» »

Battlefield 3

Battlefield 3

Temo vidijo: vsi
««
103 / 149
»»

Tomaž ::

barocco je izjavil:

OLJA neki me zanima , je možno pri Specializations npr: en, SQD SPRINT drug ima SQD FLAK tretji SQD EXPL .četri SQD Suppresive.. Ali potem je ta vod v prednosti?? saj vsi laufajo hitreje,njihove granate oz. explozivna telesa. so ob eksploziji močnejša,streli so bolj natančni pri vseh v vodu ,ali kako??
Ali lahko ima to specilaizacijo le EN v vodu?? To vprašanje me res matra??
upam ,da razumete vprašanje ,ker sem nahitr spisu .


Če je spredaj SQD je za celoten squad. Prednost je minimalna ampak je. Sploh če ima vsak različno specializacijo.
|XFX PRO 850W|Intel i7 4770k 4,5|MSI Z87-GD65 GAMING|
|Kingston Hiperx 2x 4Gb|Asus R9 290 Direct CU II OC|
|Intel SSD 520 180Gb|WD Blue 2Tb|Corsair H75|

OmegaBlue ::

Ja je pač cel vod boljši :)
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

TOP ::

Kje je najcenejše kupit Premium.Hvala

fireX88 ::

slo ali tujina?
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

dronyx ::

fireX88 je izjavil:

av kur**, ceneje kot če bi državo spreminjal na us!

Premium je neke vrste EA Urbana sistem. Gre za predplačniški paket, kjer zadnji del dobiš baje šele konec naslednjega leta, plačaš pa seveda vnaprej (mokre sanje vsakega založnika). Če gre firma v stečaj se pa verjetno lahko pod nosom obrišeš za DLC-je, ki še niso izšli.

Ne rečt, da vas nisem opozoril! :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dronyx ()

TOP ::

fireX88 je izjavil:

slo ali tujina?

Tujina

BigWhale ::

barocco je izjavil:

OLJA neki me zanima , je možno pri Specializations npr: en, SQD SPRINT drug ima SQD FLAK tretji SQD EXPL .četri SQD Suppresive.. Ali potem je ta vod v prednosti?? saj vsi laufajo hitreje,njihove granate oz. explozivna telesa. so ob eksploziji močnejša,streli so bolj natančni pri vseh v vodu ,ali kako??
Ali lahko ima to specilaizacijo le EN v vodu?? To vprašanje me res matra??


Vsak vklopi svoj specalization in vsi dobijo tisti bonus. Se pravi maximalno stirje razlicni bonusi na squad.

barocco je izjavil:

upam ,da razumete vprašanje ,ker sem nahitr spisu .

Lih komej.

fireX88 ::

TOP je izjavil:

fireX88 je izjavil:

slo ali tujina?

Tujina



jst ne poznam strani ki prodajajo samo kodo, tako da ti tukaj nemorem nič kaj veliko pomagat. kar se pa tiče škatlene verzije je pa zavvi, amazon, game.co.uk (te verjetno tudi sam poznaš) so pa cene višje kot pri igabibi (41€). Če te tole zanima ti lahko podarim še kupon v vrednosti 2€ ki sem jih dobil ob rd (valda ni vezan na account). Drugač če se ti pa da, se igraj in kupi igro preko ea strani, stem da si "iz indije" in bo cena nekje okol 25€. Vodič kako to narediš je kakšno stran nazaj!
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

Skyman ::

preko indije je sedaj 38€ (2.699 indijske valute)tako da se splaca zadeva premislit ali pa vzeti pri igabibi pri g2play.net imajo samo codo za 46€ lahko pa placas preko paysafecard-a ce nimas kreditne seveda.Jz ce bi sedaj kupil bi definitivno vzel pri igabibi 41€ ter 2€ popusta ce si nov uporabnik.

fireX88 ::

ah očitno so preko indije preveč kupovali tujci :))
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

fredii ::

P55A-UD3,i5 750 2.67,RAM 8gb,
Radeon HD7870oc 2gb, SSD180

TechBeats ::

fredii je izjavil:

http://playtech.si/p/1/5344/battlefield...
ma kdo izkušnje od tu?


