» »

Game of Thrones - serija

Game of Thrones - serija

Temo vidijo: vsi
««
174 / 213
»»

martincek1 ::

Verjetno je jezen še od prejšnjih 30x ko je Anny spoilala serijo.

@nny ::

Kako lahko spoilaš nekaj, kar je ena najbolj varovanih stvari na svetu?:D
Z izjemo lanskega celotnega scenarija na Redditu razen igralcev in ustvarjalcev nihče nima pojma, internet pa brenči od fanovskih teorij, kjer je ena bolj nora od druge. Serija je skrenila od knjige nekje v tretji ali četrti sezoni, tako da tudi bralci knjijg že dolgo nimajo več zaledja. :D

Res pa je, da velikokrat na osnovi različnih informacij pravilno in natančno predvidevam, kaj se bo zgodilo. Sploh sedaj, ko se vesolje GoT krči proti novemu velikemu poku.
Nekaj strani nazaj si moram ogledati, kako obarvati besedilo, da črke niso vidne, tako da vzeto na znanje. Bom pridna!>:D
'For most of history, Anonymous was a woman.' Virginia Woolf

nurse013 ::

Hm,kok ne mores dobiti trdega ?
:)
you gotta be kidding me...

[Michael] ::

:))

A se že ve kdaj v 2019 bodo začeli s predvajanjem nove sezone?

@nny ::

Urnik je približno tak. Snemanje je predvideno do konca tega meseca. Do decembra 2018 postprodukcija, CGI in te fore. Potem še organizacija raznih malenkosti in bedarij...nekje kroži datum april 2019, kar bi bilo nekako logično, čeprav je Maisiejeva zanikala, ker so baje datum pobrali iz starega intervjuja za eno od prejšnjih sezon.
Na kratko - letos gotovo še ne.
'For most of history, Anonymous was a woman.' Virginia Woolf

[Michael] ::

Huh, čez dolgih 10 mesecev.
Hvala.

Smrekar1 ::

Izi je izjavil:

Ta dva bosta skupaj pisala prequel zgodbo:
 Jane Goldman in George R.R. Martin

Jane Goldman in George R.R. Martin

Vprašanje koliko zgodbe bo prispeval Martin. Se bojim, da so ga zraven dali samo da bomo gledalci imeli boljši občutek ;)
Jane Goldman je do sedaj pisala zgodbe za Kick-Ass, Kingsman in X-Men. Očitno je precej navdušena nad super heroji. Bomo videli kako ji bo šlo v GoT.


Občutek imam, da bi bolj težko zgrešili.

Ena izmed poglavitnih tem Pesmi Ledu in Ognja je kako neherojski so resnični heroji. Dvomim, da bo pisateljica scenarijev o superherojih sposobna zajeti ta aspekt zgodbe.

George naj raje dokonča knjigi, ki ju še ima za končati.

oo7 ::

Sem ravno zadnjič nekje prebral, da je prioriteta za Gregorja, da napiše knjigo.

drvo ::

oo7 je izjavil:

Sem ravno zadnjič nekje prebral, da je prioriteta za Gregorja, da napiše knjigo.


Zadnjih koliko let? :)

@nny ::

drvo je izjavil:



Zadnjih koliko let? :)


Em...zadnjih 7 let. Ples zmajev je izšel 2011. :D
Upanje umre zadnje, ampak resno mislim, da ata GRRM te zgodbe ne bo dokončal.

P.S. Nočem biti žleht, ampak nekaj se šušlja, da se zna začetek 8. sezone zamakniti proti koncu leta 2019.

Zdaj bo pa dovolj slabih novic.
'For most of history, Anonymous was a woman.' Virginia Woolf

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: @nny ()

Gregor P ::

Jah dejansko je najbrž boljše vzdušje, če "the winter is here" gledaš sredi zime :D
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

@nny ::

Mislim, da ima GoT gledalce kar po celotnem svetu, tudi tam, kjer je -30 in +40°C. Največ jih je seveda v S. Ameriki in Evropi, kjer letni časi nekako sovpadajo.

