» »

Battlefield 3

Battlefield 3

Temo vidijo: vsi
««
102 / 149
»»

qwea ::

Eh, če bi bil to špil z vsemi dodatki bi kupil, tako pa ne.

ZaphodBB ::

Berserker je izjavil:

Počasi gre tole bildanje levelov gor. Grozno pa je da imajo nekateri igralci že orla stotko, kar pomeni, da so se ti ljudje očitno odrekli socialnemu življenju in vsakodnevnim dejavnostim.

Me je pa groza, ko sem videl, koliko igralcev na pc si je kupilo premium (oz. "igro so kupili drugič"), pro-kapitalističnim EA kravatarjem pa se smeje ob ponovnem zaslužku pogrete juhe. Očitno brezglavo kupovanje dlc-jev ni več zgolj domena ameriških najstnikov na konzolah. Še kdo sploh razmišlja o mod tools ?

Od povprečne single player igre dobim cca 15-20h igralnega časa. BF3 mi je odnesel že kakih 250h, igral ga bom sigurno še dve leti. Za BF3 in B2K sem dal 40€ za dodatnih 50€, pa dobim še vse bodoče dodatke za povrh vsega imam pa pri vsakem dodatku 14 dni časa, da nadmudrim stopnje in izvedem genocid nad nepremium igralci.

Roko na srce je večina "resnih" igralcev že nabavila premium in si EA denar tlači v žepe. Po drugi strani pa za ta denar še vedno nekaj delajo na igri, kar se pri EA prej praviloma ni dogajalo.

Berserker ::

ZaphodBB je izjavil:

Berserker je izjavil:

Počasi gre tole bildanje levelov gor. Grozno pa je da imajo nekateri igralci že orla stotko, kar pomeni, da so se ti ljudje očitno odrekli socialnemu življenju in vsakodnevnim dejavnostim.

Me je pa groza, ko sem videl, koliko igralcev na pc si je kupilo premium (oz. "igro so kupili drugič"), pro-kapitalističnim EA kravatarjem pa se smeje ob ponovnem zaslužku pogrete juhe. Očitno brezglavo kupovanje dlc-jev ni več zgolj domena ameriških najstnikov na konzolah. Še kdo sploh razmišlja o mod tools ?

Od povprečne single player igre dobim cca 15-20h igralnega časa. BF3 mi je odnesel že kakih 250h, igral ga bom sigurno še dve leti. Za BF3 in B2K sem dal 40€ za dodatnih 50€, pa dobim še vse bodoče dodatke za povrh vsega imam pa pri vsakem dodatku 14 dni časa, da nadmudrim stopnje in izvedem genocid nad nepremium igralci.

Roko na srce je večina "resnih" igralcev že nabavila premium in si EA denar tlači v žepe. Po drugi strani pa za ta denar še vedno nekaj delajo na igri, kar se pri EA prej praviloma ni dogajalo.



Že ampak ti packi ponudijo zgolj nove mape in orožja, kar bi roko na srce moderji bolje opravili, dodali bi na desetine map in stotine orožij čisto zastojn...

Netrunner ::

jaz imam 85 ur igranja do sedaj ... igro sem kupil po polni ceni 50€ in zdaj še premium 50€ ... se pravi 1,2€ na uro me je stal BF .. kot da bi bil na kavici v baru :) .. če pa bi bil HC igralec in bi do sedaj preigral 250h .. potem bi me ura igranja stala 40 centov ..

kar hočem povedat je to da kljub polni ceni je igra še vedno poceni če gledamo koliko ur igranja za to ceno dobiš...
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

69charger ::

qwea je izjavil:

A Battlefield 3 premium je dodatek za BF3? Ali je to cel špil z dodatki?
Thanks

Battlefield premium vsebuje vse DLCje. Ne ga dezinformirat.
How many guys from a tech forum does it take to change a lightbulb?

legendary ::

Ve kdo za kakšen dober server conquest ali pa rush. Sem dokaj nov v battlefieldu in je tale njihov search engine polomija. Vedno mi izpiše samo par serverjev, ki so polni. Predpostavljam, da bi jih moralo biti vsaj 50 in več. Pa če kdo hoče me lahko doda. Moj nick: Legendarycom.

