» »

Game of Thrones - serija

Game of Thrones - serija

Temo vidijo: vsi
««
175 / 213
»»

gendale2018 ::

Mato989 je izjavil:

Še meni :D

pa meni :D
ja sam mali poštar, kurac mi je oštar
čuvajte se žene, bit ćete jebene

@nny ::

Učke stran!

Tyrion izda Dany v prid Cersei ali njenega nerojenega otroka in mogoče tudi Jona. Gre v prid prerokbi o trojni izdaji, ki jo bo doživela Dany: three treasons will you know . . . once for blood and once for gold and once for love . . .Dany je bila izdana s strani Mirri Maz Duur za kri in s strani Joraha za denar, s strani Tyriona pa bo za ljubezen...očitno je Tyrion noro zatrapan v Dany (kdo pa ni?:). To pojasni tudi hiter in na zaslonu nedorečen dogovor med Tyrionom in Cersei in hkrati njegov zaskrbljen pogled na ladji, ko je se v kabini poleg dogaja divji #boatsex. Zelo logičen, čeprav krut zaključek Igre prestolov. Hint: Frikidoctor, ima kanal na Youtubu, prav tako potekajo divje debate na Redditu.
'For most of history, Anonymous was a woman.' Virginia Woolf

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: @nny ()

@nny ::

V 6. epizodi poteka sojenje vklenjenemu Tyrionu v Zmajevski votlini ali kaj je že tisti prostor, v katerem so potekala pogajanja zadnjo epizodo lani. Predseduje mu Davos, navzoči pa so vsi Starkovi otroci, Brienne in še dva nezana lika. Tyrion pravi, da so si prebivalci Kings Landinga zaslužili, "kar jih je doletelo", a v nekem trenutku pade na kolena pod težo svojih dejanj. Navzoča nista niti Dany niti Jon. Možno je, da Dany rojeva in je Jon ob njej...ali pa sta že oba mrtva ali kje drugje. Ker je Tyrion Kraljičina roka, bi pričakovali, da bo vsaj Dany prisotna.
'For most of history, Anonymous was a woman.' Virginia Woolf

Kayzon ::

Razplet me ne sokira iskreno povedano,saj je zadnje tri sezone kvaliteta serije sla krepkoo navzdol. Res je da sem knjige prebral sele po ogledu prve sezone (Saj pred tem nisem sploh vedel za Game Of Thrones).

gendale2018 ::

če bo res tko se bo pomoje folku strgalo


8-)
ja sam mali poštar, kurac mi je oštar
čuvajte se žene, bit ćete jebene

MihaK3 ::

A je beden razplet (corny, cheesy, cheap hollywood dumb), v slogu katastrofalne zadnje sezone Dexterja morda? Nočem si še spoilat, ampak če je kaj v tem stilu morda sploh ne bom gledal. Kot je rekel Kayzon, s 5. sezono (ko jim je zmanjkalo direktne knjižne podlage, čeprav gre tudi kvaliteta teh navzdol) je šlo krepko navzdol.

BTW - mislite, da bo Martin dokončal vsaj 6. knjigo? Ker serije sem prepričan da ne bo, sedaj pa dvomim že za tekoči izvod...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: MihaK3 ()

Mato989 ::

Jaz mislim da s 6to knjigo ne bi smelo biti preveč težav, ker je vseeno bojda praktično spisana... bolj me skrbi za 7mo =)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

@nny ::

Šesta knjiga zna ugledati luč sveta, za sedmo pa...hm. Upam, da ne bodo odstopili peresa kakšnemu nadobudnemu mlademu pisatelju, ki bo seveda vse skupaj zaj....

