» »

Game of Thrones - serija

Game of Thrones - serija

Temo vidijo: vsi
««
50 / 213
»»

oo7 ::

Master_Yoda je izjavil:

Inovativno se je spravil ta ucitelj nad pogovarjanjem v razredu



Dobro se je znašel ni kaj.

Gregor P ::

Za obnovo spomina:P
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

dr.Akula ::

ni podatka

Gregor P ::

Če si morda kdo hoče (še bolj natančno) osvežiti spomin, da bo boljše razumel dogajanja v četrti sezoni; ker morda so vam nekateri detajli nehote ušli iz spomina 8-)

The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gregor P ()

oo7 ::

Še 2 dni>:D

martincek1 ::

Jutri dopoldne lahko že pričakujemo kaj na internetu? :D

Me prav zanima, kdaj bo Joffrey umrl. Melisandra se pač ne zajebava :D Upam da bo dobra sezona.

oo7 ::

HBO ob 20.00 uri z Slovenskimi podnapisi>:D

imagodei ::

A taki svinjski spoilerji nikogar ne motijo?

Mene ne, samo jaz ne štejem, ker sem itak bral knjige... >:D
- Hoc est qui sumus -

black ice ::

Mene recimo, pa verjetno še koga.

M.B. ::

@M-Power: Ali pa baje takoj na HBO GO. Ker 1 epizoda je baje zastonj na HBO GO za vse. Vsaj na hbo.si tak piše.

Pa to sezono so celo prvi del hkrati predvajali v USA in UK. Je blo ob 2 zjutraj na Sky TV.

@imagodei: Težko rečeš spoilerju stvari ki je že 6 let znana. ;)
Everyone started out as a newbie.
Sadly only a handful ever progress past that point.

Mavrik ::

A se nismo že enkrat zmenili da bodo spoilerji v novih jasno označeni, tistih s knjig pa tu ne bo?
The truth is rarely pure and never simple.

martincek1 ::

Kakšne spoilerje imate v mislih? (so že pobrisani)? Sicer pa to, kar se je zgodilo do S4E1 ni več spoiler. Potem je praktično vse v tej temi spoiler.

Zgodovina sprememb…

Mavrik ::

martincek1 je izjavil:

Kakšne spoilerje imate v mislih? (so že pobrisani)? Sicer pa to, kar se je zgodilo do S4E1 ni več spoiler. Potem je praktično vse v tej temi spoiler.


Mhm. Dajmo obdržati spoiler tag vsaj kak teden po delu no :)
The truth is rarely pure and never simple.

Guzzy ::

Zdravo mene pa zanima, kje bi najceneje dobil vse GoT knjige? hvala :)

bluefish ::

Angleške na bookdepository. Pri slovenskih so pa žepnice.

M.B. ::

Al pa eknjige je še boljše. Ker to so debele in težke stvari. Jaz sem kupo 5 knjigo v papirni obliki ko je ven prišla pa mi je blo malo žal. Ker je težka za brat. Stvar ma verjetno dobro kilo.

Ponavadi je tak, da če je več delov skupaj je cenejša. Drugače pa pri Amazonu moraš še poštninu prištet. Pri Bookdepositoriju je ni traja pa malo več da knjiga pride.
Everyone started out as a newbie.
Sadly only a handful ever progress past that point.

Tezaab ::

Mrbit majo kak izvod v Konzorciju (mrbit celo kak izvod, ki ni preveden).

Guzzy ::

Hvala za odgovore! Men je pa kr všeč, ko držim pravo knjigo v roki.. tudi če je težka.
http://www.bookdepository.co.uk/Game-Th...
mislim da bom to vzel.. a bo?

oo7 ::

Mavrik je izjavil:

martincek1 je izjavil:

Kakšne spoilerje imate v mislih? (so že pobrisani)? Sicer pa to, kar se je zgodilo do S4E1 ni več spoiler. Potem je praktično vse v tej temi spoiler.


Mhm. Dajmo obdržati spoiler tag vsaj kak teden po delu no :)


Kako misliš 1 teden?

Saj je bilo že leto nazaj rečeno, da se lahko pogovarjamo o tekočem delu samo, da ni spoilerjev z knjig. Tisti pa, ko gre sem prej brati komentarje preden pogleda tekoči del je pa čisto sam kriv.

cebelar123 ::

Meni se tudi zdi bedno, da v temi "Game of Thrones - serija" ne smeš pisati o tem kaj si gledal. Če nebi rad bil zaspoilan pač ne klinkeš na to temo dokler ne pogledaš zadnjega dela.

SuperVeloce ::

M.B. je izjavil:

Al pa eknjige je še boljše. Ker to so debele in težke stvari. Jaz sem kupo 5 knjigo v papirni obliki ko je ven prišla pa mi je blo malo žal. Ker je težka za brat. Stvar ma verjetno dobro kilo.

