» »

debata o Bitcoinu

debata o Bitcoinu

Temo vidijo: vsi
««
103 / 270
»»

TheZihc ::

peko_deko je izjavil:

miko22 je izjavil:

hm, ma kdo izkušnje z Coinbase?
Namreč, če želim dvigniti sredstva, si moram dodati IBAN, s tem da moram nek manjši znesek plačati, da mi verificirajo račun.
Sumljivo, ali je to ok?

To verify your bank account,
please send a SEPA payment for a small amount to the following account:

kolk bi dvignil?

jaz ti odkupim za gotovino določeno količino v živo tko da ni šans za natege, če si iz lj, javno mesto

če nisi lahko dobiš nakazano na račun, samo mi boš pač mogel verjet na besedo

pošlji zs če te zanima

krneki0001 je izjavil:

Tak ki je dejansko kaj vreden?

bytecoin je popolnoma pogorel, moneta verde tudi, fantomcoin tudi,...

takoj ko rata vreden bo kdo napisal gpu/fpga miner

TheZihc je izjavil:

peko_deko je izjavil:

obstaja ampak ne boš narudaril nič

kolko pa rabiš

>Je še kak CPU coin ostal za rudarit?
a tak ki je dejansko kaj vreden al tak ki ni




ubistvo hočem samo probat nič kaj resnega

v št? nvm če si nek naftni šej pol je mogoče tud milijon nič kaj resnega,

če si klošar pa je že 10 eur velik denar

:D vsej 10 eur

3man ::

Morda pa PayPal končno le stvori wallet za BTC.
https://www.cryptocoinsnews.com/bitcoin...

Kaj bo šele potem pisarila obupana NLB: "Paypal zavzeli teroristi in z njimi je prišel nebodigatreba Bitcoin! Menimo, da bo vrednost Paypala kmalu nič."
;)

razerznak ::

ajde btc padi pod 300€ da te kupim pol pa nazaj na 1,5k €
vesoljec nacist fojb
#trump2016
ups https://www.rt.com/usa/339768-us-marines-aircraft-aging/

amacar ::

Pač kupiš zdej malo več, pa maš isto dobička, če verjameš, da bo šou do 1.5k€

razerznak ::

amacar je izjavil:

Pač kupiš zdej malo več, pa maš isto dobička, če verjameš, da bo šou do 1.5k€


nah zdej se ne splača, je predrag
vesoljec nacist fojb
#trump2016
ups https://www.rt.com/usa/339768-us-marines-aircraft-aging/

Buggy ::

en delez prodan predvcerajsnjim po 690$ drugi in hkrati zadnji pa nastavljen na 800$...pa sta bude, bude :P

mihco ::

Buggy je izjavil:

en delez prodan predvcerajsnjim po 690$ drugi in hkrati zadnji pa nastavljen na 800$...pa sta bude, bude :P

rebuy na 520-550$ in sell na 1100$ ;)

Buggy ::

wooohooo :P

A. Smith ::

Moje skromno mnenje: tole je nov balon in po razpolovitvi dotoka novih btc-jev se bo rast še stopnjevala. Karkoli pod $1000/btc je poceni.
"Be professional, be polite,
but have a plan to kill everyone you meet".
- General James Mattis

miko22 ::

jaz pa mislim, da bo spet padlo na $350

Buggy ::

jaz pa mislim da bom z 800€ cist zadovoljen :)

Loocas ::

miko22 je izjavil:

jaz pa mislim, da bo spet padlo na $350


naj uganem.. in takrat boš kupu...
Matev - najslabši troll vseh časov

krneki0001 ::

Šlo bo do ene 1500, tam ostalo in kreiral bodo mBTC (0.0001 BTC), da bo lahko za plačila.

DeeJay ::

zakaj pa lih do 1500? zakaj ne do 10.000?

krneki0001 ::

Upam, da bo šel do toliko, ampak glede na videno, bi ga lahko dvignili do 1500, več pa verjetno ne, ker bi začele banke polena pod noge metat, pa še kdo.

Buggy ::

hehe..tko smo se na MCnox-u pumpal ko smo maxcoine dvigoval :P

maco-maco ::

???
Saj lahko plačuješ v decimalkah.
Kaj?

3man ::

krneki0001 je izjavil:

Upam, da bo šel do toliko, ampak glede na videno, bi ga lahko dvignili do 1500, več pa verjetno ne, ker bi začele banke polena pod noge metat, pa še kdo.


Čaki :)
Malo si nekonsistenten. Nekaj postov višje si zagovarjal zavajajoče puhlice NLBja, zdaj pa napoveduješ celo posredovanje bank... ?

