» »

Battlefield 3

Battlefield 3

Temo vidijo: vsi
««
91 / 149
»»

T-h-o-r ::

meni pa spet včasih kar samo od sebe vrže na namizje, igra v procesih še laufa, samo je ne moram nazaj odpret in jo morem s pomočjo task managerja ugasnit ;((
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: T-h-o-r ()

ziga1990 ::

men gre pa na jetra ko prides v igro in je razmerje 200+ tickets in to se dogaja pogosto
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

69charger ::

A je normalno da smo jih prejle na Operation Firestorm nabili 499-0? xD
How many guys from a tech forum does it take to change a lightbulb?

ziga1990 ::

se dogaja
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ziga1990 ()

mr1two ::

Men gre pa bolj na jetra situacija, ko prideš v igro in se niti spawnaš ne, nakar te čaka lep screen: Your team lost.;(

ZaphodBB ::

Meni gre situacija Your team won ravno toliko na jetra.

SlimDeluxe ::

PS3 bo dobil popravek menda v torek, za PC in Xbox pa so napisali "will come soon" (?) torej verjetno par dni kasneje.

-Increased the spawn protection time from 1sec to 2sec. The protection will still be immediately canceled as soon as the player moves or shoots.
-Spawn protection will no longer be canceled by the player looking around.


Torej, se bo treba navaditi, da po spawnu najprej narediš 360° obrat in ne takoj sprint :) Pomoje bi bilo na mestu, da se nad takim igralcem prikaže "ščit" kot v Enemy Territory.
Desktop: R5 3600X | MSI MPG B550 | RX580 8GB | 32GB DDR4 | be quiet! 650W
Laptop: Lenovo ThinkPad T15 G2 | i7-1165G7 | 32GB DDR4 | 15" FullHD IPS

x4en0n ::

Lep pozdrav!

Mene zanima, če imate tudi vi enak problem. Med igro se mi konstantno dogaja, da izginja merek. Predvsem takrat, ko skočim čez kakšen objekt. Je to možno kako odpraviti?

P.S.
Kot merek mislim tiste štiri bele črtice ki približno označujejo sredino med tekom oz. ne takrat ko gledaš skozi mehanski ali optični merek.

L,p

fireX88 ::

ja halo da ti zgine.. kaj ti pa takrat nuca ko skočiš?
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

Guzzy ::

Men gredo na jetra serverji z 1000+ ticketi, ker runde predolgo trajajo... in takih je kar veliko, torej moram iskat server ki bi mi ustregel kar nekaj časa.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Guzzy ()

fireX88 ::

kaj se da kje kupit back to karkand razen na originu?? v slo?
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

mihec87 ::

Kaj sedaj kje drugje ali samo v slo?

Dobi se na večini prodajaln iger..

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mihec87 ()

fireX88 ::

v slo mislim

EDIT: res sm se narobe izrau, sm bilo je vprašanje če je možno dobit dodatek samo na origino, ker kolikor sm gledal okol ga ni nikjer za dobit!
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fireX88 ()

Freaxx ::

g2play ima, samo je trenutno out of stock. Počakaš par dni da restockajo. Kupiš lahko z paysafecard, ki je praktično v vsaki trafiki v ljubljani. http://www.g2play.net/store/Battlefield...

ziga1990 ::

caspian border biu v igri 20 min prišel do 30/0(K/D) s tankom in me vn vržejo zaradi nepoštene igre in uporabe hack-ov pa eni ne prenašajo improviziranega topništva:)
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ziga1990 ()

DrSergioDJ ::

Mah eni svašta ne prenašajo.... mu stisneš iz prve headshot medtem ko te on ne zadane in je takoj ban lol :P
...

ziga1990 ::

DrSergioDJ je izjavil:

Mah eni svašta ne prenašajo.... mu stisneš iz prve headshot medtem ko te on ne zadane in je takoj ban lol :P


se strinjam

jihad taktika je tok smesna ampak jo nasprotniki ne prenašajo
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ziga1990 ()

