» »

padec dolarja

padec dolarja

Ramon dekers ::

Koliko mislite da bo dolar še padel. Od decembra do sedaj sem iz 6500 dolarjev prišel na 4170 e. Je smiselno sploh menjati, lahko dejansko pride do hiperinflacije?

btree ::

to je precej težko predvideti, če gledamo tehnično analizo (mesečno), smo ravno na sredini in nihče ne ve, kam se bo obrnil trend. Tedenska kaže bolj navzdol( v prid dolarja nasproti evru), medtem, ko mesečna ponuja dve opciji, navzgor do 1,5 ali navzdol do 1,24, kjer je zelo močna podpora, če jo prebije, bo šlo proti 1,2, če pa prebije to, bo šlo proti 1,16. Kontra pa kaže na 1,5, če prebije pa na 1,6.
Grafi.

gendale ::

kdor bi znal to točno napovedat, bi bil zelo bogat :)
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

Miha_T ::

Če guglu rečeš "dollar forecast euro" več strani kaže da bo dolar močno zrasel oz. evro padel skoraj do 1:1. To mi resno ni všeč ker imam namen čez poletje v US.
Trenutno se pa razlika $/EUR še vedno povečuje tko da... nikol ne veš.
Lahko Kalifornijo uniči potres in gre dolar u rit ali pa teroristi zravnajo Bruselj in bo evro padel...

Ramon dekers ::

Miha_T je izjavil:

Če guglu rečeš "dollar forecast euro" več strani kaže da bo dolar močno zrasel oz. evro padel skoraj do 1:1. To mi resno ni všeč ker imam namen čez poletje v US.
Trenutno se pa razlika $/EUR še vedno povečuje tko da... nikol ne veš.
Lahko Kalifornijo uniči potres in gre dolar u rit ali pa teroristi zravnajo Bruselj in bo evro padel...




s tvojih ust v božja ušesa:)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

USD - varčevanje

Oddelek: Loža
112144 (1782) zane
»

Izdaja knjige

Oddelek: Loža
81379 (1150) gregorian
»

Konec Evra? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5514246 (11986) fosil
»

Še tri dni pa bo konec z tolarji (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
645271 (3902) sverde21
»

Nakup Evra

Oddelek: Loža
243683 (2830) Matev

Več podobnih tem