V seriji pa moja orto nezmotljiva intuicija pravi,da bo šlo takole:

V tretji epizodi Belohodci pridejo do Winterfela, kjer so v epski nočni bitki Severnjaki poraženi. Sledi umik na jug, mogoče v Tullyjev grad? Do tega trenutka bosta jasni dve stvari: da je Dany noseča in da je Jon zakoniti naslednik Železnega prestola. Tyrionu se bo podrl neznan načrt, ki ga je skoval s Cersei, hkrati pa bo noro ljubosumen na Jona, do katerega bo izgubil vsako sled simpatije, ki jo je nekoč čutil. Nenadoma se bo izkazalo, da Jon sploh ni pankrt, da je iz kraljevske družine, postal je Kralj severa, ukradel je najbolj vročo bejbo naokrog z ogromno vojsko, ji naredil otroka in mogoče bo še Rhaegala jahal. Čisto dovolj, da se Impu zmeša od hudega. V četrti epizodi bo Jona z zvijačo nekako poslal na nova pogajanja k Cersei (leaknile so fotografije), ta pa bo izkoristila priložnost in ga zaprla v ječo. Nič novega ali nenavadnega zanjo. Dany bo šla ful Mad Queen mode, ker je zaradi izdaje že izgubila Droga in nerojenega otroka in bo ukazala splošen napad na Kraljevi pristan. Z zraka zmaji, na kopnem Unsullied, z morja mogoče flota Greyjoyev z Jaro/Theonom. Cleganebowl, Cersei umre, splošno klanje, mesto je porušeno, kot v viziji. Možno tudi, da bomo videli novo verzijo Bitke petih vojska, ker je tu še Golden Company in seveda strici s Severa. Mogoče umre tudi Jon? ;( Kakorkoli, Tyrionova glavna tarča bo Jon. Dokaz za to je tudi, da mu bo na koncu sodil Davos - Jonova roka in ostali Starki. Skrivnost ostajata samo dve točki: kako bodo porazili Night Kinga in kdo od para Jon/Dany bo umrl ali preživel. Isti vir, ki je izdal nov Tyrionov sodni proces, pravi, da bosta v 8. sezoni poleg tegaše dva WTF trenutka. En je najbrž povezan z belohodci oziroma njihovimi motivi, o drugem pa se mi ne sanja. Če bo šlo v tej smeri, bodo res protesti po ulicah. Uf!
'For most of history, Anonymous was a woman.' Virginia Woolf

gendale2018 ::

6. knjiga je skoraj končana že ne vem kolk časa in še nikoli ni blo nič iz tega.. jst osebno ne verjamem da jo bomo kdaj videli, oziroma vsaj ne od grrma, kaj bo potem ko umre je drugo

@nny:
upam, da bo res neki takega, to se bo ljudem strgalo :D
ja sam mali poštar, kurac mi je oštar
čuvajte se žene, bit ćete jebene

oo7 ::

@nny je izjavil:



V seriji pa moja orto nezmotljiva intuicija pravi,da bo šlo takole:




Seveda je lahko brati nekje spoilerje potem pa tukaj biti ves pameten kao nezmotljiva intuicija :))

@nny ::

To ni spoiler, ampak potek dogodkov kakršen bo po mojem mnenju GLEDE na do sedaj znane spoilerje + zdrava pamet.
Sicer pa imaš nekaj strani nazaj seznam predvidenih dogodkov za sezono 8, ko še niso niti začeli snemati.
Junija 2019 bomo lahko delali kljukice in križce.
'For most of history, Anonymous was a woman.' Virginia Woolf

oo7 ::

Ja samo če bereš leak-ane scenarije in potem tukaj govoriš o nezmotljivi intuiciji je malo smešno, ker veš kaj se bo zgodilo.

@nny ::

Spoilerji niso 100% dokler ne vidiš epizode. Lani je bila v leakanih scenarijih scena, ki se potem ni zgodila in se bo najbrž v prvem ali drugem delu 8. sezone. Verjetno so jo posneli, a so se odločili, da jo naknadno izrežejo.
'For most of history, Anonymous was a woman.' Virginia Woolf

Kayzon ::

Kako to da sele naslednje leto pride serija? A ne bo zgolj sest delov pol 60min?

gendale2018 ::

Zgledujejo se po grrmu in njegovi hitrosti pisanja knjig 8-)
ja sam mali poštar, kurac mi je oštar
čuvajte se žene, bit ćete jebene

Mato989 ::

Kolikor sem slisal bi naj vsi deli bili dosti daljsi od 60min... Tm blize 90 minutam
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

@nny ::

Curlja in kaplja z vseh strani.

