokupujete, stoično čakate, al paniko zganjate ;-)

Jaz se igram, z malimi zneski skačem gor dol, za kakšen %, dva razlike.... paniko sem naredil zjutraj, vendar se je pokrila čez nekaj časa. HODL.

ohnowhy ::

kako to ni zero-sum game, jaz imam -15% (tu nekje) v accountu, ampak zaradi ripple, meni je to minus game...

res pa je to, da je šlo za mikropozicije, ampak, za en bolj skromen dopust v predsezoni pa je blo...

kako ste vedeli, kdaj zraven prit, da ste zdaj neki snagatorji na trgu?

meni tole vse zgleda tisti pump&dump s Jedom in FCK/***, nobene substance od zadaj, samo spekulacije...

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: hamez66 ()

K0l1br1 ::

ohnowhy je izjavil:

kako ste vedeli, kdaj zraven prit, da ste zdaj neki snagatorji na trgu?
Jaz sem se marca naveličal btc-ja, pa sem vse vrgel v rippla. Kupoval, ko nihče ni in ko je bilo povpraševanja za 20.000 USD na levi strani. Šlo pa se je za par 100 USD, vendar je tudi sedaj še vedno za dopust. Bom pa pustil noter, je bolje kot košarka in fucbal skupaj.

Samuel ::

ohnowhy je izjavil:

kako to ni zero-sum game, jaz imam -15% (tu nekje) v accountu, ampak zaradi ripple, meni je to minus game...

res pa je to, da je šlo za mikropozicije, ampak, za en bolj skromen dopust v predsezoni pa je blo...

kako ste vedeli, kdaj zraven prit, da ste zdaj neki snagatorji na trgu?

meni tole vse zgleda tisti pump&dump s Jedom in FCK/***, nobene substance od zadaj, samo spekulacije...


In kaj misliš, da je razmerje USD/EUR? Kaj drugega kot špekulacije?
If you notice this notice, you will notice that this notice is
noticably not worth noticing.

ohnowhy ::

Samuel je izjavil:

In kaj misliš, da je razmerje USD/EUR? Kaj drugega kot špekulacije?

približen odraz stanja ekonomije in predikcije na osnovni preverljivih podatkov; seveda je EUR/USD spekulacija na kratek rok, na dolgi rok pa spremljaš dejanja centralnih bank in politikov (nič hvala Trump, recimo, zdaj), ne trguješ dnevno ampak z opcijami...

ps: dostopa do fx opcij v Sloveniji sicer več ni (če pa je, pa mi povejte:-), za tujino pa rabiš vsaj standarden account...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ohnowhy ()

Samuel ::

Bull flag imamo zdaj na Bitstampu.. vprašanje, če je to bottom.
If you notice this notice, you will notice that this notice is
noticably not worth noticing.

Ajnstajn` ::

Padec danes...nic ce pride do 1200, kupujem, ce ne pa hodl ;)

Ce je pa kdo v skrbeh, si pa naj odpre tale link:

http://shouldipanicsell.com
//

Samuel ::

hjah.. mogoče je bil to minimum...
If you notice this notice, you will notice that this notice is
noticably not worth noticing.

MrStein ::

No, ko sem včeraj ravnilo* na 2 letni graf dal, je "pokazal" nekje okoli 1500 USD, tako da bi korekcija znala iti v bližino te vrednosti. Možno pa, da so se mi roke tresle.

* dejansko kos A4 papirja
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

belo mleko ::

Ne morete vedeti, ker kriptovaluta bazira na vakuumu, na niču. 8-) Lahko je 1€ ali 1*10^6€. Kdo ve? Vrednost traktorja, parcele ali podjetja se npr. da oceniti.
https://il9.picdn.net/shutterstock/videos/6059618/thumb/8.jpg

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: MrStein ()

MacLeod ::

Vprašanje je ali sedaj kupiti?

belo mleko ::

Kdo ve? Ne moreš vedeti. Bi kupil rabljenega golfa za milijon €? Jaz ga nebi. Pri kriptovalutah enostavno ne veš. Lahko samo ŠPEKULIRAŠ.
https://il9.picdn.net/shutterstock/videos/6059618/thumb/8.jpg

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: amacar ()

Samuel ::

belo mleko je izjavil:

Ne morete vedeti, ker kriptovaluta bazira na vakuumu, na niču. 8-) Lahko je 1€ ali 1*10^6€. Kdo ve? Vrednost traktorja, parcele ali podjetja se npr. da oceniti.


Kako ne? Vrednotiš jo lahko po tem, koliko dela je vilo vloženega v njen nastanek ali ocenjeno vrednost problema, ki ga rešuje.
Sicer pa.. kaj je smisel tvojega trolanja tukaj? Boš povedal kaj novega? Ne. Prav zagotov ne.
If you notice this notice, you will notice that this notice is
noticably not worth noticing.

hamez66 ::

belo mleko je izjavil:

Ne morete vedeti, ker kriptovaluta bazira na vakuumu, na niču. 8-) Lahko je 1€ ali 1*10^6€. Kdo ve? Vrednost traktorja, parcele ali podjetja se npr. da oceniti.


