» »

Battlefield 3

Battlefield 3

Temo vidijo: vsi
««
89 / 149
»»

DrSergioDJ ::

btw, kako pa vidiš, kdo je admin iz player lista?
...

connel ::

Odvisno od serverja, če je server od klana in člani nosijo tage, potem veš.

fireX88 ::

na nekaterih serverjih piše da je admin prisoten ter negovo ime, ali pa če veš kater klan ima določen srver pa lahko vidiš po klan imenu kdo je admin ali obstaja pa tudi možnost da ne vidiš kdo je admin!

No v soboto proti večeru sm bil benan in enega srverja, ker sm se zakempal pri caspian border pri anteni (točka A) na tiste skale in sem ubil admina ki je tekal dol in iskal sovraga (mene), tik preden sem zavzev se je sponal še enkrat vendar v nekem grmičevju....no sprva nisem videl kje je, potem sem ga pa tam našel in ga počim in ne mine 2min ko sem benan, pa piše samo you have been bened! Reason: in kaj naj bi bil reason?? ;(( neumno, kaj čem drugega rečt....
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

T-h-o-r ::

končno dobil irnv za sniper, gremo malo bolj učinkovito lovit ostale snajperje :)
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

OmegaBlue ::

irnv je neuporaben za večje razdalje po patchu nekaj časa nazaj.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

T-h-o-r ::

saj ga ne rabim za večje razdalje, ampak če jih streljam z m14, se ponavadi prej uspejo umakniti, kot pa jih ubijem :P
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

TOP ::

connel je izjavil:

Mja, je soklanovec sprožil to debato z enim adminom, 3x lahko vprašaš kolk časa je bil gor, hint - ne dolgo. Enostavno niso sposobni osnovnih manir.
Za starost sem tudi jaz tako mislil, pa so dosti starejši v resnici, kar je zelo žalostno. Je pa pol tolk večji užitek ga pobijat, pa tudi če pol dol letim :D Na Firestorm mapi sem enega pobijal kot zajca s tankom, 6x sigurno z main gunom, za veliki zaključek sem ga pa še povozil (bolj po sreči, bil za mano, brez senzorjev, sam imam navado da se muvam okrog in voila, road kill :D), no pol me je pa kickal retard.

Če bi špilal kaj drugega razen snajpal pol ne bi bil banan.

Poldi112 ::

Misliš v stilu tanka? :)
Sicer pa, zakaj ne bi smel snipat? A ni recon class narejen ravno zato (recon & sniping)
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

T-h-o-r ::

ker je tečno ko drek
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

connel ::

Kje v mojem postu si zasledil da sem snajpal lol??? Pa tudi če bi, zakaj pa ne?? Konec koncev, če si tak noob, da te en in isti osebek ubije večkrat zapored, po možnosti na istem mestu, to ni moj problem. Đizs no. Ponavadi je tisoč in ena stvar kriva, le igralec ne, enkrat je snajper, drugič je dober tankist, nikoli ni konca. Da pa kickaš in benaš boljše igralce od sebe, retardirano, drugega ne morem reči.

Ziga Dolhar ::

Ko te enkrat ubije ... pač umreš.

Ko te drugič zapored ubije na enak način / istem mestu ... dojameš, da pač kempa in boš moral spremeniti taktiko.

Ko te tretjič zapored ubije na enak način / istem mestu ... Si ti failal. Goto 20.
https://dolhar.si/

Zgodovina sprememb…

TOP ::

connel je izjavil:

Kje v mojem postu si zasledil da sem snajpal lol??? Pa tudi če bi, zakaj pa ne?? Konec koncev, če si tak noob, da te en in isti osebek ubije večkrat zapored, po možnosti na istem mestu, to ni moj problem. Đizs no. Ponavadi je tisoč in ena stvar kriva, le igralec ne, enkrat je snajper, drugič je dober tankist, nikoli ni konca. Da pa kickaš in benaš boljše igralce od sebe, retardirano, drugega ne morem reči.