V zmajevski votlini so prisotni tudi Robin Arryn, Sam, Yara + dva neznana moška. Eden je oblečen v zlato in bi bil lahko poveljnik Golden Company, ki je zapustila Cersei in prestopila na D&J stran. Drugi je star okrog 50 let in oblečen v zeleno....hm, Howland Reed?! Teorija pravi, da so prisotni vsi novi voditelji sedmih kraljestev. Torej...Theon je najbrž ugriznil v prah ali v vodo, Euron tudi, Gendryja ni bilo. Po vsaki končani bitki ali revoluciji se na novo deli ozemlje in stolčki. Očitno bo ta nova ureditev v smislu razpada na ozemlja velikih hiš ali vsaj večja samouprava. :) Nova razporeditev velikih hiš preživelim gre takole (v oklepaju so bivše/sedanje hiše):
Sever (Stark) : Sansa Stark
Pyke (Greyjoy): Yara Greyjoy
Rdeča trdnjava (Lannister): mogoče Podrick Payne?
Vale (Arryn): Robin Arryn
Stormlands (Baratheon): Brienne Tarth
Highgarden (Tyrell): Sam Tarly
Riverlands (Tully): Edmure Tully ali njegov sin
Dvojčka (Frey): mogoče Bronn?
Dorne (Martell): pojma nimam...

in seveda
tadaaaam

Kraljevi pristan (Baratheon/Lannister): Dany/Jon Targaryen
'For most of history, Anonymous was a woman.' Virginia Woolf

MihaK3 ::

@nny je izjavil:

Šesta knjiga zna ugledati luč sveta, za sedmo pa...hm. Upam, da ne bodo odstopili peresa kakšnemu nadobudnemu mlademu pisatelju, ki bo seveda vse skupaj zaj....

V seriji pa moja orto nezmotljiva intuicija pravi,da bo šlo takole:

V tretji epizodi Belohodci pridejo do Winterfela, kjer so v epski nočni bitki Severnjaki poraženi. Sledi umik na jug, mogoče v Tullyjev grad? Do tega trenutka bosta jasni dve stvari: da je Dany noseča in da je Jon zakoniti naslednik Železnega prestola. Tyrionu se bo podrl neznan načrt, ki ga je skoval s Cersei, hkrati pa bo noro ljubosumen na Jona, do katerega bo izgubil vsako sled simpatije, ki jo je nekoč čutil. Nenadoma se bo izkazalo, da Jon sploh ni pankrt, da je iz kraljevske družine, postal je Kralj severa, ukradel je najbolj vročo bejbo naokrog z ogromno vojsko, ji naredil otroka in mogoče bo še Rhaegala jahal. Čisto dovolj, da se Impu zmeša od hudega. V četrti epizodi bo Jona z zvijačo nekako poslal na nova pogajanja k Cersei (leaknile so fotografije), ta pa bo izkoristila priložnost in ga zaprla v ječo. Nič novega ali nenavadnega zanjo. Dany bo šla ful Mad Queen mode, ker je zaradi izdaje že izgubila Droga in nerojenega otroka in bo ukazala splošen napad na Kraljevi pristan. Z zraka zmaji, na kopnem Unsullied, z morja mogoče flota Greyjoyev z Jaro/Theonom. Cleganebowl, Cersei umre, splošno klanje, mesto je porušeno, kot v viziji. Možno tudi, da bomo videli novo verzijo Bitke petih vojska, ker je tu še Golden Company in seveda strici s Severa. Mogoče umre tudi Jon? ;( Kakorkoli, Tyrionova glavna tarča bo Jon. Dokaz za to je tudi, da mu bo na koncu sodil Davos - Jonova roka in ostali Starki. Skrivnost ostajata samo dve točki: kako bodo porazili Night Kinga in kdo od para Jon/Dany bo umrl ali preživel. Isti vir, ki je izdal nov Tyrionov sodni proces, pravi, da bosta v 8. sezoni poleg tegaše dva WTF trenutka. En je najbrž povezan z belohodci oziroma njihovimi motivi, o drugem pa se mi ne sanja. Če bo šlo v tej smeri, bodo res protesti po ulicah. Uf!