Ti mi kar zrihtaj kakšne poceni coine. Za eth ti dam 10 eur, pa mi jih dostavi kakšnih 1000.

Ja, traktor, parcelo ali podjetje je treba ocenit, za coine nam je pa cena v vsakem momentu znana.

Samuel je izjavil:

belo mleko je izjavil:

Ne morete vedeti, ker kriptovaluta bazira na vakuumu, na niču. 8-) Lahko je 1€ ali 1*10^6€. Kdo ve? Vrednost traktorja, parcele ali podjetja se npr. da oceniti.


Kako ne? Vrednotiš jo lahko po tem, koliko dela je vilo vloženega v njen nastanek ali ocenjeno vrednost problema, ki ga rešuje.
Sicer pa.. kaj je smisel tvojega trolanja tukaj? Boš povedal kaj novega? Ne. Prav zagotov ne.



Trola zato, ker se mu fajn zdi, da cena pada, obenem pa misli, da vsi delamo minus. :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: hamez66 ()

belo mleko ::

Samuel je izjavil:

belo mleko je izjavil:

Ne morete vedeti, ker kriptovaluta bazira na vakuumu, na niču. 8-) Lahko je 1€ ali 1*10^6€. Kdo ve? Vrednost traktorja, parcele ali podjetja se npr. da oceniti.


Kako ne? Vrednotiš jo lahko po tem, koliko dela je vilo vloženega v njen nastanek ali ocenjeno vrednost problema, ki ga rešuje.
Sicer pa.. kaj je smisel tvojega trolanja tukaj? Boš povedal kaj novega? Ne. Prav zagotov ne.


To ti samo pove če se splača "kopati" nove bitcoine ali ne. Nekako tako kot pri nafti, ampak povpraševanje po nafti je konstantno, tako kot po pšenici. Bitcoin je lahko pogrešljiv. Če jutri propade - who cares? Ne moreš pa rečt da bo bitcoin večen, ker si vanj vložil delo in plačal račun za elektriko. To je tako kot da bi prodajal star kolač na plaži in kupcem kazal račun za moko. Who cares koliko si moral plačati za moko in sol?

lp, dobrotnik, ki prinaša rdeče tabletke
https://il9.picdn.net/shutterstock/videos/6059618/thumb/8.jpg

Okapi ::

Saj je lepo gledati vse te milijonarje, ki so obogateli z raznimi kojni, pa si, namesto da bi uživali na Tahitiju, vzamejo čas in nam tule razlagajo, kako se to počne.:))

Samuel ::

Okapi je izjavil:

Saj je lepo gledati vse te milijonarje, ki so obogateli z raznimi kojni, pa si, namesto da bi uživali na Tahitiju, vzamejo čas in nam tule razlagajo, kako se to počne.:))


čao, bebec.. kako kaj?

belo mleko je izjavil:

To ti samo pove če se splača "kopati" nove bitcoine ali ne. Nekako tako kot pri nafti, ampak povpraševanje po nafti je konstantno, tako kot po pšenici. Bitcoin je lahko pogrešljiv. Če jutri propade - who cares? Ne moreš pa rečt da bo bitcoin večen, ker si vanj vložil delo in plačal račun za elektriko. To je tako kot da bi prodajal star kolač na plaži in kupcem kazal račun za moko. Who cares koliko si moral plačati za moko in sol?

lp, dobrotnik, ki prinaša rdeče tabletke


lej ata... ta tema je zelo stara.. daj ti tole malo bolj poštudiraj, pa se javi čez kako leto, dve.

hamez66 je izjavil:

Trola zato, ker se mu fajn zdi, da cena pada, obenem pa misli, da vsi delamo minus. :)


Pa Okapi se je oglasil, po nekaj mesecih zatišja. :))
If you notice this notice, you will notice that this notice is
noticably not worth noticing.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Samuel ()

MacLeod ::

Tak da je to vprašanje za milijon, al kak, kupiti ali ne kupiti to je zdaj vprašanje.

marS ::

Ahhh kolk trollov se je nakotilo tukaj. Saj če koga tema ne zanima ne rabi smetit. Ti novi koini so v bistvu storitve ki temeljijo na ether omrežju. Mina se jih res iz ničesar vendar so gorivo za storitev. Če ti je všeč storitev ki jo rešujejo kupiš. Če ne, pač ne. Se pa je trg za trgovanje z njimi odprl, to je res tako da: vsak naj si privošči le toliko kot zmore...
...no more heroes...
https://ilbis.com/
««
138 / 270
»»