» »

debata o Bitcoinu

debata o Bitcoinu

Temo vidijo: vsi
««
248 / 270
»»

slovenec_89 ::

Ahaaa, hvala lepa :)

PlayTheGame ::

Do kam bi lahko padalo razmerje BTC/ETH? V zadnjih cca. 3 tednih je ETH izgubil približno tretjino vrednosti, v tem času sem ga postopoma menjaval za BTC. Ali bi ob nadaljnji rasti BTC znalo iti razmerje še naprej navzdol ali je možen kak odboj kot je bil nedavno pri LTC?
Asus P8Z77-V Pro|i5-3570K|16GB DDR3 1600|Gigabyte G1 1060 GTX 6Gb
SSD Samsung 860evo 500Gb & 850evo 500Gb|4TB HDD|EVGA G3 750W

Machete ::

Počakaj da uletijo strici s črtami in geometrijskimi liki po grafih. Samo oni vedo.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

cebelar123 ::

PlayTheGame je izjavil:

Do kam bi lahko padalo razmerje BTC/ETH? V zadnjih cca. 3 tednih je ETH izgubil približno tretjino vrednosti, v tem času sem ga postopoma menjaval za BTC. Ali bi ob nadaljnji rasti BTC znalo iti razmerje še naprej navzdol ali je možen kak odboj kot je bil nedavno pri LTC?


Tudi jaz čakam da se stvar obrne. Brez skrbi se bo, še zmeraj se je. Pač smo v času BTCja. Poglej si BCH/BTC kako ga je izstrelilo nedolgo nazaj, zdaj pa se počasi vrača nazaj.

Zgodovina sprememb…

4knative ::

Nekje 0,07 bi bila realna cena ETH. Tu okoli bi se naj gibal letos.
"When we are dead, it's not what we HODL or SODL that matters.
It's what we BUIDL."

1pioneer ::

Mislim, da bo ETH počasi začel izgubljat marketcap. Letos prihajajo EOS, AETERNITY ki imajo mainnet lunch okorg poletja in bodo lepo posegli v ETH, ker so boljši blokchain... Tako da se zna zgoditi, da bo ETH lahko padel dol, ker bodo prevzeli smartcontract novi kovanci, pa še scalable so ker so štartali s tem problemom že od začetka. Aeternity ima testnet že nekaj časa in ko pride ven bo PoS, PoW, oracle, algoritm je čisto nov pa še mobile mining je planiran...

PlayTheGame ::

Sicer je vse špekulacija ampak če pomislimo, da je bil ETH še dobra 2 meseca nazaj vreden le cca. 0,035 BTC (ko je bil BTC na ATH) potem možno, da se cena v prihodnosti res ustali na nekje 0,07 ~ 0,08. Razen, če bo zopet kaka nora rast BTC-ja, ki bi pomenila nadaljnji padec ETH na eni strani ali pa kontra, da bo velik FOMO ob projektih, ki so predvideni letos za ETH, kar bi lahko pognalo razmerje ETH/BTC zopet čez 0,10... Ko bi le imeli kristalno kuglo :))
Asus P8Z77-V Pro|i5-3570K|16GB DDR3 1600|Gigabyte G1 1060 GTX 6Gb
SSD Samsung 860evo 500Gb & 850evo 500Gb|4TB HDD|EVGA G3 750W

hunter01 ::

1pioneer je izjavil:

Mislim, da bo ETH počasi začel izgubljat marketcap. Letos prihajajo EOS, AETERNITY ki imajo mainnet lunch okorg poletja in bodo lepo posegli v ETH, ker so boljši blokchain... Tako da se zna zgoditi, da bo ETH lahko padel dol, ker bodo prevzeli smartcontract novi kovanci, pa še scalable so ker so štartali s tem problemom že od začetka. Aeternity ima testnet že nekaj časa in ko pride ven bo PoS, PoW, oracle, algoritm je čisto nov pa še mobile mining je planiran...