Netrunner ::

hm search engine je super ... samo prav ga moraš nastavit
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

legendary ::

Mogoče mi lahko malo pomagaš.

obkljukano imam:

-5 držav
-ranked
-punkbuster
-map rotation
-32, 48, 64, other (game size)

in to je to. Najpogosteje mi najde enega do tri serverje z 64 igralci, ki so polni. Kakšen predlog? No sedaj ko je cq mi najde par teh serverjev več

Freaxx ::

ja daš še da je praznih 1-5 slotov, pa nobene mape obkljukat. Problem je z državami, obkljukaj vse evropske pa fertik.

Netrunner ::

pa občasno resetiraj filter in nastavi vse na novo ...
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

barocco ::

Netrunner je izjavil:

jaz imam 85 ur igranja do sedaj ... igro sem kupil po polni ceni 50€ in zdaj še premium 50€ ... se pravi 1,2€ na uro me je stal BF .. kot da bi bil na kavici v baru :) .. če pa bi bil HC igralec in bi do sedaj preigral 250h .. potem bi me ura igranja stala 40 centov ..

kar hočem povedat je to da kljub polni ceni je igra še vedno poceni če gledamo koliko ur igranja za to ceno dobiš...

Se strinjam ,še dosti je za odklent in dosti je izivov.
Kupil rabljen B3 20€ nato DLC B2K- 2100MS(19€),jutri,pa nabavim Premium za 4000MS(40€),Torej SKUPAJ 79€-
preigranih pa 71ur 53min.
Btw ta vikend bo double XP za VSE igrlace!!

barocco ::

Aja nevem kje sem nastavu (xbox) ,da mi serverje kaže v številkah in ne več po imenu,ne vem kje to izklopit.
npr.server 16395565931 prej Slobo-PTFO.. ,pa nisem nič spreminjal nastavitev v sami igri.Ve kdo za rešitev ??

Pariah ::

Me lahko kdo doda? Nick: DeadPariah
|P8Z77-V PRO|,|i5 2500K|,|ASUS GTX780 DirectCUIIOC|,|2x4GB Corsair LP|,|H100|,
|Samsung 840/WD1002FAEX|,|Corsair TX850W|,|Fractal Design Arc|,|Win7 U 64bit|

Dua'L ::

ima kdo probleme z fps drop v close quarters?
GTX680
Intel i7 2600
8gb DDR3

cebelar123 ::

Dua'L je izjavil:

ima kdo probleme z fps drop v close quarters?

Jaz sem opazil občasni FPS drop.

fireX88 ::

jp...kako se vam pa zdi tale cq. Jaz sem se ga že naveličal. Edino Gun Master bi šel še malo poigrat ampak to je to.
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

ZaphodBB ::

Meni osebno je bomba, moram pa malo stopit stran, da mi ne bo prehitro presedel.

54j0 ::

Dokler je CQ server za 16 igralcev, je super. 24 je še sprejemljivo, 32 preveč. Tisith za 48 in 64 še nisem preizkusil, ampak je že na tistih z več, kot 16, problem zaradi respawnov. Čeprav, ok, sem na račun teh že sam zahrbtno zaklal par oseb, v cyber smislu, seveda :).

manniac ::

Freaxx je izjavil:

ja daš še da je praznih 1-5 slotov, pa nobene mape obkljukat. Problem je z državami, obkljukaj vse evropske pa fertik.


ni važna država, lahko nastavis, da ti jih razvrsti po pingu(vseno katera država, če je ping dober9

TOP ::

Nekaj me zanima,lahko da je bilo že napisano,katere vse dodatke pridobiš z Premium dodatkom,kaj tud Back to Karkand.

Freaxx ::

VSE, če pa b2k že imaš pa se ne zgodi nič

TOP ::

Kako misliš se ne zgodi nič.Sedaj mam inštalirano BF3 Rusko verzijo,kaj lahko kupim Premium pa bo vse delalo ali ne ker mam Rusko verzijo.Hvala

T-h-o-r ::

rusko premium morš kupit imo
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

TOP ::

Kaj lahko daš link kje je najcenejše.

T-h-o-r ::

to pa ne bi vedel, nisem nabavljal namreč :)
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

connel ::

Ma kakšen ruski premium, ni tega sploh, je samo eden. Torej kupiš preko Indije in je to to.

