» »

Battlefield 3

Battlefield 3

Temo vidijo: vsi
««
90 / 149
»»

Poldi112 ::

BigWhale je izjavil:


Ti ze lahko vrzes granato ampak 3/4 od tistih dvanajstih pusk so mortarji. Ali pa RPGji. :>

Prostor se ne zavzema tako, kot se ga v teh igrah. :>


Greš pač na server, kjer so mortarji in rpg-ji prepovedani. Jasno da to ni za notri...
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

BALAST ::

Berserker je izjavil:

Tole bi za lastnike LE moralo biti zastonj...


Govoriš o EA in če bi sledil dogodkom zadnjih nekaj let, bi vedel da pri njih ni nič zastonj.
"You may fool all the people some of the time;
you can even fool some of the people all the time;
but you can't fool all of the people all the time."

Truga ::

Poldi112 je izjavil:

BigWhale je izjavil:


Ti ze lahko vrzes granato ampak 3/4 od tistih dvanajstih pusk so mortarji. Ali pa RPGji. :>

Prostor se ne zavzema tako, kot se ga v teh igrah. :>


Greš pač na server, kjer so mortarji in rpg-ji prepovedani. Jasno da to ni za notri...

Zakaj pa to? Ce se ti zdi tok awesome ga pa se ti vzami?

Poldi112 ::

Meni je brezveze. Jaz pač nočem z rpg-jem skakat okoli. Kar bi jaz je nek realen scenarij, po možnosti s talci. Ne pa to kar imaš tu, FF na off pa m320 kar vsepovprek.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

x4en0n ::

connel je izjavil:

seveda se da, vprašanje je zakaj bi to sploh hotel, so dražji kot drugje


Na originu je za 15€ .... jaz bolj poceni ne najdem.. CDkey.si imajo 21€ ... Kje je še bolj poceni ?

Aja ... pa še to .... danes, ko se prijavim v Origin mi tam pri chatu ne naloži. In posledično tudi ne morem igrat. KAko odpraviti ta problem ?

P.s. Do zdaj je delalo normalno

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: x4en0n ()

Mentalist ::

Se splača nabaviti za igranje MP, ali je to vstran vržen denar?
Lool.

connel ::

Zame se je ja, čisto kul igra. Čeprav B2K sploh ne igram ne vem kaj, nekak mi ne potegne.

BALAST ::


dva profija na delu. :D
"You may fool all the people some of the time;
you can even fool some of the people all the time;
but you can't fool all of the people all the time."

T-h-o-r ::

OmegaBlue je izjavil:

To ne, samo je razlika ali imaš par kvadratnih kilometrov in kritje kjer te malo razmišljanja dobro reši pred svincem, ali pa da stopiš okoli vogala pred 12 pušk po šansi s frag municijo. Not my kind of fun.

meni pa včasih prav paše tako igranje na metroju


ali pa, če fuknem granato/m320 shell in jih ubijem 5-6 naenkrat :))
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

BigWhale ::

Ja, to je brez veze. Leps se je nasprotnikovemu tanku prikrast za rit in mu spustit en guided shell in en navaden shell v rit, :>

OmegaBlue ::

Tak metro je dober več ali manj za točke nabirat z medicom in revivi ;)
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

Berserker ::

BALAST je izjavil:

Berserker je izjavil:

Tole bi za lastnike LE moralo biti zastonj...


Govoriš o EA in če bi sledil dogodkom zadnjih nekaj let, bi vedel da pri njih ni nič zastonj.


Hja če smo dobili Oasis in ostale nove mape zastonj že uporabniki navadnega BFBC2, potem imam vsaj nekaj upanja...

DrSergioDJ ::

No, od danes naprej pa mene vn meče po 2min igranja...

PB updejtan, problem ostaja (prvič je bil razlog za kick punkbuster, sedaj me samo vn meče brez razloga)...

any ideas?
...

Ziga Dolhar ::

Si zih, da je PNK kul?

1. Preveri v services, če ti laufata PnkBstrA in PnkBstrB - obadva morta laufat!
2. Jaz ponavadi odinštaliram komplet punkbuster, reinštaliram na novo, in restartam kišto. Potem dela! :).
https://dolhar.si/

Mentalist ::

Bi na gtx560ti delal bf3 brez zatikanja, ni nujno na high poleg 8gb ram in i52500k?
Lool.

fireX88 ::

Mentalist je izjavil:

Bi na gtx560ti delal bf3 brez zatikanja, ni nujno na high poleg 8gb ram in i52500k?


se hecas? res smesno vprasanje:-D
high bi ziher lepo laufalo ce izklopis tista glajenja...
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

PNG ::

KeTeČeš - odvisno od resolucije. Na 1920*1200 ti ne bo delalo na high, ti lahko povem iz roke ker imam tak sistem doma, samo da imam 2600k.