Za večino gledalce stavek "zima je tukaj" pomeni dolgo čakanje na sezono 8. :(

Dejstvo pa je, da se je snemanje že zavleklo, torej se bo tudi postprodukcija.
'For most of history, Anonymous was a woman.' Virginia Woolf

Matevz96 ::

Gregor P je izjavil:

Jah dejansko je najbrž boljše vzdušje, če "the winter is here" gledaš sredi zime :D


Torej lahko izzide kar decembra 2018!
#hooldthedoor

@nny ::

Matevz96 je izjavil:

Torej lahko izzide kar decembra 2018!


Nekje za devetimi gorami in devetimi vodami svizci zavijajo čokolado.:))
Če bo aprila 2019 bomo lahko zelo, zelo srečni.
Kakšen teaser bi moral priti ven že to poletje. Posnetega materiala imajo dovolj.
'For most of history, Anonymous was a woman.' Virginia Woolf

Nikec3 ::

Meeh, meni je Charlotte Hale najprej nadležna, šele nato hot. V Ragnaroku mi je bila bolj všeč.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

oo7 ::

Nikec3 je izjavil:

Meeh, meni je Charlotte Hale najprej nadležna, šele nato hot. V Ragnaroku mi je bila bolj všeč.


Malo si temo falil :)

oo7 ::

The prequel to popular HBO series Game of Thrones will begin filming this October in Belfast.


Če se GOT zaključi 2019 potem mogoče konec 2019 že prequel ?

oo7 ::

Februarja bodo začeli snemati prequel TV serije Game of Thrones.

Izi ::

oo7 je izjavil:

Če se GOT zaključi 2019 potem mogoče konec 2019 že prequel ?
Pozabi :P
HBO je letos na začetku leta povedal, da Prequel ne bo šel v eter vsaj eno leto po koncu zadnje sezone GoT.

First story synopsis:
"Taking place thousands of years before the events of Game of Thrones, the series chronicles the world’s descent from the golden Age of Heroes into its darkest hour. And only one thing is for sure: From the horrifying secrets of Westeros’ history to the true origin of the white walkers, the mysteries of the East, to the Starks of legend… it’s not the story we think we know."

Eni predvidevajo, da bi lahko šlo za "Children of the Forest", ko pri tistem drevesu z Dragonglassom štihnejo tistega človeka v srce in naredijo prvega White Walkerja, ki naj bi jim pomagal v boju proti "First Men", pa so jim zadeve malo ušle izpod nadzora...

Druga opcija pa je zaton Valirijske civilizacije, ki je bila v tistih časih najmogočnejša dokler se ni zgodila neka huda katastrofa, ki je izbrisala celotno civilizacijo in njihovo celo deželo naredila nezmožno za preživetje ljudi. Za njimi so ostali samo njihovi znameniti Valirijski meči, ki so sedaj v GoT taka redka dragocenost...

Mato989 ::

Izi je izjavil:

oo7 je izjavil:

Če se GOT zaključi 2019 potem mogoče konec 2019 že prequel ?
Pozabi :P
HBO je letos na začetku leta povedal, da Prequel ne bo šel v eter vsaj eno leto po koncu zadnje sezone GoT.

First story synopsis:
"Taking place thousands of years before the events of Game of Thrones, the series chronicles the world’s descent from the golden Age of Heroes into its darkest hour. And only one thing is for sure: From the horrifying secrets of Westeros’ history to the true origin of the white walkers, the mysteries of the East, to the Starks of legend… it’s not the story we think we know."

Eni predvidevajo, da bi lahko šlo za "Children of the Forest", ko pri tistem drevesu z Dragonglassom štihnejo tistega človeka v srce in naredijo prvega White Walkerja, ki naj bi jim pomagal v boju proti "First Men", pa so jim zadeve malo ušle izpod nadzora...