RejZoR ::

Kdor se je spomnil tko idiotskega načina launchanja igre bi moral za jajca obesit na cestno svetilko.
Klikneš v Originu "Play" in ti odpre browser kjer moraš najprej snet nek glup plugin, nakar lahko šele zaženeš kampanjo. Mislim WHAT THE FUCK!? In če ne zapreš browserja preden se igra požene ti browser laufa v ozadju. Sej ne da mi bi igra štekala ampak mi gre na jetra da v ozadju teče kaj drugega ko igram full screen špil. Ker nima kaj laufat v ozadju. Še bolj kretensko pa je ker Origin pride z integriranim browserjem ampak ga ne koristi. Kr neki. Me prav zanima kako bo ta stvar delovala čez par let, ko bojo špilu skinli podporo...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

mihec87 ::

Sem že mislil da to moti samo mene..

fireX88 ::

Freaxx je izjavil:

g2play ima, samo je trenutno out of stock. Počakaš par dni da restockajo. Kupiš lahko z paysafecard, ki je praktično v vsaki trafiki v ljubljani. http://www.g2play.net/store/Battlefield...


jst imam dlc, za kolega sprašujem. prav bom mu tako predlagal. Hvala!
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

Ziga Dolhar ::

Rejzor,

pri sposobnosti oblikovanja in programiranja vmesnika, ki so ga pokazali že v BF:BC2 ... si lahko le zadovoljen, da so uporabili kar browser. Aveš, v browserju so še razviti widgeti kot recimo "select box" in podobno, z delujočim scollanjem z miško ... Stvari, ki bi jih morali "na novo razviti". Pa jih že v BC2 recimo niso :P.
https://dolhar.si/

T-h-o-r ::

Guzzy je izjavil:

Men gredo na jetra serverji z 1000+ ticketi, ker runde predolgo trajajo... in takih je kar veliko, torej moram iskat server ki bi mi ustregel kar nekaj časa.

meni so pa ti edini kul, ker 600 ticketov je res skoraj 0 in je takoj konc

kaj je z battlelogom dans/zdaj?
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: T-h-o-r ()

ziga1990 ::

update
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

T-h-o-r ::

a piše kje?


meni napiše samo Battlelog login is currently disabled, please try again in a while
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

ziga1990 ::

prej pa da je update
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

fireX88 ::

kaj bo končno pršu tudi za špilj al samo za battlelog?
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

ziga1990 ::

cakam da se grem s tankom vozit
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

T-h-o-r ::

čakam, da grem mine podstavljat
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

fireX88 ::

čakam vikend da bom lahko končno koga ustrelil :))
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

ziga1990 ::

dela
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

T-h-o-r ::

meni še ne ;((
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Skyman ::

kdaj pride patch? za playstation3 je ze zunaj:(

ziga1990 ::

zdaj je igra šele postala zanimiva ce se gres terorista te pa zasovražijo drugi hitro

ej dele sm pogruntal dobr trik: s c4 nafilaš jeepa in ga pustiš na cesti po kateri se tanki pogosto vozjo in ko bojo v najbližji točki boom.
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ziga1990 ()

Buggy ::

ta gverila oz. kamikaza prijem jaz redno uporabljam ko strazijo zastavo s tankom. C4 na sprednji konec jeepa potem pa gasa proti tanku in malo pred njim izskocis...jeep se pelje sam naprej in ce tankist ni pozoren....goes boom ::D

ziga1990 ::

Buggy je izjavil:

ta gverila oz. kamikaza prijem jaz redno uporabljam ko strazijo zastavo s tankom. C4 na sprednji konec jeepa potem pa gasa proti tanku in malo pred njim izskocis...jeep se pelje sam naprej in ce tankist ni pozoren....goes boom ::D


mine so boljše
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

connel ::

Za dober team v tanku so mine useless, ne pomnim kdaj sem nazadnje zapeljal na mino, pa sem ogromno časa v tanku, s C4 pa odvisno, prvič me mogoče bo, drugič niti pod razno.

