» »

Game of Thrones - serija

Game of Thrones - serija

Temo vidijo: vsi
««
202 / 213
»»

neverlucky ::

Resno vprašanje:

A je kdo izmed producentov oziroma nekdo, ki je sodeloval pri celotni tej sezoni na koncu pogledal, kaj je nastalo?? Ali sta producenta samo nekaj spisala, vsak je naredil svoj del, nekdo je na hitro še vse skupej zložu in to je to, kar bo pa bo, pustimo se presenetit?
Težko razumem kako so lahko tole posneli in pogledali in si rekli, ja to je to, top sezona, dobro smo naredili!

pegasus ::

A ni oni majster, ki igra hounda, rekel, da bo folk razbijal svoje televizorje? ;) Veste kakšna dodana vrednost je to! :D

VaeVictis ::

Pozitivne zadeve zadnje epizode:
- posneto je bilo fenomenalno
- Cleganebowl smo končno dobili

Negativne zadeva:
- mad queen Dannarys
- resolucija Jaime-jeve zgodbe
- kako umre Cersei

sivistol ::

mislim ljudje , če ni po vašem kot ste si zamislili vi, je pa serija za totalen odpad ?
resda so dost falili z logiko ampak kaj češ , da bi se pa pizdil nad to je pa čist potrata časa

verjetno so na to tudi ciljaji da so ljudje čim bolj razpizdjeni hahaha, prvo da nk umre, čist tko random, pol to ono in še bi lahko našteval, isto so vas dobili nedom , red wedding itd

oo7 ::

VaeVictis je izjavil:

Pozitivne zadeve zadnje epizode:
- posneto je bilo fenomenalno
- Cleganebowl smo končno dobili

Negativne zadeva:
- mad queen Dannarys
- resolucija Jaime-jeve zgodbe
- kako umre Cersei


Pa saj se je že dolgo pričakovalo, da bo Danica mad queen.

sivistol ::

samo teorija

arya v eni od epizod ziher rece da bo ubila queen , ta queen je verjetno dany

bambam20 ::

sivistol je izjavil:

samo teorija

arya v eni od epizod ziher rece da bo ubila queen , ta queen je verjetno dany



Očitno bo Arya tista, ki jo bo ubila.

Samo način na katerega umre Cersei je pa bebav.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

neverlucky ::

sivistol je izjavil:

mislim ljudje , če ni po vašem kot ste si zamislili vi, je pa serija za totalen odpad ?
resda so dost falili z logiko ampak kaj češ , da bi se pa pizdil nad to je pa čist potrata časa

verjetno so na to tudi ciljaji da so ljudje čim bolj razpizdjeni hahaha, prvo da nk umre, čist tko random, pol to ono in še bi lahko našteval, isto so vas dobili nedom , red wedding itd


Sem upal na 8. sezono Game Of Thrones in ne 5ga dela Avengerjev. Brez logike, vse nekaj na hitro, gleda se zaradi efektov. :/

bambam20 ::

Kdo si je izmislil, da zmaji bruhajo napalm?

Drevesce ::

Wow sam vi pa ste ene jokice.

Slotechovci: Hočemo, da ljudje pomrejo (ljudje preživijo) - BUUUU
Slotethovci: Hočemo, da ljudje pomrejo (ljudje dejansko pomrejo v mukah) - BUUUU

Hate do te serije ste si sedaj nekateri vbili v glavo ter zato v njej več ne uživate. Govorite o nekem polomu epskih razsežnosti, oh ja...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Drevesce ()

the_monster ::

Drevesce je izjavil:

Wow sam vi pa ste ene jokice.