A veš koliko coinov je tehnološko superiornih Bitcoinu? Pa glejmo samo tiste, ki so "kao" plačilni. V crypto ni vse tako, kot bi moralo biti oz. se zdi :)

danijel6 ::

https://t.co/qn6mGFNami
Bitcoin private whitepaper

Vazelin ::

Lahko bi bil napisan v latexu, za večji PRO faktor:)

PlayTheGame ::

Can Default SegWit Support Make Bitcoin Price Rise Even Higher?

https://www.newsbtc.com/2018/02/20/can-...
Asus P8Z77-V Pro|i5-3570K|16GB DDR3 1600|Gigabyte G1 1060 GTX 6Gb
SSD Samsung 860evo 500Gb & 850evo 500Gb|4TB HDD|EVGA G3 750W

1pioneer ::

hunter01 je izjavil:


A veš koliko coinov je tehnološko superiornih Bitcoinu? Pa glejmo samo tiste, ki so "kao" plačilni. V crypto ni vse tako, kot bi moralo biti oz. se zdi :)


Ja ampak BTC je prevzel vlogo "zlata" ker je bil prvi in ga drži ta nostalgičnost, poleg tega so vsi altcoini vezani na njega in je to osnova kriptotrgovanja. ETH je pa "dokaj" nov in altcoini niso večinoma vezani na njega in če se bodo začeli ICO izvajati na drugih blokchainih, lahko lepo pade marketcap, plus to da je cena že visoka in ni toliko zanimiva za špekulatorje. Je pa res, da noben ne ve ali se bo to zgodilo ali ne. Jaz to le iz racionalnega vidika pričakujem :) Imam pa in ETH, AE, EOS pa še kake 30 drugih za vsak slučaj če se keremu "userje" na luno :)

PlayTheGame ::

Ena novica glede ETH/BTC. Menda je prilika za nakup ETH, ker lahko kmalu pride do odboja:
https://www.profitconfidential.com/cryp...
Asus P8Z77-V Pro|i5-3570K|16GB DDR3 1600|Gigabyte G1 1060 GTX 6Gb
SSD Samsung 860evo 500Gb & 850evo 500Gb|4TB HDD|EVGA G3 750W

Egidij88 ::

Zdaj smo se pa zbudili iz zimskega spanja in gremo to da moon. 8-)

Smurf ::

PlayTheGame je izjavil:

Ena novica glede ETH/BTC. Menda je prilika za nakup ETH, ker lahko kmalu pride do odboja:
https://www.profitconfidential.com/cryp...

Na te strani nimajo ravno kvalitetnih analiz, ampak bol navijaske. Ce namesto 1m pogledas 3m trend, zgleda precej slabse slika za eth. Trenutno tudi kaze na bull trend bitcoina. Tako, da v resnici ni ravno glasnih znakov, za investirat v eth. Mogoce bo pa sel gor.

jype ::

Mato989 ::

jype je izjavil:

https://bitcoinregret.club/

Valvoline?


HAHAHAHAHA

Čeprav je pa zanimivo, če bi prvi dan ko sem prišel vložil vse v BTC in od takrat ne bi premaknil nič, bi imel danes manj profita kot sem ga imel ker sem vložil v alte... in to skoraj 50%!
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

jype ::

Mato989 je izjavil:

Čeprav je pa zanimivo, če bi prvi dan ko sem prišel vložil vse v BTC in od takrat ne bi premaknil nič, bi imel danes manj profita kot sem ga imel ker sem vložil v alte... in to skoraj 50%!
Jah, to pomeni samo eno: Prepozno si prišel.

4knative ::

"When we are dead, it's not what we HODL or SODL that matters.
It's what we BUIDL."

jype ::

O, hvala.

kiFni ::

Zakaj mi ni noben povedal naj dam pivski denar enega petka raje v bitcoin v letu 2010? K*rbe :) Pa enkrat manj bi imel mačka :D

Aquafriend ::

PlayTheGame je izjavil:

Do kam bi lahko padalo razmerje BTC/ETH? V zadnjih cca. 3 tednih je ETH izgubil približno tretjino vrednosti, v tem času sem ga postopoma menjaval za BTC. Ali bi ob nadaljnji rasti BTC znalo iti razmerje še naprej navzdol ali je možen kak odboj kot je bil nedavno pri LTC?

