» »

CorelDraw 11 in šumniki

CorelDraw 11 in šumniki

ZeleniVrag ::

V Corelu 11 mi ne delujejo šumniki in sičniki. Pisave se normalno prikažejo in dajo se tudi "včitati" stare datoteke, kjer se šumniku normalno prikažejo. Ko pa hočem v dokumentu kaj spremeniti, pa šumnikov in sičnikov ni. Enako je v pri novem dokumentu.0:)

Brane2 ::

Odakle ti Koralja 11 ?

A je že v prodaji ?

Highlag ::

Mislim, da imaš težave zato, ker je Corel do verzije 9 uporabljal drugačno kodno tabelo -> CE fonte.
Od verzije 10 naprej pa uporablja nabore kot jih uporabljajo okna. Znebiti se moraš CE fontov v dokumentih pa bo. (Zamenjaš pisavo)

l-note ::

Tm morš it na toolse pa nastavt jezik na slovenščino.
Točnih imen "toolsov" ne vem ker je že kakšnem mesec od tega, VEM pa, da so šumniki delal tud men probleme, ampak pol ko sem pa naštimu jezik na slo, je pa delal.

kuglvinkl ::

So kernig popravl? Ker drugače bom kri **** z InDesigenom.
Your focus determines your reallity

jetam ::

Kuglvinkl: kaksna je pa podobnost med Indesignom in Corelom? Namrec InDesign je profesionalno orodje za prelom, Corel pa ne tic ne mis se najmanj pa orodje za DTP... oziroma eno uporabno funkcijo ima, to je pa tudi vse.

kuglvinkl ::

S Korelnom sem naredil krajevno glasilo, ker je to edina zadeva, ki jo od teh najbolj poznam. Vse je kul razen kerninga. Zatorej moja pobožna želja je, da grafično zasnovo izvozim v EPS, InDesigen jo mora brat. Potem v InDesignu samo še dodam tekst in to je to. Meniš da je to neizvedljivo?

Your focus determines your reallity

bastadu ::

Mene pa zanima, če mogoče kdo ve, če se da kje v Corelu 9 vključiti slovenske fonte?

ngc2392 ::

mam corel že od sedemke naprej, pa vsi fonti, ki so narejeni (sistemski) za šumnike, delajo. ne vem, kaj vas matra?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Izobraževanja InDesign

Oddelek: Programska oprema
111294 (1095) opeter
»

InDesign CS - importiranje v Corel

Oddelek: Programska oprema
61176 (1145) prebujen
»

Photoshop - tiskarna!!!

Oddelek: Pomoč in nasveti
153879 (3580) lonz
»

Program za pisanje cajtngov :D

Oddelek: Programska oprema
111665 (1415) Matev
»

v katerem programu naj napisem knjigo (strani: 1 2 )

Oddelek: Programska oprema
5725440 (24647) Matev

Več podobnih tem