Slotechovci: Hočemo, da ljudje pomrejo (ljudje preživijo) - BUUUU
Slotethovci: Hočemo, da ljudje pomrejo (ljudje dejansko pomrejo v mukah) - BUUUU

Hate do te serije ste si sedaj nekateri vbili v glavo ter zato v njej več ne uživate. Govorite o nekem polomu epskih razsežnosti, oh ja...


mi jokice?
pojdi pogledat imdb ocene in reviewe... pa boš vidu kako pa kaj

bambam20 ::

NIhče ni želel, da pomrejo nedolžni prebivalci Kraljevega Pristana in, da se vse skupaj uniči. To pa ne. Vse, kar se je želelo, da se Cersei odseka glava in nabije na kol.

neverlucky ::

Drevesce je izjavil:

Wow sam vi pa ste ene jokice.

Slotechovci: Hočemo, da ljudje pomrejo (ljudje preživijo) - BUUUU
Slotethovci: Hočemo, da ljudje pomrejo (ljudje dejansko pomrejo v mukah) - BUUUU

Hate do te serije ste si sedaj nekateri vbili v glavo ter zato v njej več ne uživate. Govorite o nekem polomu epskih razsežnosti, oh ja...


Fora je, da je serija postala kar nekaj. D&D hočeta narest samo nek šov in če ti gledaš vsak trenutek serije kot sam zase in nič ne razmišljaš zraven je 8. sezona top. Sami dobri efekti, dobri napadi, veliko smrti, lepi kadri, dobro posneto. Če pa samo za moment vklopiš možgane pa dojameš da vse kar se dogaja, da nima nobenega smisla. Nekaj kar v začetnih sezonah GoT ni bilo.

Drevesce ::

Imdb ocene so meni popolnoma nerelevantne. Važno, da jaz uživam v seriji/filmu, pa je lahko zaradi mene ocenjeno z 1.

Dejstvo je, da sploh ob serijah ocene temeljijo tudi na prejšnjih epizodah, ker ponavadi glasujejo več ali manj enaki ljudje. Nekatere je pač razpizdi** epizoda 3 in bodo sedaj do konca glasovali vse negativno, pa ni važno kakšen bo razplet. Ljudje so pač razjarjeni, ker niso prišle v poštev njihove fucked up teorije.

Pa da ne bo pomote, kvaliteta serije je definitivno padla, ampak to je že od 5. sezone naprej, s to razliko, da so ljudje kot ovce takrat za epizode glasovali 9.9 za nek Battle of Bastards, ki je bil po logičnosti in Hollywood efektih popolnoma identičen kot battle v epizodi 3, ki je bil ocenjen na koncu z 7 (nisem točno prepričan).

neverlucky ::

Drevesce je izjavil:

Imdb ocene so meni popolnoma nerelevantne. Važno, da jaz uživam v seriji/filmu, pa je lahko zaradi mene ocenjeno z 1.

Dejstvo je, da sploh ob serijah ocene temeljijo tudi na prejšnjih epizodah, ker ponavadi glasujejo več ali manj enaki ljudje. Nekatere je pač razpizdi** epizoda 3 in bodo sedaj do konca glasovali vse negativno, pa ni važno kakšen bo razplet. Ljudje so pač razjarjeni, ker niso prišle v poštev njihove fucked up teorije.

Pa da ne bo pomote, kvaliteta serije je definitivno padla, ampak to je že od 5. sezone naprej, s to razliko, da so ljudje kot ovce takrat za epizode glasovali 9.9 za nek Battle of Bastards, ki je bil po logičnosti in Hollywood efektih popolnoma identičen kot battle v epizodi 3, ki je bil ocenjen na koncu z 7 (nisem točno prepričan).


Se strinjam s tabo glede tegale.

sivistol ::

bambam20 je izjavil:

NIhče ni želel, da pomrejo nedolžni prebivalci Kraljevega Pristana in, da se vse skupaj uniči. To pa ne. Vse, kar se je želelo, da se Cersei odseka glava in nabije na kol.


evo expect the unexpedted

Okapi ::

bambam20 je izjavil:

Kdo si je izmislil, da zmaji bruhajo napalm?
Če bi samo napalm bruhali, bi bilo v redu. Bruhajo male atomske bombe, glede na to, s kakšno šalo podirajo debela obzidja.

bambam20 je izjavil:

NIhče ni želel, da pomrejo nedolžni prebivalci Kraljevega Pristana in, da se vse skupaj uniči. To pa ne. Vse, kar se je želelo, da se Cersei odseka glava in nabije na kol.