Ker je cel trg sel navzdol je za pricakovati. da bodo investitorji najprej prihajali v btc. Ker se bull run od dna 6k se ni ustavila rast, so altcoini kot vedno na slabsem, ko btc potegne navzgor. Sele ko bomo imeli stabilen trg pricakujem nekaj vec od altcoinov.

4knative ::

kiFni je izjavil:

Zakaj mi ni noben povedal naj dam pivski denar enega petka raje v bitcoin v letu 2010? K*rbe :) Pa enkrat manj bi imel mačka :D

Mojemu frizerju ga je en tip prodal, ki jih je kupil 10.000 kosov po 0,3 usd. Prodal mu je pa po 19.500 usd za kos. Lepaaa!!! :))
"When we are dead, it's not what we HODL or SODL that matters.
It's what we BUIDL."

sarma832 ::

Naj vam bo v tolažbo. Tudi če bi kupili ko je bil 0,3$, bi ga verjetno prodali pri 3$.

sarma832 ::

IL_DIAVOLO ::

Dobro 2010 je bila se velika neznanka, danes pa ni vec.

scipascapa ::

Včeraj je bilo na SLO2 oddaja o kriptovalutah.

1pioneer ::

In kaj so povedali lepega :)

dronyx ::

1pioneer je izjavil:

In kaj so povedali lepega :)

Saj si jo lahko sam pogledaš. Kripto je pač globalni scam z dodano vrednostjo. :)

4knative ::

Na SLO2 so povedali, da si zelo pameten, če kupiš BTC pri ceni 11.000 usd od nekoga ki ga je kupil pri ceni 0.30 usd. Pravijo še da je to višek inteligence človeka in ne gre za goli pohlep, čeprav upaš da prodaš naprej za višjo ceno naslednjemu bebcu, ki upa da najde naslednjega bebca itd.
"When we are dead, it's not what we HODL or SODL that matters.
It's what we BUIDL."

dronyx ::

4knative je izjavil:

Na SLO2 so povedali, da si zelo pameten, če kupiš BTC pri ceni 11.000 usd od nekoga ki ga je kupil pri ceni 0.30 usd. Pravijo še da je to višek inteligence človeka in ne gre za goli pohlep, čeprav upaš da prodaš naprej za višjo ceno naslednjemu bebcu, ki upa da najde naslednjega bebca itd.

Še večji car pa si, če si kupil BTC-je po 20.000 USD od nekoga, ki jih ne narudaril leta 2013 za zajebancijo, danes pa gradi dodatno garažo za novega Lamborghinija. Vse to se je pa zgodilo zato, ker mularija v Aziji ne vidi druge prihodnosti kot v piramidni finančni shemi na blockchainu.

49106 ::

Ne tak car kot tisti, ki je kupil delnice NKBM-a.

Novinarki se niti sanja ne, kaj bitcoin je. Lahko rečem, da ni opravila domače naloge. Psevdo novinarstvo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

dronyx ::

49106 je izjavil:

Novinarki se niti sanja ne, kaj bitcoin je. Lahko rečem, da ni opravila domače naloge. Psevdo novinarstvo.

V eterijum lahko zapakiramo programsko kodo...:D

Sem sicer popolni laik na tem področju, ampak meni je vse skupaj delovalo kot "mlatenje prazne slame".

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dronyx ()

4knative ::

Da kupiš BTC za 20.000$ od nekoga ki ga je kupil za 1$ rabiš bit mentalno kar čvrst. Hahahaha. :D
"When we are dead, it's not what we HODL or SODL that matters.
It's what we BUIDL."

gruntfürmich ::

torej vi izbirate tiste prodajalce ki so ga kupili za 19.999$ in ne tiste ki so ga po 1$?
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

1pioneer ::

Jaz izključno kupujem BTC od tistih ki so ga kupili dražje od mene :) Mora imet podpisan datum nakupa, če ne mu ga ne kupim :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 1pioneer ()

kontra ::

1pioneer je izjavil:

Jaz izključno kupujem BTC od tistih ki so ga kupili dražje od mene :) Mora imet podpisan datum nakupa, če ne mu ga ne kupim :)


overjen pri notarju hehe
tečnoba

dronyx ::

1pioneer je izjavil:

Jaz izključno kupujem BTC od tistih ki so ga kupili dražje od mene :) Mora imet podpisan datum nakupa, če ne mu ga ne kupim :)

To podpiram! S tem si zagrantiraš, da si ga res kupil od večjega tepca od tebe. :))

4knative ::

dronyx je izjavil:

1pioneer je izjavil:

Jaz izključno kupujem BTC od tistih ki so ga kupili dražje od mene :) Mora imet podpisan datum nakupa, če ne mu ga ne kupim :)

To podpiram! S tem si zagrantiraš, da si ga res kupil od večjega tepca od tebe. :))

+1

Je že boljši občutek da daš nekomu, ki je pač narobe prebral kvano usedlino, kot pa enemu najstniku, ki je na mamino elektriko narudaril 5000 kovancev. :D
"When we are dead, it's not what we HODL or SODL that matters.
It's what we BUIDL."

gruntfürmich ::

4knative je izjavil:

dronyx je izjavil:

1pioneer je izjavil:

Jaz izključno kupujem BTC od tistih ki so ga kupili dražje od mene :) Mora imet podpisan datum nakupa, če ne mu ga ne kupim :)

To podpiram! S tem si zagrantiraš, da si ga res kupil od večjega tepca od tebe. :))

+1

Je že boljši občutek da daš nekomu, ki je pač narobe prebral kvano usedlino, kot pa enemu najstniku, ki je na mamino elektriko narudaril 5000 kovancev. :D

ko bo čez pol leta market zadosti padel pa ti bo tisti, ki je sedaj narobe prebral kavno usedlino, odkupil tvoje bitkojni, ki ti jih je predhodno prodal, za tvoj denar. oba bosta imela kratkoročno izgubo, vendar se bo on zadni smejal ker jih boš ti prodajal v globalnem podnu...8-)
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

perci ::

Gringo se zdele fejst za jajca drzi, pomojem :)

simnov ::

Kako in kam prenakazat xrp iz Bitstamp , da bi zamenjal za kakšno cenejšo valuto.

Aquafriend ::

Bittrex binance poloniex , tam kliknes deposit xrp in kopiras naslov in tag, nato gres na bitstamp, withdraw xrp in tam prilepis xrp tag in naslov in posljes zeljeno kolicino xrp

Zgodovina sprememb…

hamez66 ::

simnov je izjavil:

Kako in kam prenakazat xrp iz Bitstamp , da bi zamenjal za kakšno cenejšo valuto.


A si že našel svoje bitcoine, ki si jih kupoval leta 2013 in jih potem založil??

:)

simnov ::

hamez66 je izjavil:

simnov je izjavil:

Kako in kam prenakazat xrp iz Bitstamp , da bi zamenjal za kakšno cenejšo valuto.


A si že našel svoje bitcoine, ki si jih kupoval leta 2013 in jih potem založil??

:)


Ah kje.

hamez66 ::

Ma škoda. Mogoče si jih imel morda na mcxnow, coins-e ali crypto-trade, samo ti exchangi ne obstajajo več.

simnov ::

Sem si vse prenesu na Binance zdaj pa kako naj z tem kupim kaj manj vrednega.

hamez66 ::

Prodaš jih oz menjaš za btcje, ethje ali usdtje, potem pa z btcji/ethi/usdtji kupiš coin, ki si ga hotel nabavit. Direktno pa ne gre.

simnov ::

Zdaj imam pa te usdtje kako naj pa zdaj kupim kaj drugega je možno nazaj kupit tudi xrp.

simnov ::

Zdaj sem vse zbrklal in imam 0.00001972 kar je 0,16EUR bitcoin in z njim nič ne morem kupit in imam usdt 0.00934656 kar je EUR0.8118 in znjim tudi nič ne morem kupit. Jutri si vse ostale xrp nakažem nazaj na bitstamp ker tole je tako nepregledna stran.:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: simnov ()
««
248 / 270
»»