Mentalist ::

Pozabil sem dodati da bi igral na 1600x1050, me mika ta grafična zaradi mp kupona :)
Lool.

Zgodovina sprememb…

69charger ::

Na taki resoluciji bo brez problema letelo na High.
How many guys from a tech forum does it take to change a lightbulb?

mr1two ::

Na tej resoluciji dela še na 5850 in kamnitem 9850 phenomu čisto vredu. Detaili so na medium-high, ciljni FPSji so pa okrog 60(včasih pade na 45, 50)

Freaxx ::

Morm rečt, zdej k je glih ta debata o grafičnem performansu, da mam občutek da je bolše u igri izklopit AA čist na nulo use, pa rajše v AMD cataclystu ustvarit profil z nastavitvami za igro. Pa tut v igri bolše met custom nastavitve, ker tist ambient, pa nek super high AA ki poje še najbolše med high end grafami ni potreben.

Guzzy ::

Meni dela lepo na high pa imam i5 2500k in GTX560 Ti in 8 gb rama. Na 1920x1200 seveda

DrSergioDJ ::

Ziga Dolhar je izjavil:

Si zih, da je PNK kul?

1. Preveri v services, če ti laufata PnkBstrA in PnkBstrB - obadva morta laufat!
2. Jaz ponavadi odinštaliram komplet punkbuster, reinštaliram na novo, in restartam kišto. Potem dela! :).


Prej sta laufala oba Pnkbastra.... zdaj po reinstallu igre in Punkbusterja, se pa sploh ne zalaufata, wtf :/

in zdej še do serverja ne pridem, razlog je pnkbstrA (piše, da je communication failure with server oz. tako nekako)
...

Ziga Dolhar ::

Sej ti pravim - odinštaliraj PB [in reštartaj :P], povsem na novo inštaliratj PB [z installerjem s spletne strani], reštartaj, in preveri če delata oba.

Al pa prej le reštartaj, če še nisi.
https://dolhar.si/

DrSergioDJ ::

sprobal vse že prej...po ene 5 poskusu (vsega zgoraj naštetega) končno dela...go figure
...

Guzzy ::

Jaz moram ugasnit firewall da lahko igram..

Dua'L ::

GTX680
Intel i7 2600
8gb DDR3

mihec87 ::

Guzzy je izjavil:

Meni dela lepo na high pa imam i5 2500k in GTX560 Ti in 8 gb rama. Na 1920x1200 seveda


Meni isto na 1920x1200 na high dela ok na momente pade fps na 40-45 ostalo pa cca 60..

amd 965be,4gb rama,radeon 9650 2gb

mr1two ::

@dual
evo točno to sem imel v mislih, ko sm napisal "norišnica"
:))

fireX88 ::

kaj mi lahko povedate, če ste benani ker predobro igrate?? kljub temu da upoštevaš pravila,si benan brez razloga... sj če se prav spomnem je bila debata pred kratkim o tem, sm to se mi vse bolj pogosto dogaja, še takrat ko lahko igram (najprej traja da najdem koristen srver), potem sem omejen samo na vikend, nazadnje te pa benajo, pa še to BREZ RAZLOGA...
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

BigWhale ::

Ce se men to zgodi, grem takoj na en forum in tam pol jamram! Skoz pomaga in me takoj povsod odbenajo!

OmegaBlue ::

Ja se zgodi, prej kick kot ban. Najdi nek server, ki ti ustreza in igraj tam, vsaj mi se ponavadi usidramo na kakšnega, ki ga po slučaju najdemo.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

fireX88 ::

Ja, da bi bil kick pri meni, ampak je direkt ban! Pa še povrh tega je to takšen srver kater mi je fajn, kjer ni chiterov (razen če mene banajo se počutim chiterja) te so pravila kot je no rpg on infantry in pa prepovedano napadanje baze! nevem, na k mi gredo take stvari. BigWhale kater je to forum, da se bom tudi jst se pritoževal :)
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

ZaphodBB ::

amd 965be,4gb rama,radeon 9650 2gb


Ni čudno, če maš pa kartico iz pet let v prihodnosti. Sicer je bolj low end, ampak pričakujem da je ene 2x hitrejša od GTX580.