Iluzija na Hirošimo in Nagasaki. Tam so tudi čisto po nepotrebnem pobili nekih 200.000 civilistov.

V glavnem pa še dobro - nihče ne bo žalosten, ker se serija končuje.>:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Okapi ()

Cruz ::

Kot so že nekateri dejali, tehnično zanimivo. Preveč so igrali na šok in je bilo kar cringe za gledati. Ne vidim kaj bi zamudili, če bi odrezali vse Aryine scene v tej epizodi. Ni potrebno posiljavati z war is bad m'kay polovico epizode.

Da vidimo še zadnjo epizodo. Look on the bright side, vsaj bitk ne bo. :))

Sp1ke ::

Jaz sploh nisem imel občutka da gledam GoT. Meni se je vse skupaj zdelo kar nekaj, na kup nametane scene. Nisem štekal Arye in konja, nisem štekal Eurona in Jamiea, pa sploh ne štekam več Jona. Najprej ne, potem ubija, potem spet ne. Enako kot počne z Dany. Najprej ja, potem ne, pa bi spet malo, pa spet ne. Za crknat žalostno, kakšno parodijo so naredili iz te serije.

Spxy ::

Sreča da je samo še en del pa smo rešeni tega... Vsake slabe ocene si zaslužijo... Serija je strmoglavila iz mojstrovine kar se tiče smiselnosti in zgodbe v totalno holywoodsko sranje... Plus za efekte in scene ampak story-vise so pa nič brez GRRM.

OracleDev ::

men je bla pa dobra epizoda :)

VaeVictis ::











[Michael] ::

sivistol je izjavil:

mislim ljudje , če ni po vašem kot ste si zamislili vi, je pa serija za totalen odpad ?
resda so dost falili z logiko ampak kaj češ , da bi se pa pizdil nad to je pa čist potrata časa

verjetno so na to tudi ciljaji da so ljudje čim bolj razpizdjeni hahaha, prvo da nk umre, čist tko random, pol to ono in še bi lahko našteval, isto so vas dobili nedom , red wedding itd


Jaz sem podobno razmišljal. Vsi se neki pizdijo kak je zanič, ampak še kr gledajo.
Vsi imajo neke verzije kaj se bo zgodilo naprej itd.
Mislim, da če rad gledaš filme/serije takega tipa je mnogo bolje, če gledaš brez pričakovanj, ne veš kaj se bo zgodilo, zato gledaš, da izveš. Plus to, da je ob pogoju, da imaš internet, brezplačno. "Šenkanem konju se ne gleda v zobe."

Meni je dobra serija, definitivno enih boljiših v rangu Prison Break in Breaking Bad, imho.
In mi je polepšala ponedeljke, najboljši dan v tednu :D

Ajde, da še jaz napovem kaj se bo zgodilo, čeprav pojma nimam, ne berem spojlerjev, ki mogoče to sploh niso, ampak so samo ugibanja, ker nekateri ne morte počakat in delati vmes še kaj drugega.
Arya bo še vedno ubila kraljico, zadnjega tirana, kraljico Daenerys, John postane kralj vseh kraljestev in potem so vsi živeli srečno do konca svojih dni 8-)

drvo ::

[Michael] je izjavil:

sivistol je izjavil:

mislim ljudje , če ni po vašem kot ste si zamislili vi, je pa serija za totalen odpad ?
resda so dost falili z logiko ampak kaj češ , da bi se pa pizdil nad to je pa čist potrata časa

verjetno so na to tudi ciljaji da so ljudje čim bolj razpizdjeni hahaha, prvo da nk umre, čist tko random, pol to ono in še bi lahko našteval, isto so vas dobili nedom , red wedding itd


Jaz sem podobno razmišljal. Vsi se neki pizdijo kak je zanič, ampak še kr gledajo.
Vsi imajo neke verzije kaj se bo zgodilo naprej itd.
Mislim, da če rad gledaš filme/serije takega tipa je mnogo bolje, če gledaš brez pričakovanj, ne veš kaj se bo zgodilo, zato gledaš, da izveš. Plus to, da je ob pogoju, da imaš internet, brezplačno. "Šenkanem konju se ne gleda v zobe."