Glej nisem mislu,da samo snajpaš pač večina igralcev ki ma snajpo jih tud večina leži v grmovju in nabija vsepoprek,malo jih je da bi tekel okoli ker nimaš dosti šans edino z pištolo.In v večji meri jih banajo take,to sem tud zasledu,kar se mi ne zdi fer,če sem pravičen.Se pa strinjam z Ziga Dolhar jaz delam isto ko me snajper ubije dvakrat ali trikrat na istem mestu se postavim na drugem mestu in včasih ko se mi da lavfat okrog ga ponajdem,ker večina snajpa na enem in istem mestu in ga ni težko najti,ti bolši snajperi 2 počijo in gredo na druga mesta.Sedaj če smo pošteni tisti ki te bana menjaj orožje pojdi nazaj noter in napiši adminu,da je froc in da sploh ne ve kako se praviloma vojskuje,tudi to sem enkrat zasledu na enem serverju in ko smo se vsi postavili v bran ga je pustu.To so po domače povedano mulci jokavci,če jih eden in isti kila gredo jokat in ga banajo,namesto da bi spremenili sistem in ga našli in mu zarili nož v zadnjico.:D
Pa še to na večina serverjih so mulci ki lavfajo iz baze na bazo kot kura brez glave namesto da bi jih določeno število ostalo in branilo in zraven je pametno tud snajperja enega ali dva postavit na višji položaj,da pomagajo branit ozemlje ali napadat to je smisel borbe ne pa lavfat brez glavo,kot pri Codu na primer.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: TOP ()

BigWhale ::

Poldi112 je izjavil:

Misliš v stilu tanka? :)
Sicer pa, zakaj ne bi smel snipat? A ni recon class narejen ravno zato (recon & sniping)


Dude, katerega dela besede RECON ne razumes? Prit enkrat z nami igrat, da bos vedel kaj recon dela. soflam fura, oznacuje tarce in se dere kje so tanki in helikopterji. Pa vcasih se koga ustreli.

Tiste, nasprotnike, ki kampirajo pa se hitro ven zbeza s taksnimi ali drugacnimi explozivnimi sredstvi.

PS: Ce imas pa Recona, k samo snipa in kampira, potem pa itak zgubis rundo. A ne Omy? ;>

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BigWhale ()

OmegaBlue ::

Se resno ne spomnim kdaj sem nazadnje šel snipat :D k večjem jih lovim z nožkom po hribih v firestorm :P
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

Poldi112 ::

Če bi bil edini namen recon ti ne bi dali samih sniper pušk na voljo, ampak bi imel na voljo vsaj eno jurišno, zraven pa daljnogled za okrog vratu. V bistvu imaš pretežno sniper opremo, samo igra temu zmotno reče recon.

Lahko pa jasno pridem kdaj, če poveš kje igrate. Samo sem trenutno bolj na začetni stopnji, ko še delam na refleksih (dm v mali mapi z zabojniki).
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Poldi112 ()

Ziga Dolhar ::

Ma, mi igramo praktično le Conquest.
https://dolhar.si/

T-h-o-r ::

which is the only way to play
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

SlimDeluxe ::

Žiga kako to da ne igrate Rush? Meni se zdi v redu, le preveč nezbalancirano pride vse skupaj kakšenkrat in so prodori težki in večina pri 1:10 KD že beži stran.
V bistvu pa se mi zdi da je samo problem, da je zadeva "public" in dobiti dober team je čisto naključje, saj večino časa defenderji bežijo ven iz defensa, attackerji pa rinejo v en in isti del mape.
Desktop: R5 3600X | MSI MPG B550 | RX580 8GB | 32GB DDR4 | be quiet! 650W
Laptop: Lenovo ThinkPad T15 G2 | i7-1165G7 | 32GB DDR4 | 15" FullHD IPS

123_meni ::

Mogoče kakšen nov Slovenski server?