T-h-o-r ::

ja, res je, včasih sem cele bataljone tankov uničil z minami


zadnje čase pa je težje, ker imajo vsi odklenjene raznorazne pripomočke, da jih laže vidijo
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Buggy ::

mine so uporabne zgolj, ko je kaksen neuk tankist pri zastavi na miru in se uspesno pretihotapis pred in za njega ter jih nastavis direkt pred gosenice :D

RejZoR ::

Ta špil ima 4 dost tečne buge v singleplayerju.

Vojak se zatika ob 10cm visoke robove in potem skačeš čez njih kot največji invalid, sovražniki dostkirat zamrznjeni stojijo pokonci in jih streljaš pa kar nič. Potem stance si ne zapomne ko tečeš. Če si prvo čepel in nato tečeš bo vojak stal pokonci namesto da bi se avtomatično vrnil v čepeč stance.
In pa nakoncu še to, da te sotrpini kar naprej rinejo izza zaklona, ker hočejo bit na istem mestu kot is že ti. Se skrijem za kombi in hočem pokukat okoli vogala pa me zrine na odprto, da me ustrelijo med oči. Not cool...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

ziga1990 ::

Buggy je izjavil:

mine so uporabne zgolj, ko je kaksen neuk tankist pri zastavi na miru in se uspesno pretihotapis pred in za njega ter jih nastavis direkt pred gosenice :D


ne mine daš na haubo od jeepa in se zagonš v tank

sam ta trik je 100% samomor
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ziga1990 ()

mr1two ::

Ja, sam se da tudi to rešit. Daš ti mine gor na jeepa, pa daš kolegu za zafurat v tank. Kolegu nič, jeepu nič, tank sent to oblivion. Zato je teamplay pomemben. 8-)
Isto je s c4

DrSergioDJ ::

kako pa vi teamplayate, če ni na serverju nikogar, ki ga poznaš.... teamspeak pa gasa z neznanci?
...

mr1two ::

V najslabšem primeru uporabiš vgrajen chat, ki se po defultu za squad nahaja na tipki l :).
Need "suicide" jeep driver
I can drive
OK
Let me plant mines first
OK
Drive!
GOGOGO

:D
In tanka ni več

OmegaBlue ::

To samo če igrate na softcore.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

DrSergioDJ ::

a še komu najde precej manj serverjev po updejtu? hardcore sevede.
...

mr1two ::

Ja na HC je pa treba bail-out narest preden poči :D

x4en0n ::

fireX88 je izjavil:

ja halo da ti zgine.. kaj ti pa takrat nuca ko skočiš?


Se opravičujem, očitno nisem napisal dovolj razumljivo. Merek ponavadi izgine v šprintu ali skoku in se po tem ne vrne. Edina rešitev je menjanje orožja na pištolo in nazaj na puško ter se merek spet prikaže.

fireX88 ::

x4en0n je izjavil:

fireX88 je izjavil:

ja halo da ti zgine.. kaj ti pa takrat nuca ko skočiš?


Se opravičujem, očitno nisem napisal dovolj razumljivo. Merek ponavadi izgine v šprintu ali skoku in se po tem ne vrne. Edina rešitev je menjanje orožja na pištolo in nazaj na puško ter se merek spet prikaže.


ajoj,to pa prvic slisim.. pa zacni igrat na hc kjer tega merka tak al tak ni..drugac si pa mogoce kaj poguglal kaj o tem problemom?
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

ziga1990 ::

in zakaj je hc tok boljši?
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

cebelar123 ::

To z merkom se je meni tudi dogajalo predvsem, če sem imel nastavljeno M320 na assault rifles. Apmak ker sem M320 uporabljal samo takrat, ko sem moral odklenit L85A2 nimam nekih problemov s tem več. Predvidevam pa da niso odpravili te težave.
««
91 / 149
»»