Meni je dobra serija, definitivno enih boljiših v rangu Prison Break in Breaking Bad, imho.
In mi je polepšala ponedeljke, najboljši dan v tednu :D

Ajde, da še jaz napovem kaj se bo zgodilo, čeprav pojma nimam, ne berem spojlerjev, ki mogoče to sploh niso, ampak so samo ugibanja, ker nekateri ne morte počakat in delati vmes še kaj drugega.
Arya bo še vedno ubila kraljico, zadnjega tirana, kraljico Daenerys, John postane kralj vseh kraljestev in potem so vsi živeli srečno do konca svojih dni 8-)



Prison Break?
Imel je eno dobro sezono(mogoče dve), ki se ni dobro postarala. Prvo sezono sem ponovno gledal, ko je prišla na Netflix in to ni to, kar sem imel v spominu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: drvo ()

oo7 ::

Game Of Thrones: George R.R. Martin's Last Two Books Are Done, According To Actor

https://www.gamespot.com/articles/game-...

sivistol ::

nwm zakaj ste vsi presenečeni,
game of thrones bandwagon haters: "D&D ruined Dany's character development in one"


lisaac ::

Najboljša stvar 5. epizode je ta, da je predzadnja..6 epizoda bo pa še najboljša, ker bo pa sploh zadnja.

Zgodba, ki je imela potenciala OGROMNO! (do 6. sezone), nato jo pa tako zavozijo, sploh v tej zadnji sezoni.. Ajde, da serija ne bi obetala toliko mi niti ne bi bilo žal, v tem primeru je pa porazno vse skup.

Edina teorija ki je uspela mnogim je ta, da so napovedali porazno končnico takoj po 3. epizodi 8 sezone, nekateri pa ste to ugotovili že veliko prej.

Ta zadnji del si bom še ogledal, ustvarjalcem/igralcem pa hvala za hype, ki ste ga ustvarjali še ne dolgo nazaj. Tega ni več.

xdejvid ::

Ko ti ljubezen ne vrača ljubljena oseba, ko te izdajo, ko ti umrejo najbližji, ko se počutiš osamljeno in ko imaš v družini "zjebane" korenine ter imaš moč postaneš nekdo kot je Dany. Nič drugače ni v resničnem življenju. Cersei in Jaime - nekateri so si usojeni za vedno,se rodijo in umrejo skupaj...v glavnem game of thrones je prikaz zmožnosti človeka.

Mislim, da bo Dany ubil Tyrion, če ne bo ona njega prej.

Stokarino ::

Ugibanja; Snow zaštiha Dany, Brana pa postavijo za kralja[z modreci kot so Davos, Sam...]?

DamijanD ::

Dve dobri sceni: Clegane & Euron, ko vidita, da boja še ni konec :D
Možno, da bo v zadnjem delu vrsta tistih, ki bodo hoteli fentant Danny

oo7 ::

Komu je pa Pajek pisal tista pisma ? Sigurno je komu kakšnega poslal in ni vse zažgal ?

Nikec3 ::

Ne vem zakaj bi bil kdorkoli presenečen, Dany je že prej večkrat dokazala, da ko gre v svoj "rage mode" je njen ta stari proti njej navadni vajenec. Jebi ga, preveč incesta pač pušča posledice na dolgi rok. :))

Mi je pa všeč, kako antiklimaktično so se odločili zaključit zadevo. Navsezadnje je to tudi point GOT. Kurbarjenje, incest in pobijanje, vse v imenu nekega prestola, čeprav se z vsakim naslednjim prestolonaslednikom kaj veliko ne spremeni.