Tiste ki sem jih imel pod favorite mi je vse zbrisalo :(

OmegaBlue ::

SlimDeluxe je izjavil:

Žiga kako to da ne igrate Rush? Meni se zdi v redu, le preveč nezbalancirano pride vse skupaj kakšenkrat in so prodori težki in večina pri 1:10 KD že beži stran.
V bistvu pa se mi zdi da je samo problem, da je zadeva "public" in dobiti dober team je čisto naključje, saj večino časa defenderji bežijo ven iz defensa, attackerji pa rinejo v en in isti del mape.


Ker se je stvar izrodila, večinoma gre po scenariju "Vzami amtrac pripelji do objectiva in se spawnaj na njem" med tem ko polovica teama ignorira amtrac, poleg tega pa ima stvar goro armorja. Nekako ni zabavno in privlačno kot conquest, ki je tudi recmo bolj popustljiv do nekordiniranega teama.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

Zgodovina sprememb…

Ziga Dolhar ::

Rusha, ne igramo, ker ga ne znamo :).
https://dolhar.si/

fireX88 ::

noobi :))

vaja dela mojstra, pa moreš bit v ekipi ki 200% pritiska na MCOM točki, k drugač je zagotovljen poraz!!
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

r3dkv1c4 ::

Serverji so vecinoma noobovski. Brez ping omejitev... Cheaterjev too much pa rush mape se zadaj ne zapirajo tako da nasprotniki ostajajo za bazo. Beda!

Zgodovina sprememb…

ziga1990 ::

r3dkv1c4 je izjavil:

serverji so vecinoma noobovski....brez ping omejitev...cheaterjev too much pa rush mape se zadaj ne zapirajo tako da nasprotniki ostajajo za bazo....beda!!!


rush je zakon greš v kritje pa na njihov mcom z možnarjem pališ ki pa ima butasto kratek domet
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

x4en0n ::

Zdravo!

A se da kupiti B2K dodatek preko origin store, sodelujejo z slovenijo ali ne?

connel ::

seveda se da, vprašanje je zakaj bi to sploh hotel, so dražji kot drugje

T-h-o-r ::

zadnjih nekaj dni intenzivno snajperiram, je tudi kar fajn



K/D ratio pa je povprečno okrog 10-1 20-3 ali kaj podobnega, od standardnih 0.8 - 1.2 :))
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

mr1two ::

Najboljši kdr sam dosežem v tanku. Tudi 25:1 je že blo. Tipično pa vedno čez 3 ali 4.
Kolega je enkrat celo 41:0 dosegu :)

fireX88 ::

jp to je res..pa ce mas se dobrega sovoznika ki vn skace popravlja pa pobije kakega supporta ki hoce c4 namontirat na zadnjo stran tanka se da z lahkoto dosec veliko kilov pa malo ali pa nc smrti..
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

SlimDeluxe ::

Ne vem no, mora biti nasprotni team res brez dobrega "helikopteraša". Kakšenkrat ti ne dajo dihat. In za to se mi zdi najbolj efektiven pristop CITV + guided shell. Seveda z VoIP...
Desktop: R5 3600X | MSI MPG B550 | RX580 8GB | 32GB DDR4 | be quiet! 650W
Laptop: Lenovo ThinkPad T15 G2 | i7-1165G7 | 32GB DDR4 | 15" FullHD IPS

Ziga Dolhar ::

Vprašanje.

Nekdo ti na tank nalima C4. Ga uspeš ubit, vendar ... je C4 še vedno naliman in ga bo ob naslednjem respawnu imetnik veselo detoniral.

Se da C4 kako "odstranit", z nefatalnimi posledicami za tank?
https://dolhar.si/

BigWhale ::

Ziga Dolhar je izjavil:

Vprašanje.

Nekdo ti na tank nalima C4. Ga uspeš ubit, vendar ... je C4 še vedno naliman in ga bo ob naslednjem respawnu imetnik veselo detoniral.

Se da C4 kako "odstranit", z nefatalnimi posledicami za tank?


To je tista nepravda, napram RPGju k zgine, ce te ubijejo. :)))

mr1two ::

Mislm da se za z inžinirjem dol spravt če r držiš, tko kot anti-tank mine. Škoda le, da ne dobiš "enemy explosives defused" nagrade, ki bi bla na mestu. Sam če jih detoniraš dobiš pike.

