» »

Game of Thrones - serija

Game of Thrones - serija

Temo vidijo: vsi
««
59 / 213
»»

vostok_1 ::

Sem prepričan, da Oberyn zmaga.

54j0 ::

Verjetno si to želimo vsi, ker je Gora precej antipatičen lik (morilec dojenčkov, posiljevalec, tudi živali ne mara :)). Ampak dvomim, za GoT bi bilo to prelepo, da bi bilo res.

Smurf ::

Oberyn je druga najpomemnejsa oseba Dorna cigar zaveznistvo z Lannisterji je precej krhko. Njegova smrt bi to razmerje kvecjemu poslabsala in sem precej preprican da Tywin tega ni planiral. Pa tudi mislim, da noce, da Tyrion umre, zato je tudi predlagal zid.

edit: Je pa kul scena, ker dejansko tezko napovemo kdo bo v resnici zmagal, vse je mozno :).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Smurf ()

vostok_1 ::

Stavim Oberyn. (PS...nimam internih informacij)

Gregor P ::

Ravno to, da imajo še enega sovražnika več (no, ki že do sedaj ni bil ravno zaveznik), bi naredilo zgodbo še bolj napeto, ker konec koncev ima Oberyn tudi brata. Vedno lahko najdejo kakšno X rešitev za Tyriona.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gregor P ()

knesz ::

Smurf je izjavil:

Oberyn je druga najpomemnejsa oseba Dorna cigar zaveznistvo z Lannisterji je precej krhko. Njegova smrt bi to razmerje kvecjemu poslabsala in sem precej preprican da Tywin tega ni planiral. Pa tudi mislim, da noce, da Tyrion umre, zato je tudi predlagal zid.

edit: Je pa kul scena, ker dejansko tezko napovemo kdo bo v resnici zmagal, vse je mozno :).

Hollywoodsko razmišljanje. GRRM je že večkrat pokazal, kaj si misli glede "glavnih junakov" in favoritov :) In ne, niti ene knjige nisem prebral, samo serije in spojlerji na ST.

Smurf ::

Nisem rekel, da Oberyn ne more umreti zaradi svoje pomembnosti, ampak, da Tywin tega dvoboja definitivno ni planiral.

@nny ::

Bronn je nekoč že rešil Tyriona. Je možno imeti tako srečo/odličnega mečevalca dvakrat? Mogoče ne v GoT...Tyrion bo preživel tako ali drugače - njegove zgodbe še zdaleč ni konec. Najbolje bi bilo, da Tyrion - če bo oproščen! - zapusti Lannisterjev klan in se priključi bodisi Jonu ali Dany, lahko tudi v španoviji z Oberynom, ki je videti sposoben možakar. Oba bi potrebovala oba možakarja. Malo menjave zavezništev bi pospešilo boj za Železni prestol...
'For most of history, Anonymous was a woman.' Virginia Woolf

xxxul ::

Kaj se zgodi če umreta oba, gora in oberyn?

me najbolj od vsega matra kaj bo v 9tem delu (predvidevam da napad na zid, in upam da bo to hudo prikazan)

@nny ::

Kako lahko umreta oba? Tudi če bi se to zgodilo - hipotetično - bi en umrl prej, drugi kasneje in dvoboj bi bil odločen. Napad na Zid bo prej kot v 9. delu, IMO del v 7. in del v 8. delu.
'For most of history, Anonymous was a woman.' Virginia Woolf

6151 ::

Del 7 je že bil če se ne motim
3600 | 32GB | 6800 | 1+3TB

@nny ::

Pa res! :D
Torej v 8. delu. V 9. bo nekaj gjoznega, kot v vseh sezonah do sedaj.
'For most of history, Anonymous was a woman.' Virginia Woolf

FTad ::

@nny je izjavil:

Bronn je nekoč že rešil Tyriona. Je možno imeti tako srečo/odličnega mečevalca dvakrat?


A ti nisi gledal 7. epizode? o.0

Gregor5816 ::

Tale trial by combat je v bistvu sojenje pred bogom (bog je sodnik, mislim da je Tyrion nekako tako rekel) in ker je Tyrion nedolžen, bo Oberyn zmagal, ali pač?:D

avani ::

Se strinjam, preveč lepo bi bilo, da bi Oberyn kar zmagal. Zihr bo kak hakeljc, vsaj glede na do sedaj prikazano. Po moje so najbolj verjetni scenariji:
- gora zmaga, oberyn umre.
- oba umreta.
- oberyn izkoristi boj, da fenta tommena (konec koncev sovraži lannisterje in zdaj ima super priložnost, ko so vsi na kupu, on pa je spodobno oborožen).
- jaime se nekako vplete v dvoboj (mogoče dokončno mu dojaji cercsei in se gre raje fentat kot da bi jo rabil
še prenašat :P )

Hm, no morda bo pa tisti vrhunec sezone obglavljenje tyriona?

