» »

Battlefield 3

Battlefield 3

Temo vidijo: vsi
««
5 / 149
»»

st0jko ::

pravkar narocil.

Kdaj pride? cant be to soon! :D
keks?

PARTyZAN ::

Hm, ja skoraj 3 funte na naročilo. Pošiljajo več iger v istem paketu za to ceno?

BigWhale ::

PARTyZAN je izjavil:

Hm, ja skoraj 3 funte na naročilo. Pošiljajo več iger v istem paketu za to ceno?


Tri funte je peanuts! Probi Amazon. :> Jaz sem narocil dve igri, postnina je za obe skupaj prav tako 2.95 funta.

:)

PARTyZAN ::

No super, tako da vem da z prijatelji naročimo skupaj :). Drugače pa ja, Amazon ima drago poštnino, na drugi strani imaš pa zavvi, ki računa 1 funt na igro ;). Je pa catch v tem, da pošiljajo samo po 1 igro na paket.

edit: pozabil sem še napisat, da sem igro že imel prednaročeno pri zavviju, pa sem potem preorder skenslal ravno zaradi tega Physical Warfare packa, ki ga dobiš samo pri game.co.uk in še neki drugi angleški trgovini...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PARTyZAN ()

fireX88 ::

pri teh ekstra orožjih...jih imajo samo tisti ki so kupli ta dodatke Physical Warfare Pack, ali jih imajo vsi, stem da ostali si morajo ta orožja skozi lvl pridobit? ta Physical Warfare Pack je na nek način za lažjo začetek?

PARTyZAN ::

Če nimaš PWPja tega orožja ne boš imel. Se pa govori nekaj o temu, da bo na voljo tudi kot plačljiv DLC ob izidu.

fireX88 ::

s temi dlc-ji zaslužijo več kot pa z igro....k*** pole pa treba to kupit...

Bananovec ::

Že pri Bad Company 2 je bilo tako, da so veterani dobili dodatna orožja, ki pa niso imele neke prednosti razen te, da so bile odklenjene že od začetka. Upam, da bo tukaj enako.
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

PARTyZAN ::

Ne. Pri BC2 je samo eno veteran orožje, ki ga ne moreš nikoli odklenit, če si ne lastiš kakšne druge igre iz Battlefield serije. Gre pa za M1 Garand se mi zdi.

McGregorSL ::

Pri EA/DICE sem zameril 2 stvari...
-prvo da so naredili konzolaško BC2 igro za PC.
-drugo, da so že pri BF2 dajali razne "packe" kot plačljive dodatke ... ki jih nisem in jih ne mislim nikoli kupit... Vsi popravki morajo biti zastonj!!

Strinjal bi se za plačljiv dodatek samo, če bi vseboval 50% več kot je v originalu...

...kar pa pride do nasledje težave. Mape. Upam, da jih bo vsaj 16. Če jih bo manj že ne izpolni mojih pričakovanj.

Seveda ga bom kupil! Razen če se izkaže, da je gameplay konzolaški...

Zgodovina sprememb…

Berserker ::

Dragi McgregorSL:
- Battlefield Bad Company je bil sprva namenjen samo konzolam , zato takšna okrjena verzija, ampak zato tudi bolj akcijska. Ko je COD serija podirala vse rekorde prodajanosti, so pač morali dati ven neko protiutež, na vidiku je bil BC2, pogon je bil bolj napreden od tistega za COD, ker je ta imel dosti napredno fiziko ter rušenje pa še delno fiziko nabojev (naboj ni bil samo kup trigerjev in skript ki se sproži ko naciljaš ter ustreliš sovražnika ali hišo). Tako je pač špil postal multič z dedicated, kar so si pc igralci želeli. Stranka je vedno kralj =) .

Glej na to iz dobre plati, enka je bila samo še ena igra ki je poskusila z nečem novim (rušljivo okolico) ter odličnimi zvoki pušk. Iz te igre se je pač rodil preizkušen pogon za BF3.