Lahko kakšen review napišeš?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ZaphodBB ()

OmegaBlue ::

Ja, kakšna pravila so malo retardirana, RPG na inf me še ne moti toliko kot tisti cepci, ki prepovejo claymore.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

BigWhale ::

OmegaBlue je izjavil:

Ja, kakšna pravila so malo retardirana, RPG na inf me še ne moti toliko kot tisti cepci, ki prepovejo claymore.


No RPG on infantry je traparija, ker to pomeni, da ne smes streljati na tank, ki ga nekdo popravlja. :>

Je pa recimo povsem smiselno prepovedati RPG in mortar na Metroju... :) (V resnici sploh nevem kako lahko mortar deluje na taksnih mapah in v taksnih prostorih hehe)

ziga1990 ::

mortar na metro dokler si noter neuporaben če te pa stisnejo vn v glavno bazo pa lohka iz tam notri na stopnisču strelas pa drugi postanejo besni pa te vn vržejo
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

mihec87 ::

ZaphodBB je izjavil:

amd 965be,4gb rama,radeon 9650 2gb


Ni čudno, če maš pa kartico iz pet let v prihodnosti. Sicer je bolj low end, ampak pričakujem da je ene 2x hitrejša od GTX580.

Lahko kakšen review napišeš?


damn typo 6950 je prav :)

RejZoR ::

Kdor še nima tega špila, Igabiba ima akcijo, -20 EUR popusta za Battlefield 3.

LINK:
http://igabiba.joker.si/izdelek.php?men...

Cena je sedaj 24 EUR, kar je super ugodno. Akcija velja do konca marca!
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

mihec87 ::

Če komu škatla ni važna je na originu 25eur,če gdo rabi kodo za free back to karkand ob nakupu(dam dosti ceneje)..

Poldi112 ::

Jebeni Origin, s temi svojimi -50% akcijami. Očitno sem svojo verzijo preplačal.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

TehDucky ::

Jaz sem kupu BF3 zdej pri igabiba, upam da čimprej pride. Kaj ta tvojo kodo za cnej dodatek je še možno dobit mihec ? Oz. kakorkoli že lahko zrihtaš...

RejZoR ::

Koda ne deluje za akcijske izdelke (npr BF3)...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

mihec87 ::

Kolikor vem deluje, deluje pa samo ob hkratnem nakupu bf3 iz origina posamično ne, drugače bi jo že uporabil..(gre se za kodo iz sapphire select club)

TehDucky ::

Ok hvala vseeno :)

flekec ::

Lp

Kupil sem joystick saitek cyborg x fly5...tezava je vtem da se cudno vede v igri, zelo tezko da sploh koga zadanem, odzivnost je zelo majhna proti drugim igralcem, sem brskal po netu, nastavil deadzone kot so pisali da.izboljsa, obcujivost za joystic v igri imam na full, komande za letalo imam za misko in tipkovnico izbrisane, baje pomaga da se vmes ne tepejo, upora ljam pa misko g9x in ti tipkovnico g19, baje jih ima dost tezave z tem joystickom. Je mogoce treba se kaj v windows naredit? trenutno se mi zdi da sm vrgel stran 50eur... hvala za pomoc

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: flekec ()

fireX88 ::

uff se sreca da sm preklical narocilo pred kakim tednom..ocitno nima dice se cist optimizirano stvar...pa tudi dvomim da bo mel glede na prejsnje bfje...
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

flekec ::

ja, meni je tudi žal da nabavo to, ja, ni optimizirano, in je sranje živo letet z tem, boljše nič, ker kar strmoglaviš, pa nwm ke....popizdiš lahko....kolega ima nek joystick za 18 eurov pa leti ko car, mislim halo ne

ima kdo izkušnje z logitech 3d pro

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: flekec ()

flekec ::

kupil logitech 3dpro, moram ga pohvalit, na mestu ko ga premikaš, se ne dviguje podnožje, v bf3 dela proti onemu v nulo, res, vreden nakupa, lp

TOP ::

Meni noče nikakor se logirat na Origin in to od danes,včiraj je še vse delalo.Napiše mi Authentication error.
««
90 / 149
»»