A lahko Daenerys Targaryen označimo kot edino pravo fatalko?
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

Ganon ::

So bile zgradbe iz čokolade, da se je vse rušilo, ko se jih je dotaknil ogenj?

mackilla ::

Ganon je izjavil:

So bile zgradbe iz čokolade, da se je vse rušilo, ko se jih je dotaknil ogenj?

Ali ni bilo nekje rečeno, da zmajski ogenj topi skale? Potem verjetno lahko tudi podira kamenite hiše.

Berserker ::

Deljeno mnenje o epizodi. Meni se zdi da so v celoti zavrgli razvoj serije tekom zadnjih 6.sezon, nakar se je vseskupaj pomaknilo proti Avengers like razvoju scenarija in karakterjev.

slotech5 ::

the_monster je izjavil:

haha prvo prikažejo zmaja kako lahko umre kot muha,cez 2 epizode je pa kot f-16 in lahko v dveh sekundah požge celotno floto.zakaj je pa zadnjič ni? haha. pa dej škoda sploh kej komentirat ker je smešno.aja pa arya,prvo ubije NKja in gre mimo 7652396532 hodcev. a zdej jo prikažejo kot eno bogo deklico.hahahha pa dej dej komedija,podn.


se strinjam s celotnim komentarjem. zmaj je bil res kot f-16, brezveze.

Okapi ::

S tremi takimi zmaji pravzaprav ne potrebuješ nobene vojske. Greš naokoli, vse požgeš, porušiš, sovražnikovo vojsko v treh, štirih preletih uničiš ...

mgermo ::

Ground vojska sploh ni bila potrebna. Če bi bili 3 zmaji, je pa v 5 min vse porušeno.
V eni epizodi naredijo baliste OP, v naslednji pa njih 100 ravno ene 2x vstrelijo.

oo7 ::

Naslednja epizoda



Danica ima večjo vojsko kot jo je imela pred epizodo 3 ;((

lisaac ::

Zanimiv razvoj zlobcev ..če gledam od začetka, najprej smo imeli Joffreya, nato Ramseya, zatem sledi NightKing..Cersie.. nakonc sta pa največja zlobca ta dva..
 DDumbass

DDumbass

the_monster ::

oo7 je izjavil:

Naslednja epizoda



Danica ima večjo vojsko kot jo je imela pred epizodo 3 ;((



lahko da jih obuja od mrtvih pa je ona nov NK :D
k

KJE JE PA Greyjova deklina YARA? :D

Zgodovina sprememb…

@nny ::

Yara pride naslednjo epizodo.
'For most of history, Anonymous was a woman.' Virginia Woolf

Mato989 ::

Mi je pa všeč, kako antiklimaktično so se odločili zaključit zadevo. Navsezadnje je to tudi point GOT. Kurbarjenje, incest in pobijanje, vse v imenu nekega prestola, čeprav se z vsakim naslednjim prestolonaslednikom kaj veliko ne spremeni.


Dokaj enostavno bi se dalo zadevo zaključit antiklimatično tudi z logiko in vojaškim znanjem obleganja itd... namesto deus ex arya mašinami in plotholes in neumnostmi ki jih ne bi počel PC commander ki igra total war in je star 14 let danes doma...



- Golden Company se opeva na vlko, in kaj se zgodi? Za to je šel budget? Sploh se niso borili... Commander ki je znan kot eden najboljših pa je bežal namesto da bi se kot dostojen vojak boril do smrti? Ja pa ja de...

- Lannisterski vojaki niso meli niti FAKING VIZIRJEV dol danih resno? Zakaj jih potem imajo??? Da ne omenjam, da niso imeli sulic in ščitev da bi nardili zid kot so ga takrat na poljanah in bi ustavili te luzerje od konjenikov in Starkov...

- Od kje so se namnožili spet Dothraki, ko smo 2 epizodi nazaj gledali kako so lučke ugašale?

- Gregor Clegane izgleda kot Darth Vader...