Ponavadi je tak, da če je več delov skupaj je cenejša. Drugače pa pri Amazonu moraš še poštninu prištet. Pri Bookdepositoriju je ni traja pa malo več da knjiga pride.


Full size s trdimi platnicami so res težke. Žepne so pa kar OK. Jaz imam le zadnjo A dance with dragons s trdimi platnicami, ker pač žepnih še ni bilo ob času nakupa, je pa verjetno ta najtežja v celi seriji. Žepne so pa v dveh delih (storm of swords in feast for crows, če se prav spomnem, oz. vsaj za prvo sem 100%), kar še dodatno zmanjša težo. Res je, da je potem potrebno kupiti 2 knjigi za en del, ampak dobro, jaz sem vse žepne skupaj kupil na bolhi za male pare :). Imam sicer angleške izdaje, ampak verjetno prevodi niso nič drugačni.

Kar se tiče serije, obetaven začetek sezone, meni je všeč!

Zgodovina sprememb…

oo7 ::

M.B. je izjavil:



Kar se tiče serije, obetaven začetek sezone, meni je všeč!


Dober začetek posebno Arya in Pes8-)

Riff ::

no pa se je spet začelo :), tud men se dopade prvi del

Nikec3 ::

Bilo je ok, upal sem na več prizorov med Cersei in Jammiem. Igralca znata v igro vnesti veliko karizme, zato je prizore vedno super gledati. Kaj se samo meni zdi, ali pa prijateljskega vojaka od Daenerys igra drug igralec? Jaz mu pravim kar fake Jake Gyllenhaal :))
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

drvo ::

Ga igra ja.

oo7 ::

Ja drugi igralec igra Daario Naharis. Odšel naj bi zato, ker bo igral v filmu Transporter 4 kot mlajša verzija Jasona Stathama.




Je še kdo opazil, ko so zamenjali igralca, da se je tudi lik čisto spremenil? Tisti Daario v tretji sezoni je bil po obnašanju čisto drugačen kot je zdaj ta v četrti sezoni:|

Zgodovina sprememb…

  • zavarovalo slike: gzibret ()

Olajuwon ::

To je tudi mene ZELO zmotilo, ko sem gledal prvi del te nove serije. S tem menjavanjem igralcev mi drastično zbijajo rejting same serije...
Bolj pomembno je obstajati, kakor biti opazen.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Olajuwon ()

@nny ::

Stari Daario je bil bolj :P yummy. Sicer pa casting celotne serije zasluži stoječe ovacije. Princ Oberyn je kot zraščen s svojim karakterjem, pa tudi drugi igralci napredujejo v svojih vlogah oziroma bolje igrajo. Posebej je treba izpostaviti Jona in Sanso.
'For most of history, Anonymous was a woman.' Virginia Woolf

Outcast ::

No pretiravali ne bomo kar se tiče stoječih ovacij, vsaj po prvem delu še ne. Meni gre Sansa malo na živce s tistim nonstop jokanjem, upam da bo punca tudi kaj naredila za maščevanje, je poročena z pravim moškim (za to)....pomoje:)
Je pa tud mene zmotila menjava igralca za Naharisa: to spremeni pogled na dogodke in razvoj samega lika.
Mi je pa trenutni precej boljši igralec, oz. so verjetno hoteli pripeljati nekoga, ki bo malo bolj v ospredju...tipa sem ravno gledal v Treme-ju, dobro je odigral (za Nizozemca:D).
Sicer mi je bila na splošno cela epizoda zelo dobra, komaj čakam naslednjo!

ZaphodBB ::

Outcast je izjavil:

No pretiravali ne bomo kar se tiče stoječih ovacij, vsaj po prvem delu še ne. Meni gre Sansa malo na živce s tistim nonstop jokanjem, upam da bo punca tudi kaj naredila za maščevanje, je poročena z pravim moškim (za to)....pomoje:)
Je pa tud mene zmotila menjava igralca za Naharisa: to spremeni pogled na dogodke in razvoj samega lika.
Mi je pa trenutni precej boljši igralec, oz. so verjetno hoteli pripeljati nekoga, ki bo malo bolj v ospredju...tipa sem ravno gledal v Treme-ju, dobro je odigral (za Nizozemca:D).
Sicer mi je bila na splošno cela epizoda zelo dobra, komaj čakam naslednjo!

Ravno v tem je poanta Sansinega lika. Zaradi svoje arogance in domišljavosti ne vidi dobrih stvari okoli sebe. Njena vloga v seriji je po mojem izključno opomin, da niso vsi Starki junaki in superčloveki.