Druga opcija pa je zaton Valirijske civilizacije, ki je bila v tistih časih najmogočnejša dokler se ni zgodila neka huda katastrofa, ki je izbrisala celotno civilizacijo in njihovo celo deželo naredila nezmožno za preživetje ljudi. Za njimi so ostali samo njihovi znameniti Valirijski meči, ki so sedaj v GoT taka redka dragocenost...


Upam da children of the forest ne bodo delali, dejansko se mi zdi tole še najmanj zanimiv del... daleč najboljše bi blo Doom of Valyria, pa Roberts rebellion (imo 0 chance zaradi igralcev!) ali pa tudi osvjanje Westerosa s strani Targsov...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

oo7 ::

Izi je izjavil:

oo7 je izjavil:

Če se GOT zaključi 2019 potem mogoče konec 2019 že prequel ?
Pozabi :P
HBO je letos na začetku leta povedal, da Prequel ne bo šel v eter vsaj eno leto po koncu zadnje sezone GoT.




Oh Izi to imaš pa zelo stare podatke.

We’ve now learned that production on the new series could begin as early as February. Filming will be taking place at Paint Hall/Titanic Studios in Belfast, Northern Ireland. The same stage location as the original series.

https://thegww.com/hbos-game-of-thrones...


Kot kaže se bo spinoff imenoval The long night ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

bambam20 ::

A bi znalo biti, da je spet prišel na plano scenarij za zadnjo sezono-

gendale2018 ::

Link?
ja sam mali poštar, kurac mi je oštar
čuvajte se žene, bit ćete jebene

bambam20 ::

gendale2018 je izjavil:

Link?


Samo sprašujem, če bi bila možnost.

Smrekar1 ::

Mato989 je izjavil:


Upam da children of the forest ne bodo delali, dejansko se mi zdi tole še najmanj zanimiv del... daleč najboljše bi blo Doom of Valyria, pa Roberts rebellion (imo 0 chance zaradi igralcev!) ali pa tudi osvjanje Westerosa s strani Targsov...


Rise of Valriya, The Hidden City (Braavos), Rise of Dothraki ...

Materiala je dovolj da nekje do leta 2030 vsako leto začnejo nov spinoff in se ti sploh ni treba kaj dosti naprezati.

gendale2018 ::

bambam20 je izjavil:

gendale2018 je izjavil:

Link?


Samo sprašujem, če bi bila možnost.

aja... sem že upal da je kaj... včasih mi je bla zelo zanimiva nadaljevanka, ampak me je zaradi teh ogromnih presledkov med vse krajšimi sezonami ratalo že bv
ja sam mali poštar, kurac mi je oštar
čuvajte se žene, bit ćete jebene

MihaK3 ::

Ogromnih presledkov med vse krajšimi sezonami? Mislim, serija se je konkretno poslabšala, ampak tole ni ustrezen argument...

@nny ::

No, pa je scenarij za finalno sezono spet zunaj. :8)

Mislim, da ima CIA pravilo, da skrivnosti ne moreš obdržati, če zanjo vedo več kot trije ljudje.
'For most of history, Anonymous was a woman.' Virginia Woolf

Gregor P ::

Potem pa le med debato tu obarvajte tiste dele, ki so s scenarija, ker sicer ostali vsaj pol leta ne bomo smeli odpirati teme :D
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

@nny ::

Raje bom čisto tiho, ker jih dobim po buči! Za ostale ne dam roke v wildfire.:))

Ampak, strela, protesti bodo na ulicah, ne samo po internetu. Veliko ljudi bo šokiranih, besnih & razočaranih. Grenkosladko pa to. ;((
'For most of history, Anonymous was a woman.' Virginia Woolf

MihaK3 ::

Kaj, že prebrala? >:D

gendale2018 ::

MihaK3 je izjavil:

Ogromnih presledkov med vse krajšimi sezonami? Mislim, serija se je konkretno poslabšala, ampak tole ni ustrezen argument...

zakaj ni argument, a je prepovedano imet svoje razloge zakaj ti nekaj je/ni všeč????
ja sam mali poštar, kurac mi je oštar
čuvajte se žene, bit ćete jebene

FTad ::

@nny je izjavil:

Raje bom čisto tiho, ker jih dobim po buči! Za ostale ne dam roke v wildfire.:))

Ampak, strela, protesti bodo na ulicah, ne samo po internetu. Veliko ljudi bo šokiranih, besnih & razočaranih. Grenkosladko pa to. ;((


Zakaj si sploh omenil, da je scenarij bil ze leakan? in komentar s protesti je tudi ze prevec. Pejt u k***c!

