» »

debata o Bitcoinu

debata o Bitcoinu

Temo vidijo: vsi
««
128 / 270
»»

sivistol ::

hamez66 je izjavil:

Zero confirmations so problem za ponudnika. Lahko nekdo pošlje transakcijo brez feeja in če bo imel srečo, bo bitcoin omrežje njegovo transakcijo sčasoma zavrnilo in bo dobil vrnjen denar.

Se bo pa to spremenilo, v kolikor se uvede SegWit oz. Lightning network.


ja do wegwita oz lightniga še pride en ultra crash po forku ( čas za nakup hehehe )


a rusija ve kako in kaj !!
teorija dump $ , še kako pravilna

http://www.coindesk.com/russia-eyes-leg...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sivistol ()

miko22 ::

kaj sem butast ali kaj.
Na krakenu mam bitcoine pa bi rad nekaj kupil v spletni trgovini pa nikjer ne najdem opcije.
Help.

sivistol ::

miko22 je izjavil:

kaj sem butast ali kaj.
Na krakenu mam bitcoine pa bi rad nekaj kupil v spletni trgovini pa nikjer ne najdem opcije.
Help.


najdi withrawl pa tam pol vnešeš naslov kam pošiljaš btc

miko22 ::

eh, sem našel. Mater, majo skrito to.

miko22 ::

Ta kraken je kr neki. 15 minut pa ni šla transakcija skoz, tako da mi je potekla seja.
Pa fee je tudi bil.

miko22 ::

Jaoo, odprem ticket...nobenega odgovora, le status so naredili "waiting your reply". What the f....
Samo stran od krakena.Ne vem kak naj dobim bitcoine od tam. Zadeva jim ne deluje.

Samuel ::

Dubu si mail, a si ga potrdil?
If you notice this notice, you will notice that this notice is
noticably not worth noticing.

amacar ::

V treh letih sem imel samo en problem na Krakenu, da se nakazani BTC-ji niso prikazali niti po šestih potrditvah. Sem odprl ticket in je bilo popravljeno v roku par ur, drugače pa sami plusi. Vmesnik je pa meni osebno čisto dovolj razumljiv.

miko22 ::

nisem dobil maila.Ne vem zakaj ne dobim mailov. Mail sem preveril.

Samuel ::

Ko narediš zahtevek za prenos, ga moraš potrdit po mailu.
Ja valjda pa ja veš to??
If you notice this notice, you will notice that this notice is
noticably not worth noticing.

miko22 ::

ja, samo ne dobim nobenega maila. Mislim, da je problem v outlooku, da mi ne spusti skozi, ker sem poskušal spremeniti e-naslov, pa sem dobil na drugi mail sporočilo, na originalnega pa ne.
Spam je prazen.

Samuel ::

V glavnem s Krakenom ni nič narobe. Poišči napako pri sebi.
If you notice this notice, you will notice that this notice is
noticably not worth noticing.

sivistol ::

miko22 je izjavil:

ja, samo ne dobim nobenega maila. Mislim, da je problem v outlooku, da mi ne spusti skozi, ker sem poskušal spremeniti e-naslov, pa sem dobil na drugi mail sporočilo, na originalnega pa ne.
Spam je prazen.


Poglej v listi blokiranih e naslovov, imel isto situacijo , ker sem kraken mail dal na blok po pomoti

sivistol ::

Dieu ::

Vprašanje je seveda KDAJ bo split...

Dolgoročno pa bo IMO ista zgodba kot z ETC, seveda pa to ne pomeni, da nebo priložnosti za zaslužek ;)
I was blind but now I see!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dieu ()

sivistol ::

Kolko slisim so startali z segwit poolom , tako da bo soft fork

Machete ::

Kakšna imate kaj mnenja: http://www.rsk.co ?
Jaz zadeve tehnično ne razumem, pravijo da pa pri implementaciji tega ETH nima nekega smisla več. Kašne so vaše misli in ali se v rsk sploh da investirati javno kot se da v cryto kovance.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

MrX ::

spet štala, tokrat mt.finex

Samuel ::

If you notice this notice, you will notice that this notice is
noticably not worth noticing.

kingsix ::

Machete je izjavil:

Kakšna imate kaj mnenja: http://www.rsk.co ?
Jaz zadeve tehnično ne razumem, pravijo da pa pri implementaciji tega ETH nima nekega smisla več. Kašne so vaše misli in ali se v rsk sploh da investirati javno kot se da v cryto kovance.