Mislim kar ene fore, jaz sem skoraj naročil pa je bila cena 50€, a sedaj pa 41€.. Dobro, da sem skensal prednaročilo.
AciD TriP

SlimDeluxe ::

Sej smo spremenili vsem naročilom za nazaj ceno, kot to naredimo vedno, ko najdemo ugodnejšo ponudbo pri drugem dobavitelju
Desktop: R5 3600X | MSI MPG B550 | RX580 8GB | 32GB DDR4 | be quiet! 650W
Laptop: Lenovo ThinkPad T15 G2 | i7-1165G7 | 32GB DDR4 | 15" FullHD IPS

fredii ::

SlimDeluxe je izjavil:

Sej smo spremenili vsem naročilom za nazaj ceno, kot to naredimo vedno, ko najdemo ugodnejšo ponudbo pri drugem dobavitelju

Ne vem vsega, a me zanima zakaj dobava 5-10 dni?
P55A-UD3,i5 750 2.67,RAM 8gb,
Radeon HD7870oc 2gb, SSD180

SlimDeluxe ::

To je povprečen čas dobave za izdelke, ki niso na zalogi. Drugače premiumi mislim da bodo jutri pri nas. Za dodatna OT vprašanja -> info@playtech.si ali odprite eno temo posebej, da ne bom ban kasiral zaradi "spamanja"
Desktop: R5 3600X | MSI MPG B550 | RX580 8GB | 32GB DDR4 | be quiet! 650W
Laptop: Lenovo ThinkPad T15 G2 | i7-1165G7 | 32GB DDR4 | 15" FullHD IPS

Guzzy ::

Lahko bi pa dali ven samo BF3 dodatek, ki vse to vsebuje in nebi meli nobenih dlcjev, ker PREMIUM status pomoje mnogo ljudi odvrača

sajko33 ::

Kar se tiče premiuma... malo škoda mi je sedaj dajat 40 eur glede na to, da večina dlcjev pride šele čez pol leta (B2K pa že imam). Kdo ve kaj bom recimo igral marca 2013? 40 eur strest na "blef" je pa mal tko, riskantno. Tko, da tole mi je res mal mim, za tist premium mi pa itak dol visi.

Bor H ::

Jst bom počakal, sem sigurn da bo prej al slej možno dobit na kakem popustu, itak trenutno ne igram BFja sploh.

Freaxx ::

Ravnokar igral sqad deathmatch dolg 2 uri in 49 minut. Dobil 41k točk in total 83k! Evo še battlereport 8-)

54j0 ::

Freaxx je izjavil:

Ravnokar igral sqad deathmatch dolg 2 uri in 49 minut. Dobil 41k točk in total 83k! Evo še battlereport 8-)


V tolikem času bi lahko dobil malo več točk :>

Freaxx ::

ja malo sem tudi afkjal ker 3 ure bit zraven je kar huda, pa tudi SQ DM je tole...če bi bil conquest bi bile točke pomoje 3/4 višje

54j0 ::

Mal te trollam :D. Imata TS med igranjem, ti in pomarancnisok?

Freaxx ::

Jez, pomarancnsok, th3fr1ky0ne, D1vis0r smo na skypu ponavad, pa odigramo kako rundo. Sploh zdej ko bojo počitnce, lahka pozno v noč take dolge matche nabijamo :)) Dodej na battlelogu magilladakilla pa usekamo eno

OmegaBlue ::

No ja, mi čepimo na teamspeak, skype se mi zdi za tako uporabo malo.. neprimeren.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

TRIROG ::

posreduješ IP od teamspeaka, da se vam ob priliki pridružim?

Berserker ::

Tudi mi pogosto uporabljamo skype, saj nekateri igramo na pc, nekateri pa na xbox360. Teamspeak je preveč zakompliciran za nekatere, ki se jim ne da z nastavitvami in kanali ukvarjat.