MihaK3 ::

Hehe, avtomatska dodelitev spola zaradi nesorazmerne zastopanosti - @nny je predstavnica tu gor manjšine.

gendale2018 je izjavil:

MihaK3 je izjavil:

Ogromnih presledkov med vse krajšimi sezonami? Mislim, serija se je konkretno poslabšala, ampak tole ni ustrezen argument...

zakaj ni argument, a je prepovedano imet svoje razloge zakaj ti nekaj je/ni všeč????


Mogoče se nisem najbolje izrazil oz. pojasnil - skrajšanje sezone v smislu števila epizod je bilo samo eno, prav tako je sedaj prvi večji presledek, v nobenem primeru pa ne more izključno zaradi tega sicer zanimiva serija postati nezanimiva. Popolnoma enako se je proti koncu dogajalo z The Wire, pa je celokupno verjetno najboljša (vsaj izmed daljših) serij ever.

@nny ::

Točno o tem govorim.
Takoj nepotrebna huda kri.
Kogar je strah spoilerjev, naj takoj blokira temo (izključi internet), ker je preveč lušno ostalim kvariti užitek. Če brskate za informacijami, se bo težko izogniti bridko-sladkemu koncu.

V k**c težko grem, obratno pa se da speljati. :)
'For most of history, Anonymous was a woman.' Virginia Woolf

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: @nny ()

FTad ::

Spoilerji so ok, ko je enx epizoda ze zunaj. Do takrat ne berem teme, dokler ne pogledam epizode, ko je serija aktualna na sporedu. Pravila foruma naj bi bila taka, da se pred tem ne spoila.

No, da te popravim: pojdi u p***o!

Mato989 ::

Ne vidim zakaj se v temo ne bi smelo spoilat, nenazadnje, kdorkoli noče bit spoilan naj o tem sploh ne bere =)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Sc0ut ::

Pa kje ste nasli ta script?
1231 v3, Z97 A, 16GB ram 1600mhz, 3070 RTX, HX850

@nny ::

Prekrijte spoilerje z barvo, pa bo. Nekaj strani nazaj so navodila.
'For most of history, Anonymous was a woman.' Virginia Woolf

gendale2018 ::

MihaK3 je izjavil:


Mogoče se nisem najbolje izrazil oz. pojasnil - skrajšanje sezone v smislu števila epizod je bilo samo eno, prav tako je sedaj prvi večji presledek, v nobenem primeru pa ne more izključno zaradi tega sicer zanimiva serija postati nezanimiva. Popolnoma enako se je proti koncu dogajalo z The Wire, pa je celokupno verjetno najboljša (vsaj izmed daljših) serij ever.

med 6. in 7. sezono je bil večji premor kot pred tem, med 7. in 8. bo pa še daljši ravno tako je 7. krajša od prejšnjih, 8. bo pa še krajša

nezanimivo mi je pa zarad tega, ker zaradi takih dolgih presledkov med sezonami že malo pozabiš kaj je bilo in te potem niti ne vleče več naprej gledat
ko pa dočakaš novo sezono jo je pa itak takoj konec

po sami kvaliteti mi je pa bila najslabša 5.
ja sam mali poštar, kurac mi je oštar
čuvajte se žene, bit ćete jebene

Matevz96 ::

@nny je izjavil:

No, pa je scenarij za finalno sezono spet zunaj. :8)

Mislim, da ima CIA pravilo, da skrivnosti ne moreš obdržati, če zanjo vedo več kot trije ljudje.