Tko da če ti med tem ko si v tanku napiše spodaj: press r to pick up, veš da si v zosu in da maš c4 na riti :)

Tomaž ::

Trailer za novi expansion pack
|XFX PRO 850W|Intel i7 4770k 4,5|MSI Z87-GD65 GAMING|
|Kingston Hiperx 2x 4Gb|Asus R9 290 Direct CU II OC|
|Intel SSD 520 180Gb|WD Blue 2Tb|Corsair H75|

DrSergioDJ ::

lol, to že po trailerju zgleda k metro na 64 player mapi :D
...

OmegaBlue ::

Ja, ne zgleda pretirano privlačno, pomojem bom raje vzel tank DLC.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

TOP ::

Kaj bo treba tole posebej dokupit ali bo samo šlo preko updejta

BigWhale ::

OmegaBlue je izjavil:

Ja, ne zgleda pretirano privlačno, pomojem bom raje vzel tank DLC.


Ja, nas squad bo pocakal na tank maps. :>

Guzzy ::

Moralo bi bit zastonj..

mr1two ::

Slab promo trailer. Me ne prepriča, ker vem kako je, če si v taki norišnici. Tudi sam raje počakam tank maps :)

69charger ::

Tale DLC bo zakon,končno prava uporaba shotgunov in pištol.
How many guys from a tech forum does it take to change a lightbulb?

OmegaBlue ::

In povprečna življenska doba 0,2 sekunde.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

69charger ::

Če ne znaš igrat,čisto možno. Saj tako prekleto majhne mape pa spet ne bodo -.-
How many guys from a tech forum does it take to change a lightbulb?

Poldi112 ::

OmegaBlue je izjavil:

In povprečna življenska doba 0,2 sekunde.


Akcija ftw! Me spominja na Airsoft v cqb okolju. Pač, hitro te sesujejo, samo tako pač je. Zdaj če se raje izležavaš na skalcah...
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Poldi112 ()

OmegaBlue ::

To ne, samo je razlika ali imaš par kvadratnih kilometrov in kritje kjer te malo razmišljanja dobro reši pred svincem, ali pa da stopiš okoli vogala pred 12 pušk po šansi s frag municijo. Not my kind of fun.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

Poldi112 ::

Pač ni enostavno zavzemati prostora. Sploh pa, lahko vržeš eno granato tistim 12im puškam za vogalom, pa bodo hitro malo bolj narazen hodili.

Pri tistih tvojih par kvadratnih km imaš problem, da te en sniper iz par km stran označi, potem pa hitro dobiš od nekoga metek v glavo. Ta označevanja se mi zdijo precej butasta in te totalno omejijo, ker potem kar vsi vedo, kam se premikaš, čeprav te nihče ne vidi.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Poldi112 ()

Dua'L ::

Upam da bo dodatek zastonj BF veteran memberjem.
GTX680
Intel i7 2600
8gb DDR3

BigWhale ::

Poldi112 je izjavil:

Pač ni enostavno zavzemati prostora. Sploh pa, lahko vržeš eno granato tistim 12im puškam za vogalom, pa bodo hitro malo bolj narazen hodili.

Pri tistih tvojih par kvadratnih km imaš problem, da te en sniper iz par km stran označi, potem pa hitro dobiš od nekoga metek v glavo. Ta označevanja se mi zdijo precej butasta in te totalno omejijo, ker potem kar vsi vedo, kam se premikaš, čeprav te nihče ne vidi.


Ti ze lahko vrzes granato ampak 3/4 od tistih dvanajstih pusk so mortarji. Ali pa RPGji. :>

Prostor se ne zavzema tako, kot se ga v teh igrah. :>

OmegaBlue ::

@Poldi112, igra se na hardcore, tam ti ne kaže trapastega trikotnika nad glavo kje se skrivaš in ne rabiš spraznit nekomu 30 metkov v glavo da crkne :)
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

Berserker ::

Tole bi za lastnike LE moralo biti zastonj...
««
89 / 149
»»