Scena slovenskega timskega casual igranja je razen nekaterih posameznikov ki se osebno poznajo zelo slabo razvita, nisem še doživel da bi me kdo iz friend liste invajtal v match, čeprav me občasno dodajajo.

Je kdo še opazil da so AR bolj natančnejši brez foregripa ?

BigWhale ::

Freaxx je izjavil:

Dodej na battlelogu magilladakilla pa usekamo eno


Vcasih razmisljam kaj se ljudjem plete po glavah, ko si izmisljajo vzdevke ...

TRIROG je izjavil:

posreduješ IP od teamspeaka, da se vam ob priliki pridružim?


teamspeak je na lubica.net, password naj pa Omy al pa Ziga povesta, ker sem ga jaz pozabil. :>

Mi so vedno gor kadar igramo. Z Zigo marsikdaj tudi prepevava (ziga lepse kot jaz) Omy pa ponavad jamra.

PS: Se mi zdi, da je bil password za nas teamspeak ze objavljen v tej temi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BigWhale ()

OmegaBlue ::

lubica123 je password. Torej lubica.net / pass: lubica123
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

Ziga Dolhar ::

Drži. In Omy RES veliko jamra.

BigWhale pa govori rasistične 'vice'.
https://dolhar.si/

BigWhale ::

Berserker je izjavil:

Scena slovenskega timskega casual igranja je razen nekaterih posameznikov ki se osebno poznajo zelo slabo razvita


Se strinjam! Nic ni lepsga kot zapeljati z jeepom v rezervoar goriva tko da ubijes se ostale tri memberje v squadu in ko te Mavrik vprasa kaj je bilo, pa mirno odgovoris: "Nafta."

OmegaBlue je izjavil:

lubica123 je password. Torej lubica.net / pass: lubica123


Vse te podake, in se vec, najdete tudi na irc.sioff.net #st-bf!

* "in se vec", v tem primeru pomeni mene in OmegaBlue k idlava na kanalu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BigWhale ()

Mavrik ::

Se strinjam! Nic ni lepsga kot zapeljati z jeepom v rezervoar goriva tko da ubijes se ostale tri memberje v squadu in ko te Mavrik vprasa kaj je bilo, pa mirno odgovoris: "Nafta."


Saj zato pa ti potem popravljamo tank z bazuko ;)
The truth is rarely pure and never simple.

Freaxx ::

Bigwhale kaj pa je narobe z mojim vzdevkom :)) ? Drugač mi je filknlo enkat na the crimsih pa ga mam še od tam :P

TechBeats ::

Naj še mene kdo doda v battlelog, moj nick je M4dDr1v3r

aja jutri dobim premium lol :D
AciD TriP

fireX88 ::

meni dns PB biksa..še komu?
napiše mi tole ko me kika: "bla bla" PnkBstrB.exe initialization failed
v task maneger-ju deluje samo pbsvc.exe. posodbila sem ga tudi že.. rešitev?
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

mayhem ::

A je možno , da ta igra ima samo 13 livelov nekaj takega, ker je ful kratka ali pa je kaj drugega?
Lep pozdrav.....

Ziga Dolhar ::

Single player? Seveda.
https://dolhar.si/

54j0 ::

mayhem je izjavil:

A je možno , da ta igra ima samo 13 livelov nekaj takega, ker je ful kratka ali pa je kaj drugega?


V tej igri je single player samo za okras.

BigWhale ::

Mavrik je izjavil:

Se strinjam! Nic ni lepsga kot zapeljati z jeepom v rezervoar goriva tko da ubijes se ostale tri memberje v squadu in ko te Mavrik vprasa kaj je bilo, pa mirno odgovoris: "Nafta."


Saj zato pa ti potem popravljamo tank z bazuko ;)


Ceprav je se vedno najboljs tista Zigatova.

Ziga: "Prtisn F1, hitr hitr!" ... potem se helikopter zaleti v tla ...
Ziga: "Ponesrec sem ejectal...."