No, nekaj podobnega sem pričakoval že sam takoj po ogledu 7. sezone, veliko pred kakršnimikoli leek-i. Pač jasno je da velike nemrtve vojske ne bodo zaustavili kaj kmalu, tisti ominous look, ki ga je Tyrion imel, ko je opazoval sveža zaljubljenca, pa je tudi govoril veliko. Glede sladko-grenkega konca pa je bilo prav tako slišati že neštetokrat, vprašanje je samo kako bodo zadevo točno realizirali, potenciala za orenk zajeb imajo na žalost veliko...

gendale2018 ::

Mato989 je izjavil:

Kolikor sem slisal bi naj vsi deli bili dosti daljsi od 60min... Tm blize 90 minutam

10x60 min = 600 min
6x90 min = 540 min (pa bližje 90 min pomeni, da bo ubistvu manj)

še vedno bo prekratka sezona, še posebej če računaš, so bile ostale v enem letu ta pa v dveh, normalno bi v istem času blo za pričakovat 1200 min

@nny je izjavil:



Vale (Arryn): Robin Arryn

in seveda
tadaaaam

Kraljevi pristan (Baratheon/Lannister): Dany/Jon Targaryen



a ni robin prizadet?

pa upam da danny umre, tečna je v 3pm
ja sam mali poštar, kurac mi je oštar
čuvajte se žene, bit ćete jebene

@nny ::

Brez Dany bi bil Jon že poročnik v vojski Belohodcev.
Brez Robina pa bi Boltonov Ramsay sedaj hranil svoje pse s Severnjaki in divježi.

Niso vsi popolni kot Jon Snow.:P
'For most of history, Anonymous was a woman.' Virginia Woolf

gendale2018 ::

jst sm itak #teamcersei
ja sam mali poštar, kurac mi je oštar
čuvajte se žene, bit ćete jebene

@nny ::

Zračne sile so malce šibke.:))

 null

null

'For most of history, Anonymous was a woman.' Virginia Woolf

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: @nny ()

gendale2018 ::

za navy ni pravilna slika, ne več

ja sam mali poštar, kurac mi je oštar
čuvajte se žene, bit ćete jebene

@nny ::

Jamie, ki je zamenjal stran, šteje za celo ladjevje!:P Bronn ga verjetno čaka v kakšni krčmi ob poti.
'For most of history, Anonymous was a woman.' Virginia Woolf

gendale2018 ::

brez roke je samo za eno ladjo :P

ok, resno, a se tebi tudi zdi da se je odkar je ostal brez desne roke pa do 'danes' že kr naučil uporabljat levo?
ja sam mali poštar, kurac mi je oštar
čuvajte se žene, bit ćete jebene

@nny ::

Cersei vprašaj, če jo uporablja med sexom! >:D

Časa za vadbo je imel dovolj, vendar ne vem, kako bo z eno samo roko v boju. Če bo imel meč, ne bo mogel imeti ščita in obratno.
'For most of history, Anonymous was a woman.' Virginia Woolf

MihaK3 ::

A je sploh že kaj povečal svoj sicer (baje) impresivni kill-count od odseka? Kolikor se jaz spomnim, mislim da ne.

gendale2018 ::

MihaK3 je izjavil:

A je sploh že kaj povečal svoj sicer (baje) impresivni kill-count od odseka? Kolikor se jaz spomnim, mislim da ne.

afaik ubije vsaj enega tipa ko gresta z bronom v dorne

pa olenno, če strup šteje
ja sam mali poštar, kurac mi je oštar
čuvajte se žene, bit ćete jebene

@nny ::

Nič kaj prida. Joff se je delal norca, da je njegova stran v Beli knjigi nekam prazna, da ni prav veliko junaških dejanj.

Če bi ubil Dany, bi to štelo za celo vojsko, a mu ni uspelo. Pa glendale bi plesal po mizi!
'For most of history, Anonymous was a woman.' Virginia Woolf

gendale2018 ::



tale je umrl 8-)

>Če bi ubil Dany, bi to štelo za celo vojsko, a mu ni uspelo. Pa glendale bi plesal po mizi!
:)):))
ja sam mali poštar, kurac mi je oštar
čuvajte se žene, bit ćete jebene

MihaK3 ::

A, tega sem očitno pozabil ali pa celo preskočil, ker cel Jamie&Bronn Dorne arch mi je bil tako cringeworthy, da sem kar malo scrollal naprej, nato za nekaj časa celo prenehal gledat serijo :|

gendale2018 ::

v zgodbo sicer ne paše najbolje, ampak sta hecna na svoji avanturi
ja sam mali poštar, kurac mi je oštar
čuvajte se žene, bit ćete jebene