Ne vem kaj misliš s tem da je bil nekaj plačljive vsebine. Tiste mape ki jih je imela Limited edition so po nekaj mescih bile dostopne vsem igralcem kit patch. Tisti modus Coop vs AI je bil kar nekaj, ter totalno nepomemben za MP. Tudi vietnam nima dobenega vpliva na standartni MP. Je pač za ljubitelje vietnamske vojne ter ne prinese kupcem nič prednosti pred navadnimi igralci.

BigWhale ::

McGregorSL je izjavil:

Pri EA/DICE sem zameril 2 stvari...
-prvo da so naredili konzolaško BC2 igro za PC.
-drugo, da so že pri BF2 dajali razne "packe" kot plačljive dodatke ... ki jih nisem in jih ne mislim nikoli kupit... Vsi popravki morajo biti zastonj!!


Kolikor vem, so bili popravki vsi zastonj. BF2 je imel dva ali tri ogromne patche, ki so bili vsi zastonj.

McGregorSL je izjavil:

Strinjal bi se za plačljiv dodatek samo, če bi vseboval 50% več kot je v originalu...


50% vec kot je v originalu? Ali vsaj pol toliko, kot je v originalu? Ker 50% vec kot je v originalu pomeni, ce je v osnovni verziji 10 zemljevidov, jih mora biti v dodatku 15. :)

def0r ::

McGregorSL ::

t33ek:
-Saj vem kako je potekala zgodovina BF serije... takrat ko je bil COD1 na vidiku niso šli narest konkurence CODu kar je odlično izpadlo, ker je bil original Battlefield ena najboljših idej (konceptov) za igro! (vsaj zame)
Pridobili so samo COD igralce... zanemarili pa ostale fane... sicer pa obljubljajo veliko v BF3 (čeprav nič posebno novega)

-Plačljive vsebine za Battlefield 2... kot sem napisal... kot je Special Forces, Euro Force, Armored Fury...

BigWhale:
-vem, da veš kaj sem mislil (sem se pač zmotil)... mislil sem da ima dodatek vsaj 50% vsebine originala. :)

Berserker ::

Mah pusti zdaj fanboye. Ti bi radi vse imeli po njihovo. Pa še patetično tečni so. Jaz pravim naj igro naredijo po svojih občutkih, tako kot znajo. Moderskih orodij tako ali tako nebo.
Deidcated serverji so že od 2000( ali prej) nekaj samoumevnega, ne vem zakaj jih v 2011 oglašujejo kot nekaj čudovitega ali fantastičnega. 64 igralcev je še vedno premalo, za pravi spopad (sem že v ofp leta 2004 doživel 128 igralcev) bi moralo biti 256 igralcev. Plačljive vsebine si pa res naj nekam dajo. Sicer pa kupiš navaden BF2, naložiš Project Reality pa imaš več, zastonj, kvalitetne in bolj realistične vsebine.

McGregorSL ::

Za FPS masovne bitke se je meni najbolj dopadel Planetside... 100 vs 100 vs 100 ;)

Drugače pa ja oglašujejo stvari, ki bi morale biti že samo po sebi umevne :D

st0jko ::

Zmanjkalo je novih stvari(čeprav ne, samo leni so), pa je treba stare nekako na novo izumit.
keks?

Bolf3nk ::



ps3 gameplay

Isotropic ::

kdaj pride za pc?

Bor H ::

use wiki: 25/28 oktobra 2011

Dua'L ::

Da malo obudim temo z zanimivimi intervjuji z E3:


GTX680
Intel i7 2600
8gb DDR3

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dua'L ()

st0jko ::

Komaj cakam. Od mene so ze dobili ~120 funtov.. Sem narocil se za par kolegov.

8-)
keks?