Sami Rootstock developerji so na reddit večkrat omenili, da njihov sistem ni grožnja Ethereum. Pravzaprav imajo eni o drugem dobro mnenje in se vzpodbujajo. Imata nekako drugačno ciljno publiko.
To, da je Ethereum ob RSK obsolete pravijo le BTC maksimalisti, ki pač prodajajo okrog svoje pravljice.

Pa še citiram RKS founderja - Sergio Demián Lerner - izpred 14 dni:
RSK is not a threat to Ethereum. The most common reason for a cryptocurrency projects to fail is internal implosion, not competition!
Keep working on Ethereum, it rocks!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kingsix ()

bbf ::

"RSK is not a threat to Ethereum. The most common reason for a cryptocurrency projects to fail is internal implosion, not competition!
Keep working on Ethereum, it rocks!"
Tipično nakladanje enga podpovprečnega japija iz raznih MLM zgodb in podobnih pumparcah..

Edorta ::

Včeraj sem zamenjala USD na Finexu v BTC in ne brez slabih občutkov prenesla BTCje na Stamp, da ne bi vse imela na Kraknu. Vse je šlo v redu, razen kar sem kupila BTCje po 1302, ti vrag ti, solit se naj gredo, spread v višave, ko folk seli denar naokol.

Baja ::

hudiča, kupla bi kak drugi coin, prenesla na stamp pa tam zamenjala v btc. bi ziher ceneje prišla skoz.

hamez66 ::

Baja je izjavil:

hudiča, kupla bi kak drugi coin, prenesla na stamp pa tam zamenjala v btc. bi ziher ceneje prišla skoz.


Nič drugače ne bi bilo, ker so tudi drugi coini dražji.

Kebo ::

Jaz bom pa verjetno naredil lih obratno, prenesel tja bitcoine in jih prodal, ker verjetno ne bodo imeli dolgo blokade in se bo cena normalizirala.

Baja ::

@btctrader: aja, ja, valda. nisem razmišlo :)

@Kebo: Balls of steel!

Machete ::

Uf Kebo torej imaš raje goloba na strehi od vrabca v roki? Srečno.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Edorta ::

Kakor mi je Bitfinex platforma zelo luštkana, in sploh simpatična, imajo za moj okus preveč težav. Že z BFX tokeni sem jo komaj odnesla z nekakšno kao nominalno ničlo, zdaj ne izplačujejo fiata. Samo še korak stran, do zadrževanja BTCja?
6,4% so višje od Stampa, kar govori, da se USD, ki ne more ven, prisilno menja v BTC, ta pa zagotovo drugam, na druge menjalnice, ... dokler gre? Ko te kača piči, se bojiš vsake vrvi.

Edorta ::

Kot običajno sem prezgodaj razprodajala. Bila je akcija, dobre cene, in sem se v več kosih poslovila od LTCjev, ki so že dolgo ležal v skladišču. No, zdaj ga niti pod razno ne morem ceneje kupiti nazaj. Prodaj poceni, kupi drago nazaj, mi zveni preogabno in tako čakam na padec.
Trgovanje je včasih zelo nefer.

Loocas ::

Kupu pred dvemi leti za okol 1.4-1.5$ po kosu, zdaj pa čakam eno solidno ceno, da dumpnem.
Ajde recimo tam nekje med 30-50$.
Matev - najslabši troll vseh časov

gruntfürmich ::

če dnevno ne trgujete se tudi dnevno ne sekirajte glede nihanja cen. ker to za vas NI pomembno.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

Edorta ::

Loocas je izjavil:

Kupu pred dvemi leti za okol 1.4-1.5$ po kosu, zdaj pa čakam eno solidno ceno, da dumpnem.
Ajde recimo tam nekje med 30-50$.


30-50$, imaš pa visoka pričakovanja za ltc :O

dreta ::

Edorta je izjavil:

Loocas je izjavil:

Kupu pred dvemi leti za okol 1.4-1.5$ po kosu, zdaj pa čakam eno solidno ceno, da dumpnem.
Ajde recimo tam nekje med 30-50$.


30-50$, imaš pa visoka pričakovanja za ltc :O



Toliko je ze bil. Cakamo na 100$ ;)

gruntfürmich ::

litecoinu je v 'uteho' vsaj to, da nima še visokega marketcapa. tiste z večjim je težje pognati v višave, četudi samo špekulativno...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Loocas ::

Edorta je izjavil:

Loocas je izjavil:

Kupu pred dvemi leti za okol 1.4-1.5$ po kosu, zdaj pa čakam eno solidno ceno, da dumpnem.
Ajde recimo tam nekje med 30-50$.