Daj ti štej do 100 pa mal razmisli lol

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: 3man ()

Buggy ::

3man je izjavil:

krneki0001 je izjavil:

Upam, da bo šel do toliko, ampak glede na videno, bi ga lahko dvignili do 1500, več pa verjetno ne, ker bi začele banke polena pod noge metat, pa še kdo.


Čaki :)
Malo si nekonsistenten. Nekaj postov višje si zagovarjal zavajajoče puhlice NLBja, zdaj pa napoveduješ celo posredovanje bank... ?

Daj ti štej do 100 pa mal razmisli lol


kaj se sekiras, pumpa kjer se da, zanimiva igrica ki sem jo ze mal pozabil :))

na hype je treba prilivat olje...kuj zelezo ko je vroce ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Buggy ()

krneki0001 ::

3man je izjavil:

krneki0001 je izjavil:

Upam, da bo šel do toliko, ampak glede na videno, bi ga lahko dvignili do 1500, več pa verjetno ne, ker bi začele banke polena pod noge metat, pa še kdo.


Čaki :)
Malo si nekonsistenten. Nekaj postov višje si zagovarjal zavajajoče puhlice NLBja, zdaj pa napoveduješ celo posredovanje bank... ?

Daj ti štej do 100 pa mal razmisli lol


Spet si pameten.

Do nekaj 100 miljonov te noben ne bo povohal, ker bankam ne delaš konkurence. Ko boš pa vreden miljarde si pa direktna konkurenca in je ogrožen njihov "obstoj".

Misliš da bodo američani mirno gledali, da boš nafto v BTC-jih kupoval in ne bo več nafta vezana na dolar?

gruntfürmich ::

promet v btc-jih je še vedno pod začetkom pravega balona v 2013, poleg tega je začetek nekje 4× višji.
če se preteklost ponovi (4 tedne velikega nabavnega prometa) bo lahko zletelo tudi blizu 10k...imho
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Loocas ::

vse bo odvisno od Brexita... če uspe.. bo tole letelo
Matev - najslabši troll vseh časov

3man ::

krneki0001 je izjavil:

3man je izjavil:

krneki0001 je izjavil:

Upam, da bo šel do toliko, ampak glede na videno, bi ga lahko dvignili do 1500, več pa verjetno ne, ker bi začele banke polena pod noge metat, pa še kdo.


Čaki :)
Malo si nekonsistenten. Nekaj postov višje si zagovarjal zavajajoče puhlice NLBja, zdaj pa napoveduješ celo posredovanje bank... ?

Daj ti štej do 100 pa mal razmisli lol


Spet si pameten.

Do nekaj 100 miljonov te noben ne bo povohal, ker bankam ne delaš konkurence. Ko boš pa vreden miljarde si pa direktna konkurenca in je ogrožen njihov "obstoj".

Misliš da bodo američani mirno gledali, da boš nafto v BTC-jih kupoval in ne bo več nafta vezana na dolar?


No dajva nehat, ker zdaj si pa ze pri nafti in se bojim da boš kmalu na isisu ali chemtrailsih :)
Oprosti, da sem se spotaknil ob tvoje mnenje. Peace.

And now for something completely different. Nazaj k temi:

Ste opazili da je DAO shekan in se ETH premika proti crypto nebesom? Kako bo to vplivalo na zaupanje v BTC med laicno javnostjo? Ne vidim dobre publicitete niti za btc :(

Za Brexit pa mislim da nima vpliva na Bitcoin.

krneki0001 ::

Brexit ima velik vpliv na BTC. Britanija je tista ki je najbolj proti BTC-ju v eu.

MaterVola ::

Ampak 80 % prometa na BTC borzah se ustvari na Kitajskem.

lambda ::

3man > Ste opazili da je DAO shekan in se ETH premika proti crypto nebesom? Kako bo to vplivalo na zaupanje v BTC med laicno javnostjo? Ne vidim dobre publicitete niti za btc :(

Zamajal se je ta trenutek največji konkurent BTCju - edina logična posledica se zdi dvig cene slednjega. ETH pa ... izbirajo med dvema slabima opcijama. Kršenje smart contracta s forkom ali prilepit mtgox nalepko tudi ETHju.

popster ::

Ja s tem Dao-tom se berejo zanimive novice, že malo težko dohajat kaj se dogaja pravzaprav.