- Varys ni zmogel na koncu nekaj povedat??? On ki je vedno imel dobre besede kot LF?

Skratka smešno... VSE skupaj, brez logike, brez smisla taktike (spet) brez neke koherentnosti. Proti tej sezoni zgleda Tyrionova obramba Kings landinga kot masterpiece prve klase...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Truga ()

Okapi ::

V bistvu je vsa srednjeveška taktika nesmiselna, ko enkrat v boj pripelješ zmaja, ki kot za šalo podira več metrov debelo obzidje (ki ga tudi sodobna artilerija ne podre kar z enim zadetkom).

pegasus ::

Še ena opazka - fight dveh glavnih alfa samcev. Ko bi si za referenco vzeli vsaj House of the flying daggers ... to kar so prikazali tu je res površno in preveč na hitro ...

pierch ::

Ma dej dej, vsi neki preveč debatirate in razmišljate. To je TV SHOW s povdarkom na show in točno to smo dobili. Pa če nam je všeč al pa ne. :)
Pierch

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: pierch ()

pirat ::

Epizoda ima in nima svoje interne logike.

Ni logike, da je Dany organizirala svoj napad brez da bi ostale svoje sploh obvestila kaj in kako namerava (samo Greywormu je namignila, da bo ze vedel kdaj napasti - potem se je izkazalo, da je to takrat ko z zmajem podre obzidje).

Je logika, da se je zato odlocila, potem ko ji je Jon dal vedeti, da je njegova 'samo' kraljica... Takrat je videla, da nikoli ne bo priljubljena v Kings Landing, ima pa vse moznosti, da zgradi svojo kariero na strahu. Zato je odlocitev da pozge celotno mesto s tega vidika logicna.

Bomo videli kaj sledi :D

Mato989 ::

Okapi je izjavil:

V bistvu je vsa srednjeveška taktika nesmiselna, ko enkrat v boj pripelješ zmaja, ki kot za šalo podira več metrov debelo obzidje (ki ga tudi sodobna artilerija ne podre kar z enim zadetkom).


Prav, potem pa izumi novo taktiko ki bo imela notranjo logiko za gledalce... Ker te bitke je nimajo...

Bistvo je da mora met bitka logiko, tako da ko malo nadpovprecen gledalec gleda lahko rece da to pa je dokaj smiselno...

Recimo to da so danes napadli dothraki pac ni smiselno in to na konjih ko se je vsa konjenica zrtvovala... To je treba povedat da gledalec lahko razume zakaj. Ne pa da mormo sami iskat neke glupe ideje zakaj je nekaj tako kot je.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • predlagala izbris: Binnied ()

Matevz96 ::

mackilla je izjavil:

Ganon je izjavil:

So bile zgradbe iz čokolade, da se je vse rušilo, ko se jih je dotaknil ogenj?

Ali ni bilo nekje rečeno, da zmajski ogenj topi skale? Potem verjetno lahko tudi podira kamenite hiše.


V knjigah je kar podrobno opisano kakšen je Harenhall po napadu zmaju (s tem, da je šlo za največjega zmaja v Westeros in ne te dojenčke).

Po napadu je ostalo samo še kamenje, les je pogorel, kovina se je stopila. Je pa na kamenju vidno da je stopljen. Torej je poškodovan od ognja nikakor pa ne razpada kot bi bil iz čokolade.

Bonus dejstvo: EDINA ranljiva točka na zmaju so oči, vsaj v prejšnji epizodi bi lahko ena izmed puščic zadela zmaja v oko ne pa da se niti tega ne držijo iz knjig. Potem pa bi Tyrion o tej šibki točki povedal Dany, ki bi potem imela razlog za tak brezglavi napad saj bi vedela da ni veliko možnosti za zadetek :D
#hooldthedoor

vostok_1 ::

I'm not endorsing this, ampak če slučajno Dumb&Dumber happen to get murdered, dan zame ne bo nič manj lep.

Sramota od sramote.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Truga ()
««
202 / 213
»»