UNIVERZUM ::

SPOILER ALERT


V naslednjem delu umrejo 3 osebe eden lannister, ena ženska in en mečevalec.



Sem tudi osebno pričakoval drugačen razplet. No ja, pričakoval ne, sem si ga pa želel.
Asrock Z77 pro4-m,i5 3570, corsair 8gb, sapphire 4870,CC500R
Odrasli so samo otroci, ki jih nihče ne potegne za ušesa,
ko naredijo veliko neumnost/by yjpe

Smurf ::

In zakaj imate eni se zmeri potrebo, da napisete kaj se bo zgodilo? Prebrali ste knjigo, cestitam, jaz tudi, pa zato se ne pisem kaj se bo zgodilo. Tisti redki, ki v naprej zelijo zvedeti razplet itak lahko preberejo na internetu....

P.s. Tudi komentar pod spoilerjem je lahko spoiler

vostok_1 ::

To je precej fail ja. Če bi res želeli zvedet kaj se zgodi bi to v 1 minuti lahko sami zvedli.

FTad ::

Smurf je izjavil:

In zakaj imate eni se zmeri potrebo, da napisete kaj se bo zgodilo? Prebrali ste knjigo, cestitam, jaz tudi, pa zato se ne pisem kaj se bo zgodilo. Tisti redki, ki v naprej zelijo zvedeti razplet itak lahko preberejo na internetu....

P.s. Tudi komentar pod spoilerjem je lahko spoiler


Se strinjam! Komentar uporabnika Univerzuma je povsem nepotreben, nesmiselen in odveč...

Master_Yoda ::

Spoiler alert !

Pa se spoiler je nepopoln.

garamond ::

FTad je izjavil:

Smurf je izjavil:

In zakaj imate eni se zmeri potrebo, da napisete kaj se bo zgodilo? Prebrali ste knjigo, cestitam, jaz tudi, pa zato se ne pisem kaj se bo zgodilo. Tisti redki, ki v naprej zelijo zvedeti razplet itak lahko preberejo na internetu....

P.s. Tudi komentar pod spoilerjem je lahko spoiler


Se strinjam! Komentar uporabnika Univerzuma je povsem nepotreben, nesmiselen in odveč...
Presneto!!!

UNIVERZUM ::

prvič- nikjer ni nobenih imen
drugič- če mi lahko preberete misli kaj sem si želel, da bi se zgodilo (vsaka vam čast)
tretjič- logično je da eden od mečevalcev umre, a ne?
četrtič- spoiler je črn, če si ga označil, da si ga prebral ni moja krivda
Asrock Z77 pro4-m,i5 3570, corsair 8gb, sapphire 4870,CC500R
Odrasli so samo otroci, ki jih nihče ne potegne za ušesa,
ko naredijo veliko neumnost/by yjpe

Smurf ::

*SPOILER* ki odgovarja UNIVERZUMu

Napisal si, da je bil razplet drugacen kot si zelel. Precej z veliko gotovostjo lahko trdim, da v tem dvoboju vsak (99.9% ljudi) navija za Oberyna in Tyriona, torej lahko dokaj z lahkoto sklepamo iz tvojega zapisa, ki niti ni v spoilerju, da bo Oberyn umrl. V vsakem primeu s pisanjem kaj se bo zgodilo (glede na knjige) ne doprineses nic v tej temi, ampak kvecjemu skodujes.

Mavrik ::

*khm*

Poglejte Smurfov post.

A vas moram par resno pobanati s teme preden boste dobili toliko samo-kontrole, da boste stvari o knjigah pisali v temo namenjeno knjigam?
The truth is rarely pure and never simple.

Jst ::

Da. Jaz nisem več te bral, ker sem samo prvo in del druge (ali tretje) ostalo pa obnova, jaz sem raje druge knjige bral, tako da ni nujno da vem, ampak ko gledam in vem, da je vse na isto vižo, lahko dosti predvidevam. V tej sezoni so uvedli Oberyna in na koncu pokazali Moutaina, povedali, da "se ne marata" in je res težko predvideti, kdo se bo mečeval.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

garamond ::

UNIVERZUM je izjavil:

prvič- nikjer ni nobenih imen
drugič- če mi lahko preberete misli kaj sem si želel, da bi se zgodilo (vsaka vam čast)
tretjič- logično je da eden od mečevalcev umre, a ne?
četrtič- spoiler je črn, če si ga označil, da si ga prebral ni moja krivda
Ne, seveda nisem prebral črnega dela. Če se bo drug teden zgodilo to, kar zdaj sumim, da se bo, bom res moral nehati prebirati tole temo.

FTad ::

Jst je izjavil:

Da. Jaz nisem več te bral, ker sem samo prvo in del druge (ali tretje) ostalo pa obnova, jaz sem raje druge knjige bral, tako da ni nujno da vem, ampak ko gledam in vem, da je vse na isto vižo, lahko dosti predvidevam. V tej sezoni so uvedli Oberyna in na koncu pokazali Moutaina, povedali, da "se ne marata" in je res težko predvideti, kdo se bo mečeval.