Je možno dobit kakšen link? lahko tudi na ZS.
#hooldthedoor

Mato989 ::

Še meni :D
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

oo7 ::

George R. R. Martin doesn't know why #GameOfThrones is ending: "We could have gone to 11, 12, 13 seasons"

Smurf ::

Mato989 je izjavil:

Ne vidim zakaj se v temo ne bi smelo spoilat, nenazadnje, kdorkoli noče bit spoilan naj o tem sploh ne bere =)

Temu se rece olikanost. Tema je namenjena diskusiji o aktualnih epizodah in predvidevanju kaj se lahko zgodi. Ne pa o leakanem scenariju. V bistvu je ravno kontra, zakaj bi sploh to temo bral, ce ze ves kaj se bo zgodilo (samo zato da drugim pokvaris gledanje)? Ampak vidim, da je @nny se enkrat vec ni morala zdrzati. Na nivoju 5 letnega otroka, res.

Matevz96 ::

Smurf je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Ne vidim zakaj se v temo ne bi smelo spoilat, nenazadnje, kdorkoli noče bit spoilan naj o tem sploh ne bere =)

Temu se rece olikanost. Tema je namenjena diskusiji o aktualnih epizodah in predvidevanju kaj se lahko zgodi. Ne pa o leakanem scenariju. V bistvu je ravno kontra, zakaj bi sploh to temo bral, ce ze ves kaj se bo zgodilo (samo zato da drugim pokvaris gledanje)? Ampak vidim, da je @nny se enkrat vec ni morala zdrzati. Na nivoju 5 letnega otroka, res.


Do nove sezone je še slabo leto, tako da ne bi smel biti tako velik problem če jo vmes uporabimo za diskusiranje spoilerjev, če pa koga moti pa brez težav odklika možnost "Moje teme".
#hooldthedoor

Smurf ::

Matevz96 je izjavil:


Do nove sezone je še slabo leto, tako da ne bi smel biti tako velik problem če jo vmes uporabimo za diskusiranje spoilerjev, če pa koga moti pa brez težav odklika možnost "Moje teme".

Obratno. Ce zelite diskutirati spoilan scenarij si odprite temo. Tale ni temu namenjena.

@nny ::

:))

Meni se zdi, da nisem ne glavni, ne edini froc tukaj. Še tega se ni možno dogovoriti, o čem se lahko pogovarja, o čem ne, in kaj je strogo prepovedano. Cenzura na polno!

1. leak se nanaša na zadnjo, 6. epizodo 8. sezone; 2. prihaja iz vira, ki se je v preteklosti že izkazal s točnimi napovedmi in 3. je v skladu s prerokbo, ki jo Dany dobi v knjigi
'For most of history, Anonymous was a woman.' Virginia Woolf

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: @nny ()

imagodei ::

Smurf je izjavil:

Ampak vidim, da je @nny se enkrat vec ni morala zdrzati.

"Še enkrat več" je grozljiva besedna zveza. Ne samo, da je direkten prevod iz "once more" / "once again", je tudi brezvezno redundantna.

V slovenščini se čisto OK sliši, če rečeš "še enkrat". Mnogo lepše je, če rečeš "ponovno". Alternativno lahko tudi "že spet".

Samo, lepo prosim, ne "še enkrat več".
- Hoc est qui sumus -

@nny ::

Sedaj sem se naučila prekriti spoilerje, zato vam ne bodo več mazali učk in vznemirjali dušic, ne glede na uporabo slabo prevedenega anglizma ali klene slovenske besede prosto po Toporišiču.

P. S. Iz izkušenj vem, da so tehnični tipi bolj skregani s slovnico in jeziki nasploh kot matematiko ali logiko. Nekaterih standardov pač ni možno doseči.
'For most of history, Anonymous was a woman.' Virginia Woolf

Invictus ::

Naj folk ne bere teme, če noče spoilerjev ;).
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x
««
174 / 213
»»