» »

Program za račune z UPN

Program za račune z UPN

Th88 ::

Pozdravljeni...

Ker se ukvarjamo s spletno trgovino pošiljamo blago po pošti in z odkupnino. Do sedaj smo pisali vse položnice na roko, vendar je ob povečanju prodaje to delo postalo že rahlo zamudno... Iščem program, ki bi tiskal račun na A4 papir s UPN položnico na spodnjem delu.

Skratka želim, da bi program natisnil takšen račun.. Iščem program, ki bi bil zastonj ali bi bil bolj poceni, saj moja trgovina še vedno laufa na zelo nizkem budgetu...

Hvala vsem za pomoč...
Lp,
Timi

Malajlo ::

Čak, a ostalo imate pa računalniško podprto ali tudi na roke pretipkavate nekam?

IceIceBaby ::

Th88, samo opozorilo. Če želiš izdajati takšne plačilne naloge je potrebno zadevo sporočiti banki in se prijaviti v nek sistem.

Drugače pa res povej kako imate trenutno urejena naročila. Opcij je več. Lahko zadevo narediš v excelu ali accessu. Lahko printaš direktno iz spletne trgovine. Lahko uporabiš kak program za izdajanje računov kot je npr. minimax, eracuni...

Pri nas uporabljamo custom spletno aplikacijo povezano z minimaxom. Tam tudi tiskamo te račune s PP02 položnico na spodnji tretjini lista.

Th88 ::

Malajlo je izjavil:

Čak, a ostalo imate pa računalniško podprto ali tudi na roke pretipkavate nekam?

Spletna trgovina je na sistemu Magento..

IceIceBaby je izjavil:

Th88, samo opozorilo. Če želiš izdajati takšne plačilne naloge je potrebno zadevo sporočiti banki in se prijaviti v nek sistem.

Hvala. To nisem vedel, tako da se bom moral še to malo pozanimat...

IceIceBaby je izjavil:

Drugače pa res povej kako imate trenutno urejena naročila. Opcij je več. Lahko zadevo narediš v excelu ali accessu. Lahko printaš direktno iz spletne trgovine. Lahko uporabiš kak program za izdajanje računov kot je npr. minimax, eracuni...

Pri nas uporabljamo custom spletno aplikacijo povezano z minimaxom. Tam tudi tiskamo te račune s PP02 položnico na spodnji tretjini lista.

Verjetno je program, ki bi bil naravnost povezan z naročili nekoliko dražji, ampak me zanima tudi kakšen tak program, da lahko preučim možnosti... Drugače pa bi bil zadovoljen tudi že s predlogo (Word, Excel,...) ali programčkom, kjer bi podatke vpisoval ročno...

IceIceBaby ::

Sporoči tvoj mail na PM, pa ti pošljem moj programčič narejen v accesu. Sicer je bolj po domače narejen, ampak imaš nadzor nad naročili, tiskaš lahko bn02, tiskaš lahko nalepke za naslove, poštno knjigo za pošto slovenije pa mogoče še kaj.

Podatke moraš vnašati ročno, ampak je VELIKO boljše kot pisanje vsega na roke.

Th88 ::

Poslano.. Najlepša hvala...

gregyk ::

Od danes naprej je na spodnji povezavi na voljo brezplačen program za tiskanje UPN nalogov:

http://www.sepa.si/sloprenova/UPN/Progr...

Assass1n ::

Je kdo našel kaj primernega, z zgornje povezave kar nekaj teži za iban bic katerega sploh ne rabim vpisat... Pa imam 3 položnice na a4 strani.
Hvala
še ko je na tv-ju moder ekran me `pr src stisne

MajorM ::

Jaz uporabljam ta program. Zelo redko potrebujem. bic banke najdeš na netu. 3 UPN na eni strani? UPN ki sem jih jaz dobil na A4 sta s samo po dvema UNP nalogoma.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Tiskanje na UPN

Oddelek: Loža
155067 (3655) kitewing
»

Petrol po novem zaračunal 70 centov za papirnato položnico (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12819007 (16070) opeter
»

trr

Oddelek: Pomoč in nasveti
192915 (2487) Assass1n
»

Najenostavnejše plačevanje položnic

Oddelek: Loža
429641 (6554) Alien123
»

Program za tiskanje položnic

Oddelek: Programska oprema
1712604 (9419) gregy

Več podobnih tem