Tomaž ::

connel je izjavil:

Ma kakšen ruski premium, ni tega sploh, je samo eden. Torej kupiš preko Indije in je to to.


Tako kot ti je napisal. Jaz sem imel rusko verzijo BF3, potegni si dol najnovejši popravek za jezik iz njihove strani in kupi Premium preko Indije po navodilih in bo vese delovalo v Angleščini
|XFX PRO 850W|Intel i7 4770k 4,5|MSI Z87-GD65 GAMING|
|Kingston Hiperx 2x 4Gb|Asus R9 290 Direct CU II OC|
|Intel SSD 520 180Gb|WD Blue 2Tb|Corsair H75|

Marix ::

A v indiji ni več cena Premiuma 1499 :(

TechBeats ::

A je še komu učer zajbavu PB kick? al so to kakšne premium fore.. Kao double XP weekend pol pa še špilat ne morem - bil kickan iz 2-3 serverjev. ;(

In pbsetub je updejtan, pbsvc.exe štima..


mah pol pa zjebejo vse s tem premium DLC sranjem. Namesto, da bi bilo zastonj udajte oz že po default v špilki, jao jao..
AciD TriP

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: TechBeats ()

fnghxchd ::

Živjo a kdo mogoče ve kje se v Sloveniji lahko kupi premium/back to karkand pack za battlefield 3 po najnižji ceni
hvala za odgovore!

SlimDeluxe ::

V box verziji se posebej Back to Karkand za PC ne dobi več, Premium pa imamo v playtechu za 49,90 €, colby/igabiba pa še nimajo nič objavljeno (glede na to da so EA uvoznik, bi rekel da bodo imeli in to še kakšen EUR nižje pomoje, glede na B2K in CQ).
PS. premium v box verziji je samo za PC
Desktop: R5 3600X | MSI MPG B550 | RX580 8GB | 32GB DDR4 | be quiet! 650W
Laptop: Lenovo ThinkPad T15 G2 | i7-1165G7 | 32GB DDR4 | 15" FullHD IPS

dronyx ::

Preden nabavim BF3 me glede na mojo slabo internet povezavo (UMTS), ki ima med drugim tudi 20 GB mesečni limit zanima, ali se da tako kot za BC2 dobiti popravke in DLC-je v obliki setupa, ali samo prek Origin servisa (baje je popravke velik 3.4 GB, kar je zame ogromno za prenašat). Koliko je potem velik premium paket, ki vsebuje vse DLC-je?

Ziga Dolhar ::

Mislm da jih lahko na enak način preneseš (skopiraš) kot samo izvorno igro (BC2 ali BF3). Tudi, ko so že inštalirani.

Moja trenutna BF3 mapa je velika 18,6 GB. Patchi in DLCji so v mapi "Update". B2k in CQ sta velika po ~2,8 GB, preostali štirje (ali trije?) še niso izdani.

Ko boš imel enkrat prenešeno, ti ob prenašanju na drug računalnik ali reinštalaciji OS ne bo potrebno še enkrat download vsega. Lahko pa tudi skopiraš datoteke od kakega kolege z igro.
https://dolhar.si/

dronyx ::

Nekje na internetu sem našel EA-jevo izjavo, da ne mislijo izdajati popravkov v obliki dolpotegljivih datotek, ampak se update izvaja samo preko Origina. Ker so verjetno ohranili prakso iz BC2, da popravek vsebuje dejansko tudi DLC-je, ki se pa potem aktivirajo, če vpišeš kodo oziroma zadevo kupiš, sicer so te datoteke samo balast na računalniku.

Če obstaja možnost, da imaš svoje igre nameščene lahko na več računalnikov bi zadevo sicer najhitreje rešil tako, da BF3 namestim še na prenosnik, grem nekam, kjer je hitra povezava v internet, zadevo updatam in skopiram update nazaj na PC.

Zanima pa me še če kdo ve, kako je z rabljenim BF3. Ali lahko igro preneseš na nek drug račun, ali to ne gre?