30-50$, imaš pa visoka pričakovanja za ltc :O


Iz kere luknje si ti ven prlezla... leta 2013 je bil 48$ z market capom višjim od ene miljarde $.
Če so DASHa nabil na 120$, zakaj ne bi še LTC prek 30$?
Matev - najslabši troll vseh časov

Edorta ::

Zaradi generalno odklonilnega stališča do LTCja in zaradi pomanjkanja denarja, ki se razgublja po vse širšem naboru bolj zanimivih kriptovalut.

miko22 ::

Kaj coinbase več ne ponuja gumbekaza spletne strani, da lahko nekdo plača/donira,...?

sergejevic ::

Ali se lahko na kraken.com zamenja USD v EUR? Je potrebna dvojna menjava? (npr. najprej nakup BTC in potem prodaja v EUR)?

MaterVola ::

Direkt menjave nimajo.

Edorta ::

A ima kdo kakšno predstavo, do kam bi ETH še lahko zrasel? V bistu iščem najboljši timeing ... Hvala za namige in ideje :)

SpaceCaw ::

Ker že dalj časa iščem ljudi s katerimi bi lahko dnevno govoril o blockhain tehnologiji in dnevnemu trgovanju sem se odločil, da odprem chat baziran na eth platformi v katerega ste povabljeni preko naslednjega linka: https://discord.gg/mEUhu

@Edorta: mislim, da bi znal do sredine poletja priti do 100€.

Lp

sivistol ::

SpaceCaw je izjavil:

Ker že dalj časa iščem ljudi s katerimi bi lahko dnevno govoril o blockhain tehnologiji in dnevnemu trgovanju sem se odločil, da odprem chat baziran na eth platformi v katerega ste povabljeni preko naslednjega linka: https://discord.gg/mEUhu

@Edorta: mislim, da bi znal do sredine poletja priti do 100€.

Lp


invalid or expired, pošl zs
binance referal ( 10% off ) https://www.binance.com/en/futures/ref/38134864

DeeJay ::

SpaceCaw je izjavil:

Ker že dalj časa iščem ljudi s katerimi bi lahko dnevno govoril o blockhain tehnologiji in dnevnemu trgovanju sem se odločil, da odprem chat baziran na eth platformi v katerega ste povabljeni preko naslednjega linka: https://discord.gg/mEUhu

@Edorta: mislim, da bi znal do sredine poletja priti do 100€.

Lp


Tak chat že obstaja na ICONOMI slacku. Nas je kr neki gor.
https://iconominet.herokuapp.com/

Kebo ::

Pa telegram grupa je tudi, CryptoSlovenia.

Edorta ::

Precej bolj srečna bom, ko bo ponehal dež in ko se bosta ceni BTCUSD na Bitstampu in Finexu izenačili. 7,4% spread.

Machete ::

Kaj te sploh toliko žuli ta razlika v ceni?
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

MalRey ::

Mogoče je pa cena Bitcoina enaka in se le razlikujeta ceni USD@Bitstamp in USD@Finex ;)

hamez66 ::

Edorta je izjavil:

Precej bolj srečna bom, ko bo ponehal dež in ko se bosta ceni BTCUSD na Bitstampu in Finexu izenačili. 7,4% spread.


Zakaj, a nisi rekla, da si si že vse poslala iz Bitfinexa? Če si si, potem bi ti moralo biti načeloma vseeno, kako visoko je Bitfinex.

SpaceCaw ::

DeeJay je izjavil:

SpaceCaw je izjavil:

Ker že dalj časa iščem ljudi s katerimi bi lahko dnevno govoril o blockhain tehnologiji in dnevnemu trgovanju sem se odločil, da odprem chat baziran na eth platformi v katerega ste povabljeni preko naslednjega linka: https://discord.gg/mEUhu

@Edorta: mislim, da bi znal do sredine poletja priti do 100€.

Lp


Tak chat že obstaja na ICONOMI slacku. Nas je kr neki gor.
https://iconominet.herokuapp.com/


Ja ampak to je public chat. V mislih sem imel bolj slovensko omejeno skupino. Worldwide skupnosti je veliko :) CryptoSlovenia grupe pa mi pod search ne najde. Je ime 100% pravilno ? ...

Kebo ::

Pojdi na stran od iconomija in spodaj poišči gumb slack in poišči znotraj slacka grupo #Metelkova. Za telegram pa klikni na tale link.
««
128 / 270
»»