3man ::

lambda je izjavil:

3man >
Zamajal se je ta trenutek največji konkurent BTCju - edina logična posledica se zdi dvig cene slednjega. ETH pa ... izbirajo med dvema slabima opcijama. Kršenje smart contracta s forkom ali prilepit mtgox nalepko tudi ETHju.


To je mantra bitcoin loverjev, navijačev in to poslušam že nekaj dni. Ampak ne vem kako bodo "opazovalci" al pa bodoči investitorji v crypto zdaj reagirali. Za tiste, ki niso na tekočem je po mojem crypto pač crypto in se ga bodo še neki časa izogibali. To pa je svež denar..

helsing ::

Morda kdo ve kako bi se dalo najpreprosteje kupiti BTC s paysafecard-om? Imam namreč eno neuporabljeno (50EUR) in bi jo lahko morda izkoristil za tole. Sem sicer googlal ampak se mi nekatere strani zdijo rahlo dodgy. Sem gledal localbitcoins.com ampak ne vem če bi jim zaupal mojo telefonsko.

Hvala. LP.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: helsing ()

popster ::

Aja mimogrede, za zamenjat PSC v BTC moraš poiskat enga ki jo bo porabil slo, ker PSC NI international :)
Takorekoč si v slepi ulici, razen za dobro provizijo ti zamenjam.


helsing ::

popster je izjavil:

Aja mimogrede, za zamenjat PSC v BTC moraš poiskat enga ki jo bo porabil slo, ker PSC NI international :)
Takorekoč si v slepi ulici, razen za dobro provizijo ti zamenjam.


Na omenjeni strani sicer obstajajo prodajalci, ki jemljelo SLO kartice, vendar se mi menjalni tečaj zdi malo visok. Lahko kaj konkretnega ponudiš?

kiFni ::

helsing je izjavil:

Morda kdo ve kako bi se dalo najpreprosteje kupiti BTC s paysafecard-om? Imam namreč eno neuporabljeno (50EUR) in bi jo lahko morda izkoristil za tole. Sem sicer googlal ampak se mi nekatere strani zdijo rahlo dodgy. Sem gledal localbitcoins.com ampak ne vem če bi jim zaupal mojo telefonsko.

Hvala. LP.


Prodaj PScard. kupi BTC za 50€ na avtomatu.

kiFni ::

Novo v SLO. Bitcoin bo možno kupiti s kuponi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kiFni ()

3man ::

kiFni je izjavil:

Novo v SLO. Bitcoin bo možno kupiti s kuponi.

Povezave ne delajo oz kažejo nikamor... se že ve provizija?

marS ::

neko avtentikacijo rabiš...pa še reklama za Petrol???
...no more heroes...
https://ilbis.com/

amacar ::

PARTyZAN ::

Sicer kul novica, ampak ko boš pa lahko tank plačal z bitcoini bo pa stvar dejansko uporabna. Zdaj si tako ali tako vsi, ki imajo opravka s tem bitcoine kupujejo na internetu.

kiFni ::

Dobr je če nimaš sredstev na menjalnici, cena pa ti je všeč za nakup. Letiš na najbližjo pumpo.

miko22 ::

Bitcoin pada...te pa ste rekli da bo rastel čez 1000€
Ko pride na 300 kupujem :D

Loocas ::

mhm.. saj vse kriptovalute vključno z BTC rastejo v ravni premici v višave... kne kne??
Matev - najslabši troll vseh časov

miko22 ::

580€ in še padaaa....to mi deli, miška :)

sovmil ::

Čimprej kupi , kajti trend se obrača.

c3p0 ::

Ko še zadnja babica govori, da je zdaj pravi čas za nakup in bo šlo samo še gor, prodaj vse. Kdo je že to rekel?

Machete ::

Ne vem zakaj ni še nihče tega spustil v tej temi. (?)
To the moon!

f+ck your shoe box money..

LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

japol ::

Iatromantis ::

Odličen članek

The Satoshi Affair

Loocas ::

no da vidmo, kaj bo danes z Brexitom.. :)
Matev - najslabši troll vseh časov

ahac ::

japol je izjavil:

Kaj pravite na to?: http://siol.net/digisvet/novice/na-petr...

To so nekateri že komentiral v tej temi.

Bitcoine kupit ni noben problem. Nekaj plačat z njimi je dost težje. Veliko boljša novica bi bila, če bi se na Petrolu dalo plačat z njimi...
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

thramos ::

Je pa preprost način, kako gotovino pretopiti v anonimne Bitcoine.

japol ::

Kaj pa če se jih uporabi kot varčevalni račun?
Kje najdem potek o ustvaritvi denarnice,... Kako se začne?
««
103 / 270
»»