Sssaga ::

Pričakujem, da bo tole v rangu Metro 2033, kar se tiče grafike :)

Berserker ::

Mah glavno da bomo lahko cela mesta končno dobesedno porušil ter požgali do tal. Upam da bo izbira strani igralčeva možnost in ne random, ter upam da ruska stran nebo skakala z zahodnimi orožji naokrog in zahodna ne z ruskimi ali kitajskimi.

glistovje ::

fantje kje ste prednaročili špil?

st0jko ::

game.co.uk
keks?

Dua'L ::

http://www.3dsvet.com/trgovina/index.ph...

Zgleda, da ne bodo tako pretirane zahteve bodo celo manjše kot pri crysisu:

Q: What can we expect for PC requirements to run BF3?

A: We'd love to tell you, but we're not quite ready to release minimum specs just yet. I can tell you that the specs will not be anything crazy or Crysis-like. More details to come.
Vir- http://www.gamersspot.com/?controller=n...
GTX680
Intel i7 2600
8gb DDR3

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dua'L ()

Berserker ::

Imam namen kupit nov računalnik v mesecu oktober ter v rangu 800 € , ampak trenutno shajam z 4gb ram ddr2 ter staro q6600 in z hd radeon 4850 1gb se potem splača počakat ter pretrpet z staro škatlo ali bo potrebno kaj novejšega.

st0jko ::

Najbolje da počakaš pa vidiš.
keks?

globoko grlo ::

rabiš dx10 grafo. če se ne motim

st0jko ::

a 4850 pa ni dx10? :)
keks?

globoko grlo ::

moja 4890 ni, sej tko mam v spominu, lohka pa da se motim???

a niso to še dx9 grafe?

al sem pa mal zamešal, pa rabiš za bf3 dx11, 4xxx grafe so pa dx10, enivey rabim novo grafo pa nov proc

Zgodovina sprememb…

def0r ::

HD4890 je dx10.1 graficna.

Za BF3 bos pa rabil minimalno dx10 graficno:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: def0r ()

globoko grlo ::

aja, potem so XPji problem, bom mogu vse inštalirat na nov, jao

st0jko ::

XPji ne podpirajo dx10 ali več. Počasi bo čas za Visto ali 7. ;)
keks?

Dua'L ::

GTX680
Intel i7 2600
8gb DDR3

st0jko ::

pogrešam spec ops z silenced orožji in c4. ;((
keks?

Berserker ::

Ti bodo itak podklasa. Sicer so SMG orožja itak premočna BC2, jih nebi pogrešal več, ker delajo večjo škodo kot LMG-ji pa še slabši fire-rate imajo, domet pa čez celo mapo.

Bananovec ::

Si me spomnil na prejšnji dogodek, ko sem bil snajper pa sem streljal enega. Jaz ga šutiram, cepec se mi umakne in me čez mapo headšotno s smgjom. Majke tri, takrat ti pomaga samo še bazuka, da zravnaš vse kar stoji pokoncu.
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

sheldon ::

Kje ste kej naročil? Zasledil, da nimajo vsi bonus dodatkov pri prednaročilih?

PARTyZAN ::

Samo dve trgovini imata ekskluzivne dodatke. game.co.uk in gamestation.co.uk.

kmetek ::

100% na XP ne bo delalo?

Bor H ::

110%

kmetek ::

a kurac....8-O

mr1two ::

Bolj kot gledam, bolj me srbi, da bi si jo preorde-al. :)

PARTyZAN ::

Zakaj? Ker ne deluje na več kot deset let starem OSu?

BigWhale ::

kmetek je izjavil:

a kurac....8-O


Pred desetimi leti si 'ukradel' OS, sedaj ti je pa tezko dati 0.03 EUR na dan naslednjih deset let za nov operacijski sistem? ;>

kmetek ::

Ne, muka mi je vse nalagat in štimat in vse emaile, accounte in dokumente premikat...

69charger ::

Imaš namenski software ki ti vse prenese,imaš tudi možnost upgrada iz XP na 7 pri boljših verzijah kjer vse ostane.
How many guys from a tech forum does it take to change a lightbulb?

kmetek ::

Na dan z linki o tem software-u hehe...
««
5 / 149
»»