Pariah ::

Bi mi kdo pomagal narediti Co-Op misije? Nick: DeadPariah
|P8Z77-V PRO|,|i5 2500K|,|ASUS GTX780 DirectCUIIOC|,|2x4GB Corsair LP|,|H100|,
|Samsung 840/WD1002FAEX|,|Corsair TX850W|,|Fractal Design Arc|,|Win7 U 64bit|

TechBeats ::

Ok je spet vredu. :)



SlimDeluxe je izjavil:

.. Premium pa imamo v playtechu za 49,90 €,
PS. premium v box verziji je samo za PC


No sem vseeno reskiral ta mini DLC nateg in prednaročil 8-)

Aja zakaj pa tako pozno (28.6)?
AciD TriP

SlimDeluxe ::

28.6. je worst case scenario, načeloma se vse dobi prej
Desktop: R5 3600X | MSI MPG B550 | RX580 8GB | 32GB DDR4 | be quiet! 650W
Laptop: Lenovo ThinkPad T15 G2 | i7-1165G7 | 32GB DDR4 | 15" FullHD IPS

TechBeats ::

Ok hvala za hitri odgovor :)
AciD TriP

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: TechBeats ()

Pariah ::

Hmmm. A še komu sredi igre kot da bi zaštekalo, vrže ven, pa v battlelogovem game managerju napiše - Game disconnected: your connection to the server timed out. Ponavadi se to zgodi, kadar imam res dober kdr, oz. when i'm on a roll. Really annoying.
|P8Z77-V PRO|,|i5 2500K|,|ASUS GTX780 DirectCUIIOC|,|2x4GB Corsair LP|,|H100|,
|Samsung 840/WD1002FAEX|,|Corsair TX850W|,|Fractal Design Arc|,|Win7 U 64bit|

TechBeats ::

^
Ja to se je meni zgodilo v petek zvečer, včeraj pa danes je bilo ok..
AciD TriP

Ales320 ::

Meni se to zgodi praktično vsak dan 1x. Namesto da delajo na oderuških dlc-jih, naj se raje posvetijo odpravljanju hroščev. Od izida naprej moram v task managerju zapirat EAcoreserver predno se povežem na nov server drugače mi obvisi pri initializing in ne gre naprej.

Netrunner ::

Katero orožje uporabljate v close quarters ? ... jaz igram predvsem z reconom pa do sedaj sem bil najbolj uspešen z UMP-45 z onim holo nastavkom in lučjo.. ostale večje puške nevem zakaj ma se niso tako obnesle .. shotguni se mi pa ne dopadejo
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

Bowman94 ::

A ima še kdo problem z punkbusterjem?

Meni javi to napako:
Game disconnected: you were kicked by PunkBuster. Stated reason: PunkBuster kicked player 'Bowman94' (for 2 minutes) ... Violation (IGNORING QUERIES) #9006


Včeraj še je vse lepo delovalo, poskusil sem tudi ponovno inštalacijo PB-ja, ni pomagalo.

Freaxx ::

Battlefield Premium je na voljo na igabibi :)) Tukaj

fireX88 ::

av kur**, ceneje kot če bi državo spreminjal na us!
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

Dami ::

LOL, šele zaj videl da hočejo met denar za nekaj kar bo šele izšlo (celo drugo leto), poleg tega da BtK že mam (limited). Keri šaljivci ta EA.
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

cebelar123 ::

In kje je tukaj problem, če veš že vnaprej, da boš kupil vsak dodatek, ki pride. Meni se zdi super stvar, daš in pozabiš da si dal, ter uživaš v igranju še 1 leto.

54j0 ::

BF3, akcijska cena: 22€
+B2K: 15€ (fail)
+Premium: cca. 22€ (turban manever)
----------------------------------
=59€

TechBeats ::

Freaxx je izjavil:

Battlefield Premium je na voljo na igabibi :)) Tukaj


Kva še celo cenejše..

Nevem no, pomoje da bom kar skenslal prednaročilo.. 10€ je pa 10€..
AciD TriP

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: TechBeats ()

barocco ::

OLJA neki me zanima , je možno pri Specializations npr: en, SQD SPRINT drug ima SQD FLAK tretji SQD EXPL .četri SQD Suppresive.. Ali potem je ta vod v prednosti?? saj vsi laufajo hitreje,njihove granate oz. explozivna telesa. so ob eksploziji močnejša,streli so bolj natančni pri vseh v vodu ,ali kako??
Ali lahko ima to specilaizacijo le EN v vodu?? To vprašanje me res matra??
upam ,da razumete vprašanje ,ker sem nahitr spisu .
««
102 / 149
»»