Dalo se je sklepati tudi na podlagi dejstva, da so 8. epizodo poimenovali the viper vs. the mountain (al neki tazga na imdb-ju piše)....Tako da kdo se proti komu bori ne moremo reči da je spoiler, izid boja pa seveda se smatra kot to :P

oo7 ::

Zanimivo to pravilo, da si lahko z bojem reši življenje.
Če bi bil namesto Tyriona to zdravi Jamie Lanister bi bil lahko največji kriminalec v kraljestvu in vsakič, ko bi bil na sodišču zahteval dvoboj, ker je eden najboljših mečevalcev bi seveda v 98% primerov zmagal>:D

b00mer ::

100% bi zmagal..boljsa smrt od Jameia, kot kasneje kaksna "nesreča" .

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: b00mer ()

oo7 ::

100% ravno ne bi rekel že zaradi takih kot so Hound in ser Gregor

Nikec3 ::

"Trial by combat" je še ena v nizu Martinovih deus ex machina mehanizmov, s pomočjo katerih se velikokrat reši iz čudnih situacij. Ampak ok, uporablja jih dokaj prefinjeno, da ne motijo preveč.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

Halfdead987 ::

Zakaj so zamenjali igralca za Mountaina?

mgermo ::

Prvi je bil najboljši. Ta je šel k Hobbitu.
Drugi je bil bog se smili. Kdo je mislil, da je on dober cast???
Zdej je pa ta tretji.

Jst ::

>Zakaj so zamenjali igralca za Mountaina?

Kako to misliš? Anyone care to explain?
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Heisenberg ::

škoda da so The Mountain zamenjali, prejšnji mi je deloval bolj primeren za barata THe Hounda

http://screencrush.com/game-of-thrones-...

Nikec3 ::

Je Mountain kdaj že sploh ubil koga drugega kot berače, otroke in ženske?
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

ZaphodBB ::

Je ja... Konje :D

Outcast ::

LOL!:))

Gregor P ::

... to z neko "steroidno goro" je res dokaj mimo :(
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Shegevara ::

Nikec3 je izjavil:

"Trial by combat" je še ena v nizu Martinovih deus ex machina mehanizmov, s pomočjo katerih se velikokrat reši iz čudnih situacij. Ampak ok, uporablja jih dokaj prefinjeno, da ne motijo preveč.


Trial by combat je v ogromozanski meri obstajal v srednjem veku, tako da je težko trdit, da se je RRM kar tako spomnil na novo eno deus ex machino.

Ales ::

Shegevara je izjavil:

Nikec3 je izjavil:

"Trial by combat" je še ena v nizu Martinovih deus ex machina mehanizmov, s pomočjo katerih se velikokrat reši iz čudnih situacij. Ampak ok, uporablja jih dokaj prefinjeno, da ne motijo preveč.


Trial by combat je v ogromozanski meri obstajal v srednjem veku, tako da je težko trdit, da se je RRM kar tako spomnil na novo eno deus ex machino.

Kaj je to ogromozanska mera? :) Samo germansko pravo v srednjem veku je poznalo ta mehanizem.

Nihče ni rekel, da se je GRRM spomnil to, pač pa da trial by combat uporablja kot priročno rešitev za zapletene situacije.

Invictus ::

Gregor P je izjavil:

... to z neko "steroidno goro" je res dokaj mimo :(

Tip ni na steroidih, ampak ima take gene ... Mal poguglaj. Islandec ...

Niso vsi nabiti in močni ljudje na steroidih ...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Okapi ::

Kako to misliš? Anyone care to explain?
V prvi sezoni ga je igral en igralec, v drugi drugi in sedaj v četrti že tretji.

O.

oo7 ::

Invictus je izjavil:

Gregor P je izjavil:

... to z neko "steroidno goro" je res dokaj mimo :(

Tip ni na steroidih, ampak ima take gene ... Mal poguglaj. Islandec ...

Niso vsi nabiti in močni ljudje na steroidih ...


Strongman ne bodybilder.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Outcast ::

Gregor P je izjavil:

... to z neko "steroidno goro" je res dokaj mimo :(


'Mati kraljica' ga obožuje...zgleda>:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Outcast ()

54j0 ::

Epic pitc.

innerspace ::

lol@Outcast:D
Donate BTC here: 35KR84u3rXN3in1kCw9YHRz4WF3r5kfFF4

Heisenberg ::

A mi lahko kdo pove kako je kaj z zimo, ki naj bi prihajala ?!

V prejšnjih epizodah so govorili da imajo majhne zaloge za zimo in da bo to ena daljših in najtežjih zim...winter is coming, or is it ?

martincek1 ::

OMG ta je res gora :D

Zgodovina sprememb…

Halfdead987 ::

Meh. Meni ima bolj babyface. Tisti, ki je konja zaklal je bil bolj badass
««
59 / 213
»»