Outcast ::

Sej nisem trdil da to ni poanta njenega lika; pač lik mi gre na živce tak kakršen je :D in mogoče njeno (nekdanjo) domišljavost in aroganco na 'vrhuncu Starkovih' danes zaznamujejo predvsem strah, neodločnost, negotovost...
In tudi igra ni za kakšne stoječe ovacije.

@nny ::

V enem od trailerjev je prizor, ko ima naravnost morilski izraz na obrazu. Mogoče je vse to jokanje priprava na drastično spremembo v bolj aktivno, temačno smer. Okrog sebe ima same mojstre Igre prestolov, ni hudič, da se ne bi naučila zvijače ali dveh.
Arya je že postala totalen badass, Bran ima svojo vlogo, Jon tudi. Vsi preživeli Starki so krenili v akcijo, le Sansa zamuja.
'For most of history, Anonymous was a woman.' Virginia Woolf

PrimozR ::

Ampak Sansa lahko zamuja, ker je v centru dogajanja. Preden ostali pridejo do tja se lahko zgodi že shitstorm. Če se bo dogajal v Dubrovniku seveda :)

oo7 ::

Joefrey tudi svojega strica ne mara preveč ali bolje rečeno očeta:))

Shegevara ::

Un bajs še zdj ni nč shujšu pa kolk časa so že v Night Watchu? Zgleda so s hrano dobro preskrbljeni in jim ni hudega :))

oo7 ::

Shegevara je izjavil:

Un bajs še zdj ni nč shujšu pa kolk časa so že v Night Watchu? Zgleda so s hrano dobro preskrbljeni in jim ni hudega :))


Isto kot Hurley v seriji LOST>:D

oo7 ::

Game of Thrones opening sung by a cat :)

Pithlit ::

oo7 je izjavil:

Joefrey tudi svojega strica ne mara preveč ali bolje rečeno očeta:))

Tole implicira da ima bilokoga vsaj približno rad...
Life is as complicated as we make it...

Tezaab ::

Menis, da ni zaljubljen vase? :D

@nny ::

Kinda spoiler....


Another One Bites The Dust!
'For most of history, Anonymous was a woman.' Virginia Woolf

M.B. ::

Drugače pa če ma kdo telemach. Če se prijaviš na moj.telemach.si Imaš lahko enega izmed paketov en mesec zastonj. Paketi pa so (HBO, razširjena shema, HD...) Rabiš naročniško pa davčno.

Pa nekaj časa še rabiš. Ker pri nas ko so vklopli, smo meli samo HBO pa nič drugega sem mogo pol poklicat pa so nekaj prestavli pa je delalo.

Komaj čakam dans da xxx naredijo. Purple wedding here we come.
Everyone started out as a newbie.
Sadly only a handful ever progress past that point.

oo7 ::

Jaz kar vsak mesec plačujem HBO za moje pojme program, ki je vreden tega denarja. HBO ima super tv serije in same nove filme, ko se film neha vrteti v kinu je kmalu na HBO tako, da zame je HBO prva liga.

Danes ob 20.00 že nestrpno pričakujem drugi del>:D

drvo ::

Spoiler!

Kapo dol! Redko uspe filmskim ustvarjalcem ujeti ključne trenutke iz knjig tako dobro kot v sami knjigi. Tukaj jim je z krvavo poroko in smrtjo Jofreya uspelo poustvariti knjigo. Vsaj moji občutki ob branju so bili podobni kod ob obeh scenah. Po krvavi poroki sem za kak teden knjigo odložil, po smrt Jofreya pa takoj prebral naslednje poglavje :)

Flea ::

Spoiler

To je bil zadnji spoiler, ki sem ga vedel iz tega, ko sem bral A song of ice and fire wiki. To je sedaj bil res game changer in je veliko stvari odprtih.

martincek1 ::

Spojler mnde

No ja, saj se je vedelo da bo vsak čas crknil - spomnite se na Melissandro in pijavke :) Sicer sem pa pričakoval drugačno smrt (bolj bizarno). :D

garamond ::

Ja, jaz sem vedel. Že od prejšnjega tedna, ko je uporabnik Jst to napisal v tole temo (brez vsakršnega opozorila).

wini ::

Zato pa jst berem tole temo samo ko pogledam zadnji del :D
p.s. 2.del je super

garamond ::

Jaz tudi, ampak je bil spoiler iz knjige.

jizzer ::

Me prav zanima kaj bojo spesnili na kaki način je umrl... V knjigi je dosti podrobneje napisano, tu pa nisem vedel kaj se je zgodilo, samo naenkrat je začel kašlat... Sem pričakoval več.

wini ::

Glede na barve po frisu in kri iz nosa ter ust bi rekel da je bil zastrupljen ...
««
50 / 213
»»