Ziga Dolhar ::

Ja a sem jest kriv, da se je nekdo spravu dat tipki "E" in "R" eno zravn druge?!

(In mi še v pol leta ni uspel re-mapat ukazov ...)
https://dolhar.si/

polde66 ::

Tud mene je začel zafrkavat in sicer mi Avast najde virus oz zlonamerno kodo (ne vem napamet zdele katera)v pb.exe, vrže v kontejner in ko se priključim na kak server uspešno igram kaki 2 minuti nato pa me server diskonekta spet zaradi PB. Jajc!!!
polde

Pariah ::

Na PCju iz podpisa igram BF3, pa mi je danes že na 2 serverjih med igro slika zmrznila za sekundo ali dve, in to kar ene parkrat.
A kdo ve wtf je zdaj to. Mislim da je PC zmožen gnati igro brez težav, pa tudi, da ni lag...
|P8Z77-V PRO|,|i5 2500K|,|ASUS GTX780 DirectCUIIOC|,|2x4GB Corsair LP|,|H100|,
|Samsung 840/WD1002FAEX|,|Corsair TX850W|,|Fractal Design Arc|,|Win7 U 64bit|

DrSergioDJ ::

se ti pregreva sistem sedaj k je bolj vroče?
...

Pariah ::

Ne, grafa max do 62°C, cpu najbolj vroče jedro max 57°C. Se je pa to začel danes, ta teden je blo ful bolj vroče, pa ni blo problemov med igranjem.
|P8Z77-V PRO|,|i5 2500K|,|ASUS GTX780 DirectCUIIOC|,|2x4GB Corsair LP|,|H100|,
|Samsung 840/WD1002FAEX|,|Corsair TX850W|,|Fractal Design Arc|,|Win7 U 64bit|

fireX88 ::

polde66 je izjavil:

Tud mene je začel zafrkavat in sicer mi Avast najde virus oz zlonamerno kodo (ne vem napamet zdele katera)v pb.exe, vrže v kontejner in ko se priključim na kak server uspešno igram kaki 2 minuti nato pa me server diskonekta spet zaradi PB. Jajc!!!


evo zase sem našel rešitev ker mi je tudi AVAST blokiral pb:

Go to: Real Time Shields - File System Shield - Expert Settings

In Expert Settings choose Exclusions

Add these lines:
C:\Windows\SysWOW64\pnkbstra.exe
C:\Windows\SysWOW64\pnkbstrb.exe
C:\Windows\SysWOW64\pnkbstrb.xtr
C:\Windows\SysWOW64\pnkbstrb.ex0

I also added the directory:
C:\Users\"Username"\AppData\Local\PunkBuster\BF3\pb\*
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

polde66 ::

sej sem jo že ene 3 mesece gnal brez problema, nikol mi ni jamral, včer se mu je pa utrgal. Sem ponovno naložu PB izklopu avast in zdej dela, zdej semm sicer 2 tedna na dopustu, tko da bo igra mal trpela, pol bom pa probal še z avastom.
polde

Freaxx ::

Samo na teh close quarters mapah sem prov živce zgubu. Čisto zmeraj nekdo pride za hrbet, pa ni važno kako pozoren sem. Če pa ga pravi čas opazim, pa mi nabije suppression da nič ne vidim pol pa spet umrem...potem pa še usi laufajo okol z shotgunni...

OmegaBlue ::

shotgun je namenjen closed quarters boju, nehite jamrat.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

Freaxx ::

Mi je jasno to, tut sam ga vzamem...je pa nadležno če sovrag s spasom spamma čez vse živo...

TechBeats ::

shotgun ga rula hehe, u canals leveli isto.. Al pa v Fear combat (office, high tech, refinery) :D
AciD TriP

54j0 ::

Freaxx je izjavil:

Mi je jasno to, tut sam ga vzamem...je pa nadležno če sovrag s spasom spamma čez vse živo...



Vzemi DAO in ga spamaj nazaj.
««
103 / 149
»»