@nny ::

Dorne je bil velik flop. V zgodbo so J&B izlet vključili šele naknadno. Vse skupaj je bilo...brrr.
'For most of history, Anonymous was a woman.' Virginia Woolf

gendale2018 ::

Kar se tiče zgodbe je meni cela peta sezona bolj tko..
ja sam mali poštar, kurac mi je oštar
čuvajte se žene, bit ćete jebene

Ghenghiz ::

@nny je izjavil:

Dorne je bil velik flop. V zgodbo so J&B izlet vključili šele naknadno. Vse skupaj je bilo...brrr.

Dorne se mi je zdela ena velika izguba casa. Bi bilo bolje, da bi ladja z Myrcello potonila in bi budget porabili zakaj drugega. Bad pussy...

@nny ::

Ni Gendry še devičnik? Z Mel takrat nista prišla do konca...še sreča zanj, lahko bi ji vmes odpadla ogrlica!:))
Arya najbrž tudi še ni. Prav zanimivo, glede na človeški poden od podna, s katerim je imela opravka. Mogoče bomo videli kaj akcije v osmi sezoni? 8-)
'For most of history, Anonymous was a woman.' Virginia Woolf

@nny ::

Peter Dinklage je...
posredno potrdil Tyrionovo usodo. Najprej pravi v intervjuju za Belfast Telegraph o sezoni 8. “It takes you to a place that you never saw coming—that I didn’t see coming. Just be prepared! It’s a fun ride.” Okej, to bi lahko pomenilo karkoli, a v povezavi z leakom le eno... Pozneje o Tyrionovi usodi pripomni za Entertainment Tonight: “it ends beautifully for my character—whether it be tragic or not.” Aww, izdajalec Tyrion bo papa za zmaje, na ulicah pa protesti.
'For most of history, Anonymous was a woman.' Virginia Woolf

oo7 ::

Coming to the App Store, Google Play, and Steam

@nny ::

Še nekaj ocvirkov:
- Nekdo z zmajem napade Kings Landing iz zraka, bodisi Dany ali Night King. Tyrion ZAPAHNE GLAVNA VRATA, da ljudje ne morejo pobegniti in milijon jih gre v večna lovišča. Zato tudi pozneje pravi, da "so si to zaslužili". To dejanje sledi njegovi izdaji Jona in Dany. To je z moralnega stališča lahko siva cona, ker če gre za Night Kinga, bi jih najbrž pridružil svoji vojski. Z milijonom ljudi bi zmagal vojno. Verjetno se po posameznih delih mesta vnamejo tudi skadišča divjega ognja. Imo bo Kings Landing s prestolom vred uničen.
- Cleganebowl. Pes ubije Goro, a je hudo (smrtno?) ranjen. S tem odpre pot Aryi, ki ubije Cersei.
- Greyworm je prisoten na Tyrionovem procesu, torej preživi vojno.
- Jon preživi, ker so pricurljale informacije o prizorih po koncu vojne. Yeeah! Za Dany je manj očitno, vendar naj bi v času Tyrionovega procesa rojevala? Kot kaže, bosta vendarle oba preživela in bomo dobili Jonaerys.
- Jamie je mrtev, tudi Bronna ni nikjer. Možno, da se zapija v bivšem Freyevem gradu, čeprav je sumljivo.

Sezona 8 bo totalni razčefuk. :)
'For most of history, Anonymous was a woman.' Virginia Woolf

MihaK3 ::

Btw, še koga moti stalno navajanje, da naj bi imel King's Landing 500 000 - 1 milijon ljudi? V vseh prizorih, kar jih vidimo, mu ne bi nikoli prisodil več kot par 10 tisoč... IMO bi bilo bolj pametno da bi omejili navajane številke največ na nekje 100 000.

oo7 ::

Prequel se bo imenoval Long Night.

Znan je igralec v prequelu, ki bo imel glavno vlogo ali eno izmed njih : https://www.imdb.com/name/nm3262317/

@nny ::

Prva "uradna" slika 8. sezone.



Upam, da ta nadgradnja Danyjinega plašča ni Ghostov kožuh!:)) Tudi Jonov kostum je doživel nekaj sprememb.

Nazadnje bosta vendarle zajahala vsak svojega zmaja in z "Hebi se, Westeros!" odletela v sončni zahod. 8-)

P.S. Stalno omenjanje števila KL ni brez pomena; producenti očitno želijo, da si gledalci to številko zapomnimo. Do sedaj statisti niso bili poceni in CGI tudi ne, lahko pa da bomo tam enkrat junija 2019 videli celoten milijonček. Ali blizu te cifre.
'For most of history, Anonymous was a woman.' Virginia Woolf

BivšiUser2 ::

April 2019 je launch mesec
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

oo7 ::

ForTheThrone | Game of Thrones (HBO)

@nny ::

Še nekajkrat gremo spat, pa bo!:D Epizode bodo dolge kar krepko čez eno uro.

Kot smo včasih odštevali dneve do morja.
'For most of history, Anonymous was a woman.' Virginia Woolf

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: @nny ()

vostok_1 ::

Torej, more incest?

-------------
Serija je bila kar avantura, tako fikcijska kot RL.
V času trajanja serije sem kar nekaj poglavji življenja dal skozi.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

@nny ::

Ne samo incesta, tudi sadov incesta. Ni ravno posrečena ideja. :/ Nedavno je ven prišla študija, da je incest pokopal neandertalce, ne zlobni moderni ljudje. Iz dveh grobov bronastodobnih žensk na Danskem so - ravno nasprotno - ugotovili, da sta prišli tja ena iz sedanje Češke, ena pa je živela v otroštvu na jugu Nemčije. Premaknili sta se za tam 2500 km v času brez cest in prevoznih sredstev.
'For most of history, Anonymous was a woman.' Virginia Woolf

oo7 ::

Za prequel Long night iščejo igralce

B3 (Male, 50 - 63 years old) SERIES REGULAR. Playing age 50s. Black actor.
W (Male, 37 - 45 years old) Playing age late 30s-mid 40s. Caucasian actor.
E (Male, 30 - 38 years old) SERIES REGULAR. Playing age 30s. Genuine Scandinavian, Germanic, or Eastern European.
V2 (Male, 49 - 58 years old) SERIES REGULAR. Playing age 50s. Genuine Scandinavian, Germanic, or Eastern European.
N (Female, 31 - 34 years old) SERIES REGULAR. Playing age early 30s. Caucasian actress.
M3 (Female, 28 - 31 years old) SERIES REGULAR. Playing age late 20s. Caucasian actress.

vostok_1 ::

@nny je izjavil:

Ne samo incesta, tudi sadov incesta. Ni ravno posrečena ideja. :/ Nedavno je ven prišla študija, da je incest pokopal neandertalce, ne zlobni moderni ljudje. Iz dveh grobov bronastodobnih žensk na Danskem so - ravno nasprotno - ugotovili, da sta prišli tja ena iz sedanje Češke, ena pa je živela v otroštvu na jugu Nemčije. Premaknili sta se za tam 2500 km v času brez cest in prevoznih sredstev.


Jz že dolgo ne vrjamem več nobeni teoriji, ki trdi, da je le en faktor povzročil X.
Vedno je več stvari v igri. No...mostly.

Sicer pa kar se tiče incesta. V teoriji, če je drevo zdravo bo tudi plod zdrav.
Incest naj ne bi sam po sebi povzročal spake. Problem je ko se ne-fit osebki parijo med seboj, saj povzroči podvojitev in ojačitev morebitnih pred-defektov.

Tako Jon kot kraljica sta relativno zdrava in fit eksemplarja.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

Ales ::

vostok_1 je izjavil:

Incest naj ne bi sam po sebi povzročal spake. Problem je ko se ne-fit osebki parijo med seboj, saj povzroči podvojitev in ojačitev morebitnih pred-defektov.

Tako Jon kot kraljica sta relativno zdrava in fit eksemplarja.

Se ti je že toliko zbledlo, da v kvazi znanstveno argumentacijo, kamor je tema za kratko zašla, dodajaš primere iz fiktivne literature??

V imaginarnem svetu Westerosa so genetske raziskave in testi vsakdanja zadeva, posledično je incest lahko ok za vse vpletene. Če so fit. To hočeš povedati?

Al o čem ti to sploh?
««
175 / 213
»»